Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Fossum IF

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils HæstadH 60- (18)33.537.09
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 E (85)58.41+1.508.43
3Leif StørmerDirekte A-Lang (39)47.34+4.197.41
4Pernille KatlaD 17-20 E (85)1.03.50+6.599.29
4Philip Lehmann RomørenH 13-14 (49)34.55+5.058.47
4Kristine RomørenDirekte C (26)37.00+9.4311.33
4Simen HøyerH 15-16B (4)2.24.57+1.18.0336.30
6Mari BrendeD 15-16 (59)40.44+7.538.33
7Einar MelsomH 17-20E (93)1.01.28+3.457.00
7Lars Erik GjeinH 45- (55)51.05+7.448.15
7Kristin Nergaard BergD 40- (13)1.29.37+33.3715.53
8Sindre Vie StrislandH 13-14 (49)38.00+8.109.34
9Harald BakkeH 45- (55)51.57+8.368.24
10Mikkel KatlaH 15-16 (63)45.31+5.588.04
11Lars HjermstadH 60- (18)42.52+8.599.03
11Erlend SommerheinH 11-12 (33)19.14+4.198.32
11Christian JomaasH 50- (65)44.44+6.167.55
11Julie BakkeD 17-A kort (15)1.12.14+27.0115.10
12Eirik Vie StrislandH 13-14 (49)38.55+9.059.48
12Magnhild T. MølnvikD 55- (22)51.05+13.2312.23
13Arild AndresenH 50- (65)45.16+6.488.01
14Richard Zeiner-GundersenH 60- (18)44.39+10.469.26
14Sigrid Melander VieD 17-A kort (15)1.18.55+33.4216.34
15Oskar StørmerH 21- (64)53.46+6.376.50
16Johanne Rognerud BøeD 15-16 (59)44.21+11.309.19
20Øyvind HjermstadH 17-20E (93)1.07.19+9.367.40
20Ingrid G. KvålsgardD 17-20 E (85)1.12.24+15.3310.46
20Erlend BakkeH 11-12 (33)24.09+9.1410.44
21Katrine BakkeD 45- (45)53.59+17.0611.20
22Ivar MølnvikH 50- (65)50.18+11.508.55
23Martin Borge HeirH 17-20E (93)1.08.24+10.417.47
24Frode StrislandH 45- (55)1.01.16+17.559.54
26Tuva HøyerD 13-14 (32)1.07.00+32.0016.52
27Håkon JendalH 50- (65)52.20+13.529.16
28Karen Hoel JomaasD 17-20 E (85)1.16.51+20.0011.26
34Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (59)54.09+21.1811.22
34Marius BakkeH 15-16 (63)58.42+19.0910.24
34Åsne Naadland HoloD 17-20 E (85)1.21.00+24.0912.03
37Fredrik HøyerDirekte A-Kort (68)50.10+19.0912.10
39Trond MyhreH 45- (55)1.16.18+32.5712.20
46Gustav Andresen SkotteH 15-16 (63)1.05.39+26.0611.38
58Eivind Berner MyhreH 17-20E (93)1.26.50+29.079.53
Silje Nilsen BergN-åpen (71)44.0120.00
Silje Andresen SkotteD -10 (14)37.5517.09
Odin Vie StrislandH -10 (14)47.1521.22
Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20E (93)diskvalifisert
Erling HjermstadH 17-20E (93)brutt
Tarjei HoloH 17-20E (93)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor