Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

D 45-

4 760 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun RuudAsker Skiklubb36.53
2Valborg MadslienLillehammer OK37.58+1.05
3Berit Sofie WiklundNydalens SK40.31+3.38
4Runa Lien BackstrømHalden SK41.02+4.09
5Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK42.09+5.16
6Birgit Økern JensenKonnerud IL43.24+6.31
7Ingrid UndstadLarvik OK43.29+6.36
8Mariann Øren ArvesenSandefjord OK43.46+6.53
9Hanne Lerche RaadalHalden SK45.12+8.19
10May Ingela HopeModum OL45.49+8.56
11Sara MathisenPorsgrunn OL46.23+9.30
12Kristin SandvenNotodden OL46.30+9.37
13Anne Guro NøklebyRingerike OL46.49+9.56
14Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb47.38+10.45
15Trine OpsethRingerike OL48.32+11.39
16Tone AlmåsIL Leik49.19+12.26
17Linda RykkjeVaregg Fleridrett49.20+12.27
18Milda ØhlckersIL Tyrving50.29+13.36
19Karianne StrømmeVaregg Fleridrett51.55+15.02
20Aud Ellen BrevikSturla, IF52.00+15.07
21Katrine BakkeFossum IF53.59+17.06
22Vibeke ØyeIL Gular54.31+17.38
23Frauke Schmitt GranHalden SK55.29+18.36
24Tone SkramRøyken OL55.31+18.38
25Ann Elin FlågenHeming Orientering56.22+19.29
26Kristin BruserudOL Trollo57.04+20.11
27Tanja InstanesSturla, IF58.23+21.30
28Marianne HaugeHisøy OK59.49+22.56
29Vibeke LamarkGanddal IL1.03.03+26.10
30Wenche EikåsSandefjord OK1.04.12+27.19
31Marian KjellevoldIL Gular1.06.17+29.24
32Anette Kjærås FiringAndebu IL1.08.26+31.33
33Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.08.34+31.41
34Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.09.35+32.42
35Elise HafskjoldNydalens SK1.10.35+33.42
36Marianne ReuschHeming Orientering1.11.07+34.14
37Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.15.39+38.46
38Åse NysæterSkien OK1.16.18+39.25
39Charlotte SkourupSturla, IF1.32.28+55.35
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Kari Reppesgård HoltHedrum OLdiskvalifisert
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Lenka WestinPorsgrunn OLikke startet
Berit Irene BergsetGjø-Vard OLikke startet
Anikken Gjen DybvikStokke ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor