Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadD 11-12 (29)17.167.40
1Unni Strand KarlsenD 65- (11)38.1810.50
1Tom A. KarlsenH 65- (27)31.017.31
4Henrik OttesenDirekte A-Lang (39)50.15+7.008.07
6Espen DanevadH 45- (55)50.59+7.388.14
7Marianne R. KahrsDirekte A-Lang (39)52.48+9.338.32
9Espen Nordbrøden FiskumH 21- (64)51.23+4.146.32
12Håvard LucasenH 21- (64)53.16+6.076.47
13Mia Mathisen BekhusD 17-20 E (85)1.10.42+13.5110.31
13Thomas LieDirekte A-Lang (39)57.50+14.359.21
14Sindre ØsthagenH 21- (64)53.38+6.296.49
21Herman Ryen MartinsenH 17-20E (93)1.07.23+9.407.40
21Cristian Riddervold KahrsH 21- (64)55.58+8.497.07
23Št¿pán MudrákH 21- (64)57.00+9.517.15
27Andreas HøyeH 21- (64)58.21+11.127.25
29Hans Petter MathisenH 21- (64)59.05+11.567.31
30Heidi Ø BagstevoldDirekte A-Lang (39)1.14.51+31.3612.06
32Laila HelminsenDirekte B (33)1.53.10+1.11.5328.17
33Morten HelminsenDirekte B (33)1.53.13+1.11.5628.18
35Bendik EliassenH 17-20E (93)1.14.43+17.008.30
37Kristian DalbyH 21- (64)1.02.38+15.297.58
38Jan Edvin BlomkvistDirekte A-Lang (39)2.11.16+1.28.0121.14
39Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 E (85)1.21.49+24.5812.10
40Kjell Arild KarlsenH 21- (64)1.03.45+16.368.07
49Sondre OttesenH 17-20E (93)1.19.38+21.559.04
51Pål AngvollH 45- (55)1.41.52+58.3116.28
56Thomas BlomkvistH 15-16 (63)1.33.24+53.5116.33
72Runar Saur ModahlH 17-20E (93)1.40.08+42.2511.24
81Ida-Synnøve KristiansenD 17-20 E (85)2.11.38+1.14.4719.35
Vilma DanevadN-åpen (71)29.0413.12
Eirik ImrikH 17-20E (93)brutt
Alexandra AngvollD 15-16 (59)ikke startet
Sivert PoppeH 15-16 (63)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor