Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

Lillomarka OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdH 17-N (1)34.2110.46
4Hanne Hofsæth FredheimDirekte B (33)54.45+13.2813.41
5Hege WangDirekte B (33)54.55+13.3813.43
7Karoline SønsterudbråtenD 21- (15)1.07.24+14.5910.54
10Steinar EastwoodDirekte A-Lang (39)56.39+13.249.10
12Ingrid BlindheimD 15-16 (59)43.39+10.489.10
14Brynjar FredheimDirekte A-Lang (39)58.12+14.579.25
17Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (49)43.01+13.1110.50
24Jon Ivar JuvikDirekte A-Kort (68)43.59+12.5810.40
26Terje BlindheimDirekte A-Lang (39)1.07.37+24.2210.56
27Jens Johan BrekkeH 17-20E (93)1.11.25+13.428.08
27Jonathan WoodhouseH 13-14 (49)51.49+21.5913.03
28Ingunn Høst FossgardDirekte B (33)1.29.19+48.0222.19
29Vibeke HøstDirekte B (33)1.30.18+49.0122.34
31Eskil BrændenH 13-14 (49)56.28+26.3814.13
31Rasmus D. EastwoodH 13-14 (49)56.28+26.3814.13
39Elias Skjolden SørensenH 17-20E (93)1.17.34+19.518.50
40Eirik Høst FossgardH 17-20E (93)1.17.53+20.108.52
47Mathias BenjaminsenH 21- (64)1.10.17+23.088.57
48Johnny JohansenDirekte A-Kort (68)57.40+26.3913.59
56Elin BrekkeDirekte A-Kort (68)1.06.42+35.4116.11
64Dag WangH 50- (65)1.14.10+35.4213.09
64Aase MestadDirekte A-Kort (68)1.20.51+49.5019.37
71Mathias Pedersen VoldH 17-20E (93)1.39.49+42.0611.22
Håkon BogasonH 13-14 (49)diskvalifisert
Kristian Markhus BrekkeH 17-20E (93)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor