Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Sturla, IF

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marthe Graff-WiikD 13-16C (6)38.43+5.2012.05
2Henrik KaiserH 11-12 (33)16.49+1.547.28
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (20)41.10+3.0811.39
5Marie KvarmeD 13-14 (32)41.39+6.3910.29
6Ellen Akiko Horni-JohnsenDirekte C (26)38.24+11.0712.00
7Inger-Helene CarlsenD 17-C (7)1.04.24+26.1620.07
7Anders JohnsenDirekte C (26)38.38+11.2112.04
10Mina Akiko JohnsenD 13-14 (32)46.33+11.3311.43
12Ivar Louis BergH 75- (20)59.04+21.0216.43
12Geir Holm GundersenH 60- (18)42.57+9.049.04
12Kristin Sæthre SørensenD 17-A kort (15)1.13.21+28.0815.24
13Ylva KlausenD 13-14 (32)47.50+12.5012.02
16Roger WiikDirekte A-Kort (68)39.36+8.359.36
18Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (49)43.29+13.3910.57
19Malene InstanesD 15-16 (59)46.57+14.069.51
20Aud Ellen BrevikD 45- (45)52.00+15.0710.55
27Tanja InstanesD 45- (45)58.23+21.3012.15
27Espen MelheimDirekte A-Kort (68)45.01+14.0010.55
28Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (63)54.17+14.449.37
29Jan Morten AndersenDirekte A-Lang (39)1.14.31+31.1612.03
30Merete UndelandDirekte B (33)1.48.39+1.07.2227.09
30Ine InstanesD 15-16 (59)51.44+18.5310.52
32Stig InstanesH 45- (55)1.06.26+23.0510.44
32Snorre FrydenlundDirekte A-Lang (39)1.21.52+38.3713.14
33Iselin SørensenD 15-16 (59)53.28+20.3711.13
34Anders GustafssonH 45- (55)1.09.15+25.5411.12
35Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (37)1.21.15+40.4317.10
36Martin KaiserH 13-14 (49)1.01.15+31.2515.25
38Lukas KlausenH 15-16 (63)1.02.01+22.2810.59
39Charlotte SkourupD 45- (45)1.32.28+55.3519.25
39Stine KaiserDirekte A-Kort (68)52.12+21.1112.40
44Egil FrydenlundDirekte A-Kort (68)54.10+23.0913.08
47Trine MelheimDirekte A-Kort (68)56.43+25.4213.45
54Olav MelheimH 15-16 (63)1.24.40+45.0715.00
57Jon Erik KvarmeH 50- (65)1.06.52+28.2411.51
57Sander Solheim OttesenH 15-16 (63)1.53.04+1.13.3120.02
61Thomas KaiserH 50- (65)1.09.11+30.4312.15
74Ingeborg KvarmeD 17-20 E (85)1.51.05+54.1416.31
Kristian KaiserN-åpen (71)25.1411.28
Andreas MelheimN-åpen (71)19.228.48
Milica MilenkovicN-åpen (71)29.5513.35
Torbjørn Melheim SvendsenN-åpen (71)16.227.26
Johan Kristian UndelandH 17-20E (93)diskvalifisert
Peter CarlsenH 17-A kort (11)diskvalifisert
Silje CarlsenD 17-20 E (85)diskvalifisert
Nina KlausenD 17-C (7)ikke startet
Øystein RognebakkeH 45- (55)ikke startet
Aksel KlausenH -10 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor