Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Allerød OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erik Grønborg NielsenH 11-12 (33)20.00+5.058.53
22Niels-Peter Vest NielsenDirekte A-Kort (68)42.41+11.4010.21
49Hans Grønborg NielsenH 15-16 (63)1.12.38+33.0512.52
50Angélique Grønborg RasmussenDirekte A-Kort (68)58.40+27.3914.14

Andebu IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Elisabeth RødD 65- (11)1.00.40+22.2217.11
19Elling AakreH 65- (27)55.53+24.5213.33
24Trond CeebergDirekte B (33)1.18.01+36.4419.30
32Anette Kjærås FiringD 45- (45)1.08.26+31.3314.22
33Martin AskeDirekte A-Lang (39)1.22.53+39.3813.24
Magnus Aakre-LarsenN-åpen (71)34.0415.29
Marte Aakre-LarsenN-åpen (71)34.0515.29

Asker Skiklubb

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Lise ØfsthusD 75- (6)36.5315.25
1Jorun RuudD 45- (45)36.537.44
3Selma Aure SkogedalD 11-12N (7)23.37+4.5310.26
3Hilda ØfsthusD 50- (37)41.42+1.108.48
6Jan Richard EriksenH 50- (65)42.29+4.017.31
7Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (32)43.35+8.3510.58
7Mathias BirkelundH 11-12 (33)18.01+3.068.00
7Synne StrandD 17-20 E (85)1.05.55+9.049.48
8Vegard GulbrandsenH 17-20E (93)1.01.38+3.557.01
8Torleif GaltelandDirekte B (33)56.16+14.5914.04
8Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-20 E (85)1.06.27+9.369.53
9Øyvind SteneH 70- (27)47.42+7.4911.34
9Øyvind Johannessen LinneboH 55- (24)52.08+11.099.14
10Margrethe WisløffD 17-20 E (85)1.07.16+10.2510.00
10Sander ArntzenH 17-20E (93)1.03.25+5.427.13
11Ann Katrin OlsenD 55- (22)50.22+12.4012.13
11Arne FossheimDirekte A-Kort (68)37.35+6.349.07
12Guro HjerpaasenD 17-B (19)1.18.20+23.4719.35
12Magne AasDirekte B (33)59.39+18.2214.54
12Henrik Fredriksen AasH 17-20E (93)1.04.44+7.017.22
12Tilla Farnes HennumD 17-20 E (85)1.08.48+11.5710.14
14Randi NicolaisenD 55- (22)52.50+15.0812.49
14Toril Fougner WisløffD 45- (45)47.38+10.4510.00
14Håkon LøvliDirekte A-Kort (68)38.38+7.379.22
15Jon OIav HjerpaasenH 17-B (20)1.15.28+28.5118.52
16Nora Christine HansenD 13-14 (32)49.29+14.2912.27
16Øyvind HoveidH 65- (27)52.59+21.5812.51
16Steinar LågDirekte A-Lang (39)58.41+15.269.29
17Kristian KalagerH 55- (24)1.03.13+22.1411.12
17Kjersti OlsenDirekte A-Kort (68)40.05+9.049.43
18Arne ØfsthusH 75- (20)1.12.52+34.5020.38
18Tommy JauhojärviH 45- (55)57.43+14.229.20
20Silje Ruud FossheimD 11-12 (29)26.08+8.5211.36
22Hulda TellnesDirekte C (26)1.07.14+39.5721.00
24Bjørn MartimDirekte A-Lang (39)1.04.23+21.0810.25
26Sara MartiniDirekte B (33)1.19.21+38.0419.50
29Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (33)27.25+12.3012.11
29Emil Ruud FossheimH 13-14 (49)55.53+26.0314.04
30Maria PerssonD 50- (37)1.14.48+34.1615.48
33Vegard LøvliDirekte A-Kort (68)48.30+17.2911.46
37Simen Aure SkogedalH 15-16 (63)1.00.44+21.1110.46
37Mathias NyhaugH 13-14 (49)1.06.18+36.2816.42
39Mikael BirkelundH 13-14 (49)1.07.17+37.2716.56
39Gjermund GravirH 50- (65)58.06+19.3810.18
40Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (63)1.03.49+24.1611.18
48Jostein F. TellnesH 21- (64)1.10.19+23.108.57
51Anna Øfsthus GravirD 17-20 E (85)1.27.11+30.2012.58
53Per Clemet WisløffH 17-20E (93)1.23.21+25.389.29
53Pål SkogedalH 21- (64)1.19.34+32.2510.08
53Arild NyhaugH 45- (55)1.47.38+1.04.1717.24
57Nina BirkelundDirekte A-Kort (68)1.08.30+37.2916.37
70Bjørnar LøvliH 17-20E (93)1.38.31+40.4811.13
Amalie BirkelundN-åpen (71)48.2021.58
Martin BirkelundH 15-16 (63)diskvalifisert
Ellen Aure SkogedalD 45- (45)diskvalifisert
Maren Aure SkogedalD 13-14 (32)brutt
Bjørn GunnerødH 75- (20)ikke startet
Jakob Backer-TellnesH 13-14 (49)ikke startet
Bjørn SkjævestadH 45- (55)ikke startet
Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (71)brutt

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (10)30.4912.53
1Edvin HelleH 70- (27)39.539.40

Bardu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Isak Jacobsen-GaskiH 15-16B (4)1.19.48+12.5420.06
7Anna Jacobsen-GaskiD 15-16 (59)41.08+8.178.38
29Margrete GaskiD 50- (37)1.13.48+33.1615.36

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg KocbachD 70- (10)31.5513.21
3Ingjerd SognnæsD 65- (11)42.39+4.2112.04
5Berit HegdalD 65- (11)45.39+7.2112.55
5Ingeborg Rygg EikelandD 15-16 (59)40.15+7.248.27
6Benedicte DaleD 11-12N (7)30.12+11.2813.21
8Andreas DaleH 15-16 (63)44.13+4.407.50
12Helge NysæterH 45- (55)54.02+10.418.44
13Audun BraatenH 55- (24)57.29+16.3010.11
20Christian DaleDirekte B (33)1.13.24+32.0718.21
21Jon DaleDirekte B (33)1.13.45+32.2818.26
75Andreas NysæterH 17-20E (93)1.46.18+48.3512.06
83Sigve Rygg EikelandH 17-20E (93)2.18.49+1.21.0615.48

Berger og Svelvik OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kirsten GjermstadD 17-B (19)1.00.46+6.1315.11
6Hans Marius NelsonH 40- (11)1.24.20+21.0012.16
8Trude HansenD 40- (13)1.41.29+45.2917.59
17Terje W. PettersenH 45- (55)57.19+13.589.16
28Hedda Wessel PettersenD 11-12 (29)46.50+29.3420.48
Ola Gjermstad PettersenH -10 (14)21.059.32

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Asgeir Reiersen JensenH 17-20E (93)1.18.27+20.448.56

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Espen Samuelsen SkiriH 17-20E (93)1.13.31+15.488.22
61Trygve KongsbakkH 17-20E (93)1.28.16+30.3310.03

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Thorolf TrolsrudH 70- (27)1.05.37+25.4415.55
53Ingrid MobråthenD 15-16 (59)1.11.13+38.2214.57Last ned GPS-spor i gpx-format
66Yngve MobråthenDirekte A-Kort (68)1.36.09+1.05.0823.20

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ragnhild EideD 17-20 E (85)1.04.42+7.519.37
10Rine HanssenD 50- (37)46.14+5.429.46
17Lene Berg HanssenD 17-20 E (85)1.11.28+14.3710.38
38Øystein WiggenH 50- (65)58.00+19.3210.17
41Petter Liabakk EriksenH 17-20E (93)1.18.03+20.208.53
41Øyvind WiggenH 21- (64)1.05.20+18.118.19
80Emilie Liabakk EriksenD 17-20 E (85)2.08.23+1.11.3219.06
Nina-Beate LiabakkD 50- (37)ikke startet

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vetle ChristiansenDirekte A-Lang (39)43.29+0.147.02
5Eskil Sande GullordDirekte A-Lang (39)50.22+7.078.08
6Håvard MyhreDirekte A-Lang (39)50.30+7.158.10
9Aasne Fenne HoksrudDirekte A-Kort (68)36.37+5.368.53
12Pål Christian IngierdDirekte A-Lang (39)57.15+14.009.15
15Halvor JutulstadH 55- (24)59.41+18.4210.34
16Jonas Fenne IngiersH 11-12 (33)21.30+6.359.33
28Yngvar ChristiansenDirekte A-Lang (39)1.12.56+29.4111.48
31Magne JutulstadH 21- (64)1.00.06+12.577.39
Håkon Fenne IngierdN-åpen (71)27.0612.19
Mathias GløersenH 17-20E (93)diskvalifisert
Lars Øderud VatneH 15-16 (63)diskvalifisert
Marthe GløersenD 21- (15)brutt
Simen Hjalmar WästlundH 21- (64)ikke startet
Jan Erik AalbergH 50- (65)ikke startet

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir ArnesenH 70- (27)42.40+2.4710.21
Marit Økern JensenD 80- (2)ikke startet

Bø OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørg MostaulD 70- (10)34.55+3.0014.36
8Per Chr. HagenH 65- (27)42.26+11.2510.17
25Steinar LandeH 45- (55)1.01.57+18.3610.01
26Hallvard MyrvollH 70- (27)1.14.11+34.1818.00
28Dag Steinar RagvinH 21- (64)58.55+11.467.30

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Inger Tone NygårdD 50- (37)45.17+4.459.34

Eiker OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mina HobbelstadD 11-12N (7)21.52+3.089.40
2Anne Marthe PeveriD 35- (2)1.58.14+10.0219.07
4Hans Roar BakkenH 70- (27)42.54+3.0110.24
5Mathias AxelsonH 13-16C (7)38.31+9.1412.02
5Lars-Erik ØsterudH 17-C (8)50.43+18.1615.50
7Torun DyrkornDirekte B (33)55.58+14.4113.59
8Kjell KlokkerudH 75- (20)50.02+12.0014.10
8Aud KjemperudD 65- (11)47.14+8.5613.22
9Fredrik AxelsonH 40- (11)1.36.45+33.2514.04
9Ane DyrkornD 17-20 E (85)1.06.43+9.529.55
23Helga PeveriDirekte C (26)1.07.31+40.1421.05
25Alf Johan HjelmtvedtH 70- (27)1.11.06+31.1317.15
27Amanda AxelsonD 13-14 (32)1.19.37+44.3720.03
35Oda Isnes TyseD 15-16 (59)54.17+21.2611.24
41Thea DyrkornD 17-20 E (85)1.23.30+26.3912.25
43Solveig LetmolieD 17-20 E (85)1.24.34+27.4312.35
77Tomine Lysaker SandenD 17-20 E (85)2.00.58+1.04.0718.00
79Silje MorlandstøD 17-20 E (85)2.03.50+1.06.5918.25
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (71)33.4715.21
Abelone Josefine AxelsonD -10 (14)27.1412.19
Alvilde Lysaker SandenD 15-16 (59)diskvalifisert
Eli Tufte HanssenD 55- (22)diskvalifisert
Christine HoenD 17-20 E (85)brutt

Fana IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stella S. DahleD 13-16N (4)41.49+12.3913.06
4Birk Bell LysakerH 15-16 (63)41.15+1.427.18
10Per VoldH 75- (20)55.10+17.0815.37
10Brage Bell LysakerH 13-14 (49)38.24+8.349.40
14Torgeir StrandH 55- (24)59.30+18.3110.32
15Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (59)44.13+11.229.17
24Ole TørnqvistH 50- (65)50.40+12.128.59
42Kirsti LysakerDirekte A-Kort (68)53.36+22.3513.00
Ingvill VoldD 75- (6)brutt

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jarle RogndokkenH 17-B (20)59.28+12.5114.52
45Kyrre GranH 45- (55)1.25.49+42.2813.53
Andrea H. RogndokkenD 13-16C (6)ikke startet

Fitjar IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob RolfsnesDirekte C (26)27.178.31
10Daniel RolfsnesDirekte C (26)43.10+15.5313.29
26Rolf Atle RolfsnesH 50- (65)52.13+13.459.15

Fossum IF

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils HæstadH 60- (18)33.537.09
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 E (85)58.41+1.508.43
3Leif StørmerDirekte A-Lang (39)47.34+4.197.41
4Pernille KatlaD 17-20 E (85)1.03.50+6.599.29
4Philip Lehmann RomørenH 13-14 (49)34.55+5.058.47
4Kristine RomørenDirekte C (26)37.00+9.4311.33
4Simen HøyerH 15-16B (4)2.24.57+1.18.0336.30
6Mari BrendeD 15-16 (59)40.44+7.538.33
7Einar MelsomH 17-20E (93)1.01.28+3.457.00
7Lars Erik GjeinH 45- (55)51.05+7.448.15
7Kristin Nergaard BergD 40- (13)1.29.37+33.3715.53
8Sindre Vie StrislandH 13-14 (49)38.00+8.109.34
9Harald BakkeH 45- (55)51.57+8.368.24
10Mikkel KatlaH 15-16 (63)45.31+5.588.04
11Lars HjermstadH 60- (18)42.52+8.599.03
11Erlend SommerheinH 11-12 (33)19.14+4.198.32
11Christian JomaasH 50- (65)44.44+6.167.55
11Julie BakkeD 17-A kort (15)1.12.14+27.0115.10
12Eirik Vie StrislandH 13-14 (49)38.55+9.059.48
12Magnhild T. MølnvikD 55- (22)51.05+13.2312.23
13Arild AndresenH 50- (65)45.16+6.488.01
14Richard Zeiner-GundersenH 60- (18)44.39+10.469.26
14Sigrid Melander VieD 17-A kort (15)1.18.55+33.4216.34
15Oskar StørmerH 21- (64)53.46+6.376.50
16Johanne Rognerud BøeD 15-16 (59)44.21+11.309.19
20Øyvind HjermstadH 17-20E (93)1.07.19+9.367.40
20Ingrid G. KvålsgardD 17-20 E (85)1.12.24+15.3310.46
20Erlend BakkeH 11-12 (33)24.09+9.1410.44
21Katrine BakkeD 45- (45)53.59+17.0611.20
22Ivar MølnvikH 50- (65)50.18+11.508.55
23Martin Borge HeirH 17-20E (93)1.08.24+10.417.47
24Frode StrislandH 45- (55)1.01.16+17.559.54
26Tuva HøyerD 13-14 (32)1.07.00+32.0016.52
27Håkon JendalH 50- (65)52.20+13.529.16
28Karen Hoel JomaasD 17-20 E (85)1.16.51+20.0011.26
34Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (59)54.09+21.1811.22
34Marius BakkeH 15-16 (63)58.42+19.0910.24
34Åsne Naadland HoloD 17-20 E (85)1.21.00+24.0912.03
37Fredrik HøyerDirekte A-Kort (68)50.10+19.0912.10
39Trond MyhreH 45- (55)1.16.18+32.5712.20
46Gustav Andresen SkotteH 15-16 (63)1.05.39+26.0611.38
58Eivind Berner MyhreH 17-20E (93)1.26.50+29.079.53
Silje Nilsen BergN-åpen (71)44.0120.00
Silje Andresen SkotteD -10 (14)37.5517.09
Odin Vie StrislandH -10 (14)47.1521.22
Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20E (93)diskvalifisert
Erling HjermstadH 17-20E (93)brutt
Tarjei HoloH 17-20E (93)ikke startet

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny DanevadD 11-12 (29)17.167.40
1Unni Strand KarlsenD 65- (11)38.1810.50
1Tom A. KarlsenH 65- (27)31.017.31
4Henrik OttesenDirekte A-Lang (39)50.15+7.008.07
6Espen DanevadH 45- (55)50.59+7.388.14
7Marianne R. KahrsDirekte A-Lang (39)52.48+9.338.32
9Espen Nordbrøden FiskumH 21- (64)51.23+4.146.32
12Håvard LucasenH 21- (64)53.16+6.076.47
13Mia Mathisen BekhusD 17-20 E (85)1.10.42+13.5110.31
13Thomas LieDirekte A-Lang (39)57.50+14.359.21
14Sindre ØsthagenH 21- (64)53.38+6.296.49
21Herman Ryen MartinsenH 17-20E (93)1.07.23+9.407.40
21Cristian Riddervold KahrsH 21- (64)55.58+8.497.07
23Št¿pán MudrákH 21- (64)57.00+9.517.15
27Andreas HøyeH 21- (64)58.21+11.127.25
29Hans Petter MathisenH 21- (64)59.05+11.567.31
30Heidi Ø BagstevoldDirekte A-Lang (39)1.14.51+31.3612.06
32Laila HelminsenDirekte B (33)1.53.10+1.11.5328.17
33Morten HelminsenDirekte B (33)1.53.13+1.11.5628.18
35Bendik EliassenH 17-20E (93)1.14.43+17.008.30
37Kristian DalbyH 21- (64)1.02.38+15.297.58
38Jan Edvin BlomkvistDirekte A-Lang (39)2.11.16+1.28.0121.14
39Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 E (85)1.21.49+24.5812.10
40Kjell Arild KarlsenH 21- (64)1.03.45+16.368.07
49Sondre OttesenH 17-20E (93)1.19.38+21.559.04
51Pål AngvollH 45- (55)1.41.52+58.3116.28
56Thomas BlomkvistH 15-16 (63)1.33.24+53.5116.33
72Runar Saur ModahlH 17-20E (93)1.40.08+42.2511.24
81Ida-Synnøve KristiansenD 17-20 E (85)2.11.38+1.14.4719.35
Vilma DanevadN-åpen (71)29.0413.12
Eirik ImrikH 17-20E (93)brutt
Alexandra AngvollD 15-16 (59)ikke startet
Sivert PoppeH 15-16 (63)ikke startet

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathea Spets StorhovD 13-14 (32)38.06+3.069.35
2Torunn Spets StorhovD 50- (37)41.38+1.068.48
2Jens Even StorhovH 50- (65)39.21+0.536.58
9Una KittilsenD 13-14 (32)45.03+10.0311.20
9Håvard Sandstad EidsmoH 17-20E (93)1.03.11+5.287.11
13Mats EidsmoH 17-20E (93)1.04.49+7.067.22
15Oskar Spets StorhovH 17-20E (93)1.05.16+7.337.26
15Vera MelkildD 17-20 E (85)1.11.03+14.1210.34
18Oscar LyngenH 17-20E (93)1.06.31+8.487.34
19Tora KittilsenD 13-14 (32)50.54+15.5412.49
21Mikkel HoltH 15-16 (63)52.19+12.469.16
23Pål KittilsenH 45- (55)1.01.14+17.539.54
25Simen Spets StorhovH 17-20E (93)1.09.11+11.287.52
30Malin SandstadD 17-20 E (85)1.19.07+22.1611.46
33Vegard KittilsenH 17-20E (93)1.14.27+16.448.28
37Kristian Fredrik LynumH 17-20E (93)1.15.28+17.458.35
54Lars SandstadH 17-20E (93)1.23.39+25.569.31
56Håkon HolstadH 17-20E (93)1.25.52+28.099.46
76Mathias HermstadH 17-20E (93)1.46.22+48.3912.06
Heidi ArnesenD 50- (37)ikke startet
Mari EidsmoD 15-16 (59)ikke startet
Jo Even KolstadH 17-20E (93)ikke startet

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Yngve SkogstadH 21- (64)47.096.00
2Jo Forseth IndgaardH 21- (64)47.15+0.066.01
2Tobias AlstadH 15-16 (63)40.30+0.577.10

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arild AasheimH 55- (24)40.597.15
9Ann Karin TjørhomD 55- (22)47.03+9.2111.25
22Ingrid LamarkD 15-16 (59)48.17+15.2610.08
29Vibeke LamarkD 45- (45)1.03.03+26.1013.14
47Janne Tjørhom AasheimD 17-20 E (85)1.25.46+28.5512.45
Øyvind LamarkH 13-14 (49)ikke startet

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Tore Grønlund MoenDirekte A-Kort (68)40.34+9.339.50

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristine KravdalD 15-16 (59)38.22+5.318.03
7Berit Irene BergsetD 17-A kort (15)1.04.13+19.0013.29
11Roar SkoglundH 17-B (20)1.05.12+18.3516.18
53Agnethe HasliD 17-20 E (85)1.28.37+31.4613.11
Berit BergsetD 45- (45)ikke startet
Berit Irene BergsetD 45- (45)ikke startet

Gneist, IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan SteinegerH 60- (18)40.32+6.398.34
24Andreas G. PoldenH 21- (64)57.10+10.017.16
Bjørn Johannessen FieldH 21- (64)diskvalifisert

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Gunilla GedinDirekte B (33)59.26+18.0914.51
12Ulf WallinH 55- (24)56.23+15.249.59

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ida GammelmoD 11-12N (7)27.49+9.0512.18
4Tor TrøanH 65- (27)35.22+4.218.35
32Trygve RognstadDirekte A-Kort (68)46.26+15.2511.16
38Astrid RognstadD 15-16 (59)57.38+24.4712.06
75Ingeborg RognstadD 17-20 E (85)1.51.29+54.3816.35
Tiril GammelmoD -10 (14)54.0324.27

Halden SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lacho IlievH 35- (2)55.388.05
1Eva JurenikovaD 21- (15)52.258.28
1Anja WingstedtD 40- (13)56.009.55
2Heidi StoksethD 40- (13)58.12+2.1210.19
3Ellen Kathrine SvendsbyDirekte A-Kort (68)33.47+2.468.11
4Iliana IlievaD 21- (15)57.37+5.129.19
4Runa Lien BackstrømD 45- (45)41.02+4.098.37
5Sigrid Schmitt GranD 11-12 (29)18.14+0.588.06
5Emil WingstedtH 21- (64)49.49+2.406.20
6Minna Sofie WingstedtD 11-12 (29)18.24+1.088.10
6Niels Christian HellerudH 17-20E (93)1.01.26+3.436.59
6Pål BackstrømDirekte A-Kort (68)34.43+3.428.25
9Hanne Lerche RaadalD 45- (45)45.12+8.199.29
11Karoline AuneD 17-20 E (85)1.07.42+10.5110.04
15Martin BryggenH 11-12 (33)21.25+6.309.31
16Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (29)23.16+6.0010.20
17Bodil HelgerudDirekte A-Lang (39)59.01+15.469.32
17Erlend BrendstuenH 17-20E (93)1.05.32+7.497.27
20Geir TorgersenH 45- (55)58.53+15.329.31
21Guro BryggenDirekte A-Kort (68)42.06+11.0510.13
22Matthieu PuechH 21- (64)56.55+9.467.15
22Henrik AuneDirekte B (33)1.13.58+32.4118.29
23Frauke Schmitt GranD 45- (45)55.29+18.3611.39
27Hedda Raadal BjørloD 17-20 E (85)1.15.58+19.0711.18
30Herman Lien BackstrømH 13-14 (49)56.11+26.2114.09
34Peder BryggenH 13-14 (49)56.58+27.0814.20
35Idun Kristine Felde OlaussenD 17-20 E (85)1.21.09+24.1812.04
45Jakob TorgersenH 15-16 (63)1.05.00+25.2711.31
46Bjørn Axel GranH 50- (65)1.00.07+21.3910.39
65Randi Brevig AuneDirekte A-Kort (68)1.23.23+52.2220.14
67Per Øyvind BraarudDirekte A-Kort (68)2.36.23+2.05.2237.57
73Jonatan AuneH 17-20E (93)1.40.40+42.5711.27
Håkon BryggenN-åpen (71)24.2111.04
Troy Victor StoksethN-åpen (71)32.3414.48
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (14)25.0511.20
Ville Emil WingstedtH -10 (14)18.358.24
Marie Lien BackstrømD 13-14 (32)diskvalifisert
Kjetil BjørloH 21- (64)diskvalifisert
Øyvind HelgerudH 21- (64)diskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenH 21- (64)ikke startet
Øyvind StoksethH 45- (55)ikke startet
Liam Viggo WingstedtH 13-14 (49)ikke startet
Fredrik DelåsDirekte A-Kort (68)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kjetil JacobsenH 17-B (20)1.14.11+27.3418.32

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erik Johan GrorudH 70- (27)52.20+12.2712.42

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (6)36.5315.25
10Tor DrageH 80- (10)51.23+20.3421.29
Øystein MadsenH 75- (20)ikke startet

Haugesund IL Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Åsmund Paulsen VieH 13-16C (7)1.07.13+37.5621.00
15Tiril OlaussenD 17-B (19)1.30.35+36.0222.38
18Kristoffer JørgensenH 17-B (20)1.25.48+39.1121.27
30Aleksander JørgensenH 15-16 (63)54.51+15.189.43
34Anita SælevikD 45- (45)1.09.35+32.4214.37
43Sigurd Paulsen VieH 17-20E (93)1.18.23+20.408.55
55Vegard Wiig NystadH 15-16 (63)1.26.45+47.1215.22
60Ingvild Paulsen VieD 17-20 E (85)1.33.37+36.4613.55
62Kristina VollD 17-20 E (85)1.34.32+37.4114.04
63Per Bjarne MyhreH 50- (65)1.11.05+32.3712.36
Grethe Paulsen VieD 45- (45)diskvalifisert
Erik Utne VieH 45- (55)diskvalifisert
Tore Ruset AlneH 17-20E (93)ikke startet

Hedrum OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone Sølie LysnesD 17-B (19)54.3313.38
1Pernille NaufD 35- (2)1.48.1217.30
1Ingvild JohnsenD 15-16B (1)53.0613.22
3Kristin Tørnes AlfredsenD 13-16C (6)48.40+15.1715.12
3Magnar ReppesgårdH 80- (10)33.14+2.2513.54
3Ludvig JohnsenH 17-A kort (11)1.06.52+28.2111.51
4Karoline FjæreD 13-16C (6)49.06+15.4315.20
4Jørgen FjæreH 40- (11)1.12.44+9.2410.35
4Jarle LysnesH 17-A kort (11)1.09.09+30.3812.15
6Ulrik Andre StrømH 17-B (20)58.07+11.3014.31
7Susanne StrømD 17-B (19)1.07.40+13.0716.55
7Eelco van RaaijH 17-A kort (11)1.30.15+51.4416.00
8Katrine van RaaijD 17-B (19)1.08.20+13.4717.05
8Sten Øivind BjerkeH 17-C (8)1.06.48+34.2120.52
10Anne Marie CeebergD 70- (10)1.02.44+30.4926.14
11Liv Kristin Lian AasestadD 17-B (19)1.17.00+22.2719.15
13Anton LommeH 75- (20)59.17+21.1516.47
16Tormod FjæreH 70- (27)56.24+16.3113.41
17Asbjørn RoeDirekte B (33)1.06.06+24.4916.31
17Bjørn Helge CeebergH 70- (27)57.56+18.0314.03
18Martin NaufH 65- (27)53.47+22.4613.03
19Annika van RaaijD 11-12 (29)24.19+7.0310.48
19Sindre R HoltH 17-20E (93)1.07.04+9.217.38
27Viljan van RaaijH 15-16 (63)53.54+14.219.33
30Anders Kristian HoltH 45- (55)1.05.51+22.3010.39
35Atle BorgersenH 45- (55)1.10.05+26.4411.20
38Atle StrømH 45- (55)1.16.14+32.5312.20
42Espen JohnsenH 45- (55)1.18.56+35.3512.46
43Henrik R HoltH 15-16 (63)1.04.53+25.2011.30
58Kristoffer FjæreH 15-16 (63)1.56.23+1.16.5020.38
62Roger LysnesH 50- (65)1.09.35+31.0712.20
Kari Reppesgård HoltD 45- (45)diskvalifisert
Elin BordøyD 45- (45)diskvalifisert
Torill Hynne FjæreD 40- (13)diskvalifisert
Anne Gro ReppesgårdDirekte C (26)brutt
Per Einar StrømH 50- (65)ikke startet

Heming Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 17-20E (93)57.436.34
1Lukas Jones ArnesenH 11-12 (33)14.556.37
2Jennifer Jones ArnesenDirekte C (26)31.03+3.469.42
3Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12 (29)17.40+0.247.51
3Runa SkyttersæterD 55- (22)39.41+1.599.37
9Fridtjof ReuschH 13-14 (49)38.20+8.309.39
11Live ØstvoldD 15-16 (59)41.56+9.058.48
14Hannah Syrdal ØenD 13-14 (32)47.55+12.5512.04
17Jon C. FougnerH 75- (20)1.12.42+34.4020.35
17Maya Jones ArnesenD 15-16 (59)45.04+12.139.28
18Henrik ReuschH 15-16 (63)50.34+11.018.57
20Knut Erling ØenH 50- (65)49.49+11.218.49
21Anne ØstvoldD 13-14 (32)52.12+17.1213.08
25Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (59)48.54+16.0310.16
25Ann Elin FlågenD 45- (45)56.22+19.2911.50
25August Syrdal ØenH 15-16 (63)53.24+13.519.28
25Kimme ArnesenDirekte A-Lang (39)1.05.05+21.5010.31
26Sofie Skyttersæter IversenD 17-20 E (85)1.15.26+18.3511.13
31Johan JebsenH 45- (55)1.06.01+22.4010.40
33Hanne Marthe ØstvoldD 45- (45)1.08.34+31.4114.24
35Kristian ØstermannH 15-16 (63)58.44+19.1110.24
36Marianne ReuschD 45- (45)1.11.07+34.1414.56
37Christian ReuschH 45- (55)1.12.09+28.4811.40
41Ida Marie FlågenD 15-16 (59)1.03.04+30.1313.14
46Einar ØstvoldH 13-14 (49)1.21.37+51.4720.33
49Malene JebsenD 15-16 (59)1.07.26+34.3514.10
52Roger ØstvoldH 45- (55)1.44.33+1.01.1216.55
52Anders FlågenH 50- (65)1.02.24+23.5611.03
Ingrid Merete JebsenN-åpen (71)28.3813.00
Astrid ReuschD -10 (14)25.3911.36
Ella BerstadD 15-16 (59)diskvalifisert
Thor VollsetH 17-B (20)ikke startet
Dagrun MelkildD 55- (22)ikke startet
Bjørn Anders FlågenH 17-20E (93)ikke startet
Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (14)diskvalifisert

Hemsedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Vendula SramkovaD 21- (15)1.11.24+18.5911.33
26Neil MarstonH 45- (55)1.02.15+18.5410.04
Ronia Robin MarstonN-åpen (71)33.2815.12

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Malin HaugeD 17-20 E (85)1.12.23+15.3210.46
21Silje HaugeD 17-20 E (85)1.12.52+16.0110.50
28Marianne HaugeD 45- (45)59.49+22.5612.33

Idrettslaget Dyre Vaa

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils Albert AamandDirekte A-Kort (68)32.35+1.347.54
35Astrid Fugleneb AamandDirekte A-Kort (68)50.01+19.0012.08
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (71)57.2726.06
Randi Fugleneb AamandN-åpen (71)32.2014.41
Sigrid Fugleneb AamandD -10 (14)23.4510.44

IFK Lidingö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Elisabeth HanssonD 21- (15)57.19+4.549.16
20David AnderssonH 21- (64)55.43+8.347.05

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Stig AlvestadH 21- (64)51.10+4.016.31
12Janne ThygesenD 21- (15)1.18.19+25.5412.40
15Amalie RingvollD 13-14 (32)49.15+14.1512.24
26Ine MikkelsenD 15-16 (59)49.09+16.1810.19
36Lise MikkelsenD 15-16 (59)54.24+21.3311.25

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik HvoslefH 75- (20)38.0210.46
4Ulla LindheD 75- (6)44.45+7.5218.43

IL BUL-Tromsø

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ola BratlieH 17-A kort (11)1.14.07+35.3613.08
9Ingunn YtrehusD 65- (11)56.54+18.3616.07
14Børge HarveyH 50- (65)47.00+8.328.20
16Gjermund UrsetH 21- (64)54.11+7.026.54
16Hans UrsetH 15-16 (63)48.43+9.108.38
52Tora IndregardD 17-20 E (85)1.28.35+31.4413.10
66Jonatan GraversenH 17-20E (93)1.34.49+37.0610.47
Ane-Marte Borg HanssenD 17-20 E (85)diskvalifisert

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sturle HånesH 75- (20)54.00+15.5815.17
15Kåre KnudsenH 75- (20)1.07.13+29.1119.02
16Knut Kristen HangeraasH 75- (20)1.08.34+30.3219.25
20Sigurd HaugerudH 75- (20)1.37.16+59.1427.33

IL Gneist

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mariell ArntzenD 17-A kort (15)58.20+13.0712.15

IL Gneist

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mariell ArntzenD 21- (15)ikke startet

IL Gular

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arne JohannesenH 55- (24)45.30+4.318.04
10Rune NygaardH 21- (64)52.51+5.426.43
15Hege FjellbirkelandD 55- (22)55.07+17.2513.22
17Birgitte TorbjørnsenD 50- (37)50.48+10.1610.44
19Tore JuvikH 50- (65)49.38+11.108.48
22Vibeke ØyeD 45- (45)54.31+17.3811.27
31Marian KjellevoldD 45- (45)1.06.17+29.2413.55
36Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 E (85)1.21.11+24.2012.04
44Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (59)1.04.28+31.3713.32
Scott JuvikH 17-20E (93)diskvalifisert
Helen MartinsenD 21- (15)brutt
Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20E (93)brutt
Oda Kjellevold MaldeD 13-16C (6)ikke startet

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kristin Repstad StoremyrD 17-B (19)2.15.51+1.21.1833.57
27Kent Morgan StoremyrDirekte B (33)1.28.21+47.0422.05
32Ole Magnus StoremyrH 11-12 (33)54.29+39.3424.12
35Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (49)59.18+29.2814.56
Kent Morgan StoremyrH 17-A kort (11)ikke startet

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Liv HorntvedtD 75- (6)44.59+8.0618.49

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian Fredrik BorgH 13-14 (49)29.507.30
6Fredrik WulfsbergDirekte B (33)55.56+14.3913.59
33Martin Christoffer BorgH 13-14 (49)56.33+26.4314.14
Iver AarsethN-åpen (71)20.299.18

IL Leik

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Andreas SølbergH 21- (64)53.16+6.076.47
16Tone AlmåsD 45- (45)49.19+12.2610.21
28Mai Iren AlmåsD 50- (37)1.10.08+29.3614.49
32Ola KeiseråsH 21- (64)1.00.07+12.587.39
59Ole Gunnar SolbergDirekte A-Kort (68)1.09.01+38.0016.45
Oskar AndrénH 21- (64)diskvalifisert
Line SølbergD 17-20 E (85)ikke startet

IL Tyrving

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Silje Jacobsen MyklatunD 17-B (19)54.34+0.0113.38
2Wenche HultgreenD 60- (2)39.50+0.4611.17
3Kristoffer ØhlckersH 13-16C (7)32.36+3.1910.11
4Per SlungaardH 55- (24)44.30+3.317.53
6Vida Helland-HansenD 13-14 (32)42.37+7.3710.44
6Marianne NjåsteinD 50- (37)44.11+3.399.20
6Kjell StenstadvoldH 70- (27)45.43+5.5011.05
7Per ØhlckersH 65- (27)41.08+10.079.59
7Solveig SikkelandD 55- (22)42.27+4.4510.18
8Silje Lund HovdenDirekte C (26)41.58+14.4113.06
9Thor NorderudH 17-B (20)1.01.12+14.3515.18
10Hallvard BergH 55- (24)54.23+13.249.38
11Sofia ØhlckersD 11-12 (29)19.50+2.348.48
11Solveig BlandkjennD 21- (15)1.15.23+22.5812.11
12Thomas BjanesDirekte C (26)44.33+17.1613.55
13Ingrid Lund HovdenD 17-A kort (15)1.14.30+29.1715.39
16Kirsti Grundnes BergD 55- (22)57.14+19.3213.53
17Eileen BjanesD 13-14 (32)50.38+15.3812.45
17Christian GrotnesH 50- (65)48.34+10.068.36
18Anne Kristine NorderudD 50- (37)51.41+11.0910.55
18Mina JørgensenD 17-20 E (85)1.11.39+14.4810.39
18Milda ØhlckersD 45- (45)50.29+13.3610.36
19Eirik JørgensenH 45- (55)58.19+14.589.26
21Lena HenrikssonDirekte C (26)1.03.55+36.3819.58
21Marius Juell LarsenH 11-12 (33)24.29+9.3410.52
22Styrk Hundseid KamsvågH 17-20E (93)1.07.25+9.427.40
23Kajsa Meyer LarssonD 13-14 (32)57.59+22.5914.36
23Tellef Juell LarsenDirekte A-Lang (39)1.03.01+19.4610.11
34Kristoffer JacobsenH 21- (64)1.00.34+13.257.42
35Frode KamsvågDirekte A-Lang (39)1.29.53+46.3814.32
46Trond LundH 21- (64)1.09.54+22.458.54
52Silje SlungaardD 15-16 (59)1.10.56+38.0514.54
52Kristian Juell LarsenH 15-16 (63)1.16.53+37.2013.37
Håkon Juell LarsenN-åpen (71)25.1011.26
Ola MyklatunN-åpen (71)30.0413.39
Tiril MyklatunN-åpen (71)24.3411.09
Oda J SikkelandD 17-20 E (85)diskvalifisert
Svein S JacobsenH 65- (27)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 15-16 (63)diskvalifisert
Emma Meyer LarssonD 17-20 E (85)ikke startet
Are NjåsteinH 55- (24)ikke startet

IL Veten

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anders BergsetH 50- (65)50.23+11.558.55
23Ivar BergsetH 55- (24)1.15.32+34.3313.23
42Sven Bergset LangvikH 15-16 (63)1.04.13+24.4011.23
50Tord SølvbergH 15-16 (63)1.13.01+33.2812.56
59Leif-Inge JevnlidH 15-16 (63)2.09.18+1.29.4522.55
77Elias BergsetH 17-20E (93)1.48.25+50.4212.20

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (22)37.429.09
8Jørn HaugerudH 55- (24)51.10+10.119.04
27Rune BlågestadH 45- (55)1.03.19+19.5810.14
51Eirik BlågestadH 17-20E (93)1.21.44+24.019.18
Ina BlågestadD 17-B (19)diskvalifisert

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Espen Hultgreen WeltzienH 21- (64)55.33+8.247.04
31Josefin PerssonDirekte A-Kort (68)46.02+15.0111.10

Kolbotn og Skimt OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard HarstadH 40- (11)1.05.06+1.469.28
2Jon FærdenH 70- (27)40.00+0.079.42
5Veronica Elena SvindsethD 13-16C (6)55.03+21.4017.12
6Sissel OlaisenD 70- (10)43.57+12.0218.23
7Geir TrøanH 70- (27)47.13+7.2011.27
9Anne Marit FærdenD 70- (10)54.18+22.2322.43
21John YtternesH 55- (24)1.10.49+29.5012.33
22Henrik HarstadH 11-12 (33)24.34+9.3910.55
46Celine YtternesD 15-16 (59)1.05.52+33.0113.50
57Isabel HandstangerD 15-16 (59)1.39.28+1.06.3720.53
Helene HarstadD -10 (14)46.4021.06
Veronica Elena SvindsethD 17-N (2)ikke startet

Kongsberg OL

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stine Flindt AsperheimD 11-12N (7)18.448.17
1Åsne HaavengenD 15-16 (59)32.516.54
2Synne Lien GrøtbergD 13-16N (4)35.00+5.5010.58
3Ingvild GustafssonD 13-14 (32)38.41+3.419.44
3Marlin HaavengenD 17-20 E (85)1.03.08+6.179.23
4Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (33)17.20+2.257.42
4Jarand GustafssonH 11-12 (33)17.20+2.257.42
5Juliane NæssD 11-12N (7)29.51+11.0713.12
7Arne BerganH 13-14 (49)37.05+7.159.20
9Iselin HøivoldD 11-12 (29)19.36+2.208.42
9Martin TorøH 11-12 (33)18.11+3.168.04
9Anders Martin JørstadH 17-A kort (11)1.40.47+1.02.1617.52
10Marte EgerD 11-12 (29)19.40+2.248.44
11Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (32)46.59+11.5911.50
17Jan Olav BerganH 11-12 (33)22.42+7.4710.05
19Endre SandH 13-14 (49)44.41+14.5111.15
21Elise RenardD 11-12 (29)27.09+9.5312.04
21Mari ØverbyD 15-16 (59)47.38+14.4710.00
22Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (49)46.08+16.1811.37
22Rolf Trygve HaugH 15-16 (63)52.47+13.149.21
23Ingrid LestebergD 11-12 (29)30.57+13.4113.45
23Vetle DrageH 15-16 (63)52.50+13.179.22
24Tuva BredholtD 11-12 (29)33.15+15.5914.46
27Karoline TorøD 15-16 (59)49.13+16.2210.20
28Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (59)49.36+16.4510.25
29Konstanse MoholthD 15-16 (59)50.30+17.3910.36
29Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 E (85)1.18.43+21.5211.42
30Helene Brandal SøftingD 13-14 (32)1.30.16+55.1622.44
31Håkon ØverbyH 11-12 (33)37.34+22.3916.41
31Selma HøivoldD 15-16 (59)52.06+19.1510.56
32Ingvild LangeggenD 17-20 E (85)1.20.26+23.3511.58
36Atle Nikolai WølloH 15-16 (63)58.57+19.2410.27
37Marte Karine LarsenDirekte A-Lang (39)1.34.34+51.1915.18
41Johan EgerH 15-16 (63)1.04.05+24.3211.21
42Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (59)1.04.23+31.3213.31
45Borgar SkjelbredH 13-14 (49)1.17.05+47.1519.24
48Vegard Holm JohannesenH 15-16 (63)1.10.18+30.4512.27
54Tale StrandD 17-20 E (85)1.28.45+31.5413.12
59Andrea VaneboD 17-20 E (85)1.33.15+36.2413.52
66Aurora MoholthD 17-20 E (85)1.38.00+41.0914.35
73Kathinka RogstadD 17-20 E (85)1.47.15+50.2415.57
79Sølve DrageH 17-20E (93)1.57.04+59.2113.20
Erik BerganN-åpen (71)41.2218.48
Eivind BredholtN-åpen (71)29.0613.13
Maren Sæter FlessebergN-åpen (71)56.2925.40
Mathilde GuitonN-åpen (71)42.5019.28
Bror HowerudN-åpen (71)57.5326.18
Louis HowerudN-åpen (71)58.0626.24
Eirik LestebergN-åpen (71)27.1712.24
Magnus LestebergN-åpen (71)25.5611.47
Helene Stenvik MoenN-åpen (71)42.4019.23
Ole Håkon Stenvik MoenN-åpen (71)43.2019.41
Mathis RenardN-åpen (71)24.2911.07
Eskil Volle-NæssN-åpen (71)43.0419.34
Joar Volle-NæssN-åpen (71)43.0419.34
Amalie Myrvold SkovlystD -10 (14)23.1510.31
Jon StrandH -10 (14)20.549.27
Sanna FinstadD 17-20 E (85)diskvalifisert
Tord StrandH 17-20E (93)ikke startet
Sigrid SkjelbredD 17-C (7)ikke startet
Sarah WølloD 17-20 E (85)ikke startet

Konnerud IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martine JægtvikD 17-C (7)38.0811.55
1Therese HaareDirekte A-Kort (68)31.017.31
5Jenny BaklidD 17-20 E (85)1.04.22+7.319.34
6Birgit Økern JensenD 45- (45)43.24+6.319.07
7Emma Grete Feyling HaareD 65- (11)46.22+8.0413.08
7Håvard HågårdDirekte A-Kort (68)35.36+4.358.38
11Jørgen BaklidH 17-20E (93)1.04.22+6.397.19
14Svein AckenhausenH 65- (27)48.20+17.1911.43
15Tove HeimdalD 50- (37)49.30+8.5810.27
16Annemarie RanvikD 17-B (19)1.34.24+39.5123.36
20Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (32)51.31+16.3112.58
20Veslemøy SolbergD 50- (37)53.51+13.1911.23
20Hans Lyder HaareH 65- (27)1.01.33+30.3214.56
22André JægtvikH 45- (55)1.00.40+17.199.48
22Sven OhrvikH 55- (24)1.13.20+32.2113.00
23Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (33)25.43+10.4811.25
25Line BjørnåsDirekte B (33)1.18.30+37.1319.37
33Mari Landro SvingheimD 17-20 E (85)1.20.54+24.0312.02
36Ingun Jahren HorviDirekte A-Lang (39)1.30.20+47.0514.37
38Aslak HeimdalH 17-20E (93)1.16.41+18.588.44
40Oskar BaklidH 13-14 (49)1.08.38+38.4817.17
44Anniken RanvikD 17-20 E (85)1.24.52+28.0112.37
44Lars BaklidH 50- (65)59.02+20.3410.28
44Kjell Petter SmågeH 45- (55)1.21.28+38.0713.10
45Nora Småge HilsenD 15-16 (59)1.04.46+31.5513.36
45Hans Jørgen KrogstieDirekte A-Kort (68)54.28+23.2713.13
46Thea Sildnes BaklidD 17-20 E (85)1.25.14+28.2312.41
48Andrea RanvikD 17-20 E (85)1.26.15+29.2412.50
56Bjørn BendiktsenH 50- (65)1.04.54+26.2611.30
58Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-20 E (85)1.30.40+33.4913.29
71Thea LandD 17-20 E (85)1.44.23+47.3215.31
78Annette Bjørnås KrogstieD 17-20 E (85)2.01.44+1.04.5318.06
Lars Lindhom AckenhausenN-åpen (71)33.5715.25
Mathilde Lindhom AckenhausenN-åpen (71)51.1123.15
Julie Økern HågårdN-åpen (71)26.4612.09
Mone Småge-HilsenD -10 (14)45.0920.25
Trond BaklidH 55- (24)ikke startet
Joar GjerdahlH 17-20E (93)ikke startet

Kristiansand OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag MoeH 65- (27)35.00+3.598.29
4Sebastian DalandH 17-20E (93)1.00.22+2.396.52
6Trygve Børte NomelandH 15-16 (63)43.24+3.517.41
7Håvard Wedege IrgensH 21- (64)50.56+3.476.29
14Marius AurebekkH 17-20E (93)1.04.59+7.167.24
19Brage TakleH 15-16 (63)51.12+11.399.04
19Jan BlandkjennH 55- (24)1.04.43+23.4411.28
20Glenn Ager-WickDirekte A-Kort (68)41.17+10.1610.01
23Ingvild MulenD 50- (37)59.15+18.4312.31
32Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (63)55.18+15.459.48
34David RundeH 17-20E (93)1.14.33+16.508.29
37Christiane Ruud BøckmanD 17-20 E (85)1.21.12+24.2112.05
39Erlend Odd BergeH 15-16 (63)1.03.35+24.0211.16
44Håvar Birkeland StormoenH 21- (64)1.08.58+21.498.47
56Julie Felicia ChristiansenD 15-16 (59)1.34.45+1.01.5419.54
Vegard DanielsenH 21- (64)diskvalifisert
Kristian PyttenH 17-20E (93)diskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenH 17-20E (93)diskvalifisert
Linn Carina DalandD 40- (13)diskvalifisert
Oddbjørg MoeDirekte B (33)ikke startet
Thorbjørn VærpH 45- (55)ikke startet
Aileen RundeDirekte B (33)ikke startet
Marius PyttenH 17-20E (93)ikke startet
Pål RundeDirekte A-Kort (68)ikke startet

Kvillebyns SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Torbjörn KarldénH 70- (27)1.05.10+25.1715.49
42Christian Faruga KarldénH 21- (64)1.05.48+18.398.22

Lardal OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liv SchjervenD 40- (13)1.01.08+5.0810.50
5Ragnar HillestadH 70- (27)43.23+3.3010.31
8Kristin Melby JacobsenD 15-16 (59)41.14+8.238.39
18Mina SchjervenD 15-16 (59)45.44+12.539.36
41Øyvind StyrvoldDirekte A-Kort (68)53.07+22.0612.53
60Hege MelbyDirekte A-Kort (68)1.09.26+38.2516.51
61Liv Kristin Omholt BerrefjordDirekte A-Kort (68)1.13.18+42.1717.47
78Audun Melby JacobsenH 17-20E (93)1.52.01+54.1812.45
Eline SchjervenD 15-16 (59)ikke startet

Larvik OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Line Kaupang LyeD 17-N (2)1.00.12+4.4318.52
3Kristin HjortlandD 17-B (19)55.22+0.4913.50
3Gerd LangsethD 70- (10)35.06+3.1114.41
4Maren Sofie FremstadD 11-12 (29)17.55+0.397.57
5Per Henrik ZagarH 40- (11)1.20.41+17.2111.44
5Lars FremstadDirekte A-Kort (68)34.39+3.388.24
6Mie ZagarD 17-B (19)1.01.25+6.5215.21
6Randi Kristin NærumD 65- (11)45.54+7.3613.00
7Ingrid UndstadD 45- (45)43.29+6.369.08
8Inge RingheimH 17-B (20)1.00.22+13.4515.05
14Iver RingheimH 15-16 (63)47.47+8.148.28
15Pernille ZagarD 11-12 (29)22.33+5.1710.01
15Rolf GjølbergH 70- (27)53.28+13.3512.58
16Torstein LyeH 17-B (20)1.19.39+33.0219.54
16Per Olav GulbrandsenH 50- (65)48.25+9.578.35
16Henrik Kaupang LyeH 13-14 (49)42.54+13.0410.48
18Iril RingheimD 13-14 (32)50.52+15.5212.48
36Asgeir FremstadH 45- (55)1.11.17+27.5611.32
43Ida Sofie HjortlandD 15-16 (59)1.04.27+31.3613.32
58Ole Edvard HjortlandH 50- (65)1.07.13+28.4511.55
65Andrine Harriet FremstadD 17-20 E (85)1.37.29+40.3814.30
Erik ZagarH 13-14 (49)diskvalifisert
Kristian Kaupang LyeH 11-12 (33)ikke startet

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard Sandvoll AskH 17-B (20)47.52+1.1511.58
4Sigurd Paulsen AskH 13-16C (7)34.53+5.3610.54
6Gunhild HennumD 55- (22)42.21+4.3910.16
7Kim Farnes HansenH 55- (24)46.52+5.538.18
22Trine Marit Justad RaaenD 50- (37)56.46+16.1412.00
50Bjørn-Willy ArntzenH 50- (65)1.01.13+22.4510.51

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Valborg MadslienD 45- (45)37.58+1.057.58
11Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (49)38.34+8.449.42
32Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (59)52.07+19.1610.56
40Tormod KleppaH 45- (55)1.17.20+33.5912.30
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (71)39.4318.03
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (71)19.268.50

Lillomarka OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (1)34.2110.46
4Hanne Hofsæth FredheimDirekte B (33)54.45+13.2813.41
5Hege WangDirekte B (33)54.55+13.3813.43
7Karoline SønsterudbråtenD 21- (15)1.07.24+14.5910.54
10Steinar EastwoodDirekte A-Lang (39)56.39+13.249.10
12Ingrid BlindheimD 15-16 (59)43.39+10.489.10
14Brynjar FredheimDirekte A-Lang (39)58.12+14.579.25
17Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (49)43.01+13.1110.50
24Jon Ivar JuvikDirekte A-Kort (68)43.59+12.5810.40
26Terje BlindheimDirekte A-Lang (39)1.07.37+24.2210.56
27Jens Johan BrekkeH 17-20E (93)1.11.25+13.428.08
27Jonathan WoodhouseH 13-14 (49)51.49+21.5913.03
28Ingunn Høst FossgardDirekte B (33)1.29.19+48.0222.19
29Vibeke HøstDirekte B (33)1.30.18+49.0122.34
31Eskil BrændenH 13-14 (49)56.28+26.3814.13
31Rasmus D. EastwoodH 13-14 (49)56.28+26.3814.13
39Elias Skjolden SørensenH 17-20E (93)1.17.34+19.518.50
40Eirik Høst FossgardH 17-20E (93)1.17.53+20.108.52
47Mathias BenjaminsenH 21- (64)1.10.17+23.088.57
48Johnny JohansenDirekte A-Kort (68)57.40+26.3913.59
56Elin BrekkeDirekte A-Kort (68)1.06.42+35.4116.11
64Dag WangH 50- (65)1.14.10+35.4213.09
64Aase MestadDirekte A-Kort (68)1.20.51+49.5019.37
71Mathias Pedersen VoldH 17-20E (93)1.39.49+42.0611.22
Håkon BogasonH 13-14 (49)diskvalifisert
Kristian Markhus BrekkeH 17-20E (93)brutt

LOK Berlin

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ludwig GenderjahnH 70- (27)50.34+10.4112.16
22Michael FrenzelH 70- (27)1.05.44+25.5115.57
47Uwe RöhnerH 45- (55)1.27.24+44.0314.08

Lommedalens IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Per MeilandH 80- (10)41.12+10.2317.14
14Erling TidemannH 75- (20)1.00.23+22.2117.06
47Bjørn HallanH 50- (65)1.00.27+21.5910.43

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Simen Slungaard BakkeN-åpen (71)26.1511.55

Malmö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Kaare HanssonH 65- (27)1.23.53+52.5220.21

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Lars Erik StrømsnesH 50- (65)59.58+21.3010.37
Ludvig Williams StrømsnesH 17-20E (93)diskvalifisert

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Mette BjerveDirekte B (33)1.01.27+20.1015.21
40Ida SolliD 15-16 (59)58.50+25.5912.21
51Lars SolliH 17-20E (93)1.21.44+24.019.18

Modum OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kinne H. HogewegH 17-C (8)32.2710.08
2Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (22)39.01+1.199.28
3Marianne Solheim SandbergD 17-A kort (15)48.34+3.2110.12
4Lars EnerhaugenH 50- (65)41.03+2.357.16
4Sirpa LiljaD 55- (22)39.47+2.059.39
6Hedda Kind KjellevoldD 13-16C (6)1.00.10+26.4718.48
6Rita SantschiD 17-C (7)1.04.19+26.1120.05
10May Ingela HopeD 45- (45)45.49+8.569.37
18Kjell GrønhovdH 70- (27)57.58+18.0514.04
19John Ivar KjellevoldH 70- (27)59.14+19.2114.22
20Karsten KoplandDirekte A-Lang (39)1.00.56+17.419.51
24Oskar HopeH 11-12 (33)25.49+10.5411.28
28Gunnar HopeH 50- (65)52.35+14.079.19
49Morten Taraldsten BrunesH 21- (64)1.10.51+23.429.01
52Arno Lilja GrønhovdH 21- (64)1.15.09+28.009.34
Frida HopeD -10 (14)46.1520.55
May Jorunn RognlienD 55- (22)ikke startet

Måren OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend Bjerknes FagerlidH 13-16C (7)29.179.09
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)38.3916.10
9Morten DueH 60- (18)42.17+8.248.56
17Gisle Nordahl DueH 60- (18)1.02.30+28.3713.12
19Anne Margit BrattenD 55- (22)1.13.27+35.4517.49
24Noor Dirro-HeluD 15-16 (59)48.39+15.4810.13
29Audun BjerknesH 45- (55)1.04.50+21.2910.29
31Kine DirroDirekte A-Lang (39)1.18.51+35.3612.45
39Luciana Maria SvadsD 15-16 (59)58.14+25.2312.14
63Sigbjørn OddenDirekte A-Kort (68)1.18.08+47.0718.57
69Carmen DirroD 17-20 E (85)1.41.33+44.4215.06
Oline Bjerknes FagerlidN-åpen (71)34.2815.40
Astrid GlenneN-åpen (71)58.1926.30
Hermine OddenN-åpen (71)57.3226.09
Isolde OddenN-åpen (71)49.5222.39

Nedre Sigdal IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Marius Grønhovd WiersdalenDirekte C (26)51.02+23.4515.56
17Kristin Grønhovd WiersdalenDirekte C (26)51.11+23.5415.59
36Berit Grønhovd WiersdalenD 50- (37)3.04.39+2.24.0739.02
46Øystein WiersdalenH 45- (55)1.27.23+44.0214.08

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
76Hanne Helmine RogstadD 17-20 E (85)1.51.40+54.4916.37
84Johannes LangaasH 17-20E (93)2.55.07+1.57.2419.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Harand Solheim EideH -10 (14)23.2310.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Gløer WinsvoldDirekte A-Lang (39)57.03+13.489.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Hege KnudsenDirekte B (33)1.48.43+1.07.2627.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Eva Trolsrud WeaasDirekte C (26)1.00.53+33.3619.01

Notodden OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD 13-14 (32)35.008.48
11Sveinung RekaaH 65- (27)46.05+15.0411.11
12Kristin SandvenD 45- (45)46.30+9.379.46
13Egil SimonesH 17-B (20)1.11.12+24.3517.48
15Anders FossøyDirekte A-Kort (68)39.35+8.349.36
24Arnulf RulnesH 65- (27)1.15.08+44.0718.14
37Emma EngehultD 15-16 (59)57.14+24.2312.01
Hugo A. ChristensenH 65- (27)ikke startet

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 E (85)1.14.27+17.3611.04
28Olav Milian Schmitt GranH 17-20E (93)1.11.30+13.478.08
50Anne Willkommen EikenD 17-20 E (85)1.26.26+29.3512.51
61Idunn HaavengenD 17-20 E (85)1.34.14+37.2314.01
64Kårhild Husby NordstadD 17-20 E (85)1.35.05+38.1414.08
Elias T. MølnvikH 21- (64)ikke startet

Nydalens SK

80 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rune ScheeleH 50- (65)38.286.49
1Ragne WiklundD 17-20 E (85)56.518.27
2Terje Wiig MathisenH 60- (18)34.14+0.217.14
2Eira Skaarer WiklundD 11-12 (29)17.35+0.197.48
2Lene Moe BlomD 21- (15)53.57+1.328.43
2Oda ScheeleD 15-16 (59)36.23+3.327.38
2Elias JonssonH 17-20E (93)57.45+0.026.34
2Håkon HeggedalH 17-A kort (11)40.36+2.057.11
3Ottar WiklundH 40- (11)1.06.36+3.169.41
3Anders NordbergH 21- (64)47.44+0.356.04
3Pia Young VikD 15-16 (59)37.11+4.207.48
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (63)40.41+1.087.12
3Berit Sofie WiklundD 45- (45)40.31+3.388.30
3Tore KjølsethH 55- (24)43.37+2.387.44
4Håvard HagaH 21- (64)49.10+2.016.15
4Eirik Langedal BreivikH 17-20E (93)1.00.22+2.396.52
5Maria JonssonD 21- (15)58.51+6.269.31
5Tobias EspedalH 15-16 (63)42.40+3.077.33
5Else Kari Nordli ScheeleD 45- (45)42.09+5.168.51
5Frida Bakken UlsethD 17-A kort (15)54.26+9.1311.26
6Gunhild Rogne HallandD 21- (15)59.10+6.459.34
6Eirik Kamstrup HovindH 21- (64)50.35+3.266.26
7Maja WangD 11-12N (7)38.25+19.4116.59
7Teodor Mo HjelsethH 15-16 (63)44.01+4.287.48
8Inga Skaarer WiklundD 13-14 (32)44.05+9.0511.06
8Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (59)41.14+8.238.39
9Astrid Christina EspedalDirekte C (26)42.06+14.4913.09
9Ingrid SkaarerDirekte B (33)58.45+17.2814.41
9Per Øyvind SteneDirekte A-Lang (39)55.34+12.198.59
10Sören JonssonH 60- (18)42.48+8.559.02
10Marte Madslien BakkenD 15-16 (59)41.35+8.448.44
11Monica Tørnqvist HaldenD 50- (37)46.56+6.249.55
12Marie ScheeleD 13-14 (32)47.48+12.4812.02
12Per Noah SommerheinH 11-12 (33)19.42+4.478.45
13Ingrid WangDirekte C (26)48.30+21.1315.09
13Ole Jakob FrankrigH 15-16 (63)47.23+7.508.24
13Runar HafskjoldH 45- (55)54.35+11.148.49
13Jo WiklundDirekte A-Kort (68)37.56+6.559.12
15Gaute BerganH 15-16 (63)48.07+8.348.31
16Jostein TandbergH 17-20E (93)1.05.27+7.447.27
16Kari MadslienD 50- (37)49.56+9.2410.33
17Anders VisterH 21- (64)54.47+7.386.58
18Henrik EijsinkH 21- (64)55.09+8.007.01
19Nicole RagvinDirekte A-Lang (39)1.00.14+16.599.44
20Einar LunøeH 50- (65)49.49+11.218.49
21Alix Young VikD 50- (37)54.42+14.1011.33
22Mari AarsethD 13-14 (32)55.11+20.1113.54
23Ea LunøeD 15-16 (59)48.29+15.3810.11
24Anne Berit EidD 50- (37)59.45+19.1312.37
24Lars Young VikH 17-20E (93)1.08.54+11.117.50
25Anne MadslienD 50- (37)1.02.21+21.4913.10
25Tiril Ebon EspedalD 13-14 (32)1.02.35+27.3515.45
26Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20E (93)1.10.16+12.338.00
27Eskil HafskjoldH 11-12 (33)26.36+11.4111.49
29Vegard HaldenH 50- (65)52.42+14.149.20
30Isak JonssonH 17-20E (93)1.13.13+15.308.20
31Kathrine LunøeD 50- (37)1.17.07+36.3516.18
34Dana B. SteneDirekte A-Lang (39)1.22.54+39.3913.24
35Elise HafskjoldD 45- (45)1.10.35+33.4214.49
36Audun BerganH 17-20E (93)1.15.05+17.228.33
38Marie LilandD 17-20 E (85)1.21.39+24.4812.09
40Ole Petter HaugenH 50- (65)58.20+19.5210.20
42Børge PedersenH 50- (65)58.56+20.2810.26
51Rolf Andreas BergH 15-16 (63)1.13.36+34.0313.02
54Kjetil EspedalH 50- (65)1.03.50+25.2211.19
56Ada WulfsbergD 17-20 E (85)1.29.38+32.4713.20
57Emilie WestinD 17-20 E (85)1.29.41+32.5013.20
63Sander H. RogndokkenH 17-20E (93)1.30.06+32.2310.15
Max HusebyN-åpen (71)22.4610.20
Samuel LindsethN-åpen (71)30.2513.49
Johanne Ragvin RystadN-åpen (71)58.1826.29
Oskar SteneN-åpen (71)29.0513.13
Helene ScheeleD -10 (14)19.018.36
Sondre HafskjoldH -10 (14)30.1813.42
Anne Johanne Lind NørbechD 21- (15)diskvalifisert
Per Melander OftenH 21- (64)diskvalifisert
Sigur HeggedalH 21- (64)diskvalifisert
Gard LindsethDirekte A-Lang (39)diskvalifisert
Lukas LilandH 17-20E (93)diskvalifisert
Nils BerganH 50- (65)brutt
Jørgen WulfsbergH 17-20E (93)ikke startet
Jon Iver BakkenH 50- (65)ikke startet
Anne Marit BjergaardD 50- (37)ikke startet
Kasper Bakken UlsethH 15-16 (63)ikke startet
Anders Håvard LarsenH 15-16 (63)ikke startet
Karen BjergaardD 17-A kort (15)ikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-20E (93)ikke startet
Ledig StartnrN-åpen (71)ikke startet

Odda OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt Kari LegårdD 17-A kort (15)45.139.29
8Åshild OmaD 17-A kort (15)1.05.15+20.0213.42
10Ottar EideDirekte A-Kort (68)37.32+6.319.06
15Eivind TokheimH 60- (18)51.59+18.0610.59
15Ida Solheim EideD 17-A kort (15)1.19.19+34.0616.39
18Johannes Solheim ØyreDirekte B (33)1.12.04+30.4718.01
19Einar HansenH 17-B (20)1.35.05+48.2823.46
19Arve LøyningDirekte A-Kort (68)41.01+10.009.57
22Rannveig Oma LøyningD 11-12 (29)30.03+12.4713.21
24Sindre Solheim EideH 13-14 (49)46.41+16.5111.45
25Karina Solheim ØyreD 11-12 (29)33.21+16.0514.49
Harald Solheim EideN-åpen (71)29.4013.29
Sigurd Oma LøyningN-åpen (71)29.3813.28
Torbjørn Nguyen HansenH 15-16B (4)ikke startet
Harald Solheim EideN-åpen (71)ikke startet
Vegard Solheim EideN-åpen (71)ikke startet
Emil Solheim ØyreN-åpen (71)ikke startet

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Jon Terje EkelandH 50- (65)54.31+16.039.39
40Siri ØkstadDirekte A-Kort (68)52.34+21.3312.45
67Sigrid EkelandD 17-20 E (85)1.40.42+43.5114.59

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Geir SommerheinH 50- (65)44.39+6.117.55
21Pål SommerheinH 45- (55)59.14+15.539.35

OK Moss

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Harald LundhaugH 75- (20)39.57+1.5511.19
5Sondre LadimH 13-14 (49)35.52+6.029.02
9Christopher LadimH 15-16 (63)45.26+5.538.03
9Linda FredhD 40- (13)2.01.57+1.05.5721.37
10Henning Bratland CarlsenH 45- (55)53.17+9.568.37
14Johanne Bratland TjernshaugenD 17-20 E (85)1.10.55+14.0410.33
16Aurora GjølsjøD 17-20 E (85)1.11.11+14.2010.35
16Roy GjerdingH 60- (18)1.01.10+27.1712.55
31Hallvard KorenH 50- (65)53.38+15.109.30
56Morten TangenH 21- (64)1.30.03+42.5411.28
70Karoline BjørnerødD 17-20 E (85)1.44.15+47.2415.30

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Christian MichelsenH 17-20E (93)1.19.09+21.269.00

OK Skeidi

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tirill Liby SeipD 80- (2)58.14+19.3524.21
3Arve GlittumH 60- (18)35.36+1.437.31
5Helge GisholtH 50- (65)41.25+2.577.20
10Morten AndresenH 17-B (20)1.02.13+15.3615.33
17Hilde Gunn HellenesD 17-B (19)1.45.11+50.3826.17
18Inge GlittumH 55- (24)1.04.26+23.2711.25
Ellinor Haugen HvidebergN-åpen (71)45.5720.53
Maren Sofie SandN-åpen (71)45.5420.51

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jakob MoH 17-20E (93)brutt

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Frode HaugskottH 50- (65)47.57+9.298.30
20Frida HaugskottD 15-16 (59)47.26+14.359.57
50Anders HaugskottH 17-20E (93)1.20.44+23.019.11

OL Trollo

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren BruserudD 13-16C (6)33.2310.25
9Jan BøhleH 65- (27)44.58+13.5710.54
26Kristin BruserudD 45- (45)57.04+20.1111.59
Oliver DraveckyH 17-A kort (11)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Jarle EikelandH 17-C (8)33.11+0.4410.22
4Mathea GløersenD 13-14 (32)39.45+4.4510.00
5Tore S. RasmussenH 80- (10)35.54+5.0515.01
7Stig HjelsethH 17-C (8)55.10+22.4317.14
7Eigil KongsfjellH 80- (10)37.18+6.2915.36
8Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (37)44.43+4.119.27
9Julie EikelandD 17-A kort (15)1.06.01+20.4813.52
12Wilma EvensenD 11-12 (29)21.31+4.159.33
18Odd Harald NilsenH 60- (18)1.07.10+33.1714.12
20Sondre EvensenH 15-16 (63)51.33+12.009.08
21Trond EvensenDirekte A-Lang (39)1.01.17+18.029.54
22Anders Krona HaflanDirekte A-Lang (39)1.01.27+18.129.56
23Linnea EvensenDirekte B (33)1.15.28+34.1118.52
36Bent HaflunDirekte A-Kort (68)50.02+19.0112.08
42Sindre MathisenH 13-14 (49)1.10.42+40.5217.48
44Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (49)1.13.36+43.4618.32
45Trym B IslandH 17-20E (93)1.19.08+21.259.00
48Lita Lerke Leodine HjelsethD 15-16 (59)1.06.25+33.3413.57
51Karin EriksenDirekte A-Kort (68)1.02.11+31.1015.05
53Karl MikkelsenDirekte A-Kort (68)1.03.01+32.0015.17
55Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (59)1.14.08+41.1715.34
57Jakob HjelsethH 17-20E (93)1.26.17+28.349.49
67Morten Krona HaflanH 17-20E (93)1.35.11+37.2810.50
68Olav Aasmundtveit HoffH 17-20E (93)1.36.37+38.5411.00
Eline HanssonN-åpen (71)55.1025.04
Heidi JanumN-åpen (71)52.1723.45
Silje Loftesnes KaupangN-åpen (71)39.2717.55
Henrik MathisenH -10 (14)24.4811.13
David HanssonH 40- (11)diskvalifisert
Maria GrovanD 13-14 (32)diskvalifisert
Wilmer HanssonH 11-12 (33)diskvalifisert
Lene LoftesnesD 40- (13)diskvalifisert
Anny Horge RogneD 15-16 (59)ikke startet

Oppsal Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per-Ivar NikolaisenH 40- (11)1.03.209.13
2Henning ReichenbachH 13-16C (7)31.33+2.169.51
3Joakim Eriksrud KarlsenH 17-B (20)48.55+2.1812.13
4Mila ZaharinovaD 40- (13)1.02.41+6.4111.06
4Boye BøhlerengenDirekte A-Kort (68)34.08+3.078.17
6Inger Lise BjordalD 75- (6)1.02.47+25.5426.16
8Helge Grenager SolheimH 40- (11)1.33.57+30.3713.40Last ned GPS-spor i gpx-format
8Roar BjordalH 70- (27)47.36+7.4311.33
12Anselm ReichenbachH 15-16 (63)46.14+6.418.11
13Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 17-B (19)1.19.53+25.2019.58
13Jonas KroghH 13-14 (49)40.36+10.4610.13
19Synne Utseth BøhlerengenDirekte C (26)54.08+26.5116.55
19Bo Utseth BøhlerengenDirekte B (33)1.12.16+30.5918.04
24Ane Sofie KroghD 17-20 E (85)1.14.39+17.4811.06
24Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (32)58.00+23.0014.36
25Olav Solheim UndebergetDirekte C (26)1.19.18+52.0124.46
30Roar PedersenDirekte A-Kort (68)45.53+14.5211.08
36Sigve VågsnesH 21- (64)1.01.21+14.127.48
43Martin ReichenbachH 45- (55)1.19.14+35.5312.49
45Are WigaardH 21- (64)1.09.38+22.298.52
55Espen WigaardH 21- (64)1.23.19+36.1010.36
Martina VågsnesN-åpen (71)32.5814.59
Alfred NikolaisenH -10 (14)22.3110.11
Eivind VågsnesH -10 (14)25.3811.35
Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (59)brutt

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn GrindeH 65- (27)32.20+1.197.50
5Audrun UtskarpenD 40- (13)1.05.02+9.0211.31
6Are EriksenH 65- (27)40.07+9.069.44
8Ove HaugvaldstadH 17-A kort (11)1.34.00+55.2916.40
9Dagfinn FøllesdalH 80- (10)41.44+10.5517.27
36Guttorm L EggeH 50- (65)54.58+16.309.44
Magne VollenH 60- (18)ikke startet

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnhild BalsvikD 50- (37)43.25+2.539.10
19Dagfinn GjerstadH 11-12 (33)23.43+8.4810.32

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ove KjetsåH 17-B (20)51.57+5.2012.59
12Tony HalsallH 17-B (20)1.09.57+23.2017.29
17Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (20)1.23.22+36.4520.50

Porsgrunn OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thore KornmoH 45- (55)43.217.00
2Knut Wiig MathisenH 55- (24)43.27+2.287.42
3Martin AusenH 15-16B (4)1.36.41+29.4724.21
4Dag AusenH 45- (55)50.49+7.288.13
11Sara MathisenD 45- (45)46.23+9.309.44
13Astri Marie RemmeD 21- (15)1.20.59+28.3413.06
13Atle RemmeH 65- (27)47.59+16.5811.38
14Kjersti Adéla WestinD 21- (15)1.25.49+33.2413.53
14Hilde VassendD 50- (37)48.34+8.0210.16
17Tobias MathisenH 15-16 (63)48.52+9.198.39
19Hilde Kristine RosenvoldD 50- (37)52.16+11.4411.03
22Hanne VassendD 17-20 E (85)1.13.09+16.1810.53
29Halvard KornmoH 15-16 (63)54.20+14.479.38
31Rasmus MathisenH 17-20E (93)1.13.17+15.348.20
45Elise AusenD 17-20 E (85)1.24.57+28.0612.38
51Jon SkriubakkenH 50- (65)1.01.43+23.1510.56
54Jørn LangerudH 45- (55)2.10.33+1.27.1221.07
62Jiri UrvalekDirekte A-Kort (68)1.14.16+43.1518.01
69Alexander Repstad StoremyrH 17-20E (93)1.37.37+39.5411.07
82Håvard SkriubakkenH 17-20E (93)2.02.29+1.04.4613.57
Tove Evensen MathisenD 55- (22)diskvalifisert
Janne LarsenD 45- (45)diskvalifisert
Adrian HagenH 13-16Nbrutt
Lene MeenD 17-B (19)ikke startet
Ola MeenH 13-14 (49)ikke startet
Lenka WestinD 45- (45)ikke startet
Anna MeenD 17-20 E (85)ikke startet

Raumar Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anders HagaH 17-20E (93)57.59+0.166.36
25Magnus SvingheimH 21- (64)57.48+10.397.21
31Kristine Eide RappD 17-20 E (85)1.19.49+22.5811.52
42Anders HorveiH 17-20E (93)1.18.14+20.318.54
47Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (59)1.06.08+33.1713.53
63Hanne Eide RappD 17-20 E (85)1.34.59+38.0814.08
65Pål Kogstad NæssH 50- (65)1.32.26+53.5816.23
80Øistein Fagerli NæssH 17-20E (93)2.00.06+1.02.2313.40
Serena Seed MelbyeN-åpen (71)29.0713.14
Victoria Seed MelbyeN-åpen (71)29.0613.13
Sverre MelbyeDirekte C (26)diskvalifisert
Øystein RappH 50- (65)ikke startet

Ringerike OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti StræteD 50- (37)40.328.34
2Ida Bolette EnerhaugenD 17-A kort (15)47.41+2.2810.01
4Morten DåsnesH 60- (18)37.58+4.058.01
4Kari StrandeD 65- (11)42.50+4.3212.08
6Monica BerglundD 40- (13)1.12.24+16.2412.50
7Kirsti KringhaugD 50- (37)44.37+4.059.25
10Live Joronn YtrehusD 65- (11)59.07+20.4916.44
10Helge RevhaugH 70- (27)48.33+8.4011.47
12Torbjørn NørbechH 65- (27)46.48+15.4711.21
13Anne Guro NøklebyD 45- (45)46.49+9.569.50
13Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (22)51.43+14.0112.33
14Martin Nøkleby MellingH 13-14 (49)41.59+12.0910.34
15Trine OpsethD 45- (45)48.32+11.3910.11
16Stig MellingH 45- (55)56.55+13.349.12
18Aud Kjersti VienaDirekte C (26)53.42+26.2516.46
18Julia VienaDirekte A-Lang (39)59.15+16.009.35
20Rasmus BerglundH 13-14 (49)45.14+15.2411.23
21Leif Roger HultgreenH 65- (27)1.04.56+33.5515.45
26Mikkel BerglundH 15-16 (63)53.40+14.079.30
27Brede Høibak GundersenH 70- (27)1.16.36+36.4318.35
28Lars BerglundH 45- (55)1.03.37+20.1610.17
33Per Erik OpsethH 45- (55)1.07.34+24.1310.55
33Stein Aas StræteH 15-16 (63)56.31+16.5810.01
Oda OpsethD -10 (14)32.5014.51
Tuva Aas StræteD 17-20 E (85)ikke startet
Knut AasH 55- (24)ikke startet

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Turid GiilD 55- (22)1.13.23+35.4117.48

Røyken OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg SvanbergD 60- (2)39.0411.04
1Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-B (20)46.3711.39
1Knut Sveinung Holth RekaaH 17-A kort (11)38.316.49
2Eirill DalanD 17-C (7)39.26+1.1812.19
3Birgitte BekkelundD 75- (6)37.28+0.3515.40
7Trym Alexander StorhaugH 13-16C (7)1.07.21+38.0421.02
7Anne Elvsaas MoD 70- (10)44.14+12.1918.30
8Hege Holth RekaaD 21- (15)1.09.15+16.5011.12
8Joakim FermDirekte A-Lang (39)55.24+12.098.57
15Kjell SvanbergH 65- (27)52.45+21.4412.48
17Eva SyversenD 55- (22)1.12.33+34.5117.36
19Olav MoH 75- (20)1.15.37+37.3521.25
20Øyvind Roger HansenH 55- (24)1.08.15+27.1612.06
20Inger SchibstedD 55- (22)1.37.09+59.2723.34
24Tone SkramD 45- (45)55.31+18.3811.39
24Christian SchibstedH 55- (24)1.24.08+43.0914.55
34Ida SyversenD 50- (37)1.20.32+40.0017.01
41Linus Hognestad SennelsH 13-14 (49)1.10.14+40.2417.41
54Eirik Holth JohannessenH 21- (64)1.21.02+33.5310.19
Oskar FernN-åpen (71)56.3825.44
Per Ove TransethH 65- (27)diskvalifisert
Magnus HagenH 17-C (8)ikke startet
Bryhn TrygveH 55- (24)ikke startet
Thea Charlotte HansenD 17-A kort (15)ikke startet

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per Arne AadlandH 50- (65)40.51+2.237.14

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (27)39.07+8.069.29

Sandefjord OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Cornelius BjørkH 15-16 (63)39.337.00
5Frank EliassenH 75- (20)42.10+4.0811.56
6Markus EikåsH 17-C (8)51.24+18.5716.03
6Oddvar GjelstadH 80- (10)36.08+5.1915.07
8Trond GjelstadH 50- (65)43.23+4.557.41
8May Helene HansenD 70- (10)51.07+19.1221.23
8Mariann Øren ArvesenD 45- (45)43.46+6.539.11
8Tiri RebårdD 55- (22)45.38+7.5611.04
11Bjørn Willy HansenH 75- (20)55.21+17.1915.40
14Hans Gøran BjørkDirekte C (26)49.30+22.1315.28
15Sturle FurlandDirekte A-Lang (39)58.18+15.039.26
22Jan Erik RøedH 65- (27)1.05.36+34.3515.55
23Theodor BjørkH 13-14 (49)46.33+16.4311.43
25Ella Arentz HagenD 17-20 E (85)1.15.03+18.1211.10
28Ingeborg EikåsD 13-14 (32)1.21.01+46.0120.24
30Wenche EikåsD 45- (45)1.04.12+27.1913.29
43Hilde KløvstadDirekte A-Kort (68)54.09+23.0813.08
47Jonas EikåsH 15-16 (63)1.08.21+28.4812.07
48Jo Børre EikåsH 45- (55)1.28.47+45.2614.21
52Erik Strøm JuliussenDirekte A-Kort (68)1.02.52+31.5115.15
53Per Erik LarsenH 50- (65)1.03.37+25.0911.16
54Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (59)1.13.10+40.1915.22
54Tone StoklandDirekte A-Kort (68)1.04.20+33.1915.36
55Arne Håkon JørgensenH 50- (65)1.04.48+26.2011.29
Josephine Lin BjørkN-åpen (71)32.1314.38
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (71)50.5723.09
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (71)54.1624.39
Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (71)28.5313.07
Anna Strøm JuliussenD -10 (14)20.239.13
Sindre FurlandH -10 (14)24.3111.05
Brage EikåsH 13-14 (49)diskvalifisert
Mai Britt BjørkD 45- (45)diskvalifisert
Signe Bredholt JørgensenD 17-20 E (85)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Markus RichterH 13-14 (49)33.58+4.088.33
3Magnus LandstadH 45- (55)50.24+7.038.09
4Anja VistnesD 17-C (7)49.12+11.0415.22
5Marit HaavardsholmD 50- (37)43.26+2.549.10
5Morten AamodtH 55- (24)45.27+4.288.03
6Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (49)36.51+7.019.16
8Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (29)18.37+1.218.16
8Eirik WathneH 11-12 (33)18.04+3.098.01
10Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (33)18.36+3.418.16
10Ole Morten ThingbøH 17-A kort (11)1.52.23+1.13.5219.55
10Ingeborg WathneD 17-A kort (15)1.11.38+26.2515.02
12Per TorgersenDirekte A-Kort (68)37.39+6.389.08
14Tom FurlandH 45- (55)55.19+11.588.57
15Stian HaugvaldstadH 13-14 (49)42.21+12.3110.40
16Sturle OmdalH 55- (24)1.00.56+19.5710.48
18Alva ChristiansenD 11-12 (29)23.54+6.3810.37
20Kalle JongenburgerH 13-14 (49)45.14+15.2411.23
25Omund Thu LandstadH 13-14 (49)47.26+17.3611.56
25Geir HaugvaldstadDirekte A-Kort (68)44.53+13.5210.53
28Gabriel ÅrsvollH 13-14 (49)52.51+23.0113.18
34Gisle WathneH 50- (65)54.01+15.339.34
38Gustav LevangH 13-14 (49)1.06.56+37.0616.51
38Ingrid OmdalDirekte A-Kort (68)51.49+20.4812.34
40Marie Line FurlandD 17-20 E (85)1.23.07+26.1612.22
49Rune ChristiansenH 50- (65)1.01.11+22.4310.50
55Sunniva OmdalD 17-20 E (85)1.29.16+32.2513.17
58Liv OmdalDirekte A-Kort (68)1.08.49+37.4816.42
Aslak WathneH -10 (14)53.5624.24
Synnøve WestermoenDirekte A-Kort (68)diskvalifisert
Hannah MalmeiD 17-20 E (85)ikke startet
Kim RichterH 40- (11)ikke startet
Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (32)ikke startet
Geir HaugvaldstadH 50- (65)ikke startet
Ola Wathne ThingbøH 13-14 (49)ikke startet
Jon MyklebostH 17-A kort (11)ikke startet

Sarpsborg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Espen SvaeDirekte A-Kort (68)36.25+5.248.50
14Jesper Vonen SvaeH 11-12 (33)20.44+5.499.12
18Ole IngesenH 50- (65)49.22+10.548.45
26Wenche LindløvD 50- (37)1.03.28+22.5613.25
32Tone Karina IngesenD 50- (37)1.19.11+38.3916.44
37Øystein JensenH 50- (65)56.39+18.1110.02
51Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (59)1.10.27+37.3614.48
68Marie Lindløv JensenD 17-20 E (85)1.41.26+44.3515.05

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Yolanda DirksenD 50- (37)1.19.22+38.5016.46
60Peter DirksenH 50- (65)1.09.08+30.4012.15

Skien OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid StrandeD 65- (11)39.14+0.5611.06
3Ingunn GåsoddenD 17-C (7)42.08+4.0013.10
4Hanna NysæterD 17-A kort (15)50.01+4.4810.30
5Rita RaastadD 17-C (7)51.55+13.4716.13
5Frode NysæterH 45- (55)50.58+7.378.14
5Grete S B HoviD 55- (22)40.40+2.589.52
7Vilde Aakre LeistadD 11-12 (29)18.36+1.208.16
7Harald HoviH 60- (18)41.31+7.388.46
8Rune LaurantsenH 60- (18)42.00+8.078.52
8Gisle NysæterH 45- (55)51.12+7.518.17
11Espen RaastadH 55- (24)55.59+15.009.55
13Sigurd HoltskogDirekte B (33)1.01.26+20.0915.21
17Emilie Holtskog-FeremansD 11-12 (29)23.40+6.2410.31
26Gaute NysæterH 11-12 (33)26.30+11.3511.46
28Bjørn Richard KirsteDirekte A-Kort (68)45.34+14.3311.03
38Åse NysæterD 45- (45)1.16.18+39.2516.01
64Skjalg NysæterH 17-20E (93)1.30.21+32.3810.17
Juliette Holtskog-FeremansD -10 (14)26.0111.46
Gry AakreD 40- (13)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik HasliH 17-B (20)57.27+10.5014.21

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kjersti ThoD 70- (10)39.55+8.0016.42

Stavanger Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Stein Arne OlsenH 50- (65)43.32+5.047.43
13Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (59)43.52+11.019.12
26Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (49)47.56+18.0612.04
34Tone TorgersenDirekte A-Kort (68)48.32+17.3111.46
43Harald KalagerH 21- (64)1.07.47+20.388.38
47Johan Christie ØrkeH 17-20E (93)1.19.14+21.319.01
50Dina TorgersenD 15-16 (59)1.10.10+37.1914.44
57Espen KarlsenH 21- (64)1.35.42+48.3312.11
59Pål BårdsenH 50- (65)1.07.17+28.4911.55
Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (59)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jakob HaugenH 50- (65)44.53+6.257.57
49Kyrre KraftH 45- (55)1.32.57+49.3615.02
Audun Wanvik HaugenH 17-20E (93)brutt
Henrik KraftH 17-20E (93)ikke startet

Stokke IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-C (8)38.52+6.2512.08
3Magnus SigurdssonH 11-12 (33)16.57+2.027.32
5Eirunn HiisDirekte C (26)38.10+10.5311.55
10Ove Gunnar JacobsenH 65- (27)45.34+14.3311.03
11Inger SvalandDirekte C (26)44.06+16.4913.46
12Arne KristensenH 70- (27)52.03+12.1012.38
14Anikken Gjeu DybvikD 17-B (19)1.30.05+35.3222.31
14Runar KittilsenH 70- (27)53.19+13.2612.56
17Ragnar Niemi BergH 65- (27)53.38+22.3713.01
18Jens G. DybvikH 11-12 (33)23.22+8.2710.23
20Kenneth DybvikH 17-B (20)1.38.11+51.3424.32
23Lars Martin GjeinH 70- (27)1.08.51+28.5816.42
43Martin DybvikH 13-14 (49)1.12.44+42.5418.19
Alexander DybvikN-åpen (71)32.3914.50
Ludvik HiisN-åpen (71)41.2718.50
Teodor HiisN-åpen (71)39.5318.07
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (71)22.4010.18
Bjørnar OlsrødH 50- (65)brutt
Kenneth DybvikH 45- (55)ikke startet
Anikken Gjen DybvikD 45- (45)ikke startet

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen WesterheimH 15-16B (4)1.06.5416.51
2Kenneth WesterheimH 45- (55)48.45+5.247.53
4Sigvald RobberstadH 75- (20)42.00+3.5811.53
5Edel SlettemarkD 70- (10)43.15+11.2018.05
7Ingolf DybvikH 75- (20)49.16+11.1413.57
24Steinar SlettemarkH 70- (27)1.10.46+30.5317.10

Sturla, IF

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marthe Graff-WiikD 13-16C (6)38.43+5.2012.05
2Henrik KaiserH 11-12 (33)16.49+1.547.28
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (20)41.10+3.0811.39
5Marie KvarmeD 13-14 (32)41.39+6.3910.29
6Ellen Akiko Horni-JohnsenDirekte C (26)38.24+11.0712.00
7Inger-Helene CarlsenD 17-C (7)1.04.24+26.1620.07
7Anders JohnsenDirekte C (26)38.38+11.2112.04
10Mina Akiko JohnsenD 13-14 (32)46.33+11.3311.43
12Ivar Louis BergH 75- (20)59.04+21.0216.43
12Geir Holm GundersenH 60- (18)42.57+9.049.04
12Kristin Sæthre SørensenD 17-A kort (15)1.13.21+28.0815.24
13Ylva KlausenD 13-14 (32)47.50+12.5012.02
16Roger WiikDirekte A-Kort (68)39.36+8.359.36
18Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (49)43.29+13.3910.57
19Malene InstanesD 15-16 (59)46.57+14.069.51
20Aud Ellen BrevikD 45- (45)52.00+15.0710.55
27Tanja InstanesD 45- (45)58.23+21.3012.15
27Espen MelheimDirekte A-Kort (68)45.01+14.0010.55
28Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (63)54.17+14.449.37
29Jan Morten AndersenDirekte A-Lang (39)1.14.31+31.1612.03
30Merete UndelandDirekte B (33)1.48.39+1.07.2227.09
30Ine InstanesD 15-16 (59)51.44+18.5310.52
32Stig InstanesH 45- (55)1.06.26+23.0510.44
32Snorre FrydenlundDirekte A-Lang (39)1.21.52+38.3713.14
33Iselin SørensenD 15-16 (59)53.28+20.3711.13
34Anders GustafssonH 45- (55)1.09.15+25.5411.12
35Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (37)1.21.15+40.4317.10
36Martin KaiserH 13-14 (49)1.01.15+31.2515.25
38Lukas KlausenH 15-16 (63)1.02.01+22.2810.59
39Charlotte SkourupD 45- (45)1.32.28+55.3519.25
39Stine KaiserDirekte A-Kort (68)52.12+21.1112.40
44Egil FrydenlundDirekte A-Kort (68)54.10+23.0913.08
47Trine MelheimDirekte A-Kort (68)56.43+25.4213.45
54Olav MelheimH 15-16 (63)1.24.40+45.0715.00
57Jon Erik KvarmeH 50- (65)1.06.52+28.2411.51
57Sander Solheim OttesenH 15-16 (63)1.53.04+1.13.3120.02
61Thomas KaiserH 50- (65)1.09.11+30.4312.15
74Ingeborg KvarmeD 17-20 E (85)1.51.05+54.1416.31
Kristian KaiserN-åpen (71)25.1411.28
Andreas MelheimN-åpen (71)19.228.48
Milica MilenkovicN-åpen (71)29.5513.35
Torbjørn Melheim SvendsenN-åpen (71)16.227.26
Johan Kristian UndelandH 17-20E (93)diskvalifisert
Peter CarlsenH 17-A kort (11)diskvalifisert
Silje CarlsenD 17-20 E (85)diskvalifisert
Nina KlausenD 17-C (7)ikke startet
Øystein RognebakkeH 45- (55)ikke startet
Aksel KlausenH -10 (14)ikke startet

SV Turbine Neubrandenburg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anke SchmiedebergDirekte C (26)50.17+23.0015.42
15Nils SchmiedebergH 45- (55)56.05+12.449.04

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan VærpH 75- (20)46.49+8.4713.15

TIF Viking

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jørn TorgersenH 70- (27)ikke startet

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Else MoeD 17-B (19)1.14.58+20.2518.44
39Jostein MoeH 21- (64)1.03.20+16.118.04

Turun Mätsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erling SommerfeldtDirekte A-Lang (39)43.156.59

Tynset IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leif Arne NytrøenDirekte B (33)41.20+0.0310.20
10Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (22)47.41+9.5911.34
14Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (29)22.03+4.479.48
24Jørgen SchjølbergH 15-16 (63)53.08+13.359.25
60Gaute Kvittum NytrøenH 17-20E (93)1.28.15+30.3210.03
Marte Kvittum TangenD 17-B (19)ikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 E (85)ikke startet

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Jostein Svaland DaleH 17-20E (93)1.23.55+26.129.33
59Even LindaasH 17-20E (93)1.26.59+29.169.54
Sverre NarumH 17-20E (93)ikke startet

Varanger Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars MauritzsenH 80- (10)33.03+2.1413.49

Varegg Fleridrett

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torill Kjenes HauglandD 17-N (2)55.2917.23
3Erlend Vrålstad LøvåsDirekte C (26)33.38+6.2110.30
6Bjørn SteinhaugH 17-A kort (11)1.29.27+50.5615.51
7Tore NymarkH 50- (65)42.30+4.027.32
9Tone RosenlundD 17-B (19)1.11.18+16.4517.49
10Pål ThomassenH 40- (11)1.38.20+35.0014.18
10Tore LidDirekte B (33)58.57+17.4014.44
11Oskar RøenH 21- (64)52.52+5.436.44
11Sveinung RykkjeH 45- (55)53.29+10.088.39
11Erik BohneH 15-16 (63)45.47+6.148.07Last ned GPS-spor i gpx-format
13Tonje RykkjeD 11-12 (29)21.36+4.209.36
13Tove AasheimD 50- (37)47.55+7.2310.07
15Turid VrålstadDirekte B (33)1.03.34+22.1715.53
17Linda RykkjeD 45- (45)49.20+12.2710.21
19Karianne StrømmeD 45- (45)51.55+15.0210.54
23Per Øivind HusbyH 65- (27)1.08.30+37.2916.37
25Andreas Strømme LidH 11-12 (33)26.14+11.1911.39
26Marie ThomassenD 11-12 (29)33.37+16.2114.56
26Vyacheslav MukhidinovH 21- (64)58.08+10.597.24
29Olena StrugalovaDirekte A-Kort (68)45.43+14.4211.05
30Morten Jarvis WestergårdH 21- (64)59.57+12.487.38
30Bendik Madslien SteinhaugH 11-12 (33)27.41+12.4612.18
30Jan Kjærner-SembH 50- (65)52.54+14.269.22
31Oskar Madslien SteinhaugH 15-16 (63)55.08+15.359.46
32Kristian LøvåsH 50- (65)53.45+15.179.31
41Helge RosenlundH 50- (65)58.41+20.1310.24
42Tora Aasheim NymarkD 17-20 E (85)1.24.16+27.2512.32
43Helge Tiger HauglandH 50- (65)58.59+20.3110.27
44Magnus Strømme LidH 15-16 (63)1.04.59+25.2611.31
48Stian RykkjeH 17-20E (93)1.19.36+21.539.03
49Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-20 E (85)1.26.22+29.3112.51
50Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21- (64)1.11.19+24.109.05
53Kristoffer Kjenes HauglandH 15-16 (63)1.22.44+43.1114.40
65Kristian RykkjeH 17-20E (93)1.31.17+33.3410.23
72Mari Strømme LidD 17-20 E (85)1.45.08+48.1715.38
74Kristian Fredrik ThomassenH 17-20E (93)1.41.03+43.2011.30
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12 (29)diskvalifisert
Inger BjergaD 50- (37)diskvalifisert
Tage RosenlundH 15-16 (63)diskvalifisert
Mathias Kjærner-SembH 17-20E (93)diskvalifisert
Magnus GjerstadH 17-20E (93)brutt
Vibeke NymoD 17-B (19)ikke startet
Turid VrålstadD 50- (37)ikke startet
Eirunn Husby NordstadD 15-16 (59)ikke startet
Markus Kjærner-SembH 17-20E (93)ikke startet
Mathias RosenlundH 17-20E (93)ikke startet

Varteig OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjell Einar AndersenDirekte B (33)41.1710.19
3Kåre KullerudDirekte B (33)48.56+7.3912.14
3Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (49)34.15+4.258.37
4Roy Roger EspenesH 17-C (8)48.48+16.2115.15
5Einar Kristian LundeH 60- (18)39.31+5.388.21
16Elise BrenneDirekte B (33)1.03.38+22.2115.54
24Ragnhild BrenåsDirekte C (26)1.09.58+42.4121.51
29Julie BrenåsD 13-14 (32)1.22.03+47.0320.40
33Dag BrenåsH 50- (65)54.00+15.329.34
55Bjørn AarbuDirekte A-Kort (68)1.05.47+34.4615.58
Anna Elizabeth ÅrbuN-åpen (71)38.4617.37
Bjørn AarbuH 55- (24)ikke startet

Vegårshei IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida Smeland NygårdseterD 13-16N (4)29.109.08
4Tomine FlatenD 13-16N (4)47.02+17.5214.44
12Arnhild U. BråtenD 50- (37)47.23+6.5110.01
25Ole Petter VestølH 50- (65)52.01+13.339.13
28Jørgen FlatenH 11-12 (33)27.23+12.2812.10
29Anders VestølH 17-20E (93)1.12.57+15.148.18
35Jon NilsenH 21- (64)1.00.37+13.287.43
38Olav VestølH 21- (64)1.02.54+15.458.00
41Arild FlatenH 45- (55)1.18.52+35.3112.45
48Geir BråtenH 50- (65)1.00.42+22.1410.45
Elise FlatenN-åpen (71)48.0421.50
Sten Åge NygårdseterH 50- (65)brutt

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Geir NilsenH 21- (64)1.12.39+25.309.15

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johan JanssonH 80- (10)35.38+4.4914.54

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Joakim Blix PrestmoH 35- (2)1.11.29+15.5110.24
9Sina Blix PrestmoD 21- (15)1.09.44+17.1911.17
13Jostein AlvestadH 60- (18)43.23+9.309.10

Østmarka OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mathias LinløkkenH 11-12 (33)17.44+2.497.52
14Alexandra LinløkkenD 15-16 (59)44.05+11.149.15
23Heidi VogtDirekte A-Kort (68)43.03+12.0210.26
26Terje LinløkkenDirekte A-Kort (68)44.57+13.5610.54
27Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (29)41.30+24.1418.26
27Inge RambergDirekte A-Lang (39)1.10.10+26.5511.21
33Trond KortnerH 21- (64)1.00.14+13.057.40
37Kristin Stubban HygenD 45- (45)1.15.39+38.4615.53
50Hans Olav HygenH 45- (55)1.38.36+55.1515.57
62Andreas RambergH 17-20E (93)1.28.30+30.4710.04
81Hans Kristian Stubban HygenH 17-20E (93)2.01.51+1.04.0813.52
Amund Kortner VogtH -10 (14)39.2417.49
Anna Cecilie LinløkkenD 17-20 E (85)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Judit BanfiD 17-B (19)58.07+3.3414.31
7Robert BanfiH 40- (11)1.25.10+21.5012.23
27Ingunn ScheiD 50- (37)1.05.14+24.4213.47
46May Bente BrurbergDirekte A-Kort (68)56.10+25.0913.37
49Vincent EijsinkDirekte A-Kort (68)58.26+27.2514.10
Kinga BanfiN-åpen (71)41.1718.45
Odin Schei DanevadN-åpen (71)21.029.33
Synne Schei DanevadD -10 (14)26.5412.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor