Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

D 50-

4 730 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL40.32
2Torunn Spets StorhovFreidig41.38+1.06
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb41.42+1.10
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL43.25+2.53
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)43.26+2.54
6Marianne NjåsteinIL Tyrving44.11+3.39
7Kirsti KringhaugRingerike OL44.37+4.05
8Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn44.43+4.11
9Inger Tone NygårdEgersund OK45.17+4.45
10Rine HanssenByåsen IL46.14+5.42
11Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK46.56+6.24
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL47.23+6.51
13Tove AasheimVaregg Fleridrett47.55+7.23
14Hilde VassendPorsgrunn OL48.34+8.02
15Tove HeimdalKonnerud IL49.30+8.58
16Kari MadslienNydalens SK49.56+9.24
17Birgitte TorbjørnsenIL Gular50.48+10.16
18Anne Kristine NorderudIL Tyrving51.41+11.09
19Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52.16+11.44
20Veslemøy SolbergKonnerud IL53.51+13.19
21Alix Young VikNydalens SK54.42+14.10
22Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL56.46+16.14
23Ingvild MulenKristiansand OK59.15+18.43
24Anne Berit EidNydalens SK59.45+19.13
25Anne MadslienNydalens SK1.02.21+21.49
26Wenche LindløvSarpsborg OL1.03.28+22.56
27Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.05.14+24.42
28Mai Iren AlmåsIL Leik1.10.08+29.36
29Margrete GaskiBardu IL1.13.48+33.16
30Maria PerssonAsker Skiklubb1.14.48+34.16
31Kathrine LunøeNydalens SK1.17.07+36.35
32Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.19.11+38.39
33Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.19.22+38.50
34Ida SyversenRøyken OL1.20.32+40.00
35Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF1.21.15+40.43
36Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF3.04.39+2.24.07
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Anne Marit BjergaardNydalens SKikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet
Heidi ArnesenFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor