Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammensløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammensløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 19 august 2018

N-åpen

1 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Trym TreverketSturla, IF15.51+2.149.54
0Tobias WestrumSturla, IF14.19+0.428.56
0Herman WilhelmsenSturla, IF30.02+16.2518.46
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb13.378.30
0Sigurd Sellæg BredesenSturla, IF20.22+6.4512.43
0Jonas Wirum BøenSturla, IF16.04+2.2710.02
0Alexander DybvikStokke IL12.44+-0.537.57
0Jakob B. EidAsker Skiklubb13.14+-0.238.16
0Mathias B. EidAsker Skiklubb12.02+-1.357.31
0Nils Zahl ErikssonKongsberg OL19.05+5.2811.55
0Linus M. HansenLillomarka40.45+27.0825.28
0Silas M. HansenLillomarka17.09+3.3210.43
0Sofus M HansenLillomarka40.39+27.0225.24
0Julie Økern HågårdKonnerud IL20.35+6.5812.51
0Karsten MartinsenKonnerud IL25.44+12.0716.05
0Eirill MestadRøyken OL18.45+5.0811.43
0Ildrid MestadRøyken OL56.37+43.0035.23
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19.33+5.5612.13
0Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL24.18+10.4115.11
0Simon WeatherupSturla, IF15.59+2.229.59
0Oscar WilhelmsenSturla, IF15.56+2.199.57
0Julie WoldSturla, IF21.26+7.4913.23
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb15.13+1.369.30
0Danie Nicolai HommeSturla, IF25.28+11.5115.55
Andreas Sellæg BredesenSturla, IFdiskvalifisert
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLbrutt

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL36.0916.25
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL35.10+-0.5915.59

D 11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HøivoldKongsberg OL17.037.45
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18.23+1.208.21
3Sofia ØhlckersIL Tyrving22.04+5.0110.01
4Marte EgerKongsberg OL28.54+11.5113.08
5Mina HobbelstadEiker OL34.22+17.1915.37
6Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.34.13+1.17.1042.49

D 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats JevanordFossum IF14.329.05
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb14.40+0.089.10
3Rebecca Grace HommeSturla, IF20.58+6.2613.06

D 13-14

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF24.408.13
2Ingvild GustafssonKongsberg OL26.59+2.198.59
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL28.12+3.329.24
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL28.41+4.019.33
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF29.39+4.599.53
6Marthe Graff-WiikSturla, IF33.44+9.0411.14
7Martha WisløffAsker Skiklubb39.12+14.3213.04
8Helene Brandal SøftingKongsberg OL46.35+21.5515.31
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb49.39+24.5916.33
Ylva KlausenSturla, IFikke startet

D 13-16C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL24.5611.19
2Hedda Kind KjellevoldModum OL26.01+1.0511.49

D 15-16

4 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL41.579.07
2Mina SchjervenLardal OL47.55+5.5810.25
3Eline SchjervenLardal OL49.00+7.0310.39
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51.30+9.3311.11
5Konstanse MoholthKongsberg OL55.13+13.1612.00
6Nora Småge HilsenKonnerud IL56.03+14.0612.11
7Hedda SpangbergKonnerud IL56.20+14.2312.14
8Oda Isnes TyseEiker OL57.29+15.3212.29
9Ine InstanesSturla, IF58.53+16.5612.48
10Selma HøivoldKongsberg OL59.19+17.2212.53
11Ingrid MobråthenBotne SK1.02.21+20.2413.33
12Iselin SørensenSturla, IF1.02.52+20.5513.40
13Johanna Sofie LongfjeldModum OL1.16.04+34.0716.32
Malene InstanesSturla, IFbrutt
Asgeir MjösundNydalens SKikke startet
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet

D 17-C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JohanssonHedrum OL35.5612.23
2Else StordalOL Tønsberg og omegn1.07.29+31.3323.16

D 17-AK

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK49.4010.47
2Malin EijsinkNydalens SK53.50+4.1011.42
3Marianne Solheim SandbergModum OL1.12.56+23.1615.51
4Sara WølloKongsberg OL1.19.26+29.4617.16
5Trude HansenBerger og Svelvik OL1.22.39+32.5917.58
6Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.26.29+36.4918.48

D 17-

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL58.139.14

D 40-

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL53.159.30
Monica BerglundRingerike OLikke startet

D 45-

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL50.5411.03
2Anne Guro NøklebyRingerike OL51.37+0.4311.13
3Milda ØhlckersIL Tyrving52.53+1.5911.29
4Marit EgnerAsker Skiklubb53.51+2.5711.42
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb58.04+7.1012.37
6Liv SchjervenLardal OL1.02.03+11.0913.29
7Kristin EgerKongsberg OL1.03.09+12.1513.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Mette SpangbergKonnerud IL1.12.49+21.5515.49
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.13.22+22.2815.56
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Katja MjøsundNydalens SKikke startet
Tone SkramRøyken OLikke startet

D 50-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Beth NicolaysenKongsberg OL50.0410.53
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL52.24+2.2011.23
3Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.09.10+19.0615.02
4Hilde MoholthKongsberg OL1.24.58+34.5418.28
5Jane RødderKongsberg OL1.36.34+46.3020.59
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
Hanne Løver ThonModum OLikke startet

D 55-

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering58.5112.47

D 60-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg SvanbergRøyken OL37.0111.13
2Wenche HultgreenIL Tyrving39.06+2.0511.50
3Marianne SpanliLierbygda OL51.13+14.1215.31
4Grethe Wanvik JohansenSturla, IF1.13.23+36.2222.14

D 65-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL44.5713.37
2Aud KjemperudEiker OL47.18+2.2114.20
3Berit RøsteRingsaker OK1.07.22+22.2520.24

D 70-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF46.0013.56
2Berit GrosvoldEiker OL1.23.46+37.4625.23
3Sidsel SandelienHeming Orientering1.29.39+43.3927.10

D 75-

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF54.3716.33
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.00.18+5.4118.16
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.16.57+22.2023.19
4Hanne BræckKongsberg OL1.27.14+32.3726.26
Birgitte BekkelundRøyken OLbrutt

H -10

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus JevanordFossum IF23.01+-7.0110.27
0Jon StrandKongsberg OL24.04+-5.5810.56
0Lars Wirum BøenSturla, IF30.0213.39
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL27.53+-2.0912.40
0Aksel KlausenSturla, IF29.09+-0.5313.14
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb26.07+-3.5511.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15.527.12
2Henrik KaiserSturla, IF16.47+0.557.37
3Mats JohnsenSturla, IF19.18+3.268.46
4Jarand GustafssonKongsberg OL19.57+4.059.04
5Jens WoldSturla, IF20.03+4.119.06
6Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb21.19+5.279.41
7Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb22.08+6.1610.03
8Fredrik Fet AndersenKonnerud IL22.13+6.2110.05
9Mikkel RastadAsker Skiklubb25.20+9.2811.30
10Jan Olav BerganKongsberg OL26.57+11.0512.14
11Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL27.40+11.4812.34
12Håkon ØverbyKongsberg OL28.40+12.4813.01
13Jens G. DybvikStokke IL43.44+27.5219.52
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Mathias BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Erlend UlsakerHemsedal ILikke startet

H 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus Westerberg-HeltneSturla, IF12.447.57
2Andreas MelheimSturla, IF13.40+0.568.32
3Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF14.30+1.469.03

H 13-14

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL22.447.34
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL24.05+1.218.01
3Arne BerganKongsberg OL25.13+2.298.24
4Halvor LøkenKongsberg OL26.30+3.468.50
5Endre SandKongsberg OL29.12+6.289.44
6Rasmus BerglundRingerike OL30.51+8.0710.17
7Jakob RastadAsker Skiklubb34.25+11.4111.28
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb41.12+18.2813.44
9Martin KaiserSturla, IF43.08+20.2414.22
10Oskar BaklidKonnerud IL49.54+27.1016.38
11Martin DybvikStokke IL51.37+28.5317.12
12Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF1.17.59+55.1525.59
13Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF1.32.47+1.10.0330.55
Mathias NyhaugAsker Skiklubbikke startet

H 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving15.377.05
2Alfred SchauKonnerud IL19.03+3.268.39
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL22.28+6.5110.12

H 13-16N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Askil MestadRøyken OL11.377.15

H 15-16

5 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL46.178.15
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn52.22+6.059.21
3Mikkel BerglundRingerike OL55.42+9.259.56
4Johan EgerKongsberg OL57.20+11.0310.14
5Olav Kristian LundKongsberg OL58.38+12.2110.28
6Halvor RudningenHemsedal IL59.16+12.5910.35
7Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.00.28+14.1110.47
8Lukas KlausenSturla, IF1.02.33+16.1611.10
9Sindre UlsakerHemsedal IL1.03.05+16.4811.15
10Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.03.17+17.0011.18
11Martin BirkelundAsker Skiklubb1.05.50+19.3311.45
12Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.19.31+33.1414.11
13Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.25.46+39.2915.18
14Even Amundsen BjørkliRingerike OL1.26.32+40.1515.27
15Sigurd SmemoSturla, IF1.27.28+41.1115.37
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLdiskvalifisert
Adrian FagerlandSturla, IFbrutt

H 17-AK

5 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Moe BlomNydalens SK45.228.06
2Endre UlsakerHemsedal IL1.13.11+27.4913.04
3Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.16.30+31.0813.39
4Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.24.52+39.3015.09
5Håvard Sandvoll AskLierbygda OL1.25.43+40.2115.18
6Sverre GrafferRingerike OL1.38.55+53.3317.39

H 17-

7 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkNydalens SK54.097.07
2Bjørn HaavengenKongsberg OL1.01.06+6.578.02
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.03.41+9.328.22
4Inge LindsethNydalens SK1.04.50+10.418.31
5Gard LindsethNydalens SK1.06.49+12.408.47
6Martin ØstbergSturla, IF1.12.57+18.489.35
7Andreas SævigOppsal Orientering1.19.54+25.4510.30
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Vegard RuttenborgIL Tyrvingikke startet

H 40-

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.17.0312.13

H 45-

6 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL52.058.16
2Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL59.01+6.569.22
3Stig MellingRingerike OL1.01.42+9.379.47
4Lars BerglundRingerike OL1.07.55+15.5010.46
5Lars Erik GjeinFossum IF1.10.08+18.0311.07
6Jørn-Are LongfjeldModum OL1.11.07+19.0211.17
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GranerudAsker Skiklubb50.259.00
2Bjørnar OlsrødStokke IL52.07+1.429.18
3Lars BaklidKonnerud IL1.01.40+11.1511.00
4Roger Andre VaneboKongsberg OL1.08.16+17.5112.11
5Helge GrafferRingerike OL1.12.08+21.4312.52
6Trond BrevikFossum IF1.15.34+25.0913.29
7Bjørn JohannesenKongsberg OL1.16.17+25.5213.37
8Terje Ulla EikenKongsberg OL1.27.34+37.0915.38
Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Per Erik LarsenSandefjord OKikke startet

H 55-

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL47.108.25
2Erik HøivoldKongsberg OL1.20.50+33.4014.26
3Torgeir BrandalKongsberg OL1.43.19+56.0918.26 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 60-

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan SævigNOTEAM52.0211.18
2Sigbjørn ModalsliFossum IF54.33+2.3111.51
3Axel DamgaardOL Trollo55.20+3.1812.01
4Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.20.49+28.4717.34

H 65-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per ØhlckersIL Tyrving57.1812.27
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL59.47+2.2912.59
3Stein TurtumøygardMåren OK1.07.06+9.4814.35
4Hans Lyder HaareKonnerud IL1.13.48+16.3016.02
5Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.15.52+18.3416.29

H 70-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb37.3911.24
2Dag Rønning JensenOL Trollo37.54+0.1511.29
3Kjell GrønhovdModum OL42.26+4.4712.51
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn47.44+10.0514.27
5Alf Johan HjelmtvedtEiker OL48.52+11.1314.48
6Thorolf TrolsrudBotne SK49.01+11.2214.51
7Lars Martin GjeinStokke IL49.22+11.4314.57
8John SchauKonnerud IL50.02+12.2315.09
9Bjørn SandelienHeming Orientering50.46+13.0715.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
10John Ivar KjellevoldModum OL55.38+17.5916.51
11Atle SolheimBerger og Svelvik OL1.02.25+24.4618.54
12Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.33.13+55.3428.14

H 75-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein MadsenHaugerud IF48.0314.33
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55.20+7.1716.46
3Jon C. FougnerHeming Orientering55.52+7.4916.55
4Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.03.03+15.0019.06
5Asbjørn BræckKongsberg OL1.05.55+17.5219.58
6Tor DrageHaugerud IF1.06.27+18.2420.08
7Leiv HopeKongsberg OL1.22.56+34.5325.07

D 15-20B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn38.0012.40
2Anni SaarelaKonnerud IL44.27+6.2714.49

D 21-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL33.4311.14

H 21-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew NgOslostudentenes IK44.2014.46

Dir-A

5 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard HågårdKonnerud IL52.039.17
2Øystein RastadAsker Skiklubb52.18+0.159.20
3Anders ØpstadAsker Skiklubb57.01+4.5810.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Eirik JørgensenIL Tyrving58.50+6.4710.30
5Eirik W. MoeLierbygda OL1.01.46+9.4311.01
6Per GustafssonKongsberg OL1.05.11+13.0811.38
7Mina JørgensenIL Tyrving1.05.46+13.4311.44
8Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.08.57+16.5412.18
9Terje Pahr HaareKonnerud IL1.13.51+21.4813.11
10Ragnhild SælidNOTEAM1.27.01+34.5815.32
11Nina BirkelundAsker Skiklubb1.29.10+37.0715.55
12Kirsti Aas OlsenEiker OL1.34.38+42.3516.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.38.17+46.1417.33
14Steinar HansenLillomarka1.40.25+48.2217.55
15Haakon DolvenAsker Skiklubb1.42.04+50.0118.13
16Sindre LøvliOL Trollo10.00.00+9.07.571.47.08
Anne Berit RørlienFossum IFbrutt

Dir-B

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Moe BlomNydalens SK25.318.30
2Hans JervanordFossum IF29.03+3.329.41
3Katrine SkyrudAsker Skiklubb31.10+5.3910.23
4Tom Andre AlstadsætherEiker OL32.34+7.0310.51
5Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL33.17+7.4611.05
6Tord Erik SkyrudAsker Skiklubb33.33+8.0211.11
7Ellen GustafssonKongsberg OL33.42+8.1111.14
8Torleif GaltelandAsker Skiklubb33.55+8.2411.18
9Sølvi Helene FossøyEiker OL34.43+9.1211.34
10Ivar MestadRøyken OL36.19+10.4812.06
11Gunnar RudningenHemsedal IL40.40+15.0913.33
12Ingrid Lundin BerganKongsberg OL41.10+15.3913.43
13Rolf M. JustadHellas43.48+18.1714.36
14Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn49.45+24.1416.35
15Vera HalsaaAsker Skiklubb49.58+24.2716.39
16Kari LyngbakkenKonnerud IL52.31+27.0017.30
17Tove  DamgårdTrollo1.27.38+1.02.0729.12
Ismail Burak AkkanNOTEAMikke startet

Dir-C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente WasshaugKonnerud IL30.5614.03
2Selma M. HansenLillomarka31.40+0.4414.23
3Elin ØverbyKongsberg OL35.44+4.4816.14
Morten FjellSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor