Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 8 april 2018

N-Åpen

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering36.0121.11
0Mikael AlmåsStord Orientering35.57+-0.0421.08
0Tobias Mæland PoldenStord Orientering27.19+-8.4216.04
0Lucas Mæland PoldenStord Orientering27.29+-8.3216.10
0Erica MælandStord Orientering26.41+-9.2015.41
0Sofiya MukmidinovaVaregg Fleridrett1.00.23+24.2235.31
0Thord Nystuen SolliAskøy OL27.37+-8.2416.14
Mira MukmidinovaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H-10

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie SolvikGneist, IL47.43+5.0919.52
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42.3417.44
0Emil RachorHaugesund IL Orientering46.33+3.5919.23
0Emil HeksemFana IL41.56+-0.3817.28
0Triana K. NerhusIL Strand-Ulv35.58+-6.3614.59
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringikke startet

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett38.3716.05

D13-14

2 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anja HoleFørde ILikke startet

D/H13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stella S. DahleFana IL24.4814.35

D15-16

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL51.1816.01
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett53.33+2.1516.44
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.04.01+12.4320.00
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert

D17-AK

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett46.0614.24
2Nina GogaBergens TF52.36+6.3016.26
3Marian KjellevoldIL Gular57.12+11.0617.52

D17-18

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56.1912.14
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.03.26+7.0713.47
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.08.12+11.5314.49
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.11.26+15.0715.31
5Annie MyhreStord Orientering1.49.37+53.1823.49
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet

D19-

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular1.03.3912.28
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1.17.59+14.2015.17

D35-K

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett45.2118.53
2Siren HoplandGneist, IL53.24+8.0322.15
3Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.08.32+23.1128.33

D40-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeVaregg Fleridrett57.0212.23
2Tove AasheimVaregg Fleridrett1.07.24+10.2214.39
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.30.21+33.1919.38
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.38.18+41.1621.22
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.58.43+1.01.4125.48

D50-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beda Marie JohansonFana IL52.5516.32
2Hege FjellbirkelandIL Gular53.16+0.2116.38
3Ingrid SandvollGneist, IL53.19+0.2416.39
4Ann Karin TjørhomGanddal IL54.28+1.3317.01
5Lise ChristensenTIF Viking54.31+1.3617.02
6Mai Helen LingaIL Gular58.47+5.5218.22

D60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenGneist, IL48.1015.03
2Nina SoligardBergens TF50.52+2.4215.53
3Rannveig SolliAskøy OL51.50+3.4016.11
4Berit HegdalBergens TF55.10+7.0017.14
5Siren GreveBergens TF1.14.25+26.1523.15

D70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF42.0017.30
2Astri Ese HoleBergens TF1.05.21+23.2127.13

H11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL28.4711.59
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

H13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL26.4311.07

H15-16

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL46.4610.10
2Andreas DaleBergens TF47.50+1.0410.23
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54.35+7.4911.51
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett58.41+11.5512.45
5Jens Øien KlosterFitjar IL1.05.37+18.5114.15
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.09.58+23.1215.12
7Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.17.02+30.1616.44
8Isak Wendelbo NyreBergens TF1.32.31+45.4520.06
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.54.46+1.08.0024.56
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Ivan KrutikovStord Orienteringikke startet

H17-18

5 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.558.48
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett50.45+5.509.57
3Scott JuvikIL Gular55.12+10.1710.49
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett59.09+14.1411.35
5Andreas NysæterBergens TF1.27.28+42.3317.09
6Mads Jørgen SkageGneist, IL1.30.33+45.3817.45
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularikke startet

H19-

8 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.15.078.50
2Andreas G. PoldenGneist, IL1.15.39+0.328.54
3Rune NygaardIL Gular1.17.27+2.209.06
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.17.42+2.359.08
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.24.48+9.419.58
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.28.18+13.1110.23
7Magne KnudsenGneist, IL1.33.26+18.1910.59
8Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1.38.18+23.1111.33
9Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.48.37+33.3012.46
10Knut KyrkjebøTIF Viking1.55.52+40.4513.37

H40-

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering55.3110.53
2Anders Tønnessen RødFana IL59.31+4.0011.40
3Even  RolfsnesStord Orientering1.05.53+10.2212.55
4Geir HeksemFana IL1.15.13+19.4214.44
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.23.38+28.0716.23
6Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.18.21+1.22.5027.07

H50-

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL42.309.14
2Per Arne AadlandSamnanger IL42.46+0.169.17
3Tom Eirik EikangerIL Gular43.54+1.249.32
4Tore NymarkVaregg Fleridrett44.26+1.569.39
5Arne JohannesenIL Gular47.20+4.5010.17
6Einar MartinsenVikebygd IL48.47+6.1710.36
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett51.19+8.4911.09
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51.55+9.2511.17
9Ole TørnqvistFana IL53.30+11.0011.37
10Tore JuvikIL Gular56.50+14.2012.21
11Jon Magne BratsethStord Orientering58.05+15.3512.37
12Helge RosenlundVaregg Fleridrett59.07+16.3712.51
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL59.31+17.0112.56
14Harald HatlandVoss IL1.02.11+19.4113.31
15Torgeir StrandFana IL1.02.19+19.4913.32
16Kjetil DammTIF Viking1.03.06+20.3613.43
17Jan HauglandÅrstad IL1.06.32+24.0214.27
18Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.07.17+24.4714.37
19Dag Terje RøenSamnanger IL1.09.59+27.2915.12
20Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.18.37+36.0717.05
21Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.34.28+51.5820.32
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet

H60-

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Arve SolliAskøy OL34.5710.55
2Jan SteinegerGneist, IL35.12+0.1511.00
3Svein LingaIL Gular37.16+2.1911.38
4Gunnar GytriFørde IL38.29+3.3212.01
5Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb44.52+9.5514.01
6Atle IrgensStord Orientering47.28+12.3114.50
7Stein MyhreBærums Skiklub52.02+17.0516.15
8Magnar SætreHaugesund IL Orientering52.57+18.0016.32
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.01.30+26.3319.13
10Jan Olav OrmbergFana IL1.07.54+32.5721.13
11Øyvind SkålevikFitjar IL1.07.56+32.5921.13
12Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.10.45+35.4822.06
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert

H70-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn TorgersenTIF Viking51.2016.02
2Ingolf DybvikStord Orientering53.26+2.0616.41
3Harald WesterheimFitjar IL55.22+4.0217.18
4Axel IngvaldsenTIF Viking1.00.48+9.2819.00
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.02.05+10.4519.24
6Olav Ingvar ThornesÅrstad IL1.05.44+14.2420.32
7Dagfinn HoleBergens TF1.06.40+15.2020.50
8Gunnar J. AlsakerÅrstad IL1.17.01+25.4124.04
9Per VoldFana IL1.18.19+26.5924.28
Per HauglandÅrstad ILdiskvalifisert
Sigvald RobberstadHalsnøy OLikke startet

H19-AK

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle NordeideGneist, IL1.10.4113.51
2Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.36.07+25.2618.50

A-ÅpenL4

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan EikangerIL Gular55.3617.22
Vegar HoleFørde ILikke startet
Knut Even HoleFørde ILikke startet

B-Åpen

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett29.4612.24
2Lars Olav ToloGneist, IL37.01+7.1515.25
3Sindre EkrheimBergens TF1.01.23+31.3725.34
Anita E. HoleFørde ILikke startet

D/H13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular34.0814.13

D/H17-C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude KyrkjebøTIF Viking37.1815.32
2Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett42.44+5.2617.48
3May-lill DammTIF Viking47.45+10.2719.53
4Geir RognsvågOs Orienteringsklubb1.04.46+27.2826.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor