Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

H 15-16

5 640 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Cornelius BjørkSandefjord OK39.33
2Tobias AlstadFrol IL40.30+0.57
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK40.41+1.08
4Birk Bell LysakerFana IL41.15+1.42
5Tobias EspedalNydalens SK42.40+3.07
6Trygve Børte NomelandKristiansand OK43.24+3.51
7Teodor Mo HjelsethNydalens SK44.01+4.28
8Andreas DaleBergens TF44.13+4.40
9Christopher LadimOK Moss45.26+5.53
10Mikkel KatlaFossum IF45.31+5.58
11Erik BohneVaregg Fleridrett45.47+6.14Last ned GPS-spor i gpx-format
12Anselm ReichenbachOppsal Orientering46.14+6.41
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK47.23+7.50
14Iver RingheimLarvik OK47.47+8.14
15Gaute BerganNydalens SK48.07+8.34
16Hans UrsetIL BUL-Tromsø48.43+9.10
17Tobias MathisenPorsgrunn OL48.52+9.19
18Henrik ReuschHeming Orientering50.34+11.01
19Brage TakleKristiansand OK51.12+11.39
20Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn51.33+12.00
21Mikkel HoltFreidig52.19+12.46
22Rolf Trygve HaugKongsberg OL52.47+13.14
23Vetle DrageKongsberg OL52.50+13.17
24Jørgen SchjølbergTynset IF53.08+13.35
25August Syrdal ØenHeming Orientering53.24+13.51
26Mikkel BerglundRingerike OL53.40+14.07
27Viljan van RaaijHedrum OL53.54+14.21
28Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF54.17+14.44
29Halvard KornmoPorsgrunn OL54.20+14.47
30Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54.51+15.18
31Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett55.08+15.35
32Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK55.18+15.45
33Stein Aas StræteRingerike OL56.31+16.58
34Marius BakkeFossum IF58.42+19.09
35Kristian ØstermannHeming Orientering58.44+19.11
36Atle Nikolai WølloKongsberg OL58.57+19.24
37Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.44+21.11
38Lukas KlausenSturla, IF1.02.01+22.28
39Erlend Odd BergeKristiansand OK1.03.35+24.02
40Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.03.49+24.16
41Johan EgerKongsberg OL1.04.05+24.32
42Sven Bergset LangvikIL Veten1.04.13+24.40
43Henrik R HoltHedrum OL1.04.53+25.20
44Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.04.59+25.26
45Jakob TorgersenHalden SK1.05.00+25.27
46Gustav Andresen SkotteFossum IF1.05.39+26.06
47Jonas EikåsSandefjord OK1.08.21+28.48
48Vegard Holm JohannesenKongsberg OL1.10.18+30.45
49Hans Grønborg NielsenAllerød OK1.12.38+33.05
50Tord SølvbergIL Veten1.13.01+33.28
51Rolf Andreas BergNydalens SK1.13.36+34.03
52Kristian Juell LarsenIL Tyrving1.16.53+37.20
53Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.22.44+43.11
54Olav MelheimSturla, IF1.24.40+45.07
55Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.26.45+47.12
56Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.33.24+53.51
57Sander Solheim OttesenSturla, IF1.53.04+1.13.31
58Kristoffer FjæreHedrum OL1.56.23+1.16.50
59Leif-Inge JevnlidIL Veten2.09.18+1.29.45
Martin BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor