Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

H 21-

7 850 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yngve SkogstadFrol IL47.09
2Jo Forseth IndgaardFrol IL47.15+0.06
3Anders NordbergNydalens SK47.44+0.35
4Håvard HagaNydalens SK49.10+2.01
5Emil WingstedtHalden SK49.49+2.40
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK50.35+3.26
7Håvard Wedege IrgensKristiansand OK50.56+3.47
8Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering51.10+4.01
9Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK51.23+4.14
10Rune NygaardIL Gular52.51+5.42
11Oskar RøenVaregg Fleridrett52.52+5.43
12Andreas SølbergIL Leik53.16+6.07
12Håvard LucasenFredrikstad SK53.16+6.07
14Sindre ØsthagenFredrikstad SK53.38+6.29
15Oskar StørmerFossum IF53.46+6.37
16Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø54.11+7.02
17Anders VisterNydalens SK54.47+7.38
18Henrik EijsinkNydalens SK55.09+8.00
19Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering55.33+8.24
20David AnderssonIFK Lidingö SOK55.43+8.34
21Cristian Riddervold KahrsFredrikstad SK55.58+8.49
22Matthieu PuechHalden SK56.55+9.46
23Št¿pán MudrákFredrikstad SK57.00+9.51
24Andreas G. PoldenGneist, IL57.10+10.01
25Magnus SvingheimRaumar Orientering57.48+10.39
26Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett58.08+10.59
27Andreas HøyeFredrikstad SK58.21+11.12
28Dag Steinar RagvinBø OL58.55+11.46
29Hans Petter MathisenFredrikstad SK59.05+11.56
30Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett59.57+12.48
31Magne JutulstadBækkelagets SK1.00.06+12.57
32Ola KeiseråsIL Leik1.00.07+12.58
33Trond KortnerØstmarka OK1.00.14+13.05
34Kristoffer JacobsenIL Tyrving1.00.34+13.25
35Jon NilsenVegårshei IL1.00.37+13.28
36Sigve VågsnesOppsal Orientering1.01.21+14.12
37Kristian DalbyFredrikstad SK1.02.38+15.29
38Olav VestølVegårshei IL1.02.54+15.45
39Jostein MoeTorridal IL1.03.20+16.11
40Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1.03.45+16.36
41Øyvind WiggenByåsen IL1.05.20+18.11
42Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.05.48+18.39
43Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.07.47+20.38
44Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.08.58+21.49
45Are WigaardOppsal Orientering1.09.38+22.29
46Trond LundIL Tyrving1.09.54+22.45
47Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.10.17+23.08
48Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.10.19+23.10
49Morten Taraldsten BrunesModum OL1.10.51+23.42
50Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.11.19+24.10
51Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.12.39+25.30
52Arno Lilja GrønhovdModum OL1.15.09+28.00
53Pål SkogedalAsker Skiklubb1.19.34+32.25
54Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.21.02+33.53
55Espen WigaardOppsal Orientering1.23.19+36.10
56Morten TangenOK Moss1.30.03+42.54
57Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.35.42+48.33
Per Melander OftenNydalens SKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Sigur HeggedalNydalens SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Oskar AndrénIL Leikdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKdiskvalifisert
Elias T. MølnvikNTNUIikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor