Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

Direkte C

3 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob RolfsnesFitjar IL27.17
2Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering31.03+3.46
3Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett33.38+6.21
4Kristine RomørenFossum IF37.00+9.43
5Eirunn HiisStokke IL38.10+10.53
6Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF38.24+11.07
7Anders JohnsenSturla, IF38.38+11.21
8Silje Lund HovdenIL Tyrving41.58+14.41
9Astrid Christina EspedalNydalens SK42.06+14.49
10Daniel RolfsnesFitjar IL43.10+15.53
11Inger SvalandStokke IL44.06+16.49
12Thomas BjanesIL Tyrving44.33+17.16
13Ingrid WangNydalens SK48.30+21.13
14Hans Gøran BjørkSandefjord OK49.30+22.13
15Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg50.17+23.00
16Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF51.02+23.45
17Kristin Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF51.11+23.54
18Aud Kjersti VienaRingerike OL53.42+26.25
19Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering54.08+26.51
20Eva Trolsrud WeaasNOTEAM1.00.53+33.36
21Lena HenrikssonIL Tyrving1.03.55+36.38
22Hulda TellnesAsker Skiklubb1.07.14+39.57
23Helga PeveriEiker OL1.07.31+40.14
24Ragnhild BrenåsVarteig OL1.09.58+42.41
25Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering1.19.18+52.01
Sverre MelbyeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Anne Gro ReppesgårdHedrum OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor