Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Nydalens SK

80 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleH 50- (65)38.286.49
1Ragne WiklundD 17-20 E (85)56.518.27
2Terje Wiig MathisenH 60- (18)34.14+0.217.14
2Eira Skaarer WiklundD 11-12 (29)17.35+0.197.48
2Lene Moe BlomD 21- (15)53.57+1.328.43
2Oda ScheeleD 15-16 (59)36.23+3.327.38
2Elias JonssonH 17-20E (93)57.45+0.026.34
2Håkon HeggedalH 17-A kort (11)40.36+2.057.11
3Ottar WiklundH 40- (11)1.06.36+3.169.41
3Anders NordbergH 21- (64)47.44+0.356.04
3Pia Young VikD 15-16 (59)37.11+4.207.48
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (63)40.41+1.087.12
3Berit Sofie WiklundD 45- (45)40.31+3.388.30
3Tore KjølsethH 55- (24)43.37+2.387.44
4Håvard HagaH 21- (64)49.10+2.016.15
4Eirik Langedal BreivikH 17-20E (93)1.00.22+2.396.52
5Maria JonssonD 21- (15)58.51+6.269.31
5Tobias EspedalH 15-16 (63)42.40+3.077.33
5Else Kari Nordli ScheeleD 45- (45)42.09+5.168.51
5Frida Bakken UlsethD 17-A kort (15)54.26+9.1311.26
6Gunhild Rogne HallandD 21- (15)59.10+6.459.34
6Eirik Kamstrup HovindH 21- (64)50.35+3.266.26
7Maja WangD 11-12N (7)38.25+19.4116.59
7Teodor Mo HjelsethH 15-16 (63)44.01+4.287.48
8Inga Skaarer WiklundD 13-14 (32)44.05+9.0511.06
8Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (59)41.14+8.238.39
9Astrid Christina EspedalDirekte C (26)42.06+14.4913.09
9Ingrid SkaarerDirekte B (33)58.45+17.2814.41
9Per Øyvind SteneDirekte A-Lang (39)55.34+12.198.59
10Sören JonssonH 60- (18)42.48+8.559.02
10Marte Madslien BakkenD 15-16 (59)41.35+8.448.44
11Monica Tørnqvist HaldenD 50- (37)46.56+6.249.55
12Marie ScheeleD 13-14 (32)47.48+12.4812.02
12Per Noah SommerheinH 11-12 (33)19.42+4.478.45
13Ingrid WangDirekte C (26)48.30+21.1315.09
13Ole Jakob FrankrigH 15-16 (63)47.23+7.508.24
13Runar HafskjoldH 45- (55)54.35+11.148.49
13Jo WiklundDirekte A-Kort (68)37.56+6.559.12
15Gaute BerganH 15-16 (63)48.07+8.348.31
16Jostein TandbergH 17-20E (93)1.05.27+7.447.27
16Kari MadslienD 50- (37)49.56+9.2410.33
17Anders VisterH 21- (64)54.47+7.386.58
18Henrik EijsinkH 21- (64)55.09+8.007.01
19Nicole RagvinDirekte A-Lang (39)1.00.14+16.599.44
20Einar LunøeH 50- (65)49.49+11.218.49
21Alix Young VikD 50- (37)54.42+14.1011.33
22Mari AarsethD 13-14 (32)55.11+20.1113.54
23Ea LunøeD 15-16 (59)48.29+15.3810.11
24Anne Berit EidD 50- (37)59.45+19.1312.37
24Lars Young VikH 17-20E (93)1.08.54+11.117.50
25Anne MadslienD 50- (37)1.02.21+21.4913.10
25Tiril Ebon EspedalD 13-14 (32)1.02.35+27.3515.45
26Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20E (93)1.10.16+12.338.00
27Eskil HafskjoldH 11-12 (33)26.36+11.4111.49
29Vegard HaldenH 50- (65)52.42+14.149.20
30Isak JonssonH 17-20E (93)1.13.13+15.308.20
31Kathrine LunøeD 50- (37)1.17.07+36.3516.18
34Dana B. SteneDirekte A-Lang (39)1.22.54+39.3913.24
35Elise HafskjoldD 45- (45)1.10.35+33.4214.49
36Audun BerganH 17-20E (93)1.15.05+17.228.33
38Marie LilandD 17-20 E (85)1.21.39+24.4812.09
40Ole Petter HaugenH 50- (65)58.20+19.5210.20
42Børge PedersenH 50- (65)58.56+20.2810.26
51Rolf Andreas BergH 15-16 (63)1.13.36+34.0313.02
54Kjetil EspedalH 50- (65)1.03.50+25.2211.19
56Ada WulfsbergD 17-20 E (85)1.29.38+32.4713.20
57Emilie WestinD 17-20 E (85)1.29.41+32.5013.20
63Sander H. RogndokkenH 17-20E (93)1.30.06+32.2310.15
Max HusebyN-åpen (71)22.4610.20
Samuel LindsethN-åpen (71)30.2513.49
Johanne Ragvin RystadN-åpen (71)58.1826.29
Oskar SteneN-åpen (71)29.0513.13
Helene ScheeleD -10 (14)19.018.36
Sondre HafskjoldH -10 (14)30.1813.42
Anne Johanne Lind NørbechD 21- (15)diskvalifisert
Per Melander OftenH 21- (64)diskvalifisert
Sigur HeggedalH 21- (64)diskvalifisert
Gard LindsethDirekte A-Lang (39)diskvalifisert
Lukas LilandH 17-20E (93)diskvalifisert
Nils BerganH 50- (65)brutt
Jørgen WulfsbergH 17-20E (93)ikke startet
Jon Iver BakkenH 50- (65)ikke startet
Anne Marit BjergaardD 50- (37)ikke startet
Kasper Bakken UlsethH 15-16 (63)ikke startet
Anders Håvard LarsenH 15-16 (63)ikke startet
Karen BjergaardD 17-A kort (15)ikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-20E (93)ikke startet
Ledig StartnrN-åpen (71)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor