Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

H 50-

5 640 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune ScheeleNydalens SK38.28
2Jens Even StorhovFreidig39.21+0.53
3Per Arne AadlandSamnanger IL40.51+2.23
4Lars EnerhaugenModum OL41.03+2.35
5Helge GisholtOK Skeidi41.25+2.57
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.29+4.01
7Tore NymarkVaregg Fleridrett42.30+4.02
8Trond GjelstadSandefjord OK43.23+4.55
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.32+5.04
10Geir SommerheinOK Horten44.39+6.11
11Christian JomaasFossum IF44.44+6.16
12Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering44.53+6.25
13Arild AndresenFossum IF45.16+6.48
14Børge HarveyIL BUL-Tromsø47.00+8.32
15Frode HaugskottOL Trollelg47.57+9.29
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK48.25+9.57
17Christian GrotnesIL Tyrving48.34+10.06
18Ole IngesenSarpsborg OL49.22+10.54
19Tore JuvikIL Gular49.38+11.10
20Einar LunøeNydalens SK49.49+11.21
20Knut Erling ØenHeming Orientering49.49+11.21
22Ivar MølnvikFossum IF50.18+11.50
23Anders BergsetIL Veten50.23+11.55
24Ole TørnqvistFana IL50.40+12.12
25Ole Petter VestølVegårshei IL52.01+13.33
26Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52.13+13.45
27Håkon JendalFossum IF52.20+13.52
28Gunnar HopeModum OL52.35+14.07
29Vegard HaldenNydalens SK52.42+14.14
30Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.54+14.26
31Hallvard KorenOK Moss53.38+15.10
32Kristian LøvåsVaregg Fleridrett53.45+15.17
33Dag BrenåsVarteig OL54.00+15.32
34Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)54.01+15.33
35Jon Terje EkelandOddersjaa SSK54.31+16.03
36Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.58+16.30
37Øystein JensenSarpsborg OL56.39+18.11
38Øystein WiggenByåsen IL58.00+19.32
39Gjermund GravirAsker Skiklubb58.06+19.38
40Ole Petter HaugenNydalens SK58.20+19.52
41Helge RosenlundVaregg Fleridrett58.41+20.13
42Børge PedersenNydalens SK58.56+20.28
43Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett58.59+20.31
44Lars BaklidKonnerud IL59.02+20.34
45Lars Erik StrømsnesMalvik IL59.58+21.30
46Bjørn Axel GranHalden SK1.00.07+21.39
47Bjørn HallanLommedalens IL1.00.27+21.59
48Geir BråtenVegårshei IL1.00.42+22.14
49Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.01.11+22.43
50Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.01.13+22.45
51Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.01.43+23.15
52Anders FlågenHeming Orientering1.02.24+23.56
53Per Erik LarsenSandefjord OK1.03.37+25.09
54Kjetil EspedalNydalens SK1.03.50+25.22
55Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.04.48+26.20
56Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.04.54+26.26
57Jon Erik KvarmeSturla, IF1.06.52+28.24
58Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.07.13+28.45
59Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.07.17+28.49
60Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.09.08+30.40
61Thomas KaiserSturla, IF1.09.11+30.43
62Roger LysnesHedrum OL1.09.35+31.07
63Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.11.05+32.37
64Dag WangLillomarka OL1.14.10+35.42
65Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.32.26+53.58
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt
Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt
Nils BerganNydalens SKbrutt
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor