Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

H 13-14

3 970 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll29.50
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)33.58+4.08
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL34.15+4.25
4Philip Lehmann RomørenFossum IF34.55+5.05
5Sondre LadimOK Moss35.52+6.02
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.51+7.01
7Arne BerganKongsberg OL37.05+7.15
8Sindre Vie StrislandFossum IF38.00+8.10
9Fridtjof ReuschHeming Orientering38.20+8.30
10Brage Bell LysakerFana IL38.24+8.34
11Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK38.34+8.44
12Eirik Vie StrislandFossum IF38.55+9.05
13Jonas KroghOppsal Orientering40.36+10.46
14Martin Nøkleby MellingRingerike OL41.59+12.09
15Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)42.21+12.31
16Henrik Kaupang LyeLarvik OK42.54+13.04
17Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL43.01+13.11
18Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF43.29+13.39
19Endre SandKongsberg OL44.41+14.51
20Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)45.14+15.24
20Rasmus BerglundRingerike OL45.14+15.24
22Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL46.08+16.18
23Theodor BjørkSandefjord OK46.33+16.43
24Sindre Solheim EideOdda OL46.41+16.51
25Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)47.26+17.36
26Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47.56+18.06
27Jonathan WoodhouseLillomarka OL51.49+21.59
28Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)52.51+23.01
29Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb55.53+26.03
30Herman Lien BackstrømHalden SK56.11+26.21
31Eskil BrændenLillomarka OL56.28+26.38
31Rasmus D. EastwoodLillomarka OL56.28+26.38
33Martin Christoffer BorgIL Koll56.33+26.43
34Peder BryggenHalden SK56.58+27.08
35Henrik Repstad StoremyrIL Hauken59.18+29.28
36Martin KaiserSturla, IF1.01.15+31.25
37Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.06.18+36.28
38Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.06.56+37.06
39Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.07.17+37.27
40Oskar BaklidKonnerud IL1.08.38+38.48
41Linus Hognestad SennelsRøyken OL1.10.14+40.24
42Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.10.42+40.52
43Martin DybvikStokke IL1.12.44+42.54
44Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.13.36+43.46
45Borgar SkjelbredKongsberg OL1.17.05+47.15
46Einar ØstvoldHeming Orientering1.21.37+51.47
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Erik ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Håkon BogasonLillomarka OLdiskvalifisert
Ola MeenPorsgrunn OLikke startet
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Liam Viggo WingstedtHalden SKikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor