Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

D 17-20 E

3 310 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL24.037.15
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb24.48+0.457.29
3Ragnhild EideByåsen IL24.52+0.497.30
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK24.55+0.527.31
5Aurora GjølsjøOK Moss25.12+1.097.36
6Pernille KatlaFossum IF25.16+1.137.38
7Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF25.45+1.427.46
8Synne StrandAsker Skiklubb26.11+2.087.54
9Malin SandstadFreidig26.13+2.107.55
10Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK26.18+2.157.56
11Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb26.37+2.348.02
12Hedda Raadal BjørloHalden SK27.02+2.598.10
13Ingrid G. KvålsgardFossum IF27.09+3.068.12
14Ane Sofie KroghOppsal Orientering27.12+3.098.13
15Lene Berg HanssenByåsen IL27.19+3.168.15
16Janne Tjørhom AasheimGanddal IL27.29+3.268.18
16Hanne VassendPorsgrunn OL27.29+3.268.18
18Marlin HaavengenKongsberg OL27.31+3.288.18
19Oda J SikkelandIL Tyrving27.52+3.498.25
20Ane DyrkornEiker OL27.55+3.528.26
21Emilie WestinNydalens SK28.11+4.088.30
22Tale StrandKongsberg OL28.24+4.218.34
23Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL28.27+4.248.35
24Andrea RanvikKonnerud IL28.30+4.278.36
25Åsne Naadland HoloFossum IF28.50+4.478.42
26Vera MelkildFreidig29.21+5.188.52
27Malin HaugeHisøy OK29.23+5.208.52
28Nora WoxholthAsker Skiklubb29.30+5.278.54
29Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI29.31+5.288.55
30Marie LilandNydalens SK29.32+5.298.55
31Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb29.41+5.388.58
32Thea DyrkornEiker OL29.42+5.398.58
33Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss29.56+5.539.02
34Aurora MoholthKongsberg OL29.59+5.569.03
35Karoline AuneHalden SK30.03+6.009.04
36Thea Sildnes BaklidKonnerud IL30.08+6.059.06
37Anniken RanvikKonnerud IL30.11+6.089.07
38Anne Willkommen EikenNTNUI30.16+6.139.08
39Ella Arentz HagenSandefjord OK30.22+6.199.10
40Kristine Eide RappRaumar Orientering30.41+6.389.16
41Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK30.53+6.509.19
42Mina JørgensenIL Tyrving31.06+7.039.23
43Karen Hoel JomaasFossum IF31.12+7.099.25
44Agnethe HasliGjø-Vard OL31.16+7.139.26
44Margrethe WisløffAsker Skiklubb31.16+7.139.26
46Mari Landro SvingheimKonnerud IL31.28+7.259.30
47Karoline BjørnerødOK Moss31.36+7.339.32
48Mari Strømme LidVaregg Fleridrett31.53+7.509.37
49Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK32.05+8.029.41
50Karine VestølVegårshei IL32.23+8.209.47
51Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)32.24+8.219.47
52Emma Meyer LarssonIL Tyrving32.38+8.359.51
53Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering32.43+8.409.53
54Solveig Eline BergIL Tyrving33.04+9.019.59
55Andrea VaneboKongsberg OL33.14+9.1110.02
56Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø33.20+9.1710.04
57Ingvild LangeggenKongsberg OL33.27+9.2410.06
58Hanne Eide RappRaumar Orientering33.36+9.3310.09
59Idunn HaavengenNTNUI33.40+9.3710.10
60Ragne WiklundNydalens SK33.50+9.4710.13
61Christine HoenEiker OL33.53+9.5010.14
62Frida Bakken UlsethNydalens SK33.59+9.5610.16
62Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL33.59+9.5610.16
64Solveig LetmolieEiker OL34.01+9.5810.16
65Ingeborg RognstadHadeland OL34.07+10.0410.18
66Andrine Harriet FremstadLarvik OK34.10+10.0710.19
66Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)34.10+10.0710.19
68Tomine Lysaker SandenEiker OL34.15+10.1210.20
69Sigrid EkelandOddersjaa SSK34.27+10.2410.24
70Marie Lindløv JensenSarpsborg OL34.43+10.4010.29
71Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett34.45+10.4210.29
72Kristina VollHaugesund IL Orientering35.10+11.0710.37
73Elise AusenPorsgrunn OL35.23+11.2010.41
74Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular35.24+11.2110.41
75Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering35.33+11.3010.44
76Line SølbergIL Leik36.07+12.0410.54
77Tora IndregardIL BUL-Tromsø36.13+12.1010.56
78Thea LandKonnerud IL36.28+12.2511.01
79Ada WulfsbergNydalens SK37.17+13.1411.15
80Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37.33+13.3011.20
81Marte Karine LarsenKongsberg OL38.36+14.3311.39
82Synne SkjærsteinIL Tyrving38.37+14.3411.40
83Kathinka RogstadKongsberg OL39.12+15.0911.50
84Sanna FinstadKongsberg OL41.20+17.1712.29
85Tuva Aas StræteRingerike OL41.36+17.3312.34
86Emilie Liabakk EriksenByåsen IL41.42+17.3912.35
87Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)41.58+17.5512.40
88Ingrid Lund HovdenIL Tyrving42.19+18.1612.47
89Silje MorlandstøEiker OL43.26+19.2313.07
90Hanne Helmine RogstadNidarøst OK46.48+22.4514.08
91Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL49.06+25.0314.50
92Ingeborg KvarmeSturla, IF53.46+29.4316.14
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kårhild Husby NordstadNTNUIdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Thea Charlotte HansenRøyken OLikke startet
Anna MeenPorsgrunn OLikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKikke startet
Anni SaarelaKonnerud ILikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 17-20E

4 050 m, 102 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering23.075.42
2Håvard Sandstad EidsmoFreidig23.27+0.205.47
3Elias JonssonNydalens SK23.31+0.245.48
4Einar MelsomFossum IF23.46+0.395.52
5Øyvind HjermstadFossum IF24.21+1.146.00
6Jørgen BaklidKonnerud IL24.22+1.156.00
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK24.27+1.206.02
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK24.43+1.366.06
9Sander ArntzenAsker Skiklubb25.17+2.106.14
10Lukas LilandNydalens SK25.31+2.246.18
11Sebastian DalandKristiansand OK25.47+2.406.21
12Marius PyttenKristiansand OK26.01+2.546.25
13Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb26.06+2.596.26
14Isak JonssonNydalens SK26.07+3.006.26
15Sindre R HoltHedrum OL26.10+3.036.27
16Niels Christian HellerudHalden SK26.24+3.176.31
17Oskar Spets StorhovFreidig26.28+3.216.32
18Simen Spets StorhovFreidig26.35+3.286.33
19Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb26.38+3.316.34
20Anders HagaRaumar Orientering26.47+3.406.36
21Oscar LyngenFreidig26.57+3.506.39
22Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27.04+3.576.40
23Anders VestølVegårshei IL27.49+4.426.52
24Lars Young VikNydalens SK27.53+4.466.53
25Jostein TandbergNydalens SK27.59+4.526.54
26Lars SandstadFreidig28.08+5.016.56
27Magnus GjerstadVaregg Fleridrett28.23+5.167.00
28Even LindaasVang OL28.43+5.367.05
29David RundeKristiansand OK28.44+5.377.05
30Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving29.08+6.017.11
30Olav Milian Schmitt GranNTNUI29.08+6.017.11
32Mats EidsmoFreidig29.11+6.047.12
32Jens Johan BrekkeLillomarka OL29.11+6.047.12
34Martin Borge HeirFossum IF29.17+6.107.13
35Tord StrandKongsberg OL29.42+6.357.20
36Anders HaugskottOL Trollelg29.45+6.387.20
37Johan Kristian UndelandSturla, IF30.04+6.577.25
38Eivind Berner MyhreFossum IF30.05+6.587.25
39Skjalg NysæterSkien OK30.07+7.007.26
40Bendik EliassenFredrikstad SK30.09+7.027.26
41Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK30.21+7.147.29
42Petter Liabakk EriksenByåsen IL30.23+7.167.30
43Axel HoveidAsker Skiklubb30.34+7.277.32
44Sivert Sande KvermeFossum IF30.40+7.337.34
45Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn30.41+7.347.34
46Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.55+7.487.38
47Kristian RykkjeVaregg Fleridrett31.04+7.577.40
48Kristian Fredrik LynumFreidig31.08+8.017.41
49Christian MichelsenOK Pan Århus31.14+8.077.42
50Vegard KittilsenFreidig31.15+8.087.42
51Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering31.19+8.127.43
52Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering31.26+8.197.45
53Eirik BlågestadIndre Østfold OK32.56+9.498.07
54Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.01+9.548.09
55Marius AurebekkKristiansand OK33.02+9.558.09
56Mathias GløersenBækkelagets SK33.18+10.118.13
57Mathias HermstadFreidig33.22+10.158.14
58Peter GisholtFossum IF33.24+10.178.14
59Lars SolliMo OK33.28+10.218.15
60Jostein Svaland DaleVang OL33.38+10.318.18
61Sondre OttesenFredrikstad SK33.55+10.488.22
62Sander H. RogndokkenNydalens SK34.07+11.008.25
63Trym B IslandOL Tønsberg og omegn34.10+11.038.26
64Andreas RambergØstmarka OK34.16+11.098.27
65Bjørnar LøvliAsker Skiklubb34.20+11.138.28
66Erlend BrendstuenHalden SK34.23+11.168.29
67Henrik André LarsenKongsberg OL34.29+11.228.30
68Kristian PyttenKristiansand OK35.11+12.048.41
69Elias ØhmanGjø-Vard OL35.34+12.278.46
70Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL35.43+12.368.49
71Elias BergsetIL Veten35.58+12.518.52
72Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL36.19+13.128.58
73Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.27+13.209.00
74Runar Saur ModahlFredrikstad SK36.44+13.379.04
75Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering36.49+13.429.05
76Mathias RosenlundVaregg Fleridrett37.17+14.109.12
77Eirik Høst FossgardLillomarka OL37.24+14.179.14
78Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø37.42+14.359.18
79Gaute Kvittum NytrøenTynset IF38.00+14.539.22
80Petter Astrup ArnesenHeming Orientering38.07+15.009.24
81Sølve DrageKongsberg OL38.13+15.069.26
82Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular38.19+15.129.27
83Even GravningenStokke IL38.34+15.279.31
83Håkon HolstadFreidig38.34+15.279.31
85Jakob MoOL Toten-Troll38.48+15.419.34
86Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL38.52+15.459.35
87Andreas NysæterBergens TF39.39+16.329.47
87Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering39.39+16.329.47
89Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL40.21+17.149.57
90Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40.54+17.4710.05
91Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.07+18.0010.09
92Jonatan AuneHalden SK42.02+18.5510.22
93Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett42.08+19.0110.24
94Anders HorveiRaumar Orientering43.24+20.1710.42
95Stian RykkjeVaregg Fleridrett45.09+22.0211.08
96Vegard LøvliAsker Skiklubb45.44+22.3711.17
97Sigve Rygg EikelandBergens TF46.20+23.1311.26
98Johannes LangaasNidarøst OK54.36+31.2913.28
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Aslak HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Scott JuvikIL Gularikke startet
Eirik ImrikFredrikstad SKikke startet
Audun Melby JacobsenLardal OLikke startet
Sverre NarumVang OLikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringikke startet
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet
Håkon LundKongsberg OLikke startet
Joar GjerdahlKonnerud ILikke startet
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Tarjei HoloFossum IFikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet

N-åpen

2 000 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethIL Koll22.3711.18
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL31.4215.51
Silje Nilsen BergFossum IF43.3621.48
Josephine Lin BjørkSandefjord OK42.1321.06
Eivind BredholtKongsberg OL29.4314.51
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.069.03
Vilma DanevadFredrikstad SK24.4212.21
Linnea DanielsenKongsberg OL39.0919.34
Alexander DybvikStokke IL35.1417.37
Vegard Solheim EideOdda OL37.0918.34
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK45.5222.56
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK48.2424.12
Elise FlatenVegårshei IL1.02.1231.06
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL40.4020.20
Balder Solberg FredheimSandefjord OK40.3520.17
Astrid Grøttjord GlenneMåren OK1.08.3334.16
Mathilde GuitonKongsberg OL59.0829.34
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn1.10.5735.28
Ingrid JebsenHeming Orientering34.2717.13
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK36.4818.24
Kristian KaiserSturla, IF22.3211.16
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.2915.14
Maja Othelie KristensenNotodden OL42.2521.12
Ivar Øen LandstadNydalens SK1.08.1634.08
Sverre Øen LandstadNydalens SK24.3612.18
Eirik LestebergKongsberg OL33.5316.56
Magnus LestebergKongsberg OL30.3715.18
Sigurd Oma LøyningOdda OL37.0618.33
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK20.5210.26
Julian MalmbergIL Tyrving32.5716.28
Ronia Robin MarstonHemsedal IL30.1615.08
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering30.3815.19
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering35.2517.42
Serena Seed MelbyeRaumar Orientering26.1913.09
Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering26.0813.04
Hermine OddenMåren OK45.1222.36
Isolde OddenMåren OK1.08.5134.25
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)33.4916.54
Ingvild RingheimLarvik OK29.4914.54
Theo Solberg FredheimSandefjord OK37.3018.45
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL21.3810.49
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL34.3717.18
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering30.2615.13
Martina VågsnesOppsal Orientering29.3514.47
Selma WeslienKongsberg OL37.2418.42
Ann ØstvoldHeming Orientering24.5412.27
Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL43.0021.30
Erik BerganKongsberg OLikke startet
Harald Solheim EideOdda OLikke startet
Amelia Carina EriksenLarvik OKikke startet
Nila HillerenEiker OLikke startet
Bror HowerudKongsberg OLikke startet
Louis HowerudKongsberg OLikke startet
Tiril MyklatunIL Tyrvingikke startet
Mathis RenardKongsberg OLikke startet

D -10

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Abelone Josefine AxelsonEiker OL32.4516.12
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering33.2916.34
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK35.2717.32
Oda OpsethRingerike OL32.2616.03
Astrid ReuschHeming Orientering41.4020.37
Helene ScheeleNydalens SK17.368.42
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL36.4218.10
Hedda SæbøNidarøst OK37.4418.40
Frida HopeModum OLdiskvalifisert
Kaisa HovlandKonnerud ILikke startet

D 11-12

2 110 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK16.287.48
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.25+0.578.15
3Sigrid Schmitt GranHalden SK17.48+1.208.26
3Minna Sofie WingstedtHalden SK17.48+1.208.26
5Sofia ØhlckersIL Tyrving18.06+1.388.34
6Iselin HøivoldKongsberg OL18.30+2.028.46
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.31+2.038.46
8Pernille ZagarLarvik OK19.16+2.489.07
9Marte EgerKongsberg OL19.29+3.019.14
10Synne Kvittum NytrøenTynset IF20.15+3.479.35
11Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.06+4.3810.00
12Tonje RykkjeVaregg Fleridrett21.49+5.2110.20
13Ingrid LestebergKongsberg OL23.48+7.2011.16
14Elise RenardKongsberg OL23.49+7.2111.17
15Annika van RaaijHedrum OL24.31+8.0311.37
16Maren Sofie FremstadLarvik OK25.23+8.5512.01
17Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26.53+10.2512.44
18Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK28.29+12.0113.29
19Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn28.32+12.0413.31
20Marie ThomassenVaregg Fleridrett36.47+20.1917.25
21Synne Syversen GihleOppsal Orientering40.30+24.0219.11
22Rannveig Oma LøyningOdda OL50.49+34.2124.05
23Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK52.04+35.3624.40
24Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL55.09+38.4126.08
Tuva BredholtKongsberg OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Juliane NæssKongsberg OL22.029.50
2Stine Flindt AsperheimKongsberg OL27.55+5.5312.27
3Benedicte DaleBergens TF31.32+9.3014.04
Maja WangNydalens SKikke startet

D 13-14

2 720 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL23.378.40
2Mathea Spets StorhovFreidig23.59+0.228.49
3Marie KvarmeSturla, IF25.32+1.559.23
4Marie ScheeleNydalens SK25.55+2.189.31
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF26.42+3.059.48
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb27.22+3.4510.03
7Tora KittilsenFreidig27.59+4.2210.17
8Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering28.39+5.0210.31
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering29.44+6.0710.55
10Iril RingheimLarvik OK31.09+7.3211.27
11Hannah Syrdal ØenHeming Orientering31.13+7.3611.28
12Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL31.21+7.4411.31
13Nora Christine HansenAsker Skiklubb31.35+7.5811.36
14Synne SandvenNotodden OL31.40+8.0311.38
14Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn31.40+8.0311.38
16Marie Lien BackstrømHalden SK31.56+8.1911.44
17Mari AarsethNydalens SK31.57+8.2011.44
18Tiril Ebon EspedalNydalens SK33.16+9.3912.13
19Inga Skaarer WiklundNydalens SK33.24+9.4712.16
19Anne ØstvoldHeming Orientering33.24+9.4712.16
21Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving37.01+13.2413.36
22Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL37.19+13.4213.43
23Julie BrenåsVarteig OL37.20+13.4313.43
24Eileen BjanesIL Tyrving38.05+14.2814.00
25Una KittilsenFreidig41.36+17.5915.17
26Kristine SolbakkenIL Tyrving42.00+18.2315.26
27Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb54.24+30.4720.00
28Amanda AxelsonEiker OL56.39+33.0220.49
29Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.13.22+49.4526.58
30Ingeborg EikåsSandefjord OK1.44.22+1.20.4538.22
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vida Helland-HansenIL Tyrvingikke startet

D 13-16C

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL44.3516.23

D 13-16N

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL25.139.41
2Stella S. DahleFana IL34.55+9.4213.25
2Synne Lien GrøtbergKongsberg OL34.55+9.4213.25
4Tomine FlatenVegårshei IL58.38+33.2522.33

D 15-16

3 240 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK25.347.53
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF26.40+1.068.13
3Frida HaugskottOL Trollelg27.21+1.478.26
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL27.58+2.248.37
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.14+2.408.42
6Kristin Melby JacobsenLardal OL28.38+3.048.50
7Åsne HaavengenKongsberg OL29.27+3.539.05
8Kristine KravdalGjø-Vard OL29.40+4.069.09
9Anna Jacobsen-GaskiBardu IL30.53+5.199.31
10Mina SchjervenLardal OL30.58+5.249.33
11Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.03+5.299.35
12Yngvild Langedal BreivikNydalens SK31.30+5.569.43
13Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK31.33+5.599.44
14Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL32.03+6.299.53
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK32.04+6.309.53
16Malene JebsenHeming Orientering33.08+7.3410.13
17Ingrid MobråthenBotne SK33.09+7.3510.13
18Maya Jones ArnesenHeming Orientering33.16+7.4210.16
19Ingrid LamarkGanddal IL33.45+8.1110.25
20Ida Sofie HjortlandLarvik OK34.19+8.4510.35
21Selma HøivoldKongsberg OL35.02+9.2810.48
22Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering35.12+9.3810.51
23Johanne Rognerud BøeFossum IF35.15+9.4110.52
24Emma EngehultNotodden OL35.19+9.4510.54
25Karoline TorøKongsberg OL35.46+10.1211.02
25Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering35.46+10.1211.02
27Eline SchjervenLardal OL36.07+10.3311.08
28Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK36.15+10.4111.11
29Marie Roll-TørnqvistFana IL37.38+12.0411.36
30Ida Marie FlågenHeming Orientering37.52+12.1811.41
31Ida SolliMo OK37.56+12.2211.42
32Iselin SørensenSturla, IF38.26+12.5211.51
33Astrid RognstadHadeland OL39.37+14.0312.13
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF39.38+14.0412.13
35Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.46+14.1212.16
36Alexandra LinløkkenØstmarka OK39.58+14.2412.20
37Johanna Sofie LongfjeldModum OL40.18+14.4412.26
38Oda Isnes TyseEiker OL40.45+15.1112.34
39Ine InstanesSturla, IF41.00+15.2612.39
40Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL42.15+16.4113.02
40Live ØstvoldHeming Orientering42.15+16.4113.02
42Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering42.49+17.1513.12
43Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK42.54+17.2013.14
44Konstanse MoholthKongsberg OL45.46+20.1214.07
45Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb46.05+20.3114.13
46Selma Tørudbakken JendalFossum IF47.32+21.5814.40
47Noor Dirro-HeluMåren OK48.50+23.1615.04
48Emilie JohansenSandefjord OK50.06+24.3215.27
49Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering52.13+26.3916.06
50Alvilde Lysaker SandenEiker OL59.50+34.1618.28
51Ella BerstadHeming Orientering1.05.17+39.4320.08
52Luciana Maria SvadsMåren OK1.10.25+44.5121.44
Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLbrutt
Malene InstanesSturla, IFikke startet
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet
Ingrid BlindheimLillomarka OLikke startet
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnikke startet
Mari EidsmoFreidigikke startet
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 15-16B

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL30.5111.20

D 17-A kort

3 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL36.1311.10
2Britt Kari LegårdOdda OL36.59+0.4611.24
3Mariell ArntzenGneist, IL38.22+2.0911.50
4Sunniva Nergaard BergStokke IL44.27+8.1413.43
5Sigrid Melander VieFossum IF46.32+10.1914.21
6Berit Irene BergsetGjø-Vard OL49.59+13.4615.25
7Ida Solheim EideOdda OL52.28+16.1516.11
8Julie EikelandOL Tønsberg og omegn56.20+20.0717.23
9Åshild OmaOdda OL59.42+23.2918.25
10Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1.09.01+32.4821.18
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Silje CarlsenSturla, IFikke startet
Tonje VassendNTNUIikke startet
Ida MonsenEgersund OKikke startet

D 17-B

2 840 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HjortlandLarvik OK37.0313.02
2Mie ZagarLarvik OK44.31+7.2815.40
3Katrine van RaaijHedrum OL45.06+8.0315.52
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering46.07+9.0416.14
5Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll46.16+9.1316.17
6Anikken Gjen DybvikStokke IL53.22+16.1918.47
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi54.57+17.5419.20
8Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)56.09+19.0619.46
9Ina BlågestadIndre Østfold OK1.12.30+35.2725.31
10Marte Kvittum TangenTynset IF1.17.22+40.1927.14
Annemarie RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Vibeke NymoVaregg Fleridrettikke startet
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrvingikke startet
Lene MeenPorsgrunn OLikke startet
Susanne StrømHedrum OLikke startet
Tone RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D 17-C

2 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL26.019.33
2Anne Berg GjølbergLarvik OK39.52+13.5114.39
3Kari BergLarvik OK57.01+31.0020.57
4Katherine EstepKonnerud IL1.01.30+35.2922.36
Sigrid SkjelbredKongsberg OLikke startet
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-N

2 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet

D 21-

3 550 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK24.426.57
2Ingjerd MyhreKongsberg OL26.18+1.367.24
3Ingrid LundanesNTNUI26.26+1.447.26
4Marte NarumNydalens SK26.30+1.487.27
5Kine Hallan SteiwerHalden SK28.04+3.227.54
6Iliana IlievaHalden SK29.39+4.578.21
7Lone BrochmannBækkelagets SK29.49+5.078.23
8Ida TiltnesIL Tyrving30.28+5.468.34
9Kristine FjeldboIL Tyrving30.36+5.548.37
10Ragnhild HjermstadFossum IF30.43+6.018.39
11Tonje VassendNTNUI31.04+6.228.45
12Mariann UlvestadBækkelagets SK31.08+6.268.46
13Anette JuveliKonnerud IL32.40+7.589.12
14Gunhild Rogne HallandNydalens SK34.14+9.329.38
15Mari Jellum HelgerudIL Tyrving36.27+11.4510.16
16Louise OramBækkelagets SK36.37+11.5510.18
17Vendula SramkovaHemsedal IL37.03+12.2110.26
18Julie Hilland AndersenHalden SK38.17+13.3510.47
19Anita HillerenEiker OL38.24+13.4210.49
20Ida Solberg SvenneEiker OL38.38+13.5610.52
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL39.44+15.0211.11
22Helen MartinsenIL Gular42.23+17.4111.56
23Marita Lilja GrønhovdModum OL43.31+18.4912.15
24Astri Marie RemmePorsgrunn OL58.15+33.3316.24
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet
Siri UlvestadNydalens SKikke startet
Mariell ArntzenGneist, ILikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Marthe GløersenBækkelagets SKikke startet
Kamilla OlaussenFredrikstad SKikke startet
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKikke startet

D 35-

3 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL43.1312.10
2Anne Marthe PeveriEiker OL46.11+2.5813.00
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK49.48+6.3514.01

D 40-

3 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK33.099.38
2Heidi StoksethHalden SK34.13+1.049.56
3Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering34.45+1.3610.06
4Mila ZaharinovaOppsal Orientering37.15+4.0610.49
5Monica BerglundRingerike OL38.02+4.5311.03
6Karianne KatlaFossum IF39.06+5.5711.21
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40.13+7.0411.41
8Liv SchjervenLardal OL40.30+7.2111.46
9Silje SyversenOppsal Orientering43.33+10.2412.39
10Kristin Nergaard BergFossum IF45.36+12.2713.15
11Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn54.30+21.2115.50
12Trude HansenBerger og Svelvik OL57.51+24.4216.49
13Linn Carina DalandKristiansand OK58.24+25.1516.58
14Torill Hynne FjæreHedrum OL1.12.52+39.4321.10
15Linda FredhOK Moss1.22.09+49.0023.52
Sigrid Melander VieFossum IFikke startet

D 45-

3 240 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK27.458.33
2Ingrid UndstadLarvik OK29.09+1.248.59
3Valborg MadslienLillehammer OK31.41+3.569.46
4Runa Lien BackstrømHalden SK32.30+4.4510.01
5Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK32.31+4.4610.02
6Karianne StrømmeVaregg Fleridrett33.26+5.4110.19
7Hanne Lerche RaadalHalden SK33.29+5.4410.20
8Mariann Øren ArvesenSandefjord OK34.11+6.2610.33
9Arnhild KroghOppsal Orientering34.35+6.5010.40
10Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK35.14+7.2910.52
11Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb35.31+7.4610.57
12Trine OpsethRingerike OL36.12+8.2711.10
13Tone AlmåsIL Leik36.15+8.3011.11
14Sara MathisenPorsgrunn OL38.08+10.2311.46
15Milda ØhlckersIL Tyrving38.11+10.2611.47
16Linda RykkjeVaregg Fleridrett38.33+10.4811.53
17Frauke Schmitt GranHalden SK39.55+12.1012.19
18Mai Britt BjørkSandefjord OK39.57+12.1212.19
19Vibeke LamarkGanddal IL40.17+12.3212.25
20Marianne HaugeHisøy OK41.13+13.2812.43
21Ann Elin FlågenHeming Orientering41.58+14.1312.57
22Marit Tørudbakken JendalFossum IF44.45+17.0013.48
23Lenka WestinPorsgrunn OL44.47+17.0213.49
24Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering45.25+17.4014.01
25Marian KjellevoldIL Gular47.49+20.0414.45
26Vibeke ØyeIL Gular48.01+20.1614.49
27Tone Sølie LysnesHedrum OL48.58+21.1315.06
28Tanja InstanesSturla, IF49.44+21.5915.20
29Marianne ReuschHeming Orientering54.12+26.2716.43
30Anita SælevikHaugesund IL Orientering54.37+26.5216.51
31Wenche EikåsSandefjord OK1.01.19+33.3418.55
32Elin BordøyHedrum OL1.01.59+34.1419.07
33Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.06.30+1.38.4539.02
Berit Sofie WiklundNydalens SKikke startet
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Janne LarsenPorsgrunn OLikke startet
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Anikken Gjein DybvikStokke ILikke startet
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenikke startet
Kari Reppesgård HoltHedrum OLikke startet

D 50-

3 050 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL27.208.57
2Torunn Spets StorhovFreidig27.58+0.389.10
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)28.07+0.479.13
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb30.09+2.499.53
5Isa HeggedalKonnerud IL30.13+2.539.54
6Hanne Løver ThonModum OL30.23+3.039.57
7Rine HanssenByåsen IL30.26+3.069.58
8Signe Astrup ArnesenHeming Orientering30.58+3.3810.09
9Tove AasheimVaregg Fleridrett31.32+4.1210.20
10Ragnhild BalsvikOsterøy IL31.53+4.3310.27
11Tove HeimdalKonnerud IL32.31+5.1110.39
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL32.44+5.2410.43
13Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL33.53+6.3311.06
14Birgitte TorbjørnsenIL Gular34.28+7.0811.18
15Wenche LindløvSarpsborg OL36.31+9.1111.58
16Inger Tone NygårdEgersund OK36.35+9.1511.59
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL41.23+14.0313.34
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41.44+14.2413.40
19Margrete GaskiBardu IL42.43+15.2314.00
20Marianne ArnesenAsker Skiklubb43.24+16.0414.13
21Maria PerssonAsker Skiklubb43.42+16.2214.19
22Anniken AusenPorsgrunn OL44.30+17.1014.35
23Ida SyversenRøyken OL46.04+18.4415.06
24Mai Iren AlmåsIL Leik46.46+19.2615.20
25Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb51.57+24.3717.01
26Solveig KongsrudModum OL54.20+27.0017.48
27Helle HundseidIL Tyrving55.34+28.1418.13
28Merete UndelandSturla, IF1.01.42+34.2220.13
29Marit Follestad TandbergModum OL1.20.16+52.5626.19
Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Lucie StørmerFossum IFikke startet
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet
Hilde VassendPorsgrunn OLikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet
Heidi ArnesenFreidigikke startet

D 55-

2 840 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK26.479.25
2Solveig SikkelandIL Tyrving28.09+1.229.54
3Tiri RebårdSandefjord OK29.23+2.3610.20
4Runa SkyttersæterHeming Orientering31.01+4.1410.55
5Sirpa LiljaModum OL31.21+4.3411.02
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF32.56+6.0911.35
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL33.24+6.3711.45
8Gunhild HennumLierbygda OL33.28+6.4111.47
9Ann Karin TjørhomGanddal IL34.15+7.2812.03
10Heidi SchatvetNotodden OL34.27+7.4012.07
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb35.31+8.4412.30
12Magnhild T. MølnvikFossum IF37.28+10.4113.11
13Hege FjellbirkelandIL Gular37.59+11.1213.22
14Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL38.45+11.5813.38
15Marianne HjermstadFossum IF38.48+12.0113.39
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving38.58+12.1113.43
17Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb39.55+13.0814.03
18Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb41.54+15.0714.45
19Eva SyversenRøyken OL42.34+15.4714.59
20Anne Moian NydalAsker Skiklubb57.43+30.5620.19
Eli Tufte HanssenEiker OLbrutt
Anne Margit BrattenMåren OKikke startet

D 60-

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27.2211.18
2Cathrine NorvikRøyken OL45.11+17.4918.40
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

D 65-

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK25.2410.29
2Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø33.51+8.2713.59
3Aud KjemperudEiker OL34.23+8.5914.12
4Ingjerd SognnæsBergens TF34.59+9.3514.27
5Berit HegdalBergens TF35.04+9.4014.29
6Randi HansenStokke IL38.15+12.5115.48
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving56.58+31.3423.32
Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Kari StrandeRingerike OLikke startet

D 70-

1 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF25.2714.17
2Edel SlettemarkStord Orientering26.42+1.1515.00
3Inger LindløvOK Moss29.47+4.2016.43
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL34.04+8.3719.08
5Gerd LangsethLarvik OK34.57+9.3019.38
6May Helene HansenSandefjord OK36.01+10.3420.14
7Marta StangModum OL37.33+12.0621.05
8Anne Elvsaas MoRøyken OL47.58+22.3126.56
9Gry Bruland VråleSturla, IF51.15+25.4828.47
Anne Marie CeebergHedrum OLikke startet

D 75-

1 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulla LindheIK Stern29.0016.17
2Unni DrageHaugerud IF31.22+2.2217.37
3Liv HorntvedtIL Imås34.29+5.2919.22
4Birgitte BekkelundRøyken OL34.34+5.3419.25
5Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb36.42+7.4220.37
6Ingvill VoldFana IL58.03+29.0332.36
Astrid Reppesgård LieHedrum OLikke startet

D 80-

1 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK31.4017.47
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H -10

2 020 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Harald Solheim  EideOdda OL1.55.3357.12
Lars Haakon ErikssonIL Tyrving1.03.4031.31
Sindre FurlandSandefjord OK23.0211.24
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)39.3919.37
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL24.0011.52
Jon StrandKongsberg OL24.4812.16
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK29.2414.33
Amund Kortner VogtØstmarka OK45.2022.26
Eivind VågsnesOppsal Orientering29.2214.32
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)39.2419.30
Ville Emil WingstedtHalden SK26.2213.03
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering38.0318.50
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Christopher David EriksenLarvik OKbrutt
Olav GrevstadFossum IFikke startet
Odin Vie StrislandFossum IFikke startet

H 11-12

2 110 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL15.167.14
2Martin TorøKongsberg OL16.44+1.287.55
3Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.56+1.408.01
4Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn18.03+2.478.33
5Magnus SigurdssonStokke IL19.29+4.139.14
6Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)19.47+4.319.22
7Dagfinn GjerstadOsterøy IL19.52+4.369.24
8Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering20.46+5.309.50
9Mathias LinløkkenØstmarka OK20.51+5.359.52
10Rasmus EngehultNotodden OL21.28+6.1210.10
11Erik Grønborg NielsenAllerød OK22.31+7.1510.40
12August Hellerud SireKonnerud IL24.33+9.1711.38
13Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL27.57+12.4113.14
14Kristian Kaupang LyeLarvik OK27.59+12.4313.15
15Per Noah SommerheinNydalens SK28.01+12.4513.16
16Anreas Strømme LidVaregg Fleridrett28.25+13.0913.28
17Erlend SommerheinFossum IF29.27+14.1113.57
18Fredrik Fet AndersenKonnerud IL30.34+15.1814.29
19Jan Olav BerganKongsberg OL34.23+19.0716.17
20Håkon ØverbyKongsberg OL35.56+20.4017.01
21Oskar HopeModum OL36.54+21.3817.29
22Jørgen FlatenVegårshei IL38.14+22.5818.07
23Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett38.28+23.1218.13
24Jens G. DybvikStokke IL40.47+25.3119.19
25Ole Magnus StoremyrIL Hauken54.31+39.1525.50
26Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK57.14+41.5827.07
Tollef TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Henrik KaiserSturla, IFikke startet

H 13-14

2 720 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll18.276.46
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK20.48+2.217.38
3Fridtjof ReuschHeming Orientering22.01+3.348.05
4Alfred BjørnerødOK Moss22.24+3.578.14
5Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.34+4.078.17
6Axel AaldeNydalens SK22.52+4.258.24
7Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.00+4.338.27
8Hallvard TjentlandLardal OL23.03+4.368.28
9Sondre LadimOK Moss23.39+5.128.41
10Endre SandKongsberg OL23.43+5.168.43
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)24.01+5.348.49
12Martin Christoffer BorgIL Koll24.07+5.408.51
13Brage Bell LysakerFana IL25.14+6.479.16
14Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25.22+6.559.19
15Sindre Vie StrislandFossum IF25.41+7.149.26
16Rasmus D. EastwoodLillomarka OL26.13+7.469.38
17Eirik Vie StrislandFossum IF26.26+7.599.43
18Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26.37+8.109.47
19Brage EikåsSandefjord OK27.08+8.419.58
20Henrik Kaupang LyeLarvik OK27.09+8.429.58
21Jonathan WoodhouseLillomarka OL27.32+9.0510.07
22Øyvind LamarkGanddal IL27.36+9.0910.08
23Eskil BrændenLillomarka OL27.49+9.2210.13
24Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL27.58+9.3110.16
25Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)28.05+9.3810.19
26Arne BerganKongsberg OL29.14+10.4710.44
27Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL29.31+11.0410.51
28Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.42+11.1510.55
29Theodor BjørkSandefjord OK30.41+12.1411.16
30Philip Lehmann RomørenFossum IF32.21+13.5411.53
31Henrik Repstad StoremyrIL Hauken33.29+15.0212.18
32Herman Lien BackstrømHalden SK33.46+15.1912.24
33Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)33.47+15.2012.25
34Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)33.58+15.3112.29
35Martin KaiserSturla, IF35.30+17.0313.03
36Erik ZagarLarvik OK37.29+19.0213.46
37Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn42.23+23.5615.34
38Rasmus BerglundRingerike OL43.05+24.3815.50
39Sindre Solheim EideOdda OL44.49+26.2216.28
40Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)47.36+29.0917.30
41Linus Hognestad SennelsRøyken OL48.50+30.2317.57
42Håkon BogasonLillomarka OL56.36+38.0920.48
43Martin DybvikStokke IL1.42.29+1.24.0237.40
Borgar SkjelbredKongsberg OLdiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ola MeenPorsgrunn OLikke startet
Mathias NyhaugAsker Skiklubbikke startet
Liam Viggo WingstedtHalden SKikke startet

H 13-16C

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving22.478.22
2Einar ØstvoldHeming Orientering42.49+20.0215.44
3Mathias AxelsonEiker OL51.31+28.4418.56

H 13-16N

2 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Adrian HagenPorsgrunn OLikke startet

H 15-16

3 440 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK23.476.54
2Birk Bell LysakerFana IL24.52+1.057.13
3Cornelius BjørkSandefjord OK25.18+1.317.21
4Kristian ØstermannHeming Orientering25.50+2.037.30
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK26.03+2.167.34
6Hans UrsetIL BUL-Tromsø26.28+2.417.41
7Henrik ReuschHeming Orientering26.33+2.467.43
8Andreas DaleBergens TF26.44+2.577.46
9Tobias EspedalNydalens SK26.49+3.027.47
10Mikkel HoltFreidig26.58+3.117.50
11Viljan van RaaijHedrum OL27.26+3.397.58
12Vetle DrageKongsberg OL27.38+3.518.01
13Brage TakleKristiansand OK27.44+3.578.03
14Tobias MathisenPorsgrunn OL28.55+5.088.24
15Felix FinsrudAsker Skiklubb29.12+5.258.29
16Henrik R HoltHedrum OL29.43+5.568.38
17Ådne SkjærsteinIL Tyrving29.47+6.008.39
18Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29.56+6.098.42
19Jørgen SchjølbergTynset IF30.14+6.278.47
20Åsmund SlokvikNotodden OL30.31+6.448.52
21Trygve Børte NomelandKristiansand OK31.05+7.189.02
22Ole Jakob FrankrigNydalens SK31.07+7.209.02
23Halvard KornmoPorsgrunn OL31.16+7.299.05
24Mikkel KatlaFossum IF31.29+7.429.09
25Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett31.37+7.509.11
26Atle Nikolai WølloKongsberg OL31.39+7.529.12
27Johan EgerKongsberg OL32.39+8.529.29
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb32.48+9.019.32
29Erik BohneVaregg Fleridrett32.54+9.079.33
30Gustav Andresen SkotteFossum IF34.36+10.4910.03
31Kasper Bakken UlsethNydalens SK35.09+11.2210.13
32Mikkel BerglundRingerike OL35.41+11.5410.22
33August Syrdal ØenHeming Orientering35.48+12.0110.24
34Kristoffer FjæreHedrum OL36.48+13.0110.41
35Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett36.51+13.0410.42
36Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett37.34+13.4710.55
37Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn37.43+13.5610.57
38Sven Bergset LangvikIL Veten38.36+14.4911.13
39Jonas EikåsSandefjord OK39.09+15.2211.22
40Erlend Odd BergeKristiansand OK40.06+16.1911.39
41Tord SølvbergIL Veten43.49+20.0212.44
42Hans Grønborg NielsenAllerød OK43.56+20.0912.46
43Rolf Andreas BergNydalens SK44.35+20.4812.57
44Tage RosenlundVaregg Fleridrett44.42+20.5512.59
45Stein Aas StræteRingerike OL45.18+21.3113.10
46Vegard Holm JohannesenKongsberg OL49.46+25.5914.28
47Snorre SlokvikNotodden OL51.24+27.3714.56
48Thomas BlomkvistFredrikstad SK52.08+28.2115.09
49Leif-Inge JevnlidIL Veten53.24+29.3715.31
50Anders Håvard LarsenNydalens SK55.03+31.1616.00
51Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.00.58+37.1117.43
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Tobias AlstadFrol ILdiskvalifisert
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLikke startet
Iver RingheimLarvik OKikke startet

H 15-16B

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering32.2411.54
2Martin AusenPorsgrunn OL36.19+3.5513.21
3Isak Jacobsen-GaskiBardu IL48.30+16.0617.49
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLikke startet

H 17-A kort

3 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth SandvoldEiker OL29.438.38
2Jarle LysnesHedrum OL35.39+5.5610.21
3Ludvig JohnsenHedrum OL37.26+7.4310.52
4Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK40.59+11.1611.54
5Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)42.17+12.3412.17
6Eelco van RaaijHedrum OL42.18+12.3512.17
7Peter CarlsenSturla, IF44.27+14.4412.55
8Erik Utne VieHaugesund IL Orientering49.04+19.2114.15
9Arve LøyningOdda OL51.24+21.4114.56
10Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett53.01+23.1815.24
11Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.08.20+38.3719.51
Anders Martin JørstadKongsberg OLikke startet

H 17-B

2 840 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge RingheimLarvik OK35.3912.33
2Tony HalsallOtra IL36.54+1.1512.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ulrik Andre StrømHedrum OL38.02+2.2313.23
4Torstein LyeLarvik OK43.26+7.4715.17
5Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering43.30+7.5115.19
6Glenn Ekholdt HillerenEiker OL44.06+8.2715.31
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL44.49+9.1015.46
8Kjetil JacobsenHamar OK45.55+10.1616.10
9Ove KjetsåOtra IL47.31+11.5216.43
10Jarle RogndokkenFet OL49.37+13.5817.28
11Roar SkoglundGjø-Vard OL1.04.34+28.5522.44
12Einar HansenOdda OL1.12.03+36.2425.22
Kenneth  DybvikStokke ILikke startet
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-C

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn26.159.39
2Markus EikåsSandefjord OK34.11+7.5612.34
3Roy Roger EspenesVarteig OL41.31+15.1615.15
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn42.31+16.1615.37
5Sten Øivind BjerkeHedrum OL49.26+23.1118.10
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17-N

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL26.0310.01

H 21-

4 060 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL22.095.27
2Vegard DanielsenKristiansand OK22.59+0.505.39
3Jo Forseth IndgaardFrol IL23.14+1.055.43
3Emil WingstedtHalden SK23.14+1.055.43
5Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett23.17+1.085.44
6Hans Petter MathisenFredrikstad SK23.29+1.205.47
7Oskar AndrénIL Leik24.09+2.005.56
8Andreas SølbergIL Leik24.27+2.186.01
9Magne JutulstadBækkelagets SK24.45+2.366.05
10Håvard Wedege IrgensKristiansand OK24.46+2.376.06
11Eirik Kamstrup HovindNydalens SK24.53+2.446.07
12Henrik EijsinkNydalens SK24.57+2.486.08
13Sigve VågsnesOppsal Orientering25.08+2.596.11
14Andreas HøyeFredrikstad SK25.13+3.046.12
15Oskar RøenVaregg Fleridrett25.14+3.056.12
16Emil JönssonIL Tyrving25.46+3.376.20
17Št¿pán MudrákFredrikstad SK25.47+3.386.21
18Trond KortnerØstmarka OK26.27+4.186.30
19Jon NilsenVegårshei IL26.29+4.206.31
20Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett26.36+4.276.33
21Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK26.39+4.306.33
22Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL26.45+4.366.35
23Andreas G. PoldenGneist, IL26.55+4.466.37
24Oskar StørmerFossum IF27.04+4.556.40
25Kristoffer JacobsenIL Tyrving27.05+4.566.40
26Øyvind WiggenByåsen IL27.17+5.086.43
27Halvor SaunesNydalens SK27.30+5.216.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Per Melander OftenNydalens SK27.33+5.246.47
29Rune NygaardIL Gular27.46+5.376.50
30Kristian DalbyFredrikstad SK27.51+5.426.51
31Håkon HeggedalNydalens SK28.11+6.026.56
32Mathias NipenBækkelagets SK28.50+6.417.06
33Ola KeiseråsIL Leik28.52+6.437.06
34Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)29.01+6.527.08
35Thomas NipenBækkelagets SK30.03+7.547.24
36Anders BjergaardNydalens SK30.05+7.567.24
37Olav VestølVegårshei IL30.15+8.067.27
38Mathias BenjaminsenLillomarka OL30.29+8.207.30
39Ivar SeierstadIL GeoForm30.58+8.497.37
40Håvard HagaNydalens SK31.22+9.137.43
41Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK31.46+9.377.49
42Arno Lilja GrønhovdModum OL32.40+10.318.02
43Are WigaardOppsal Orientering33.13+11.048.10
44Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett35.45+13.368.48
45Bjørn Johannessen FieldGneist, IL37.32+15.239.14
46Morten TangenOK Moss38.48+16.399.33
47Pål SkogedalAsker Skiklubb1.03.04+40.5515.32
Elias T. MølnvikNTNUIdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKikke startet
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Øyvind HelgerudHalden SKikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 35-

3 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK28.137.20

H 40-

3 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ottar WiklundNydalens SK34.489.03
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett37.51+3.039.51
3Helge Grenager SolheimOppsal Orientering38.14+3.269.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jørgen FjæreHedrum OL39.39+4.5110.19
5Per Henrik ZagarLarvik OK41.42+6.5410.51
6Fredrik AxelsonEiker OL52.10+17.2213.35
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
David HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet

H 45-

3 550 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thore KornmoPorsgrunn OL23.286.36
2Espen DanevadFredrikstad SK25.42+2.147.14
3Erling KatlaFossum IF27.48+4.207.49
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)27.58+4.307.52
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett28.31+5.038.01
6Kenneth WesterheimStord Orientering28.34+5.068.02
7Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg28.42+5.148.05
8Helge NysæterBergens TF29.02+5.348.10
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)29.16+5.488.14
10Gisle NysæterSkien OK29.27+5.598.17
11Dag AusenPorsgrunn OL29.43+6.158.22
12Pål KittilsenFreidig30.02+6.348.27
13Neil MarstonHemsedal IL30.24+6.568.33
14André JægtvikKonnerud IL30.51+7.238.41
15Lars Erik GjeinFossum IF30.53+7.258.41
16Martin ØhmanGjø-Vard OL31.31+8.038.52
17Tommy JauhojärviAsker Skiklubb31.38+8.108.54
18Christian ReuschHeming Orientering32.16+8.489.05
19Lars BerglundRingerike OL32.34+9.069.10
20Per Erik OpsethRingerike OL32.38+9.109.11
21Rune BlågestadIndre Østfold OK32.42+9.149.12
22Anders Kristian HoltHedrum OL32.54+9.269.16
23Øyvind LienGjø-Vard OL34.05+10.379.36
24Atle StrømHedrum OL34.23+10.559.41
25Pål SommerheinOK Horten34.24+10.569.41
26Atle BorgersenHedrum OL35.50+12.2210.05
27Tom KristensenLarvik OK36.39+13.1110.19
28Karl-Johan MalmbergIL Tyrving37.13+13.4510.29
29Thorbjørn VærpKristiansand OK39.25+15.5711.06
30Asgeir FremstadLarvik OK39.40+16.1211.10
31Stig InstanesSturla, IF40.06+16.3811.17
32Jørn-Are LongfjeldModum OL40.11+16.4311.19
33Pål AngvollFredrikstad SK40.33+17.0511.25
34Johan JebsenHeming Orientering40.38+17.1011.26
35Arild FlatenVegårshei IL41.21+17.5311.38
36Espen JohnsenHedrum OL42.14+18.4611.53
37Uwe RöhnerLOK Berlin43.43+20.1512.18
38Eirik JørgensenIL Tyrving43.57+20.2912.22
39Hans Olav HygenØstmarka OK45.23+21.5512.47
40Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering47.12+23.4413.17
41Trond MyhreFossum IF54.13+30.4515.16
42Jo Børre EikåsSandefjord OK55.19+31.5115.34
43Roger ØstvoldHeming Orientering1.01.24+37.5617.17
44Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.12.27+48.5920.24
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet
Arild NyhaugAsker Skiklubbikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLikke startet
Øyvind StoksethHalden SKikke startet
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Jørn LangerudPorsgrunn OLikke startet
Frode StrislandFossum IFikke startet
Anders GrevstadFossum IFikke startet
Hans Christian MeenPorsgrunn OLikke startet
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubbikke startet

H 50-

3 270 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Arne AadlandSamnanger IL22.436.56
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø22.50+0.076.58
3Helge GisholtOK Skeidi24.04+1.217.21
4Are KristiansenIL Tyrving24.53+2.107.36
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb25.15+2.327.43
6Tore NymarkVaregg Fleridrett26.14+3.318.01
7Knut Erling ØenHeming Orientering26.32+3.498.06
8Kjetil BjørloHalden SK26.37+3.548.08
9Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering26.42+3.598.09
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27.02+4.198.16
11Svein NygårdLillomarka OL27.04+4.218.16
12Rune ScheeleNydalens SK27.10+4.278.18
13Jens Even StorhovFreidig27.19+4.368.21
14Trond GjelstadSandefjord OK27.41+4.588.27
15Arild AndresenFossum IF27.51+5.088.31
16Christian JomaasFossum IF28.03+5.208.34
17Frode HaugskottOL Trollelg29.05+6.228.53
18Ivar MølnvikFossum IF29.07+6.248.54
19Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett29.09+6.268.54
20Per Ola UlsethNydalens SK29.10+6.278.55
21Rune EngehultNotodden OL29.25+6.428.59
22Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering29.37+6.549.03
23Tore JuvikIL Gular30.19+7.369.16
24Ole IngesenSarpsborg OL30.23+7.409.17
25Gjermund GravirAsker Skiklubb30.33+7.509.20
26Geir SommerheinOK Horten30.37+7.549.21
27Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)30.41+7.589.22
27Øystein JensenSarpsborg OL30.41+7.589.22
29Einar GisholtFossum IF30.47+8.049.24
30Ole TørnqvistFana IL31.12+8.299.32
31Kristian LøvåsVaregg Fleridrett31.50+9.079.44
32Guttorm L EggeOslostudentenes IK31.56+9.139.45
33Håkon JendalFossum IF32.50+10.0710.02
34Hallvard KorenOK Moss33.02+10.1910.06
35Terje BlindheimLillomarka OL33.20+10.3710.11
36Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett34.05+11.2210.25
37Øystein WiggenByåsen IL34.19+11.3610.29
38Bjørn HallanLommedalens IL34.36+11.5310.34
39Ole Petter VestølVegårshei IL34.51+12.0810.39
40Per Olav GulbrandsenLarvik OK34.59+12.1610.41
41Anders BergsetIL Veten35.28+12.4510.50
42Børge PedersenNydalens SK35.35+12.5210.52
43Jon SkriubakkenPorsgrunn OL35.49+13.0610.57
44Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)36.13+13.3011.04
45Lars Erik StrømsnesMalvik IL36.32+13.4911.10
46Tore BjørnerødOK Moss37.38+14.5511.30
47Jon Terje EkelandOddersjaa SSK37.42+14.5911.31
48Roger LysnesHedrum OL37.44+15.0111.32
49Bjørn Axel GranHalden SK38.54+16.1111.53
50Vegard HaldenNydalens SK39.13+16.3011.59
51Arne Håkon JørgensenSandefjord OK39.39+16.5612.07
52Anders FlågenHeming Orientering39.41+16.5812.08
53Geir BråtenVegårshei IL39.47+17.0412.09
54Peter DirksenSauda Orienteringsklubb40.11+17.2812.17
55Lasse ArnesenHeming Orientering40.53+18.1012.30
56Ole Edvard HjortlandLarvik OK40.57+18.1412.31
57Helge RosenlundVaregg Fleridrett42.04+19.2112.51
58Terje LinløkkenØstmarka OK42.45+20.0213.04
59Gunnar HopeModum OL42.55+20.1213.07
60Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58.36+35.5317.55
61Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.08.23+45.4020.54
Christian GrotnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Kjetil EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Lars EnerhaugenModum OLdiskvalifisert
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Børge HarveyIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet

H 55-

3 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL24.537.36
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll26.00+1.077.57
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)28.14+3.218.38
4Kim Farnes HansenLierbygda OL28.32+3.398.43
5Jørgen MårtenssonModum OL28.48+3.558.48
6Arne JohannesenIL Gular28.52+3.598.49
7Leif ErikssonModum OL31.33+6.409.38
8Tore KjølsethNydalens SK31.43+6.509.41
9Anders BorgModum OL32.07+7.149.49
10Øyvind Roger HansenRøyken OL33.53+9.0010.21
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb33.55+9.0210.22
12Audun BraatenBergens TF34.11+9.1810.27
13Frode KamsvågIL Tyrving35.19+10.2610.48
14Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)35.58+11.0510.59
15Torgeir StrandFana IL36.16+11.2311.05
16Hallvard BergIL Tyrving36.33+11.4011.10
17Jørn HaugerudIndre Østfold OK41.06+16.1312.34
18Ivar BergsetIL Veten47.17+22.2414.27
19Morten AndresenOK Skeidi50.05+25.1215.18
Knut AasRingerike OLdiskvalifisert
Harald KvisliNotodden OLikke startet
Bjørn AarbuVarteig OLikke startet
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet

H 60-

3 050 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF22.197.19
2Harald HoviSkien OK23.55+1.367.50
3Torgeir StrandhagenRøyken OL25.03+2.448.12
4Morten DueMåren OK25.42+3.238.25
5Jan SteinegerGneist, IL26.52+4.338.48
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF26.56+4.378.49
7Lars HjermstadFossum IF27.07+4.488.53
8Geir Holm GundersenSturla, IF27.39+5.209.03
9Morten DåsnesRingerike OL27.44+5.259.05
10Einar Kristian LundeVarteig OL29.35+7.169.41
11Tor Ragnar AndersenHalden SK29.41+7.229.43
12Sigbjørn ModalsliFossum IF31.57+9.3810.28
13Ingvar BraatenModum OL34.36+12.1711.20
14Roar NydalAsker Skiklubb36.39+14.2012.00
15Roy GjerdingOK Moss40.33+18.1413.17
16Olav NipenIL Tyrving51.14+28.5516.47
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eivind TokheimOdda OLdiskvalifisert
Jack BjørnsenKristiansand OKikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Gisle Nordahl DueMåren OKikke startet
Axel DamgaardOL Trolloikke startet

H 65-

2 840 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK26.169.14
2Sveinung RekaaNotodden OL29.15+2.5910.17
3Tor TrøanHadeland OL29.22+3.0610.20
4Øivind FadumSande Sportsklubb31.16+5.0011.00
5Per Chr. HagenBø OL32.47+6.3111.32
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL33.10+6.5411.40
7Morten JohannessenRøyken OL33.37+7.2111.50
8Elling AakreAndebu IL35.22+9.0612.27
9Jan BøhleOL Trollo35.40+9.2412.33
10Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett36.19+10.0312.47
11Ragnar Niemi BergStokke IL36.24+10.0812.49
12Per ØhlckersIL Tyrving36.54+10.3812.59
13Torbjørn NørbechRingerike OL37.15+10.5913.06
14Atle RemmePorsgrunn OL38.33+12.1713.34
15Hugo A. ChristensenNotodden OL39.16+13.0013.49
16Per Ove TransethRøyken OL39.26+13.1013.53
17Bjørn BakkeNedre Sigdal IF44.42+18.2615.44
18Martin NaufHedrum OL44.52+18.3615.47
Ola BroxOL Toten-Trolldiskvalifisert
Bjørn GrindeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Øyvind HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tom A. KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Svein S JacobsenIL Tyrvingikke startet

H 70-

2 840 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb29.1110.16
2Runar KittilsenStokke IL30.19+1.0810.40
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL31.02+1.5110.55
4Ragnar HillestadLardal OL31.13+2.0210.59
5Hans Roar BakkenEiker OL31.32+2.2111.06
6Dag Rønning JensenOL Trollo32.31+3.2011.26
7Kjell StenstadvoldIL Tyrving33.23+4.1211.45
8Øyvind SteneAsker Skiklubb33.31+4.2011.48
9Ludwig GenderjahnLOK Berlin35.27+6.1612.28
10Erik Johan GrorudHaslum IL36.41+7.3012.55
11Rolf GjølbergLarvik OK38.10+8.5913.26
12Geir TrøanKolbotn og Skimt OL38.31+9.2013.33
12Brede Høibak GundersenRingerike OL38.31+9.2013.33
14Trond WettergreenDriv IL40.08+10.5714.07
15Bjørn SpjelkavikIL Tyrving41.57+12.4614.46
16Lars Martin GjeinStokke IL42.17+13.0614.53
17Knut LindløvOK Moss42.34+13.2314.59
18Bård StangModum OL42.42+13.3115.02
19Per DalheimKonnerud IL44.12+15.0115.33
20Arne KristensenStokke IL45.32+16.2116.01
21Alf Johan HjelmtvedtEiker OL59.29+30.1820.56
22Tore VaajeAsker Skiklubb1.00.59+31.4821.28
Michael FrenzelLOK Berlindiskvalifisert
Eirik EriksenSturla, IFdiskvalifisert
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Helge CeebergHedrum OLikke startet
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Kjell GrønhovdModum OLikke startet

H 75-

2 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik HvoslefIK Stern27.1511.15
2Per VoldFana IL30.40+3.2512.40
3Sigvald RobberstadStord Orientering31.28+4.1313.00
4Jan VærpSøgne og Songdalen OK33.01+5.4613.38
5Ingolf DybvikStord Orientering35.37+8.2214.43
6Anton LommeHedrum OL36.57+9.4215.16
7Kjell KlokkerudEiker OL37.17+10.0215.24
8Bjørn Willy HansenSandefjord OK42.44+15.2917.39
9Frank EliassenSandefjord OK45.16+18.0118.42
10Ivar Louis BergSturla, IF45.56+18.4118.58
11Erling TidemannLommedalens IL47.20+20.0519.33
12Olav MoRøyken OL50.08+22.5320.42
13Bjørn GunnerødAsker Skiklubb50.46+23.3120.58
14Lasse VråleSturla, IF52.01+24.4621.29
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56.30+29.1523.20
16Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.24.19+57.0434.50
Olav SolbergBø OLikke startet

H 80-

1 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL29.3416.36
2Magnar ReppesgårdHedrum OL30.01+0.2716.51
3Oddvar GjelstadSandefjord OK33.30+3.5618.49
4Tor DrageHaugerud IF36.11+6.3720.19
5Johan JanssonVäxjö OK39.45+10.1122.19
6Per MeilandLommedalens IL44.24+14.5024.56
7Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag54.48+25.1430.47
8Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.05.51+36.1736.59
9Helge HalvorsenLarvik OK1.10.01+40.2739.20
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Direkte A-Kort

2 840 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FremstadLarvik OK23.418.20
2Kjell Einar AndersenVarteig OL27.15+3.349.35
3Håkon LøvliAsker Skiklubb27.59+4.189.51
4Marit Melby JacobsenNTNUI28.34+4.5310.03
5Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb28.36+4.5510.04
6Morten Fredheim SolbergSandefjord OK29.07+5.2610.15
7Olena StrugalovaVaregg Fleridrett31.12+7.3110.59
8Kine GulliksenBækkelagets SK31.36+7.5511.07
9Jan HauglandÅrstad IL31.53+8.1211.13
10Glenn Ager-WickKristiansand OK33.17+9.3611.43
11Åmund TonnaEiker OL33.38+9.5711.50
12Elena CarandLillomarka OL34.38+10.5712.11
13Ina MartiniAsker Skiklubb34.40+10.5912.12
14David HanssonOL Tønsberg og omegn34.48+11.0712.15
15Kåre KullerudVarteig OL34.51+11.1012.16
16Tor Sverre GravningenStokke IL34.57+11.1612.18
17Per TorgersenOddersjaa SSK35.07+11.2612.21
18Heidi MyklemyrEiker OL35.14+11.3312.24
19Ottar EideOdda OL35.45+12.0412.35
20Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK36.39+12.5812.54
21Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL38.22+14.4113.30
22Siri ØkstadOddersjaa SSK38.24+14.4313.31
23Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering38.36+14.5513.35
24Sigbjørn OddenMåren OK40.06+16.2514.07
25Line SletnerLillomarka OL40.33+16.5214.16
26Reidunn HallanLillomarka OL43.36+19.5515.21
27Marian Dirro MartinezMåren OK43.44+20.0315.23
28Inger BjergaVaregg Fleridrett50.13+26.3217.40
29Tom André AlstadsætherEiker OL50.31+26.5017.47
30Torgeir BrochmanEiker OL55.33+31.5219.33
31Bjørn AarbuVarteig OL55.48+32.0719.38
32Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)58.57+35.1620.45
33Randi Brevig AuneHalden SK59.01+35.2020.46
34Åshild Egeberg VáriSturla, IF1.01.12+37.3121.32
35Per Øyvind BraarudHalden SK1.24.34+1.00.5329.46
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OKdiskvalifisert
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Pål RundeKristiansand OKikke startet
Yngve MobråthenBotne SKikke startet
Leif Arne NytrøenTynset IFikke startet

Direkte A-Lang

3 550 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard MyhreBækkelagets SK25.007.02
2Leif StørmerFossum IF25.17+0.177.07
3Henrik OttesenFredrikstad SK26.44+1.447.31
4David GittfridssonLillomarka OL27.14+2.147.40
5Vegard MyklemyrEiker OL28.40+3.408.04
6Bodil HelgerudHalden SK30.45+5.458.39
7Sturle FurlandSandefjord OK31.36+6.368.54
8Steinar EastwoodLillomarka OL31.50+6.508.58
9Morten HeidFossum IF32.25+7.259.07
10Brynjar FredheimLillomarka OL32.37+7.379.11
11Jon Hovland HonerudKongsberg OL32.50+7.509.14
12Bjørn MartiniAsker Skiklubb32.54+7.549.16
13Helen PalmerByåsen IL33.45+8.459.30
14Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33.54+8.549.32
15Kine DirroMåren OK34.01+9.019.34
16Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn34.03+9.039.35
17Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll34.50+9.509.48
18Tibor VáriSturla, IF35.35+10.3510.01
18Per WirehnAsker Skiklubb35.35+10.3510.01
20Ernst PyttenKristiansand OK35.45+10.4510.04
21Nikolai NordhaugKonnerud IL36.59+11.5910.25
22Jon Erik KvarmeSturla, IF38.34+13.3410.51
23Erlend A. NordbøModum OL38.43+13.4310.54
24Maren KoplandModum OL39.16+14.1611.03
25Snorre FrydenlundSturla, IF39.49+14.4911.12
26Jo WiklundNydalens SK39.56+14.5611.14
27Egil Wickstrand IversenHeming Orientering40.13+15.1311.19
28Anna MårtenssonModum OL40.15+15.1511.20
29Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.27+15.2711.23
30Håkon BergStokke IL40.35+15.3511.25
31Helge StubberudNydalens SK41.44+16.4411.45
32Astrid Waaler KaasHeming Orientering42.03+17.0311.50
32Heidi VogtØstmarka OK42.03+17.0311.50
34Gaute FosstveitRaumar Orientering42.25+17.2511.56
35Anny ØenNydalens SK42.57+17.5712.05
36Kristin SørensenSturla, IF44.21+19.2112.29
37Rune SørensenSturla, IF44.53+19.5312.38
38Elias StubberudNydalens SK45.06+20.0612.42
39Tormod KleppaLillehammer OK45.52+20.5212.55
40Harald OmlandSkien OK46.01+21.0112.57
41William EkbergKongsberg OL47.07+22.0713.16
42Thomas LieFredrikstad SK48.56+23.5613.47
43Liv Kristin Omholt BensfjordLardal OL53.18+28.1815.00
44Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn53.26+28.2615.03
45Inge RambergØstmarka OK54.41+29.4115.24
46Anne DahlNydalens SK54.54+29.5415.27
47Aud Ellen BrevikSturla, IF55.16+30.1615.34
48Helle Egeberg VáriSturla, IF1.00.15+35.1516.58
49Bent KvermeFossum IF1.04.36+39.3618.11
50Stein Erik NordbøModum OL2.19.08+1.54.0839.11

Direkte B

2 840 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders FinsrudAsker Skiklubb32.3211.27
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK34.00+1.2811.58
3Sverre MelbyeRaumar Orientering34.08+1.3612.01
4Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL35.16+2.4412.25
5Jon DaleBergens TF35.59+3.2712.40
6Elin GravningenStokke IL38.52+6.2013.41
7Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.25+9.5314.56
8Magne AasAsker Skiklubb43.36+11.0415.21
9Pål-Espen NordhaugKonnerud IL43.43+11.1115.23
10Anne Grp StyrvoldLarvik OK46.12+13.4016.16
11Henrik AuneHalden SK46.14+13.4216.16
12Elsie BrenneVarteig OL47.52+15.2016.51
13Tore LidVaregg Fleridrett49.28+16.5617.25
14Fredrik PyttenKristiansand OK50.33+18.0117.47
15Turid VrålstadVaregg Fleridrett52.25+19.5318.27
16Sara MartiniAsker Skiklubb52.54+20.2218.37
17Anders JohansenSturla, IF59.01+26.2920.46
18Ellen Horni-JohnsenSturla, IF59.03+26.3120.47
19Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.24+26.5220.54
20Rolf A BergNydalens SK1.03.42+31.1022.25
21Laila HelmingsenFredrikstad SK1.06.51+34.1923.32
22Morten HelminsenFredrikstad SK1.06.52+34.2023.32
23Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.10.32+38.0024.50
24Elisabeth MeyerIL Tyrving1.11.53+39.2125.18
25Vibeke HøstLillomarka OL1.15.01+42.2926.24
26Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.21.25+48.5328.40
27Kristin StoremyrIL Hauken1.22.30+49.5829.02
Line NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Trond CeebergAndebu ILikke startet
Aileen RundeKristiansand OKikke startet
Christian DaleBergens TFikke startet

Direkte C

2 720 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Øen PaulsrudNydalens SK20.567.41
2Dan KristensenNotodden OL24.20+3.248.56
3Beate UndebergetOppsal Orientering34.37+13.4112.43
4Astrid Christina EspedalNydalens SK36.04+15.0813.15
5Thomas BjanesIL Tyrving39.23+18.2714.28
6Katrine SolbakkenIL Tyrving41.30+20.3415.15
7Eva Trolsrud WeaasNOTEAM42.44+21.4815.42
8Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett43.17+22.2115.54
9Ida Lie SørensenLarvik OK44.18+23.2216.17
10Elin SlokvikNotodden OL46.54+25.5817.14
11Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo47.14+26.1817.21
12Hans Gøran BjørkSandefjord OK47.46+26.5017.33
13Berit GrosvoldEiker OL48.04+27.0817.40
14Inger-Helene CarlsenSturla, IF49.19+28.2318.07
15Helga PeveriEiker OL51.31+30.3518.56
16Ragnhild BrenåsVarteig OL1.01.27+40.3122.35
17Synnøve VonenSarpsborg OL1.03.29+42.3323.20
18Merethe NordbøModum OL1.32.42+1.11.4634.04
Bjørn CarlsenNotodden OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor