Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

Direkte A-Kort

4 120 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL31.01
2Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.35+1.34
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK33.47+2.46
4Boye BøhlerengenOppsal Orientering34.08+3.07
5Lars FremstadLarvik OK34.39+3.38
6Pål BackstrømHalden SK34.43+3.42
7Håvard HågårdKonnerud IL35.36+4.35
8Espen SvaeSarpsborg OL36.25+5.24
9Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK36.37+5.36
10Ottar EideOdda OL37.32+6.31
11Arne FossheimAsker Skiklubb37.35+6.34
12Per TorgersenSandnes IL (Rogaland)37.39+6.38
13Jo WiklundNydalens SK37.56+6.55
14Håkon LøvliAsker Skiklubb38.38+7.37
15Anders FossøyNotodden OL39.35+8.34
16Roger WiikSturla, IF39.36+8.35
17Kjersti OlsenAsker Skiklubb40.05+9.04
18Tore Grønlund MoenGimle IF40.34+9.33
19Arve LøyningOdda OL41.01+10.00
20Glenn Ager-WickKristiansand OK41.17+10.16
21Guro BryggenHalden SK42.06+11.05
22Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK42.41+11.40
23Heidi VogtØstmarka OK43.03+12.02
24Jon Ivar JuvikLillomarka OL43.59+12.58
25Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)44.53+13.52
26Terje LinløkkenØstmarka OK44.57+13.56
27Espen MelheimSturla, IF45.01+14.00
28Bjørn Richard KirsteSkien OK45.34+14.33
29Olena StrugalovaVaregg Fleridrett45.43+14.42
30Roar PedersenOppsal Orientering45.53+14.52
31Josefin PerssonJärla Orientering46.02+15.01
32Trygve RognstadHadeland OL46.26+15.25
33Vegard LøvliAsker Skiklubb48.30+17.29
34Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb48.32+17.31
35Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.01+19.00
36Bent HaflunOL Tønsberg og omegn50.02+19.01
37Fredrik HøyerFossum IF50.10+19.09
38Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)51.49+20.48
39Stine KaiserSturla, IF52.12+21.11
40Siri ØkstadOddersjaa SSK52.34+21.33
41Øyvind StyrvoldLardal OL53.07+22.06
42Kirsti LysakerFana IL53.36+22.35
43Hilde KløvstadSandefjord OK54.09+23.08
44Egil FrydenlundSturla, IF54.10+23.09
45Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL54.28+23.27
46May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering56.10+25.09
47Trine MelheimSturla, IF56.43+25.42
48Johnny JohansenLillomarka OL57.40+26.39
49Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering58.26+27.25
50Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK58.40+27.39
51Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.02.11+31.10
52Erik Strøm JuliussenSandefjord OK1.02.52+31.51
53Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.03.01+32.00
54Tone StoklandSandefjord OK1.04.20+33.19
55Bjørn AarbuVarteig OL1.05.47+34.46
56Elin BrekkeLillomarka OL1.06.42+35.41
57Nina BirkelundAsker Skiklubb1.08.30+37.29
58Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.08.49+37.48
59Ole Gunnar SolbergIL Leik1.09.01+38.00
60Hege MelbyLardal OL1.09.26+38.25
61Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL1.13.18+42.17
62Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.14.16+43.15
63Sigbjørn OddenMåren OK1.18.08+47.07
64Aase MestadLillomarka OL1.20.51+49.50
65Randi Brevig AuneHalden SK1.23.23+52.22
66Yngve MobråthenBotne SK1.36.09+1.05.08
67Per Øyvind BraarudHalden SK2.36.23+2.05.22
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Pål RundeKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor