Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

N-åpen

2 200 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL34.04
Marte Aakre-LarsenAndebu IL34.05
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa57.27
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.20
Iver AarsethIL Koll20.29
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL33.57
Mathilde Lindhom AckenhausenKonnerud IL51.11
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL33.47
Simen Slungaard BakkeLyn26.15
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering41.17
Silje Nilsen BergFossum IF44.01
Erik BerganKongsberg OL41.22
Amalie BirkelundAsker Skiklubb48.20
Josephine Lin BjørkSandefjord OK32.13
Eivind BredholtKongsberg OL29.06
Håkon BryggenHalden SK24.21
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21.02
Vilma DanevadFredrikstad SK29.04
Alexander DybvikStokke IL32.39
Harald Solheim EideOdda OL29.40
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK50.57
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK54.16
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK34.28
Oskar FernRøyken OL56.38
Elise FlatenVegårshei IL48.04
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL56.29
Astrid GlenneMåren OK58.19
Mathilde GuitonKongsberg OL42.50
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn55.10
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi45.57
Ludvik HiisStokke IL41.27
Teodor HiisStokke IL39.53
Bror HowerudKongsberg OL57.53
Louis HowerudKongsberg OL58.06
Max HusebyNydalens SK22.46
Julie Økern HågårdKonnerud IL26.46
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK27.06
Heidi JanumOL Tønsberg og omegn52.17
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering28.38
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK28.53
Kristian KaiserSturla, IF25.14
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn39.27
Håkon Juell LarsenIL Tyrving25.10
Eirik LestebergKongsberg OL27.17
Magnus LestebergKongsberg OL25.56
Samuel LindsethNydalens SK30.25
Sigurd Oma LøyningOdda OL29.38
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK39.43
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19.26
Ronia Robin MarstonHemsedal IL33.28
Serena Seed MelbyeRaumar Orientering29.07
Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering29.06
Andreas MelheimSturla, IF19.22
Milica MilenkovicSturla, IF29.55
Helene Stenvik MoenKongsberg OL42.40
Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL43.20
Ola MyklatunIL Tyrving30.04
Tiril MyklatunIL Tyrving24.34
Hermine OddenMåren OK57.32
Isolde OddenMåren OK49.52
Mathis RenardKongsberg OL24.29
Johanne Ragvin RystadNydalens SK58.18
Maren Sofie SandOK Skeidi45.54
Vigdis SigurdsdottirStokke IL22.40
Oskar SteneNydalens SK29.05
Troy Victor StoksethHalden SK32.34
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF16.22
Eskil Volle-NæssKongsberg OL43.04
Joar Volle-NæssKongsberg OL43.04
Martina VågsnesOppsal Orientering32.58
Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL38.46
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbbrutt
Harald Solheim EideOdda OLikke startet
Vegard Solheim EideOdda OLikke startet
Ledig StartnrNydalens SKikke startet
Emil Solheim ØyreOdda OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor