Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattjakta 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattjakta 1
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: onsdag 27 september 2017

Herrer

4 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL36.137.30
2Oskar JohanssonVästvärmlands OK39.01+2.488.05
3Jon Ivar BergersenEidskog OL43.51+7.389.05
4Anders JohanssonVästvärmlands OK44.02+7.499.08
5Mathias AxelssonOK Hierne48.46+12.3310.07
6Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK49.24+13.1110.14
7Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK49.42+13.2910.18
8Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK54.22+18.0911.16
9Thomas GabrielssonVästvärmlands OK57.53+21.4012.00
10Knut EngenRaumar Orientering1.01.56+25.4312.50
11Svein ThorsbergGrue IL1.05.36+29.2313.36
Thomas ÖstlundVästvärmlands OKikke startet

Damer

4 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonVästvärmlands OK50.1510.25

Veteraner

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK24.529.56
2Harald ØstbyeElverum OK24.55+0.039.58
3Tor SolbergseterAustmarka IL24.58+0.069.59
4Kurt NilssonOK Hierne25.07+0.1510.02
5Leif BillingsøEidskog OL26.49+1.5710.43
6John TangenHamar OK26.59+2.0710.47
7Klaus EngenEidskog OL38.56+14.0415.34
8Oddvar GravingenGrue IL40.56+16.0416.22
9Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK40.57+16.0516.22
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke godkjent

Ungdom

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klara JohanssonVästvärmlands OK25.0410.01

Åpen kort

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod BorgGrue IL24.509.56
2Stein Arne NegårdVang OL25.00+0.1010.00
3Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL27.10+2.2010.52
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering28.51+4.0111.32
5Ida EngenRaumar Orientering29.49+4.5911.55
6Arne SørliEidskog OL30.02+5.1212.00
7Christina GabrielssonVästvärmlands OK34.45+9.5513.54
8Lene SætabergetLunderseter IL34.53+10.0313.57
9Kai Jostein BergersenEidskog OL36.08+11.1814.27
10Bård BergersenEidskog OL44.16+19.2617.42
11Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK47.58+23.0819.11
12Egil SolbergseterAustmarka IL48.52+24.0219.32
13Niklas StolpeEidskog OL54.48+29.5821.55
Oddbjørn BergersenEidskog OLikke startet

Åpen lett

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen-HoltetEidskog OL12.137.52
2Sebastian Tangen HoltetEidskog OL12.46+0.338.14
3Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL13.47+1.348.53
4Rune OlssonÅmotfors OK25.03+12.5016.09
5Dan Sverre NordstrandEidskog OL50.08+37.5532.20
6Daniel NordstrandEidskog OL50.13+38.0032.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor