Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OS/GeoForm Rankingløp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OS/GeoForm Rankingløp 17
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 23 september 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 500 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NilssonNydalen SK44.418.07
2Jørgen Mathias NipenBækkelaget47.11+2.308.34
3Holger SchlaupitzPrivat50.32+5.519.11
4Daniel FløtreKongsberg OL52.24+7.439.31
5Johan SvedbergHeming Orientering52.37+7.569.34
6Knut HellandØstmarka OK53.19+8.389.41
7Bjørn HaugeNydalen SK54.12+9.319.51
8Ståle HeitmannFossum IF56.28+11.4710.16
9Stein BlomsethVålerenga58.34+13.5310.38
10Hallvard KorenOK Moss58.53+14.1210.42
11Odin GramstadVBIL1.00.00+15.1910.54
12Harald IweIL GeoForm1.00.29+15.4810.59
13Helge WeydahlFFI BIL1.01.41+17.0011.12
14Henrik ReuschHeming Orientering1.02.06+17.2511.17
15Hans WangOslostudentenes IK1.02.09+17.2811.18
16Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.03.44+19.0311.35
17Jostein Bø FløystadPrivat1.04.01+19.2011.38
18Pål TerkelsenPrivat1.05.20+20.3911.52
19Jan Fredrik HelgakerVBIL1.05.27+20.4611.54
20Fenyo LehelBækkelagets SK1.06.04+21.2312.00
21Lars OnstadOslostudentenes IK1.07.58+23.1712.21
22Erling HålandVBIL1.11.29+26.4812.59
23Peer StiansenNydalens SK1.12.07+27.2613.06
24Christian Fredrik BorgIL Koll1.13.44+29.0313.24
25Jon LahlumIL GeoForm1.14.20+29.3913.30
26Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.15.34+30.5313.44
27Frode JohansenStatoil BIL1.16.31+31.5013.54
28Christian ReuschHeming Orientering1.17.31+32.5014.05
29Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.19.16+34.3514.24
30Egil Reidar OsnesPrivat1.24.25+39.4415.20
31Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.24.43+40.0215.24

Mellom

4 000 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Næss UlsethNydalens SK39.549.58
2Eivind HoffIL Tyrving43.38+3.4410.54
3Eskil ÅsmulOL Trollelg45.16+5.2211.19
4Jon Ivar JuvikStatnett BIL49.05+9.1112.16
5Richard BlomFBI49.55+10.0112.28
6Louise OramBækkelaget SK50.14+10.2012.33
7Gunnar HaldenNydalens SK52.31+12.3713.07
8Cristina LuisNydalens SK53.05+13.1113.16
9Anne DanielsenNydalens SK53.41+13.4713.25
10Malin EijsinkNydalen SK56.02+16.0814.00
11Fredrik SaugestadNydalens SK56.03+16.0914.00
12Aleidis LøkenHeming Orientering56.17+16.2314.04
13Tormod BøeVBIL56.43+16.4914.10
14Håvard ChristiansenForsvarsbygg57.04+17.1014.16
15Øyvind GylverAsker Skiklubb57.05+17.1114.16
16Brita SauarStatoil BIL57.46+17.5214.26
17Jonas AarsethFBI57.50+17.5614.27
18Harald RikheimRådtassene57.55+18.0114.28
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering58.04+18.1014.31
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.00.09+20.1515.02
21Roar SigurdsenRingnes BIL1.00.12+20.1815.03
22Roar BjordalOppsal Orientering1.01.18+21.2415.19
23Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.01.33+21.3915.23
24Venche BjerkreimFossum IF1.03.51+23.5715.57
25Einar SkåreBrevpost1.04.31+24.3716.07
26Erik SauarIL Koll1.05.50+25.5616.27
27Hallvard BjørgumVBIL1.07.34+27.4016.53
28Uno HanslienBilpost BIL1.08.08+28.1417.02
29Kjersti ThoStabæk IF1.08.47+28.5317.11
30Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet1.09.15+29.2117.18
31Jon C. FougnerHeming Orientering1.09.17+29.2317.19
32Bjørn MyhrPrivat1.15.05+35.1118.46
33Jarle NilsenSiemens1.16.32+36.3819.08
34Finn GangePrivat1.17.07+37.1319.16
35Sturle HånesIL GeoForm1.18.01+38.0719.30
36Anne AunePrivat1.18.53+38.5919.43
37Frida Næss UlsethNydalens SK1.18.57+39.0319.44
38Marianne ReuschHeming Orientering1.18.58+39.0419.44
39Majken KorsagerAsker Skiklubb1.19.48+39.5419.57
40Kåre KnudsenIL GeoForm1.22.04+42.1020.31
41Tone Jahren HerudFossum IF1.22.42+42.4820.40
42Rune HultgreenIL GeoForm1.22.58+43.0420.44
43Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.32.57+53.0323.14
44Richard McCourtLagan Valley2.06.58+1.27.0431.44
45Ann Christin SchillStatoil Oslo BIL2.39.55+2.00.0139.58
46Qinli Privat2.40.44+2.00.5040.11
47Kjetil  OsenStatoil BIL2.43.41+2.03.4740.55
48Evangeline Statoil Oslo BIL2.43.48+2.03.5440.57
50Johan LundeIL Kollikke godkjent
51Paul SolheimPrivatikke godkjent
52Stig Hultgreen  KarlsenAbilsø Elektriskeikke godkjent
53Dagrun MelkildHeming Orienteringikke godkjent
54Heidi FalckIL Tyrvingikke godkjent
56Ida Christine ParnemoOslostudentenes IKikke godkjent
57Ingvild  AustrheimPrivatikke godkjent
58Steinar  LågVBILikke godkjent
Matthew NgOslostudentenes IKikke godkjent
Ane FunderudPrivatikke godkjent

Kort

2 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd KletteliBsk35.3517.47
2Per OngstadPrivat42.11+6.3621.05
3Merete RuudLillomarka OL46.29+10.5423.14
4Arne Christian ScheieØstmarka OK46.30+10.5523.15
5Tormod HegdalHeming Orientering47.57+12.2223.58
6Steinar RuudKonnerud IL48.45+13.1024.22
7Knut Tore SolheimNydalens SK49.05+13.3024.32
8Christine Rynning-TønnesenPrivat51.57+16.2225.58
9Terje TrondsenNittedal OL52.39+17.0426.19
10Iver AarsethIL Koll53.33+17.5826.46
11Eyvind AasIL GeoForm54.54+19.1927.27
12Bjørn GunnerødIL GeoForm56.36+21.0128.18
13Elena GrandNydalens SK59.35+24.0029.47
14Kristian Krohg-SørensenPrivat1.01.05+25.3030.32
15Øystein MadsenHaugerud IF1.02.57+27.2231.28
16Lene Anett KillingmoOK Øst1.04.34+28.5932.17
17Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.05.52+30.1732.56
18Knut HangeraasIL GeoForm1.11.04+35.2935.32
19Sigurd HaugerudIL GeoForm1.13.45+38.1036.52
20Kirsti HolmboeIL GeoForm1.17.38+42.0338.49
21Laura SlaughterPrivat1.17.49+42.1438.54
22Hilde WeydahlPrivat1.33.05+57.3046.32
23Eva FixdalHeming Orientering1.35.17+59.4247.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor