Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

H 11-12

2 250 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14.55
2Henrik KaiserSturla, IF16.49+1.54
3Magnus SigurdssonStokke IL16.57+2.02
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.20+2.25
4Jarand GustafssonKongsberg OL17.20+2.25
6Mathias LinløkkenØstmarka OK17.44+2.49
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb18.01+3.06
8Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)18.04+3.09
9Martin TorøKongsberg OL18.11+3.16
10Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.36+3.41
11Erlend SommerheinFossum IF19.14+4.19
12Per Noah SommerheinNydalens SK19.42+4.47
13Erik Grønborg NielsenAllerød OK20.00+5.05
14Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL20.44+5.49
15Martin BryggenHalden SK21.25+6.30
16Jonas Fenne IngiersBækkelagets SK21.30+6.35
17Jan Olav BerganKongsberg OL22.42+7.47
18Jens G. DybvikStokke IL23.22+8.27
19Dagfinn GjerstadOsterøy IL23.43+8.48
20Erlend BakkeFossum IF24.09+9.14
21Marius Juell LarsenIL Tyrving24.29+9.34
22Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL24.34+9.39
23Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL25.43+10.48
24Oskar HopeModum OL25.49+10.54
25Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett26.14+11.19
26Gaute NysæterSkien OK26.30+11.35
27Eskil HafskjoldNydalens SK26.36+11.41
28Jørgen FlatenVegårshei IL27.23+12.28
29Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb27.25+12.30
30Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett27.41+12.46
31Håkon ØverbyKongsberg OL37.34+22.39
32Ole Magnus StoremyrIL Hauken54.29+39.34
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kristian Kaupang LyeLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor