Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

Heming Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-20E (93)57.436.34
1Lukas Jones ArnesenH 11-12 (33)14.556.37
2Jennifer Jones ArnesenDirekte C (26)31.03+3.469.42
3Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12 (29)17.40+0.247.51
3Runa SkyttersæterD 55- (22)39.41+1.599.37
9Fridtjof ReuschH 13-14 (49)38.20+8.309.39
11Live ØstvoldD 15-16 (59)41.56+9.058.48
14Hannah Syrdal ØenD 13-14 (32)47.55+12.5512.04
17Jon C. FougnerH 75- (20)1.12.42+34.4020.35
17Maya Jones ArnesenD 15-16 (59)45.04+12.139.28
18Henrik ReuschH 15-16 (63)50.34+11.018.57
20Knut Erling ØenH 50- (65)49.49+11.218.49
21Anne ØstvoldD 13-14 (32)52.12+17.1213.08
25Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (59)48.54+16.0310.16
25Ann Elin FlågenD 45- (45)56.22+19.2911.50
25August Syrdal ØenH 15-16 (63)53.24+13.519.28
25Kimme ArnesenDirekte A-Lang (39)1.05.05+21.5010.31
26Sofie Skyttersæter IversenD 17-20 E (85)1.15.26+18.3511.13
31Johan JebsenH 45- (55)1.06.01+22.4010.40
33Hanne Marthe ØstvoldD 45- (45)1.08.34+31.4114.24
35Kristian ØstermannH 15-16 (63)58.44+19.1110.24
36Marianne ReuschD 45- (45)1.11.07+34.1414.56
37Christian ReuschH 45- (55)1.12.09+28.4811.40
41Ida Marie FlågenD 15-16 (59)1.03.04+30.1313.14
46Einar ØstvoldH 13-14 (49)1.21.37+51.4720.33
49Malene JebsenD 15-16 (59)1.07.26+34.3514.10
52Roger ØstvoldH 45- (55)1.44.33+1.01.1216.55
52Anders FlågenH 50- (65)1.02.24+23.5611.03
Ingrid Merete JebsenN-åpen (71)28.3813.00
Astrid ReuschD -10 (14)25.3911.36
Ella BerstadD 15-16 (59)diskvalifisert
Thor VollsetH 17-B (20)ikke startet
Dagrun MelkildD 55- (22)ikke startet
Bjørn Anders FlågenH 17-20E (93)ikke startet
Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (14)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor