Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Kongsberg OL

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stine Flindt AsperheimD 11-12N (7)18.448.17
1Åsne HaavengenD 15-16 (59)32.516.54
2Synne Lien GrøtbergD 13-16N (4)35.00+5.5010.58
3Ingvild GustafssonD 13-14 (32)38.41+3.419.44
3Marlin HaavengenD 17-20 E (85)1.03.08+6.179.23
4Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (33)17.20+2.257.42
4Jarand GustafssonH 11-12 (33)17.20+2.257.42
5Juliane NæssD 11-12N (7)29.51+11.0713.12
7Arne BerganH 13-14 (49)37.05+7.159.20
9Iselin HøivoldD 11-12 (29)19.36+2.208.42
9Martin TorøH 11-12 (33)18.11+3.168.04
9Anders Martin JørstadH 17-A kort (11)1.40.47+1.02.1617.52
10Marte EgerD 11-12 (29)19.40+2.248.44
11Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (32)46.59+11.5911.50
17Jan Olav BerganH 11-12 (33)22.42+7.4710.05
19Endre SandH 13-14 (49)44.41+14.5111.15
21Elise RenardD 11-12 (29)27.09+9.5312.04
21Mari ØverbyD 15-16 (59)47.38+14.4710.00
22Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (49)46.08+16.1811.37
22Rolf Trygve HaugH 15-16 (63)52.47+13.149.21
23Ingrid LestebergD 11-12 (29)30.57+13.4113.45
23Vetle DrageH 15-16 (63)52.50+13.179.22
24Tuva BredholtD 11-12 (29)33.15+15.5914.46
27Karoline TorøD 15-16 (59)49.13+16.2210.20
28Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (59)49.36+16.4510.25
29Konstanse MoholthD 15-16 (59)50.30+17.3910.36
29Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 E (85)1.18.43+21.5211.42
30Helene Brandal SøftingD 13-14 (32)1.30.16+55.1622.44
31Håkon ØverbyH 11-12 (33)37.34+22.3916.41
31Selma HøivoldD 15-16 (59)52.06+19.1510.56
32Ingvild LangeggenD 17-20 E (85)1.20.26+23.3511.58
36Atle Nikolai WølloH 15-16 (63)58.57+19.2410.27
37Marte Karine LarsenDirekte A-Lang (39)1.34.34+51.1915.18
41Johan EgerH 15-16 (63)1.04.05+24.3211.21
42Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (59)1.04.23+31.3213.31
45Borgar SkjelbredH 13-14 (49)1.17.05+47.1519.24
48Vegard Holm JohannesenH 15-16 (63)1.10.18+30.4512.27
54Tale StrandD 17-20 E (85)1.28.45+31.5413.12
59Andrea VaneboD 17-20 E (85)1.33.15+36.2413.52
66Aurora MoholthD 17-20 E (85)1.38.00+41.0914.35
73Kathinka RogstadD 17-20 E (85)1.47.15+50.2415.57
79Sølve DrageH 17-20E (93)1.57.04+59.2113.20
Erik BerganN-åpen (71)41.2218.48
Eivind BredholtN-åpen (71)29.0613.13
Maren Sæter FlessebergN-åpen (71)56.2925.40
Mathilde GuitonN-åpen (71)42.5019.28
Bror HowerudN-åpen (71)57.5326.18
Louis HowerudN-åpen (71)58.0626.24
Eirik LestebergN-åpen (71)27.1712.24
Magnus LestebergN-åpen (71)25.5611.47
Helene Stenvik MoenN-åpen (71)42.4019.23
Ole Håkon Stenvik MoenN-åpen (71)43.2019.41
Mathis RenardN-åpen (71)24.2911.07
Eskil Volle-NæssN-åpen (71)43.0419.34
Joar Volle-NæssN-åpen (71)43.0419.34
Amalie Myrvold SkovlystD -10 (14)23.1510.31
Jon StrandH -10 (14)20.549.27
Sanna FinstadD 17-20 E (85)diskvalifisert
Tord StrandH 17-20E (93)ikke startet
Sigrid SkjelbredD 17-C (7)ikke startet
Sarah WølloD 17-20 E (85)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor