Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

H 17-20E

8 780 m, 100 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering57.43
2Elias JonssonNydalens SK57.45+0.02
3Anders HagaRaumar Orientering57.59+0.16
4Sebastian DalandKristiansand OK1.00.22+2.39
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.00.22+2.39
6Niels Christian HellerudHalden SK1.01.26+3.43
7Einar MelsomFossum IF1.01.28+3.45
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.01.38+3.55
9Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.03.11+5.28
10Sander ArntzenAsker Skiklubb1.03.25+5.42
11Jørgen BaklidKonnerud IL1.04.22+6.39
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.04.44+7.01
13Mats EidsmoFreidig1.04.49+7.06
14Marius AurebekkKristiansand OK1.04.59+7.16
15Oskar Spets StorhovFreidig1.05.16+7.33
16Jostein TandbergNydalens SK1.05.27+7.44
17Erlend BrendstuenHalden SK1.05.32+7.49
18Oscar LyngenFreidig1.06.31+8.48
19Sindre R HoltHedrum OL1.07.04+9.21
20Øyvind HjermstadFossum IF1.07.19+9.36
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.07.23+9.40
22Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1.07.25+9.42
23Martin Borge HeirFossum IF1.08.24+10.41
24Lars Young VikNydalens SK1.08.54+11.11
25Simen Spets StorhovFreidig1.09.11+11.28
26Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.10.16+12.33
27Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.11.25+13.42
28Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.11.30+13.47
29Anders VestølVegårshei IL1.12.57+15.14
30Isak JonssonNydalens SK1.13.13+15.30
31Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.13.17+15.34
32Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.13.31+15.48
33Vegard KittilsenFreidig1.14.27+16.44
34David RundeKristiansand OK1.14.33+16.50
35Bendik EliassenFredrikstad SK1.14.43+17.00
36Audun BerganNydalens SK1.15.05+17.22
37Kristian Fredrik LynumFreidig1.15.28+17.45
38Aslak HeimdalKonnerud IL1.16.41+18.58
39Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.17.34+19.51
40Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.17.53+20.10
41Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.18.03+20.20
42Anders HorveiRaumar Orientering1.18.14+20.31
43Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.18.23+20.40
44Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.18.27+20.44
45Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.19.08+21.25
46Christian MichelsenOK Pan Århus1.19.09+21.26
47Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.19.14+21.31
48Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.19.36+21.53
49Sondre OttesenFredrikstad SK1.19.38+21.55
50Anders HaugskottOL Trollelg1.20.44+23.01
51Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.21.44+24.01
51Lars SolliMo OK1.21.44+24.01
53Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.23.21+25.38
54Lars SandstadFreidig1.23.39+25.56
55Jostein Svaland DaleVang OL1.23.55+26.12
56Håkon HolstadFreidig1.25.52+28.09
57Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.26.17+28.34
58Eivind Berner MyhreFossum IF1.26.50+29.07
59Even LindaasVang OL1.26.59+29.16
60Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.28.15+30.32
61Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.28.16+30.33
62Andreas RambergØstmarka OK1.28.30+30.47
63Sander H. RogndokkenNydalens SK1.30.06+32.23
64Skjalg NysæterSkien OK1.30.21+32.38
65Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.31.17+33.34
66Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.34.49+37.06
67Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.35.11+37.28
68Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.36.37+38.54
69Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.37.37+39.54
70Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.38.31+40.48
71Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.39.49+42.06
72Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.40.08+42.25
73Jonatan AuneHalden SK1.40.40+42.57
74Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.41.03+43.20
75Andreas NysæterBergens TF1.46.18+48.35
76Mathias HermstadFreidig1.46.22+48.39
77Elias BergsetIL Veten1.48.25+50.42
78Audun Melby JacobsenLardal OL1.52.01+54.18
79Sølve DrageKongsberg OL1.57.04+59.21
80Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering2.00.06+1.02.23
81Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK2.01.51+1.04.08
82Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL2.02.29+1.04.46
83Sigve Rygg EikelandBergens TF2.18.49+1.21.06
84Johannes LangaasNidarøst OK2.55.07+1.57.24
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettbrutt
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularbrutt
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLbrutt
Jakob MoOL Toten-Trollbrutt
Erling HjermstadFossum IFbrutt
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt
Tord StrandKongsberg OLikke startet
Tarjei HoloFossum IFikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Sverre NarumVang OLikke startet
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Joar GjerdahlKonnerud ILikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor