Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Klasser: Visa alla | D 17-20E | H 17-20E | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

D 11-12

2 250 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny DanevadFredrikstad SK17.16
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK17.35+0.19
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.40+0.24
4Maren Sofie FremstadLarvik OK17.55+0.39
5Sigrid Schmitt GranHalden SK18.14+0.58
6Minna Sofie WingstedtHalden SK18.24+1.08
7Vilde Aakre LeistadSkien OK18.36+1.20
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.37+1.21
9Iselin HøivoldKongsberg OL19.36+2.20
10Marte EgerKongsberg OL19.40+2.24
11Sofia ØhlckersIL Tyrving19.50+2.34
12Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn21.31+4.15
13Tonje RykkjeVaregg Fleridrett21.36+4.20
14Synne Kvittum NytrøenTynset IF22.03+4.47
15Pernille ZagarLarvik OK22.33+5.17
16Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK23.16+6.00
17Emilie Holtskog-FeremansSkien OK23.40+6.24
18Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)23.54+6.38
19Annika van RaaijHedrum OL24.19+7.03
20Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb26.08+8.52
21Elise RenardKongsberg OL27.09+9.53
22Rannveig Oma LøyningOdda OL30.03+12.47
23Ingrid LestebergKongsberg OL30.57+13.41
24Tuva BredholtKongsberg OL33.15+15.59
25Karina Solheim ØyreOdda OL33.21+16.05
26Marie ThomassenVaregg Fleridrett33.37+16.21
27Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK41.30+24.14
28Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL46.50+29.34
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor