Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

D 17-20 E

6 720 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK56.518.27
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF58.41+1.508.43
3Marlin HaavengenKongsberg OL1.03.08+6.179.23
4Pernille KatlaFossum IF1.03.50+6.599.29
5Jenny BaklidKonnerud IL1.04.22+7.319.34
6Ragnhild EideByåsen IL1.04.42+7.519.37
7Synne StrandAsker Skiklubb1.05.55+9.049.48
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.06.27+9.369.53
9Ane DyrkornEiker OL1.06.43+9.529.55
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.07.16+10.2510.00
11Karoline AuneHalden SK1.07.42+10.5110.04
12Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.08.48+11.5710.14
13Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.10.42+13.5110.31
14Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.10.55+14.0410.33
15Vera MelkildFreidig1.11.03+14.1210.34
16Aurora GjølsjøOK Moss1.11.11+14.2010.35
17Lene Berg HanssenByåsen IL1.11.28+14.3710.38
18Mina JørgensenIL Tyrving1.11.39+14.4810.39
19Malin HaugeHisøy OK1.12.23+15.3210.46
20Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.12.24+15.3310.46
21Silje HaugeHisøy OK1.12.52+16.0110.50
22Hanne VassendPorsgrunn OL1.13.09+16.1810.53
23Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.14.27+17.3611.04
24Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.14.39+17.4811.06
25Ella Arentz HagenSandefjord OK1.15.03+18.1211.10
26Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.15.26+18.3511.13
27Hedda Raadal BjørloHalden SK1.15.58+19.0711.18
28Karen Hoel JomaasFossum IF1.16.51+20.0011.26
29Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.18.43+21.5211.42
30Malin SandstadFreidig1.19.07+22.1611.46
31Kristine Eide RappRaumar Orientering1.19.49+22.5811.52
32Ingvild LangeggenKongsberg OL1.20.26+23.3511.58
33Mari Landro SvingheimKonnerud IL1.20.54+24.0312.02
34Åsne Naadland HoloFossum IF1.21.00+24.0912.03
35Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.21.09+24.1812.04
36Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.21.11+24.2012.04
37Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.21.12+24.2112.05
38Marie LilandNydalens SK1.21.39+24.4812.09
39Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.21.49+24.5812.10
40Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.23.07+26.1612.22
41Thea DyrkornEiker OL1.23.30+26.3912.25
42Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.24.16+27.2512.32
43Solveig LetmolieEiker OL1.24.34+27.4312.35
44Anniken RanvikKonnerud IL1.24.52+28.0112.37
45Elise AusenPorsgrunn OL1.24.57+28.0612.38
46Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.25.14+28.2312.41
47Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.25.46+28.5512.45
48Andrea RanvikKonnerud IL1.26.15+29.2412.50
49Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.26.22+29.3112.51
50Anne Willkommen EikenNTNUI1.26.26+29.3512.51
51Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.27.11+30.2012.58
52Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.28.35+31.4413.10
53Agnethe HasliGjø-Vard OL1.28.37+31.4613.11
54Tale StrandKongsberg OL1.28.45+31.5413.12
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.29.16+32.2513.17
56Ada WulfsbergNydalens SK1.29.38+32.4713.20
57Emilie WestinNydalens SK1.29.41+32.5013.20
58Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.30.40+33.4913.29
59Andrea VaneboKongsberg OL1.33.15+36.2413.52
60Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.33.37+36.4613.55
61Idunn HaavengenNTNUI1.34.14+37.2314.01
62Kristina VollHaugesund IL Orientering1.34.32+37.4114.04
63Hanne Eide RappRaumar Orientering1.34.59+38.0814.08
64Kårhild Husby NordstadNTNUI1.35.05+38.1414.08
65Andrine Harriet FremstadLarvik OK1.37.29+40.3814.30
66Aurora MoholthKongsberg OL1.38.00+41.0914.35
67Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.40.42+43.5114.59
68Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.41.26+44.3515.05
69Carmen DirroMåren OK1.41.33+44.4215.06
70Karoline BjørnerødOK Moss1.44.15+47.2415.30
71Thea LandKonnerud IL1.44.23+47.3215.31
72Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.45.08+48.1715.38
73Kathinka RogstadKongsberg OL1.47.15+50.2415.57
74Ingeborg KvarmeSturla, IF1.51.05+54.1416.31
75Ingeborg RognstadHadeland OL1.51.29+54.3816.35
76Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.51.40+54.4916.37
77Tomine Lysaker SandenEiker OL2.00.58+1.04.0718.00
78Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL2.01.44+1.04.5318.06
79Silje MorlandstøEiker OL2.03.50+1.06.5918.25
80Emilie Liabakk EriksenByåsen IL2.08.23+1.11.3219.06
81Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK2.11.38+1.14.4719.35
Oda J SikkelandIL Tyrvingdiskvalifisert
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Sanna FinstadKongsberg OLdiskvalifisert
Silje CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Christine HoenEiker OLbrutt
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Tuva Aas StræteRingerike OLikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Line SølbergIL Leikikke startet
Anna MeenPorsgrunn OLikke startet
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKikke startet

H 17-20E

8 780 m, 100 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering57.436.34
2Elias JonssonNydalens SK57.45+0.026.34
3Anders HagaRaumar Orientering57.59+0.166.36
4Sebastian DalandKristiansand OK1.00.22+2.396.52
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.00.22+2.396.52
6Niels Christian HellerudHalden SK1.01.26+3.436.59
7Einar MelsomFossum IF1.01.28+3.457.00
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.01.38+3.557.01
9Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.03.11+5.287.11
10Sander ArntzenAsker Skiklubb1.03.25+5.427.13
11Jørgen BaklidKonnerud IL1.04.22+6.397.19
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.04.44+7.017.22
13Mats EidsmoFreidig1.04.49+7.067.22
14Marius AurebekkKristiansand OK1.04.59+7.167.24
15Oskar Spets StorhovFreidig1.05.16+7.337.26
16Jostein TandbergNydalens SK1.05.27+7.447.27
17Erlend BrendstuenHalden SK1.05.32+7.497.27
18Oscar LyngenFreidig1.06.31+8.487.34
19Sindre R HoltHedrum OL1.07.04+9.217.38
20Øyvind HjermstadFossum IF1.07.19+9.367.40
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.07.23+9.407.40
22Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1.07.25+9.427.40
23Martin Borge HeirFossum IF1.08.24+10.417.47
24Lars Young VikNydalens SK1.08.54+11.117.50
25Simen Spets StorhovFreidig1.09.11+11.287.52
26Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.10.16+12.338.00
27Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.11.25+13.428.08
28Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.11.30+13.478.08
29Anders VestølVegårshei IL1.12.57+15.148.18
30Isak JonssonNydalens SK1.13.13+15.308.20
31Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.13.17+15.348.20
32Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.13.31+15.488.22
33Vegard KittilsenFreidig1.14.27+16.448.28
34David RundeKristiansand OK1.14.33+16.508.29
35Bendik EliassenFredrikstad SK1.14.43+17.008.30
36Audun BerganNydalens SK1.15.05+17.228.33
37Kristian Fredrik LynumFreidig1.15.28+17.458.35
38Aslak HeimdalKonnerud IL1.16.41+18.588.44
39Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.17.34+19.518.50
40Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.17.53+20.108.52
41Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.18.03+20.208.53
42Anders HorveiRaumar Orientering1.18.14+20.318.54
43Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.18.23+20.408.55
44Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.18.27+20.448.56
45Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.19.08+21.259.00
46Christian MichelsenOK Pan Århus1.19.09+21.269.00
47Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.19.14+21.319.01
48Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.19.36+21.539.03
49Sondre OttesenFredrikstad SK1.19.38+21.559.04
50Anders HaugskottOL Trollelg1.20.44+23.019.11
51Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.21.44+24.019.18
51Lars SolliMo OK1.21.44+24.019.18
53Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.23.21+25.389.29
54Lars SandstadFreidig1.23.39+25.569.31
55Jostein Svaland DaleVang OL1.23.55+26.129.33
56Håkon HolstadFreidig1.25.52+28.099.46
57Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.26.17+28.349.49
58Eivind Berner MyhreFossum IF1.26.50+29.079.53
59Even LindaasVang OL1.26.59+29.169.54
60Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.28.15+30.3210.03
61Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.28.16+30.3310.03
62Andreas RambergØstmarka OK1.28.30+30.4710.04
63Sander H. RogndokkenNydalens SK1.30.06+32.2310.15
64Skjalg NysæterSkien OK1.30.21+32.3810.17
65Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.31.17+33.3410.23
66Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.34.49+37.0610.47
67Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.35.11+37.2810.50
68Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.36.37+38.5411.00
69Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.37.37+39.5411.07
70Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.38.31+40.4811.13
71Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.39.49+42.0611.22
72Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.40.08+42.2511.24
73Jonatan AuneHalden SK1.40.40+42.5711.27
74Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.41.03+43.2011.30
75Andreas NysæterBergens TF1.46.18+48.3512.06
76Mathias HermstadFreidig1.46.22+48.3912.06
77Elias BergsetIL Veten1.48.25+50.4212.20
78Audun Melby JacobsenLardal OL1.52.01+54.1812.45
79Sølve DrageKongsberg OL1.57.04+59.2113.20
80Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering2.00.06+1.02.2313.40
81Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK2.01.51+1.04.0813.52
82Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL2.02.29+1.04.4613.57
83Sigve Rygg EikelandBergens TF2.18.49+1.21.0615.48
84Johannes LangaasNidarøst OK2.55.07+1.57.2419.56
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettbrutt
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularbrutt
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLbrutt
Jakob MoOL Toten-Trollbrutt
Erling HjermstadFossum IFbrutt
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt
Tord StrandKongsberg OLikke startet
Tarjei HoloFossum IFikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Sverre NarumVang OLikke startet
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Joar GjerdahlKonnerud ILikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

N-åpen

2 200 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL34.0415.29
Marte Aakre-LarsenAndebu IL34.0515.29
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa57.2726.06
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.2014.41
Iver AarsethIL Koll20.299.18
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL33.5715.25
Mathilde Lindhom AckenhausenKonnerud IL51.1123.15
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL33.4715.21
Simen Slungaard BakkeLyn26.1511.55
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering41.1718.45
Silje Nilsen BergFossum IF44.0120.00
Erik BerganKongsberg OL41.2218.48
Amalie BirkelundAsker Skiklubb48.2021.58
Josephine Lin BjørkSandefjord OK32.1314.38
Eivind BredholtKongsberg OL29.0613.13
Håkon BryggenHalden SK24.2111.04
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21.029.33
Vilma DanevadFredrikstad SK29.0413.12
Alexander DybvikStokke IL32.3914.50
Harald Solheim EideOdda OL29.4013.29
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK50.5723.09
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK54.1624.39
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK34.2815.40
Oskar FernRøyken OL56.3825.44
Elise FlatenVegårshei IL48.0421.50
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL56.2925.40
Astrid GlenneMåren OK58.1926.30
Mathilde GuitonKongsberg OL42.5019.28
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn55.1025.04
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi45.5720.53
Ludvik HiisStokke IL41.2718.50
Teodor HiisStokke IL39.5318.07
Bror HowerudKongsberg OL57.5326.18
Louis HowerudKongsberg OL58.0626.24
Max HusebyNydalens SK22.4610.20
Julie Økern HågårdKonnerud IL26.4612.09
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK27.0612.19
Heidi JanumOL Tønsberg og omegn52.1723.45
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering28.3813.00
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK28.5313.07
Kristian KaiserSturla, IF25.1411.28
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn39.2717.55
Håkon Juell LarsenIL Tyrving25.1011.26
Eirik LestebergKongsberg OL27.1712.24
Magnus LestebergKongsberg OL25.5611.47
Samuel LindsethNydalens SK30.2513.49
Sigurd Oma LøyningOdda OL29.3813.28
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK39.4318.03
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19.268.50
Ronia Robin MarstonHemsedal IL33.2815.12
Serena Seed MelbyeRaumar Orientering29.0713.14
Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering29.0613.13
Andreas MelheimSturla, IF19.228.48
Milica MilenkovicSturla, IF29.5513.35
Helene Stenvik MoenKongsberg OL42.4019.23
Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL43.2019.41
Ola MyklatunIL Tyrving30.0413.39
Tiril MyklatunIL Tyrving24.3411.09
Hermine OddenMåren OK57.3226.09
Isolde OddenMåren OK49.5222.39
Mathis RenardKongsberg OL24.2911.07
Johanne Ragvin RystadNydalens SK58.1826.29
Maren Sofie SandOK Skeidi45.5420.51
Vigdis SigurdsdottirStokke IL22.4010.18
Oskar SteneNydalens SK29.0513.13
Troy Victor StoksethHalden SK32.3414.48
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF16.227.26
Eskil Volle-NæssKongsberg OL43.0419.34
Joar Volle-NæssKongsberg OL43.0419.34
Martina VågsnesOppsal Orientering32.5814.59
Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL38.4617.37
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbbrutt
Harald Solheim EideOdda OLikke startet
Vegard Solheim EideOdda OLikke startet
Ledig StartnrNydalens SKikke startet
Emil Solheim ØyreOdda OLikke startet

D -10

2 210 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa23.4510.44
Abelone Josefine AxelsonEiker OL27.1412.19
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering26.5412.10
Tiril GammelmoHadeland OL54.0324.27
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL46.4021.06
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK26.0111.46
Frida HopeModum OL46.1520.55
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK20.239.13
Oda OpsethRingerike OL32.5014.51
Astrid ReuschHeming Orientering25.3911.36
Helene ScheeleNydalens SK19.018.36
Silje Andresen SkotteFossum IF37.5517.09
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.1510.31
Mone Småge-HilsenKonnerud IL45.0920.25

D 11-12

2 250 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK17.167.40
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK17.35+0.197.48
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.40+0.247.51
4Maren Sofie FremstadLarvik OK17.55+0.397.57
5Sigrid Schmitt GranHalden SK18.14+0.588.06
6Minna Sofie WingstedtHalden SK18.24+1.088.10
7Vilde Aakre LeistadSkien OK18.36+1.208.16
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.37+1.218.16
9Iselin HøivoldKongsberg OL19.36+2.208.42
10Marte EgerKongsberg OL19.40+2.248.44
11Sofia ØhlckersIL Tyrving19.50+2.348.48
12Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn21.31+4.159.33
13Tonje RykkjeVaregg Fleridrett21.36+4.209.36
14Synne Kvittum NytrøenTynset IF22.03+4.479.48
15Pernille ZagarLarvik OK22.33+5.1710.01
16Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK23.16+6.0010.20
17Emilie Holtskog-FeremansSkien OK23.40+6.2410.31
18Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)23.54+6.3810.37
19Annika van RaaijHedrum OL24.19+7.0310.48
20Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb26.08+8.5211.36
21Elise RenardKongsberg OL27.09+9.5312.04
22Rannveig Oma LøyningOdda OL30.03+12.4713.21
23Ingrid LestebergKongsberg OL30.57+13.4113.45
24Tuva BredholtKongsberg OL33.15+15.5914.46
25Karina Solheim ØyreOdda OL33.21+16.0514.49
26Marie ThomassenVaregg Fleridrett33.37+16.2114.56
27Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK41.30+24.1418.26
28Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL46.50+29.3420.48
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 11-12N

2 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Flindt AsperheimKongsberg OL18.448.17
2Mina HobbelstadEiker OL21.52+3.089.40
3Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb23.37+4.5310.26
4Ida GammelmoHadeland OL27.49+9.0512.18
5Juliane NæssKongsberg OL29.51+11.0713.12
6Benedicte DaleBergens TF30.12+11.2813.21
7Maja WangNydalens SK38.25+19.4116.59

D 13-14

3 970 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL35.008.48
2Mathea Spets StorhovFreidig38.06+3.069.35
3Ingvild GustafssonKongsberg OL38.41+3.419.44
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn39.45+4.4510.00
5Marie KvarmeSturla, IF41.39+6.3910.29
6Vida Helland-HansenIL Tyrving42.37+7.3710.44
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb43.35+8.3510.58
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK44.05+9.0511.06
9Una KittilsenFreidig45.03+10.0311.20
10Mina Akiko JohnsenSturla, IF46.33+11.3311.43
11Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL46.59+11.5911.50
12Marie ScheeleNydalens SK47.48+12.4812.02
13Ylva KlausenSturla, IF47.50+12.5012.02
14Hannah Syrdal ØenHeming Orientering47.55+12.5512.04
15Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering49.15+14.1512.24
16Nora Christine HansenAsker Skiklubb49.29+14.2912.27
17Eileen BjanesIL Tyrving50.38+15.3812.45
18Iril RingheimLarvik OK50.52+15.5212.48
19Tora KittilsenFreidig50.54+15.5412.49
20Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL51.31+16.3112.58
21Anne ØstvoldHeming Orientering52.12+17.1213.08
22Mari AarsethNydalens SK55.11+20.1113.54
23Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving57.59+22.5914.36
24Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering58.00+23.0014.36
25Tiril Ebon EspedalNydalens SK1.02.35+27.3515.45
26Tuva HøyerFossum IF1.07.00+32.0016.52
27Amanda AxelsonEiker OL1.19.37+44.3720.03
28Ingeborg EikåsSandefjord OK1.21.01+46.0120.24
29Julie BrenåsVarteig OL1.22.03+47.0320.40
30Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.30.16+55.1622.44
Marie Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Maria GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 13-16C

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren BruserudOL Trollo33.2310.25
2Marthe Graff-WiikSturla, IF38.43+5.2012.05
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL48.40+15.1715.12
4Karoline FjæreHedrum OL49.06+15.4315.20
5Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL55.03+21.4017.12
6Hedda Kind KjellevoldModum OL1.00.10+26.4718.48
Oda Kjellevold MaldeIL Gularikke startet
Andrea H. RogndokkenFet OLikke startet

D 13-16N

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL29.109.08
2Synne Lien GrøtbergKongsberg OL35.00+5.5010.58
3Stella S. DahleFana IL41.49+12.3913.06
4Tomine FlatenVegårshei IL47.02+17.5214.44

D 15-16

4 760 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL32.516.54
2Oda ScheeleNydalens SK36.23+3.327.38
3Pia Young VikNydalens SK37.11+4.207.48
4Kristine KravdalGjø-Vard OL38.22+5.318.03
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF40.15+7.248.27
6Mari BrendeFossum IF40.44+7.538.33
7Anna Jacobsen-GaskiBardu IL41.08+8.178.38
8Yngvild Langedal BreivikNydalens SK41.14+8.238.39
8Kristin Melby JacobsenLardal OL41.14+8.238.39
10Marte Madslien BakkenNydalens SK41.35+8.448.44
11Live ØstvoldHeming Orientering41.56+9.058.48
12Ingrid BlindheimLillomarka OL43.39+10.489.10
13Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb43.52+11.019.12
14Alexandra LinløkkenØstmarka OK44.05+11.149.15
15Marie Roll-TørnqvistFana IL44.13+11.229.17
16Johanne Rognerud BøeFossum IF44.21+11.309.19
17Maya Jones ArnesenHeming Orientering45.04+12.139.28
18Mina SchjervenLardal OL45.44+12.539.36
19Malene InstanesSturla, IF46.57+14.069.51
20Frida HaugskottOL Trollelg47.26+14.359.57
21Mari ØverbyKongsberg OL47.38+14.4710.00
22Ingrid LamarkGanddal IL48.17+15.2610.08
23Ea LunøeNydalens SK48.29+15.3810.11
24Noor Dirro-HeluMåren OK48.39+15.4810.13
25Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering48.54+16.0310.16
26Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.09+16.1810.19
27Karoline TorøKongsberg OL49.13+16.2210.20
28Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL49.36+16.4510.25
29Konstanse MoholthKongsberg OL50.30+17.3910.36
30Ine InstanesSturla, IF51.44+18.5310.52
31Selma HøivoldKongsberg OL52.06+19.1510.56
32Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK52.07+19.1610.56
33Iselin SørensenSturla, IF53.28+20.3711.13
34Helene Bjørkvold JendalFossum IF54.09+21.1811.22
35Oda Isnes TyseEiker OL54.17+21.2611.24
36Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering54.24+21.3311.25
37Emma EngehultNotodden OL57.14+24.2312.01
38Astrid RognstadHadeland OL57.38+24.4712.06
39Luciana Maria SvadsMåren OK58.14+25.2312.14
40Ida SolliMo OK58.50+25.5912.21
41Ida Marie FlågenHeming Orientering1.03.04+30.1313.14
42Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.04.23+31.3213.31
43Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.04.27+31.3613.32
44Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.04.28+31.3713.32
45Nora Småge HilsenKonnerud IL1.04.46+31.5513.36
46Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.05.52+33.0113.50
47Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.06.08+33.1713.53
48Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1.06.25+33.3413.57
49Malene JebsenHeming Orientering1.07.26+34.3514.10
50Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.10.10+37.1914.44
51Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.10.27+37.3614.48
52Silje SlungaardIL Tyrving1.10.56+38.0514.54
53Ingrid MobråthenBotne SK1.11.13+38.2214.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
54Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.13.10+40.1915.22
55Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.14.08+41.1715.34
56Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK1.34.45+1.01.5419.54
57Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.39.28+1.06.3720.53
Alvilde Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringbrutt
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet
Eline SchjervenLardal OLikke startet
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 15-16B

3 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL53.0613.22

D 17-A kort

4 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt Kari LegårdOdda OL45.139.29
2Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL47.41+2.2810.01
3Marianne Solheim SandbergModum OL48.34+3.2110.12
4Hanna NysæterSkien OK50.01+4.4810.30
5Frida Bakken UlsethNydalens SK54.26+9.1311.26
6Mariell ArntzenIL Gneist58.20+13.0712.15
7Berit Irene BergsetGjø-Vard OL1.04.13+19.0013.29
8Åshild OmaOdda OL1.05.15+20.0213.42
9Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.06.01+20.4813.52
10Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.11.38+26.2515.02
11Julie BakkeFossum IF1.12.14+27.0115.10
12Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1.13.21+28.0815.24
13Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1.14.30+29.1715.39
14Sigrid Melander VieFossum IF1.18.55+33.4216.34
15Ida Solheim EideOdda OL1.19.19+34.0616.39
Karen BjergaardNydalens SKikke startet
Thea Charlotte HansenRøyken OLikke startet

D 17-B

4 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Sølie LysnesHedrum OL54.3313.38
2Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving54.34+0.0113.38
3Kristin HjortlandLarvik OK55.22+0.4913.50
4Judit BanfiÅs-NMBU Orientering58.07+3.3414.31
5Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1.00.46+6.1315.11
6Mie ZagarLarvik OK1.01.25+6.5215.21
7Susanne StrømHedrum OL1.07.40+13.0716.55
8Katrine van RaaijHedrum OL1.08.20+13.4717.05
9Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.11.18+16.4517.49
10Else MoeTorridal IL1.14.58+20.2518.44
11Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL1.17.00+22.2719.15
12Guro HjerpaasenAsker Skiklubb1.18.20+23.4719.35
13Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.19.53+25.2019.58
14Anikken Gjeu DybvikStokke IL1.30.05+35.3222.31
15Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.30.35+36.0222.38
16Annemarie RanvikKonnerud IL1.34.24+39.5123.36
17Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.45.11+50.3826.17
18Kristin Repstad StoremyrIL Hauken2.15.51+1.21.1833.57
Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Marte Kvittum TangenTynset IFikke startet
Vibeke NymoVaregg Fleridrettikke startet
Lene MeenPorsgrunn OLikke startet

D 17-C

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL38.0811.55
2Eirill DalanRøyken OL39.26+1.1812.19
3Ingunn GåsoddenSkien OK42.08+4.0013.10
4Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)49.12+11.0415.22
5Rita RaastadSkien OK51.55+13.4716.13
6Rita SantschiModum OL1.04.19+26.1120.05
7Inger-Helene CarlsenSturla, IF1.04.24+26.1620.07
Nina KlausenSturla, IFikke startet
Sigrid SkjelbredKongsberg OLikke startet

D 17-N

3 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett55.2917.23
2Line Kaupang LyeLarvik OK1.00.12+4.4318.52
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLikke startet

D 21-

6 180 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva JurenikovaHalden SK52.258.28
2Lene Moe BlomNydalens SK53.57+1.328.43
3Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK57.19+4.549.16
4Iliana IlievaHalden SK57.37+5.129.19
5Maria JonssonNydalens SK58.51+6.269.31
6Gunhild Rogne HallandNydalens SK59.10+6.459.34
7Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.07.24+14.5910.54
8Hege Holth RekaaRøyken OL1.09.15+16.5011.12
9Sina Blix PrestmoWing OK1.09.44+17.1911.17
10Vendula SramkovaHemsedal IL1.11.24+18.5911.33
11Solveig BlandkjennIL Tyrving1.15.23+22.5812.11
12Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.18.19+25.5412.40
13Astri Marie RemmePorsgrunn OL1.20.59+28.3413.06
14Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.25.49+33.2413.53
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularbrutt
Marthe GløersenBækkelagets SKbrutt
Mariell ArntzenIL Gneistikke startet

D 35-

6 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL1.48.1217.30
2Anne Marthe PeveriEiker OL1.58.14+10.0219.07

D 40-

5 640 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK56.009.55
2Heidi StoksethHalden SK58.12+2.1210.19
3Liv SchjervenLardal OL1.01.08+5.0810.50
4Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.02.41+6.4111.06
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.05.02+9.0211.31
6Monica BerglundRingerike OL1.12.24+16.2412.50
7Kristin Nergaard BergFossum IF1.29.37+33.3715.53
8Trude HansenBerger og Svelvik OL1.41.29+45.2917.59
9Linda FredhOK Moss2.01.57+1.05.5721.37
Gry AakreSkien OKdiskvalifisert
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D 45-

4 760 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb36.537.44
2Valborg MadslienLillehammer OK37.58+1.057.58
3Berit Sofie WiklundNydalens SK40.31+3.388.30
4Runa Lien BackstrømHalden SK41.02+4.098.37
5Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK42.09+5.168.51
6Birgit Økern JensenKonnerud IL43.24+6.319.07
7Ingrid UndstadLarvik OK43.29+6.369.08
8Mariann Øren ArvesenSandefjord OK43.46+6.539.11
9Hanne Lerche RaadalHalden SK45.12+8.199.29
10May Ingela HopeModum OL45.49+8.569.37
11Sara MathisenPorsgrunn OL46.23+9.309.44
12Kristin SandvenNotodden OL46.30+9.379.46
13Anne Guro NøklebyRingerike OL46.49+9.569.50
14Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb47.38+10.4510.00
15Trine OpsethRingerike OL48.32+11.3910.11
16Tone AlmåsIL Leik49.19+12.2610.21
17Linda RykkjeVaregg Fleridrett49.20+12.2710.21
18Milda ØhlckersIL Tyrving50.29+13.3610.36
19Karianne StrømmeVaregg Fleridrett51.55+15.0210.54
20Aud Ellen BrevikSturla, IF52.00+15.0710.55
21Katrine BakkeFossum IF53.59+17.0611.20
22Vibeke ØyeIL Gular54.31+17.3811.27
23Frauke Schmitt GranHalden SK55.29+18.3611.39
24Tone SkramRøyken OL55.31+18.3811.39
25Ann Elin FlågenHeming Orientering56.22+19.2911.50
26Kristin BruserudOL Trollo57.04+20.1111.59
27Tanja InstanesSturla, IF58.23+21.3012.15
28Marianne HaugeHisøy OK59.49+22.5612.33
29Vibeke LamarkGanddal IL1.03.03+26.1013.14
30Wenche EikåsSandefjord OK1.04.12+27.1913.29
31Marian KjellevoldIL Gular1.06.17+29.2413.55
32Anette Kjærås FiringAndebu IL1.08.26+31.3314.22
33Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.08.34+31.4114.24
34Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.09.35+32.4214.37
35Elise HafskjoldNydalens SK1.10.35+33.4214.49
36Marianne ReuschHeming Orientering1.11.07+34.1414.56
37Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.15.39+38.4615.53
38Åse NysæterSkien OK1.16.18+39.2516.01
39Charlotte SkourupSturla, IF1.32.28+55.3519.25
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Kari Reppesgård HoltHedrum OLdiskvalifisert
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Lenka WestinPorsgrunn OLikke startet
Berit Irene BergsetGjø-Vard OLikke startet
Anikken Gjen DybvikStokke ILikke startet

D 50-

4 730 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL40.328.34
2Torunn Spets StorhovFreidig41.38+1.068.48
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb41.42+1.108.48
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL43.25+2.539.10
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)43.26+2.549.10
6Marianne NjåsteinIL Tyrving44.11+3.399.20
7Kirsti KringhaugRingerike OL44.37+4.059.25
8Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn44.43+4.119.27
9Inger Tone NygårdEgersund OK45.17+4.459.34
10Rine HanssenByåsen IL46.14+5.429.46
11Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK46.56+6.249.55
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL47.23+6.5110.01
13Tove AasheimVaregg Fleridrett47.55+7.2310.07
14Hilde VassendPorsgrunn OL48.34+8.0210.16
15Tove HeimdalKonnerud IL49.30+8.5810.27
16Kari MadslienNydalens SK49.56+9.2410.33
17Birgitte TorbjørnsenIL Gular50.48+10.1610.44
18Anne Kristine NorderudIL Tyrving51.41+11.0910.55
19Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52.16+11.4411.03
20Veslemøy SolbergKonnerud IL53.51+13.1911.23
21Alix Young VikNydalens SK54.42+14.1011.33
22Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL56.46+16.1412.00
23Ingvild MulenKristiansand OK59.15+18.4312.31
24Anne Berit EidNydalens SK59.45+19.1312.37
25Anne MadslienNydalens SK1.02.21+21.4913.10
26Wenche LindløvSarpsborg OL1.03.28+22.5613.25
27Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.05.14+24.4213.47
28Mai Iren AlmåsIL Leik1.10.08+29.3614.49
29Margrete GaskiBardu IL1.13.48+33.1615.36
30Maria PerssonAsker Skiklubb1.14.48+34.1615.48
31Kathrine LunøeNydalens SK1.17.07+36.3516.18
32Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.19.11+38.3916.44
33Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.19.22+38.5016.46
34Ida SyversenRøyken OL1.20.32+40.0017.01
35Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF1.21.15+40.4317.10
36Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF3.04.39+2.24.0739.02
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Anne Marit BjergaardNydalens SKikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet
Heidi ArnesenFreidigikke startet

D 55-

4 120 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK37.429.09
2Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL39.01+1.199.28
3Runa SkyttersæterHeming Orientering39.41+1.599.37
4Sirpa LiljaModum OL39.47+2.059.39
5Grete S B HoviSkien OK40.40+2.589.52
6Gunhild HennumLierbygda OL42.21+4.3910.16
7Solveig SikkelandIL Tyrving42.27+4.4510.18
8Tiri RebårdSandefjord OK45.38+7.5611.04
9Ann Karin TjørhomGanddal IL47.03+9.2111.25
10Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF47.41+9.5911.34
11Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb50.22+12.4012.13
12Magnhild T. MølnvikFossum IF51.05+13.2312.23
13Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL51.43+14.0112.33
14Randi NicolaisenAsker Skiklubb52.50+15.0812.49
15Hege FjellbirkelandIL Gular55.07+17.2513.22
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving57.14+19.3213.53
17Eva SyversenRøyken OL1.12.33+34.5117.36
18Turid GiilRond OL1.13.23+35.4117.48
19Anne Margit BrattenMåren OK1.13.27+35.4517.49
20Inger SchibstedRøyken OL1.37.09+59.2723.34
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Dagrun MelkildHeming Orienteringikke startet
May Jorunn RognlienModum OLikke startet

D 60-

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg SvanbergRøyken OL39.0411.04
2Wenche HultgreenIL Tyrving39.50+0.4611.17

D 65-

3 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK38.1810.50
2Ingrid StrandeSkien OK39.14+0.5611.06
3Ingjerd SognnæsBergens TF42.39+4.2112.04
4Kari StrandeRingerike OL42.50+4.3212.08
5Berit HegdalBergens TF45.39+7.2112.55
6Randi Kristin NærumLarvik OK45.54+7.3613.00
7Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL46.22+8.0413.08
8Aud KjemperudEiker OL47.14+8.5613.22
9Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø56.54+18.3616.07
10Live Joronn YtrehusRingerike OL59.07+20.4916.44
11Elisabeth RødAndebu IL1.00.40+22.2217.11

D 70-

2 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF31.5513.21
2Bjørg MostaulBø OL34.55+3.0014.36
3Gerd LangsethLarvik OK35.06+3.1114.41
4Kjersti ThoStabæk IF39.55+8.0016.42
5Edel SlettemarkStord Orientering43.15+11.2018.05
6Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL43.57+12.0218.23
7Anne Elvsaas MoRøyken OL44.14+12.1918.30
8May Helene HansenSandefjord OK51.07+19.1221.23
9Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL54.18+22.2322.43
10Anne Marie CeebergHedrum OL1.02.44+30.4926.14

D 75-

2 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb36.5315.25
1Unni DrageHaugerud IF36.5315.25
3Birgitte BekkelundRøyken OL37.28+0.3515.40
4Ulla LindheIK Stern44.45+7.5218.43
5Liv HorntvedtIL Imås44.59+8.0618.49
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.02.47+25.5426.16
Ingvill VoldFana ILbrutt

D 80-

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK38.3916.10
2Tirill Liby SeipOK Skeidi58.14+19.3524.21
Marit Økern JensenBærums Skiklubikke startet

H -10

2 210 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Harand Solheim EideNOTEAM23.2310.34
Sindre FurlandSandefjord OK24.3111.05
Sondre HafskjoldNydalens SK30.1813.42
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn24.4811.13
Alfred NikolaisenOppsal Orientering22.3110.11
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL21.059.32
Jon StrandKongsberg OL20.549.27
Odin Vie StrislandFossum IF47.1521.22
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK25.0511.20
Amund Kortner VogtØstmarka OK39.2417.49
Eivind VågsnesOppsal Orientering25.3811.35
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)53.5624.24
Ville Emil WingstedtHalden SK18.358.24
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Aksel KlausenSturla, IFikke startet

H 11-12

2 250 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14.556.37
2Henrik KaiserSturla, IF16.49+1.547.28
3Magnus SigurdssonStokke IL16.57+2.027.32
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.20+2.257.42
4Jarand GustafssonKongsberg OL17.20+2.257.42
6Mathias LinløkkenØstmarka OK17.44+2.497.52
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb18.01+3.068.00
8Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)18.04+3.098.01
9Martin TorøKongsberg OL18.11+3.168.04
10Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.36+3.418.16
11Erlend SommerheinFossum IF19.14+4.198.32
12Per Noah SommerheinNydalens SK19.42+4.478.45
13Erik Grønborg NielsenAllerød OK20.00+5.058.53
14Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL20.44+5.499.12
15Martin BryggenHalden SK21.25+6.309.31
16Jonas Fenne IngiersBækkelagets SK21.30+6.359.33
17Jan Olav BerganKongsberg OL22.42+7.4710.05
18Jens G. DybvikStokke IL23.22+8.2710.23
19Dagfinn GjerstadOsterøy IL23.43+8.4810.32
20Erlend BakkeFossum IF24.09+9.1410.44
21Marius Juell LarsenIL Tyrving24.29+9.3410.52
22Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL24.34+9.3910.55
23Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL25.43+10.4811.25
24Oskar HopeModum OL25.49+10.5411.28
25Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett26.14+11.1911.39
26Gaute NysæterSkien OK26.30+11.3511.46
27Eskil HafskjoldNydalens SK26.36+11.4111.49
28Jørgen FlatenVegårshei IL27.23+12.2812.10
29Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb27.25+12.3012.11
30Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett27.41+12.4612.18
31Håkon ØverbyKongsberg OL37.34+22.3916.41
32Ole Magnus StoremyrIL Hauken54.29+39.3424.12
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kristian Kaupang LyeLarvik OKikke startet

H 13-14

3 970 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll29.507.30
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)33.58+4.088.33
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL34.15+4.258.37
4Philip Lehmann RomørenFossum IF34.55+5.058.47
5Sondre LadimOK Moss35.52+6.029.02
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.51+7.019.16
7Arne BerganKongsberg OL37.05+7.159.20
8Sindre Vie StrislandFossum IF38.00+8.109.34
9Fridtjof ReuschHeming Orientering38.20+8.309.39
10Brage Bell LysakerFana IL38.24+8.349.40
11Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK38.34+8.449.42
12Eirik Vie StrislandFossum IF38.55+9.059.48
13Jonas KroghOppsal Orientering40.36+10.4610.13
14Martin Nøkleby MellingRingerike OL41.59+12.0910.34
15Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)42.21+12.3110.40
16Henrik Kaupang LyeLarvik OK42.54+13.0410.48
17Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL43.01+13.1110.50
18Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF43.29+13.3910.57
19Endre SandKongsberg OL44.41+14.5111.15
20Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)45.14+15.2411.23
20Rasmus BerglundRingerike OL45.14+15.2411.23
22Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL46.08+16.1811.37
23Theodor BjørkSandefjord OK46.33+16.4311.43
24Sindre Solheim EideOdda OL46.41+16.5111.45
25Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)47.26+17.3611.56
26Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47.56+18.0612.04
27Jonathan WoodhouseLillomarka OL51.49+21.5913.03
28Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)52.51+23.0113.18
29Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb55.53+26.0314.04
30Herman Lien BackstrømHalden SK56.11+26.2114.09
31Eskil BrændenLillomarka OL56.28+26.3814.13
31Rasmus D. EastwoodLillomarka OL56.28+26.3814.13
33Martin Christoffer BorgIL Koll56.33+26.4314.14
34Peder BryggenHalden SK56.58+27.0814.20
35Henrik Repstad StoremyrIL Hauken59.18+29.2814.56
36Martin KaiserSturla, IF1.01.15+31.2515.25
37Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.06.18+36.2816.42
38Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.06.56+37.0616.51
39Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.07.17+37.2716.56
40Oskar BaklidKonnerud IL1.08.38+38.4817.17
41Linus Hognestad SennelsRøyken OL1.10.14+40.2417.41
42Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.10.42+40.5217.48
43Martin DybvikStokke IL1.12.44+42.5418.19
44Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.13.36+43.4618.32
45Borgar SkjelbredKongsberg OL1.17.05+47.1519.24
46Einar ØstvoldHeming Orientering1.21.37+51.4720.33
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Erik ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Håkon BogasonLillomarka OLdiskvalifisert
Ola MeenPorsgrunn OLikke startet
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Liam Viggo WingstedtHalden SKikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-16C

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK29.179.09
2Henning ReichenbachOppsal Orientering31.33+2.169.51
3Kristoffer ØhlckersIL Tyrving32.36+3.1910.11
4Sigurd Paulsen AskLierbygda OL34.53+5.3610.54
5Mathias AxelsonEiker OL38.31+9.1412.02
6Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.07.13+37.5621.00
7Trym Alexander StorhaugRøyken OL1.07.21+38.0421.02

H 13-16N

3 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Adrian HagenPorsgrunn OLbrutt

H 15-16

5 640 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK39.337.00
2Tobias AlstadFrol IL40.30+0.577.10
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK40.41+1.087.12
4Birk Bell LysakerFana IL41.15+1.427.18
5Tobias EspedalNydalens SK42.40+3.077.33
6Trygve Børte NomelandKristiansand OK43.24+3.517.41
7Teodor Mo HjelsethNydalens SK44.01+4.287.48
8Andreas DaleBergens TF44.13+4.407.50
9Christopher LadimOK Moss45.26+5.538.03
10Mikkel KatlaFossum IF45.31+5.588.04
11Erik BohneVaregg Fleridrett45.47+6.148.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Anselm ReichenbachOppsal Orientering46.14+6.418.11
13Ole Jakob FrankrigNydalens SK47.23+7.508.24
14Iver RingheimLarvik OK47.47+8.148.28
15Gaute BerganNydalens SK48.07+8.348.31
16Hans UrsetIL BUL-Tromsø48.43+9.108.38
17Tobias MathisenPorsgrunn OL48.52+9.198.39
18Henrik ReuschHeming Orientering50.34+11.018.57
19Brage TakleKristiansand OK51.12+11.399.04
20Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn51.33+12.009.08
21Mikkel HoltFreidig52.19+12.469.16
22Rolf Trygve HaugKongsberg OL52.47+13.149.21
23Vetle DrageKongsberg OL52.50+13.179.22
24Jørgen SchjølbergTynset IF53.08+13.359.25
25August Syrdal ØenHeming Orientering53.24+13.519.28
26Mikkel BerglundRingerike OL53.40+14.079.30
27Viljan van RaaijHedrum OL53.54+14.219.33
28Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF54.17+14.449.37
29Halvard KornmoPorsgrunn OL54.20+14.479.38
30Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering54.51+15.189.43
31Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett55.08+15.359.46
32Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK55.18+15.459.48
33Stein Aas StræteRingerike OL56.31+16.5810.01
34Marius BakkeFossum IF58.42+19.0910.24
35Kristian ØstermannHeming Orientering58.44+19.1110.24
36Atle Nikolai WølloKongsberg OL58.57+19.2410.27
37Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.44+21.1110.46
38Lukas KlausenSturla, IF1.02.01+22.2810.59
39Erlend Odd BergeKristiansand OK1.03.35+24.0211.16
40Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.03.49+24.1611.18
41Johan EgerKongsberg OL1.04.05+24.3211.21
42Sven Bergset LangvikIL Veten1.04.13+24.4011.23
43Henrik R HoltHedrum OL1.04.53+25.2011.30
44Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.04.59+25.2611.31
45Jakob TorgersenHalden SK1.05.00+25.2711.31
46Gustav Andresen SkotteFossum IF1.05.39+26.0611.38
47Jonas EikåsSandefjord OK1.08.21+28.4812.07
48Vegard Holm JohannesenKongsberg OL1.10.18+30.4512.27
49Hans Grønborg NielsenAllerød OK1.12.38+33.0512.52
50Tord SølvbergIL Veten1.13.01+33.2812.56
51Rolf Andreas BergNydalens SK1.13.36+34.0313.02
52Kristian Juell LarsenIL Tyrving1.16.53+37.2013.37
53Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.22.44+43.1114.40
54Olav MelheimSturla, IF1.24.40+45.0715.00
55Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.26.45+47.1215.22
56Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.33.24+53.5116.33
57Sander Solheim OttesenSturla, IF1.53.04+1.13.3120.02
58Kristoffer FjæreHedrum OL1.56.23+1.16.5020.38
59Leif-Inge JevnlidIL Veten2.09.18+1.29.4522.55
Martin BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet

H 15-16B

3 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering1.06.5416.51
2Isak Jacobsen-GaskiBardu IL1.19.48+12.5420.06
3Martin AusenPorsgrunn OL1.36.41+29.4724.21
4Simen HøyerFossum IF2.24.57+1.18.0336.30
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLikke startet

H 17-A kort

5 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL38.316.49
2Håkon HeggedalNydalens SK40.36+2.057.11
3Ludvig JohnsenHedrum OL1.06.52+28.2111.51
4Jarle LysnesHedrum OL1.09.09+30.3812.15
5Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.14.07+35.3613.08
6Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.29.27+50.5615.51
7Eelco van RaaijHedrum OL1.30.15+51.4416.00
8Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK1.34.00+55.2916.40
9Anders Martin JørstadKongsberg OL1.40.47+1.02.1617.52
10Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.52.23+1.13.5219.55
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Kent Morgan StoremyrIL Haukenikke startet
Oliver DraveckyOL Trolloikke startet
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-B

4 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL46.3711.39
2Håvard Sandvoll AskLierbygda OL47.52+1.1511.58
3Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering48.55+2.1812.13
4Ove KjetsåOtra IL51.57+5.2012.59
5Erik HasliSnertingdal IF Orientering57.27+10.5014.21
6Ulrik Andre StrømHedrum OL58.07+11.3014.31
7Jarle RogndokkenFet OL59.28+12.5114.52
8Inge RingheimLarvik OK1.00.22+13.4515.05
9Thor NorderudIL Tyrving1.01.12+14.3515.18
10Morten AndresenOK Skeidi1.02.13+15.3615.33
11Roar SkoglundGjø-Vard OL1.05.12+18.3516.18
12Tony HalsallOtra IL1.09.57+23.2017.29
13Egil SimonesNotodden OL1.11.12+24.3517.48
14Kjetil JacobsenHamar OK1.14.11+27.3418.32
15Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb1.15.28+28.5118.52
16Torstein LyeLarvik OK1.19.39+33.0219.54
17Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.23.22+36.4520.50
18Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering1.25.48+39.1121.27
19Einar HansenOdda OL1.35.05+48.2823.46
20Kenneth DybvikStokke IL1.38.11+51.3424.32
Thor VollsetHeming Orienteringikke startet

H 17-C

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kinne H. HogewegModum OL32.2710.08
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn33.11+0.4410.22
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL38.52+6.2512.08
4Roy Roger EspenesVarteig OL48.48+16.2115.15
5Lars-Erik ØsterudEiker OL50.43+18.1615.50
6Markus EikåsSandefjord OK51.24+18.5716.03
7Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn55.10+22.4317.14
8Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.06.48+34.2120.52
Magnus HagenRøyken OLikke startet

H 17-N

3 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL34.2110.46

H 21-

7 850 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL47.096.00
2Jo Forseth IndgaardFrol IL47.15+0.066.01
3Anders NordbergNydalens SK47.44+0.356.04
4Håvard HagaNydalens SK49.10+2.016.15
5Emil WingstedtHalden SK49.49+2.406.20
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK50.35+3.266.26
7Håvard Wedege IrgensKristiansand OK50.56+3.476.29
8Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering51.10+4.016.31
9Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK51.23+4.146.32
10Rune NygaardIL Gular52.51+5.426.43
11Oskar RøenVaregg Fleridrett52.52+5.436.44
12Andreas SølbergIL Leik53.16+6.076.47
12Håvard LucasenFredrikstad SK53.16+6.076.47
14Sindre ØsthagenFredrikstad SK53.38+6.296.49
15Oskar StørmerFossum IF53.46+6.376.50
16Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø54.11+7.026.54
17Anders VisterNydalens SK54.47+7.386.58
18Henrik EijsinkNydalens SK55.09+8.007.01
19Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering55.33+8.247.04
20David AnderssonIFK Lidingö SOK55.43+8.347.05
21Cristian Riddervold KahrsFredrikstad SK55.58+8.497.07
22Matthieu PuechHalden SK56.55+9.467.15
23Št¿pán MudrákFredrikstad SK57.00+9.517.15
24Andreas G. PoldenGneist, IL57.10+10.017.16
25Magnus SvingheimRaumar Orientering57.48+10.397.21
26Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett58.08+10.597.24
27Andreas HøyeFredrikstad SK58.21+11.127.25
28Dag Steinar RagvinBø OL58.55+11.467.30
29Hans Petter MathisenFredrikstad SK59.05+11.567.31
30Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett59.57+12.487.38
31Magne JutulstadBækkelagets SK1.00.06+12.577.39
32Ola KeiseråsIL Leik1.00.07+12.587.39
33Trond KortnerØstmarka OK1.00.14+13.057.40
34Kristoffer JacobsenIL Tyrving1.00.34+13.257.42
35Jon NilsenVegårshei IL1.00.37+13.287.43
36Sigve VågsnesOppsal Orientering1.01.21+14.127.48
37Kristian DalbyFredrikstad SK1.02.38+15.297.58
38Olav VestølVegårshei IL1.02.54+15.458.00
39Jostein MoeTorridal IL1.03.20+16.118.04
40Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1.03.45+16.368.07
41Øyvind WiggenByåsen IL1.05.20+18.118.19
42Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.05.48+18.398.22
43Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.07.47+20.388.38
44Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.08.58+21.498.47
45Are WigaardOppsal Orientering1.09.38+22.298.52
46Trond LundIL Tyrving1.09.54+22.458.54
47Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.10.17+23.088.57
48Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.10.19+23.108.57
49Morten Taraldsten BrunesModum OL1.10.51+23.429.01
50Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.11.19+24.109.05
51Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.12.39+25.309.15
52Arno Lilja GrønhovdModum OL1.15.09+28.009.34
53Pål SkogedalAsker Skiklubb1.19.34+32.2510.08
54Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.21.02+33.5310.19
55Espen WigaardOppsal Orientering1.23.19+36.1010.36
56Morten TangenOK Moss1.30.03+42.5411.28
57Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.35.42+48.3312.11
Per Melander OftenNydalens SKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Sigur HeggedalNydalens SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Oskar AndrénIL Leikdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKdiskvalifisert
Elias T. MølnvikNTNUIikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKikke startet

H 35-

6 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK55.388.05
2Joakim Blix PrestmoWing OK1.11.29+15.5110.24

H 40-

6 870 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.03.209.13
2Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.05.06+1.469.28
3Ottar WiklundNydalens SK1.06.36+3.169.41
4Jørgen FjæreHedrum OL1.12.44+9.2410.35
5Per Henrik ZagarLarvik OK1.20.41+17.2111.44
6Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.24.20+21.0012.16
7Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.25.10+21.5012.23
8Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.33.57+30.3713.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Fredrik AxelsonEiker OL1.36.45+33.2514.04
10Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.38.20+35.0014.18
David HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 45-

6 180 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thore KornmoPorsgrunn OL43.217.00
2Kenneth WesterheimStord Orientering48.45+5.247.53
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)50.24+7.038.09
4Dag AusenPorsgrunn OL50.49+7.288.13
5Frode NysæterSkien OK50.58+7.378.14
6Espen DanevadFredrikstad SK50.59+7.388.14
7Lars Erik GjeinFossum IF51.05+7.448.15
8Gisle NysæterSkien OK51.12+7.518.17
9Harald BakkeFossum IF51.57+8.368.24
10Henning Bratland CarlsenOK Moss53.17+9.568.37
11Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett53.29+10.088.39
12Helge NysæterBergens TF54.02+10.418.44
13Runar HafskjoldNydalens SK54.35+11.148.49
14Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)55.19+11.588.57
15Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg56.05+12.449.04
16Stig MellingRingerike OL56.55+13.349.12
17Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL57.19+13.589.16
18Tommy JauhojärviAsker Skiklubb57.43+14.229.20
19Eirik JørgensenIL Tyrving58.19+14.589.26
20Geir TorgersenHalden SK58.53+15.329.31
21Pål SommerheinOK Horten59.14+15.539.35
22André JægtvikKonnerud IL1.00.40+17.199.48
23Pål KittilsenFreidig1.01.14+17.539.54
24Frode StrislandFossum IF1.01.16+17.559.54
25Steinar LandeBø OL1.01.57+18.3610.01
26Neil MarstonHemsedal IL1.02.15+18.5410.04
27Rune BlågestadIndre Østfold OK1.03.19+19.5810.14
28Lars BerglundRingerike OL1.03.37+20.1610.17
29Audun BjerknesMåren OK1.04.50+21.2910.29
30Anders Kristian HoltHedrum OL1.05.51+22.3010.39
31Johan JebsenHeming Orientering1.06.01+22.4010.40
32Stig InstanesSturla, IF1.06.26+23.0510.44
33Per Erik OpsethRingerike OL1.07.34+24.1310.55
34Anders GustafssonSturla, IF1.09.15+25.5411.12
35Atle BorgersenHedrum OL1.10.05+26.4411.20
36Asgeir FremstadLarvik OK1.11.17+27.5611.32
37Christian ReuschHeming Orientering1.12.09+28.4811.40
38Atle StrømHedrum OL1.16.14+32.5312.20
39Trond MyhreFossum IF1.16.18+32.5712.20
40Tormod KleppaLillehammer OK1.17.20+33.5912.30
41Arild FlatenVegårshei IL1.18.52+35.3112.45
42Espen JohnsenHedrum OL1.18.56+35.3512.46
43Martin ReichenbachOppsal Orientering1.19.14+35.5312.49
44Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.21.28+38.0713.10
45Kyrre GranFet OL1.25.49+42.2813.53
46Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.27.23+44.0214.08
47Uwe RöhnerLOK Berlin1.27.24+44.0314.08
48Jo Børre EikåsSandefjord OK1.28.47+45.2614.21
49Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.32.57+49.3615.02
50Hans Olav HygenØstmarka OK1.38.36+55.1515.57
51Pål AngvollFredrikstad SK1.41.52+58.3116.28
52Roger ØstvoldHeming Orientering1.44.33+1.01.1216.55
53Arild NyhaugAsker Skiklubb1.47.38+1.04.1717.24
54Jørn LangerudPorsgrunn OL2.10.33+1.27.1221.07
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKikke startet
Thorbjørn VærpKristiansand OKikke startet
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubbikke startet

H 50-

5 640 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK38.286.49
2Jens Even StorhovFreidig39.21+0.536.58
3Per Arne AadlandSamnanger IL40.51+2.237.14
4Lars EnerhaugenModum OL41.03+2.357.16
5Helge GisholtOK Skeidi41.25+2.577.20
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.29+4.017.31
7Tore NymarkVaregg Fleridrett42.30+4.027.32
8Trond GjelstadSandefjord OK43.23+4.557.41
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.32+5.047.43
10Geir SommerheinOK Horten44.39+6.117.55
11Christian JomaasFossum IF44.44+6.167.55
12Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering44.53+6.257.57
13Arild AndresenFossum IF45.16+6.488.01
14Børge HarveyIL BUL-Tromsø47.00+8.328.20
15Frode HaugskottOL Trollelg47.57+9.298.30
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK48.25+9.578.35
17Christian GrotnesIL Tyrving48.34+10.068.36
18Ole IngesenSarpsborg OL49.22+10.548.45
19Tore JuvikIL Gular49.38+11.108.48
20Einar LunøeNydalens SK49.49+11.218.49
20Knut Erling ØenHeming Orientering49.49+11.218.49
22Ivar MølnvikFossum IF50.18+11.508.55
23Anders BergsetIL Veten50.23+11.558.55
24Ole TørnqvistFana IL50.40+12.128.59
25Ole Petter VestølVegårshei IL52.01+13.339.13
26Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52.13+13.459.15
27Håkon JendalFossum IF52.20+13.529.16
28Gunnar HopeModum OL52.35+14.079.19
29Vegard HaldenNydalens SK52.42+14.149.20
30Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.54+14.269.22
31Hallvard KorenOK Moss53.38+15.109.30
32Kristian LøvåsVaregg Fleridrett53.45+15.179.31
33Dag BrenåsVarteig OL54.00+15.329.34
34Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)54.01+15.339.34
35Jon Terje EkelandOddersjaa SSK54.31+16.039.39
36Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.58+16.309.44
37Øystein JensenSarpsborg OL56.39+18.1110.02
38Øystein WiggenByåsen IL58.00+19.3210.17
39Gjermund GravirAsker Skiklubb58.06+19.3810.18
40Ole Petter HaugenNydalens SK58.20+19.5210.20
41Helge RosenlundVaregg Fleridrett58.41+20.1310.24
42Børge PedersenNydalens SK58.56+20.2810.26
43Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett58.59+20.3110.27
44Lars BaklidKonnerud IL59.02+20.3410.28
45Lars Erik StrømsnesMalvik IL59.58+21.3010.37
46Bjørn Axel GranHalden SK1.00.07+21.3910.39
47Bjørn HallanLommedalens IL1.00.27+21.5910.43
48Geir BråtenVegårshei IL1.00.42+22.1410.45
49Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.01.11+22.4310.50
50Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.01.13+22.4510.51
51Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.01.43+23.1510.56
52Anders FlågenHeming Orientering1.02.24+23.5611.03
53Per Erik LarsenSandefjord OK1.03.37+25.0911.16
54Kjetil EspedalNydalens SK1.03.50+25.2211.19
55Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.04.48+26.2011.29
56Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.04.54+26.2611.30
57Jon Erik KvarmeSturla, IF1.06.52+28.2411.51
58Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.07.13+28.4511.55
59Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.07.17+28.4911.55
60Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.09.08+30.4012.15
61Thomas KaiserSturla, IF1.09.11+30.4312.15
62Roger LysnesHedrum OL1.09.35+31.0712.20
63Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.11.05+32.3712.36
64Dag WangLillomarka OL1.14.10+35.4213.09
65Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.32.26+53.5816.23
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt
Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt
Nils BerganNydalens SKbrutt
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

H 55-

5 640 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL40.597.15
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL43.27+2.287.42
3Tore KjølsethNydalens SK43.37+2.387.44
4Per SlungaardIL Tyrving44.30+3.317.53
5Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)45.27+4.288.03
6Arne JohannesenIL Gular45.30+4.318.04
7Kim Farnes HansenLierbygda OL46.52+5.538.18
8Jørn HaugerudIndre Østfold OK51.10+10.119.04
9Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb52.08+11.099.14
10Hallvard BergIL Tyrving54.23+13.249.38
11Espen RaastadSkien OK55.59+15.009.55
12Ulf WallinGöteborg Majorna OK56.23+15.249.59
13Audun BraatenBergens TF57.29+16.3010.11
14Torgeir StrandFana IL59.30+18.3110.32
15Halvor JutulstadBækkelagets SK59.41+18.4210.34
16Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.56+19.5710.48
17Kristian KalagerAsker Skiklubb1.03.13+22.1411.12
18Inge GlittumOK Skeidi1.04.26+23.2711.25
19Jan BlandkjennKristiansand OK1.04.43+23.4411.28
20Øyvind Roger HansenRøyken OL1.08.15+27.1612.06
21John YtternesKolbotn og Skimt OL1.10.49+29.5012.33
22Sven OhrvikKonnerud IL1.13.20+32.2113.00
23Ivar BergsetIL Veten1.15.32+34.3313.23
24Christian SchibstedRøyken OL1.24.08+43.0914.55
Bjørn AarbuVarteig OLikke startet
Bryhn TrygveRøyken OLikke startet
Are NjåsteinIL Tyrvingikke startet
Trond BaklidKonnerud ILikke startet
Knut AasRingerike OLikke startet

H 60-

4 730 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF33.537.09
2Terje Wiig MathisenNydalens SK34.14+0.217.14
3Arve GlittumOK Skeidi35.36+1.437.31
4Morten DåsnesRingerike OL37.58+4.058.01
5Einar Kristian LundeVarteig OL39.31+5.388.21
6Jan SteinegerGneist, IL40.32+6.398.34
7Harald HoviSkien OK41.31+7.388.46
8Rune LaurantsenSkien OK42.00+8.078.52
9Morten DueMåren OK42.17+8.248.56
10Sören JonssonNydalens SK42.48+8.559.02
11Lars HjermstadFossum IF42.52+8.599.03
12Geir Holm GundersenSturla, IF42.57+9.049.04
13Jostein AlvestadWing OK43.23+9.309.10
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.39+10.469.26
15Eivind TokheimOdda OL51.59+18.0610.59
16Roy GjerdingOK Moss1.01.10+27.1712.55
17Gisle Nordahl DueMåren OK1.02.30+28.3713.12
18Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.07.10+33.1714.12
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet

H 65-

4 120 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK31.017.31
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK32.20+1.197.50
3Dag MoeKristiansand OK35.00+3.598.29
4Tor TrøanHadeland OL35.22+4.218.35
5Øivind FadumSande Sportsklubb39.07+8.069.29
6Are EriksenOslostudentenes IK40.07+9.069.44
7Per ØhlckersIL Tyrving41.08+10.079.59
8Per Chr. HagenBø OL42.26+11.2510.17
9Jan BøhleOL Trollo44.58+13.5710.54
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL45.34+14.3311.03
11Sveinung RekaaNotodden OL46.05+15.0411.11
12Torbjørn NørbechRingerike OL46.48+15.4711.21
13Atle RemmePorsgrunn OL47.59+16.5811.38
14Svein AckenhausenKonnerud IL48.20+17.1911.43
15Kjell SvanbergRøyken OL52.45+21.4412.48
16Øyvind HoveidAsker Skiklubb52.59+21.5812.51
17Ragnar Niemi BergStokke IL53.38+22.3713.01
18Martin NaufHedrum OL53.47+22.4613.03
19Elling AakreAndebu IL55.53+24.5213.33
20Hans Lyder HaareKonnerud IL1.01.33+30.3214.56
21Leif Roger HultgreenRingerike OL1.04.56+33.5515.45
22Jan Erik RøedSandefjord OK1.05.36+34.3515.55
23Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.08.30+37.2916.37
24Arnulf RulnesNotodden OL1.15.08+44.0718.14
25Kaare HanssonMalmö OK1.23.53+52.5220.21
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert
Svein S JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

4 120 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL39.539.40
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL40.00+0.079.42
3Geir ArnesenBærums Skiklub42.40+2.4710.21
4Hans Roar BakkenEiker OL42.54+3.0110.24
5Ragnar HillestadLardal OL43.23+3.3010.31
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving45.43+5.5011.05
7Geir TrøanKolbotn og Skimt OL47.13+7.2011.27
8Roar BjordalOppsal Orientering47.36+7.4311.33
9Øyvind SteneAsker Skiklubb47.42+7.4911.34
10Helge RevhaugRingerike OL48.33+8.4011.47
11Ludwig GenderjahnLOK Berlin50.34+10.4112.16
12Arne KristensenStokke IL52.03+12.1012.38
13Erik Johan GrorudHaslum IL52.20+12.2712.42
14Runar KittilsenStokke IL53.19+13.2612.56
15Rolf GjølbergLarvik OK53.28+13.3512.58
16Tormod FjæreHedrum OL56.24+16.3113.41
17Bjørn Helge CeebergHedrum OL57.56+18.0314.03
18Kjell GrønhovdModum OL57.58+18.0514.04
19John Ivar KjellevoldModum OL59.14+19.2114.22
20Torbjörn KarldénKvillebyns SK1.05.10+25.1715.49
21Thorolf TrolsrudBotne SK1.05.37+25.4415.55
22Michael FrenzelLOK Berlin1.05.44+25.5115.57
23Lars Martin GjeinStokke IL1.08.51+28.5816.42
24Steinar SlettemarkStord Orientering1.10.46+30.5317.10
25Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.11.06+31.1317.15
26Hallvard MyrvollBø OL1.14.11+34.1818.00
27Brede Høibak GundersenRingerike OL1.16.36+36.4318.35
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet

H 75-

3 530 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik HvoslefIK Stern38.0210.46
2Harald LundhaugOK Moss39.57+1.5511.19
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF41.10+3.0811.39
4Sigvald RobberstadStord Orientering42.00+3.5811.53
5Frank EliassenSandefjord OK42.10+4.0811.56
6Jan VærpSøgne og Songdalen OK46.49+8.4713.15
7Ingolf DybvikStord Orientering49.16+11.1413.57
8Kjell KlokkerudEiker OL50.02+12.0014.10
9Sturle HånesIL GeoForm54.00+15.5815.17
10Per VoldFana IL55.10+17.0815.37
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK55.21+17.1915.40
12Ivar Louis BergSturla, IF59.04+21.0216.43
13Anton LommeHedrum OL59.17+21.1516.47
14Erling TidemannLommedalens IL1.00.23+22.2117.06
15Kåre KnudsenIL GeoForm1.07.13+29.1119.02
16Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.08.34+30.3219.25
17Jon C. FougnerHeming Orientering1.12.42+34.4020.35
18Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.12.52+34.5020.38
19Olav MoRøyken OL1.15.37+37.3521.25
20Sigurd HaugerudIL GeoForm1.37.16+59.1427.33
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbikke startet
Øystein MadsenHaugerud IFikke startet

H 80-

2 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL30.4912.53
2Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag33.03+2.1413.49
3Magnar ReppesgårdHedrum OL33.14+2.2513.54
4Johan JanssonVäxjö OK35.38+4.4914.54
5Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn35.54+5.0515.01
6Oddvar GjelstadSandefjord OK36.08+5.1915.07
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn37.18+6.2915.36
8Per MeilandLommedalens IL41.12+10.2317.14
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK41.44+10.5517.27
10Tor DrageHaugerud IF51.23+20.3421.29

Direkte A-Kort

4 120 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL31.017.31
2Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.35+1.347.54
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK33.47+2.468.11
4Boye BøhlerengenOppsal Orientering34.08+3.078.17
5Lars FremstadLarvik OK34.39+3.388.24
6Pål BackstrømHalden SK34.43+3.428.25
7Håvard HågårdKonnerud IL35.36+4.358.38
8Espen SvaeSarpsborg OL36.25+5.248.50
9Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK36.37+5.368.53
10Ottar EideOdda OL37.32+6.319.06
11Arne FossheimAsker Skiklubb37.35+6.349.07
12Per TorgersenSandnes IL (Rogaland)37.39+6.389.08
13Jo WiklundNydalens SK37.56+6.559.12
14Håkon LøvliAsker Skiklubb38.38+7.379.22
15Anders FossøyNotodden OL39.35+8.349.36
16Roger WiikSturla, IF39.36+8.359.36
17Kjersti OlsenAsker Skiklubb40.05+9.049.43
18Tore Grønlund MoenGimle IF40.34+9.339.50
19Arve LøyningOdda OL41.01+10.009.57
20Glenn Ager-WickKristiansand OK41.17+10.1610.01
21Guro BryggenHalden SK42.06+11.0510.13
22Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK42.41+11.4010.21
23Heidi VogtØstmarka OK43.03+12.0210.26
24Jon Ivar JuvikLillomarka OL43.59+12.5810.40
25Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)44.53+13.5210.53
26Terje LinløkkenØstmarka OK44.57+13.5610.54
27Espen MelheimSturla, IF45.01+14.0010.55
28Bjørn Richard KirsteSkien OK45.34+14.3311.03
29Olena StrugalovaVaregg Fleridrett45.43+14.4211.05
30Roar PedersenOppsal Orientering45.53+14.5211.08
31Josefin PerssonJärla Orientering46.02+15.0111.10
32Trygve RognstadHadeland OL46.26+15.2511.16
33Vegard LøvliAsker Skiklubb48.30+17.2911.46
34Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb48.32+17.3111.46
35Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.01+19.0012.08
36Bent HaflunOL Tønsberg og omegn50.02+19.0112.08
37Fredrik HøyerFossum IF50.10+19.0912.10
38Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)51.49+20.4812.34
39Stine KaiserSturla, IF52.12+21.1112.40
40Siri ØkstadOddersjaa SSK52.34+21.3312.45
41Øyvind StyrvoldLardal OL53.07+22.0612.53
42Kirsti LysakerFana IL53.36+22.3513.00
43Hilde KløvstadSandefjord OK54.09+23.0813.08
44Egil FrydenlundSturla, IF54.10+23.0913.08
45Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL54.28+23.2713.13
46May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering56.10+25.0913.37
47Trine MelheimSturla, IF56.43+25.4213.45
48Johnny JohansenLillomarka OL57.40+26.3913.59
49Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering58.26+27.2514.10
50Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK58.40+27.3914.14
51Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.02.11+31.1015.05
52Erik Strøm JuliussenSandefjord OK1.02.52+31.5115.15
53Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.03.01+32.0015.17
54Tone StoklandSandefjord OK1.04.20+33.1915.36
55Bjørn AarbuVarteig OL1.05.47+34.4615.58
56Elin BrekkeLillomarka OL1.06.42+35.4116.11
57Nina BirkelundAsker Skiklubb1.08.30+37.2916.37
58Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.08.49+37.4816.42
59Ole Gunnar SolbergIL Leik1.09.01+38.0016.45
60Hege MelbyLardal OL1.09.26+38.2516.51
61Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL1.13.18+42.1717.47
62Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.14.16+43.1518.01
63Sigbjørn OddenMåren OK1.18.08+47.0718.57
64Aase MestadLillomarka OL1.20.51+49.5019.37
65Randi Brevig AuneHalden SK1.23.23+52.2220.14
66Yngve MobråthenBotne SK1.36.09+1.05.0823.20
67Per Øyvind BraarudHalden SK2.36.23+2.05.2237.57
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Pål RundeKristiansand OKikke startet

Direkte A-Lang

6 180 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät43.156.59
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.29+0.147.02
3Leif StørmerFossum IF47.34+4.197.41
4Henrik OttesenFredrikstad SK50.15+7.008.07
5Eskil Sande GullordBækkelagets SK50.22+7.078.08
6Håvard MyhreBækkelagets SK50.30+7.158.10
7Marianne R. KahrsFredrikstad SK52.48+9.338.32
8Joakim FermRøyken OL55.24+12.098.57
9Per Øyvind SteneNydalens SK55.34+12.198.59
10Steinar EastwoodLillomarka OL56.39+13.249.10
11Gløer WinsvoldNOTEAM57.03+13.489.13
12Pål Christian IngierdBækkelagets SK57.15+14.009.15
13Thomas LieFredrikstad SK57.50+14.359.21
14Brynjar FredheimLillomarka OL58.12+14.579.25
15Sturle FurlandSandefjord OK58.18+15.039.26
16Steinar LågAsker Skiklubb58.41+15.269.29
17Bodil HelgerudHalden SK59.01+15.469.32
18Julia VienaRingerike OL59.15+16.009.35
19Nicole RagvinNydalens SK1.00.14+16.599.44
20Karsten KoplandModum OL1.00.56+17.419.51
21Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.01.17+18.029.54
22Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.01.27+18.129.56
23Tellef Juell LarsenIL Tyrving1.03.01+19.4610.11
24Bjørn MartimAsker Skiklubb1.04.23+21.0810.25
25Kimme ArnesenHeming Orientering1.05.05+21.5010.31
26Terje BlindheimLillomarka OL1.07.37+24.2210.56
27Inge RambergØstmarka OK1.10.10+26.5511.21
28Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.12.56+29.4111.48
29Jan Morten AndersenSturla, IF1.14.31+31.1612.03
30Heidi Ø BagstevoldFredrikstad SK1.14.51+31.3612.06
31Kine DirroMåren OK1.18.51+35.3612.45
32Snorre FrydenlundSturla, IF1.21.52+38.3713.14
33Martin AskeAndebu IL1.22.53+39.3813.24
34Dana B. SteneNydalens SK1.22.54+39.3913.24
35Frode KamsvågIL Tyrving1.29.53+46.3814.32
36Ingun Jahren HorviKonnerud IL1.30.20+47.0514.37
37Marte Karine LarsenKongsberg OL1.34.34+51.1915.18
38Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.11.16+1.28.0121.14
Gard LindsethNydalens SKdiskvalifisert

Direkte B

4 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Einar AndersenVarteig OL41.1710.19
2Leif Arne NytrøenTynset IF41.20+0.0310.20
3Kåre KullerudVarteig OL48.56+7.3912.14
4Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL54.45+13.2813.41
5Hege WangLillomarka OL54.55+13.3813.43
6Fredrik WulfsbergIL Koll55.56+14.3913.59
7Torun DyrkornEiker OL55.58+14.4113.59
8Torleif GaltelandAsker Skiklubb56.16+14.5914.04
9Ingrid SkaarerNydalens SK58.45+17.2814.41
10Tore LidVaregg Fleridrett58.57+17.4014.44
11Gunilla GedinGöteborg Majorna OK59.26+18.0914.51
12Magne AasAsker Skiklubb59.39+18.2214.54
13Sigurd HoltskogSkien OK1.01.26+20.0915.21
14Mette BjerveMo OK1.01.27+20.1015.21
15Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.03.34+22.1715.53
16Elise BrenneVarteig OL1.03.38+22.2115.54
17Asbjørn RoeHedrum OL1.06.06+24.4916.31
18Johannes Solheim ØyreOdda OL1.12.04+30.4718.01
19Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.12.16+30.5918.04
20Christian DaleBergens TF1.13.24+32.0718.21
21Jon DaleBergens TF1.13.45+32.2818.26
22Henrik AuneHalden SK1.13.58+32.4118.29
23Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.15.28+34.1118.52
24Trond CeebergAndebu IL1.18.01+36.4419.30
25Line BjørnåsKonnerud IL1.18.30+37.1319.37
26Sara MartiniAsker Skiklubb1.19.21+38.0419.50
27Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.28.21+47.0422.05
28Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.29.19+48.0222.19
29Vibeke HøstLillomarka OL1.30.18+49.0122.34
30Merete UndelandSturla, IF1.48.39+1.07.2227.09
31Hege KnudsenNOTEAM1.48.43+1.07.2627.10
32Laila HelminsenFredrikstad SK1.53.10+1.11.5328.17
33Morten HelminsenFredrikstad SK1.53.13+1.11.5628.18
Oddbjørg MoeKristiansand OKikke startet
Aileen RundeKristiansand OKikke startet

Direkte C

3 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob RolfsnesFitjar IL27.178.31
2Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering31.03+3.469.42
3Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett33.38+6.2110.30
4Kristine RomørenFossum IF37.00+9.4311.33
5Eirunn HiisStokke IL38.10+10.5311.55
6Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF38.24+11.0712.00
7Anders JohnsenSturla, IF38.38+11.2112.04
8Silje Lund HovdenIL Tyrving41.58+14.4113.06
9Astrid Christina EspedalNydalens SK42.06+14.4913.09
10Daniel RolfsnesFitjar IL43.10+15.5313.29
11Inger SvalandStokke IL44.06+16.4913.46
12Thomas BjanesIL Tyrving44.33+17.1613.55
13Ingrid WangNydalens SK48.30+21.1315.09
14Hans Gøran BjørkSandefjord OK49.30+22.1315.28
15Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg50.17+23.0015.42
16Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF51.02+23.4515.56
17Kristin Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF51.11+23.5415.59
18Aud Kjersti VienaRingerike OL53.42+26.2516.46
19Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering54.08+26.5116.55
20Eva Trolsrud WeaasNOTEAM1.00.53+33.3619.01
21Lena HenrikssonIL Tyrving1.03.55+36.3819.58
22Hulda TellnesAsker Skiklubb1.07.14+39.5721.00
23Helga PeveriEiker OL1.07.31+40.1421.05
24Ragnhild BrenåsVarteig OL1.09.58+42.4121.51
25Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering1.19.18+52.0124.46
Sverre MelbyeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Anne Gro ReppesgårdHedrum OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor