Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

H 45-

6 180 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL43.21
2Kenneth WesterheimStord Orientering48.45+5.24
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)50.24+7.03
4Dag AusenPorsgrunn OL50.49+7.28
5Frode NysæterSkien OK50.58+7.37
6Espen DanevadFredrikstad SK50.59+7.38
7Lars Erik GjeinFossum IF51.05+7.44
8Gisle NysæterSkien OK51.12+7.51
9Harald BakkeFossum IF51.57+8.36
10Henning Bratland CarlsenOK Moss53.17+9.56
11Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett53.29+10.08
12Helge NysæterBergens TF54.02+10.41
13Runar HafskjoldNydalens SK54.35+11.14
14Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)55.19+11.58
15Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg56.05+12.44
16Stig MellingRingerike OL56.55+13.34
17Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL57.19+13.58
18Tommy JauhojärviAsker Skiklubb57.43+14.22
19Eirik JørgensenIL Tyrving58.19+14.58
20Geir TorgersenHalden SK58.53+15.32
21Pål SommerheinOK Horten59.14+15.53
22André JægtvikKonnerud IL1.00.40+17.19
23Pål KittilsenFreidig1.01.14+17.53
24Frode StrislandFossum IF1.01.16+17.55
25Steinar LandeBø OL1.01.57+18.36
26Neil MarstonHemsedal IL1.02.15+18.54
27Rune BlågestadIndre Østfold OK1.03.19+19.58
28Lars BerglundRingerike OL1.03.37+20.16
29Audun BjerknesMåren OK1.04.50+21.29
30Anders Kristian HoltHedrum OL1.05.51+22.30
31Johan JebsenHeming Orientering1.06.01+22.40
32Stig InstanesSturla, IF1.06.26+23.05
33Per Erik OpsethRingerike OL1.07.34+24.13
34Anders GustafssonSturla, IF1.09.15+25.54
35Atle BorgersenHedrum OL1.10.05+26.44
36Asgeir FremstadLarvik OK1.11.17+27.56
37Christian ReuschHeming Orientering1.12.09+28.48
38Atle StrømHedrum OL1.16.14+32.53
39Trond MyhreFossum IF1.16.18+32.57
40Tormod KleppaLillehammer OK1.17.20+33.59
41Arild FlatenVegårshei IL1.18.52+35.31
42Espen JohnsenHedrum OL1.18.56+35.35
43Martin ReichenbachOppsal Orientering1.19.14+35.53
44Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.21.28+38.07
45Kyrre GranFet OL1.25.49+42.28
46Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.27.23+44.02
47Uwe RöhnerLOK Berlin1.27.24+44.03
48Jo Børre EikåsSandefjord OK1.28.47+45.26
49Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.32.57+49.36
50Hans Olav HygenØstmarka OK1.38.36+55.15
51Pål AngvollFredrikstad SK1.41.52+58.31
52Roger ØstvoldHeming Orientering1.44.33+1.01.12
53Arild NyhaugAsker Skiklubb1.47.38+1.04.17
54Jørn LangerudPorsgrunn OL2.10.33+1.27.12
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKikke startet
Thorbjørn VærpKristiansand OKikke startet
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor