Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK Karusel løp 11 - individuelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK Karusel løp 11 - individuelt
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: lørdag 14 oktober 2017

H-direkte

1 610 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar FjeldbergHisøy OK11.517.21
2Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse11.57+0.067.25
3Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering12.30+0.397.45
4Egil FossumIK Grane Arendal Orientering12.49+0.587.57
5Torjus, Larsen LægreidIF Trauma15.02+3.119.20
6Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering15.05+3.149.22
7Thomas H FossnesHisøy OK15.40+3.499.43
8Einar Krafft MyhrenHisøy OK15.49+3.589.49
9Oskar KnutsenHisøy OK15.55+4.049.53
10Tore HenriksenHisøy OK16.36+4.4510.18
11Reidar GrøsleAustre Moland IL17.31+5.4010.52
12Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering18.36+6.4511.33
13Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering18.47+6.5611.40
14Elias SælsbråtenIF Trauma26.49+14.5816.39
Jan Egil HageliIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert

D-direkte

1 610 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.567.24
2Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse13.10+1.148.10
3Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse14.47+2.519.10
4Odny JørgensenIK Grane Arendal Orientering17.06+5.1010.37
5Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering18.23+6.2711.25
6Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering18.34+6.3811.31
7Tuva Krafft MyhrenHisøy OK19.35+7.3912.09
8Ingeborg BøbelIL Imås19.56+8.0012.22
9Tonje JohnsenØyestad IF allianse21.10+9.1413.08
Martine DuusIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Thea SælsbråtenIF Traumautenfor konkurranse

N-åpen

1 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma11.439.22
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering12.09+0.269.43
3Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma13.44+2.0110.59
4Thea SælsbråtenIF Trauma13.50+2.0711.04
5Vemund HelsørFroland IL14.00+2.1711.12
6Sandra Sofie TømtIL Imås17.19+5.3613.51
7Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering18.26+6.4314.44
8Hannah Broers DamsgaardHisøy OK18.57+7.1415.09
9Johan Fransis EskiltHisøy OK24.30+12.4719.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor