Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Allerød OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik Grønborg NielsenDirekte C (27)34.52+2.0114.54
34Niels-Peter Vest NielsenDirekte A-Kort (76)42.37+12.3613.47
43Hans Grønborg NielsenDirekte A-Lang (49)1.18.12+39.3915.57
66Angélique Grønborg RasmussenDirekte A-Kort (76)1.02.32+32.3120.14Last ned GPS-spor i gpx-format

Andebu IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elisabeth RødD 65- (12)57.52+18.2820.26
13Elling AakreH 65- (20)46.18+11.5814.59
18Trond CeebergDirekte B (31)1.05.49+29.1620.11
25Anette Kjærås FiringD 45- (30)1.11.14+32.0618.47
Magnus Aakre-LarsenN-åpen (59)40.2320.11
Marte Aakre-LarsenN-åpen (59)40.1320.06
Halvard Sommerstad-EidN-åpen (59)35.5217.56
Johan Sommerstad-EidN-åpen (59)51.1025.35

Asker Skiklubb

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilda ØfsthusD 50- (32)42.2511.16
2Jorun RuudD 45- (30)42.49+3.4111.17
3Anne Lise ØfsthusD 75- (7)43.49+2.3420.40
4Jan Richard EriksenH 50- (61)39.53+1.558.52
9Øyvind SteneH 70- (30)44.03+8.2514.15
9Toril Fougner WisløffD 45- (30)47.46+8.3812.36
10Ann Katrin OlsenD 55- (18)43.03+6.2513.55
11Synne StrandD 17-20 E (løpstest) (56)14.53+1.306.07
11Thomas OlsenDirekte A-Kort (76)35.15+5.1411.24
12Randi NicolaisenD 55- (18)46.58+10.2015.11
12Øyvind Johannessen LinneboH 55- (22)55.21+15.5112.19
13Roar NydalH 60- (17)1.03.25+27.0516.51
13Tilla Farnes HennumD 17-20 E (løpstest) (56)14.55+1.326.08
14Henrik Fredriksen AasH 17-20E (løpstest) (65)14.05+1.115.47
14Arne FossheimH 55- (22)59.12+19.4213.11
15Torleif GaltelandDirekte B (31)57.29+20.5617.37
16Kristian KalagerH 55- (22)59.40+20.1013.17
17Anne Moian NydalD 17-B (17)1.42.59+52.4331.35
19Vegard GulbrandsenH 17-20E (løpstest) (65)14.13+1.195.51
21Tommy JauhojärviH 45- (39)58.20+20.4811.54
22Kristian Fredriksen AasDirekte A-Kort (76)40.04+10.0312.57
23Tore VaajeH 70- (30)58.16+22.3818.51
26Sander ArntzenH 17-20E (løpstest) (65)14.28+1.345.57
27Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-20 E (løpstest) (56)15.38+2.156.26
29Margrethe WisløffD 17-20 E (løpstest) (56)15.41+2.186.27
31Gjermund GravirH 50- (61)50.47+12.4911.18
39Kjetil KjernsmoDirekte A-Kort (76)43.36+13.3514.06
39Nina BirkelundDirekte A-Lang (49)1.12.15+33.4214.44
40Arild NyhaugDirekte A-Kort (76)43.44+13.4314.09
43Pål SkogedalH 21- (55)1.06.41+24.3910.31
45Jostein F. TellnesH 21- (55)1.08.15+26.1310.45
49Anna Øfsthus GravirD 17-20 E (løpstest) (56)17.46+4.237.18
54Per Clemet WisløffH 17-20E (løpstest) (65)16.27+3.336.46
58Magne AasDirekte A-Kort (76)52.54+22.5317.07
Amalie BirkelundN-åpen (59)1.17.4838.54
Eivind KjernsmoN-åpen (59)49.0824.34
Synne KjernsmoN-åpen (59)48.3424.17
Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (59)36.0518.02
Lilly Maria TellnesN-åpen (59)1.17.4638.53
Rune MoianDirekte A-Kort (76)diskvalifisert
Ellen Aure SkogedalD 45- (30)ikke startet
Bjørn SkjævestadH 45- (39)ikke startet
Helga BackerN-åpen (59)diskvalifisert

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sveinung FristadH 80- (9)39.52+1.5118.48
3Edvin HelleH 70- (30)40.43+5.0513.10

Bergens TF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg KocbachD 70- (11)34.1016.06
8Ingjerd SognnæsD 65- (12)48.51+9.2717.15
9Berit HegdalD 65- (12)53.53+14.2919.02
13Audun BraatenH 55- (22)57.09+17.3912.43
22Andreas DaleDirekte A-Lang (49)53.53+15.2010.59

Berger og Svelvik OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kirsten GjermstadD 17-B (17)51.02+0.4615.39
3Hans Marius NelsonH 40- (6)1.12.21+9.4813.19
14Terje W. PettersenH 45- (39)50.18+12.4610.15
Ola Gjermstad PettersenH -10 (12)diskvalifisert

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Asgeir Reiersen JensenDirekte A-Lang (49)57.17+18.4411.41

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Espen Samuelsen SkiriDirekte A-Lang (49)52.07+13.3410.38
25Trygve KongsbakkDirekte A-Lang (49)56.54+18.2111.36

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Thorolf TrolsrudH 70- (30)56.11+20.3318.10
28Jørgen KvilhaugH 70- (30)1.09.26+33.4822.28
44Tom GrettebergDirekte A-Lang (49)1.20.23+41.5016.24

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lene Berg HanssenD 17-20 E (løpstest) (56)14.28+1.055.57
8Helen PalmerDirekte A-Kort (76)34.26+4.2511.08
10Ragnhild EideD 17-20 E (løpstest) (56)14.44+1.216.03
12Rine HanssenD 50- (32)51.49+9.2413.46
33Øyvind WiggenH 21- (55)57.44+15.429.06
37Petter Liabakk EriksenH 17-20E (løpstest) (65)15.05+2.116.12
51Øystein WiggenH 50- (61)59.51+21.5313.19
Emilie Liabakk EriksenD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet
Nina-Beate LiabakkD 50- (32)ikke startet

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Håvard MyhreDirekte A-Lang (49)43.42+5.098.55
10Lone BrochmannD 21- (26)46.47+7.329.32
16Mathias GløersenH 17-20E (løpstest) (65)14.09+1.155.49
20Sindre SandvenH 21- (55)53.31+11.298.26
21Magne JutulstadH 21- (55)53.45+11.438.28
45Jan Erik AalbergH 50- (61)55.52+17.5412.26
Marthe GløersenD 21- (26)diskvalifisert
Mariann UlvestadD 21- (26)ikke startet
Simen Hjalmar WästlundH 21- (55)ikke startet

Bø OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørg MostaulD 70- (11)37.29+3.1917.40
4Victoria StørenD 11-12N (10)51.14+14.4323.23
8Per Chr. HagenH 65- (20)42.40+8.2013.48
11Olav SolbergH 75- (14)1.09.06+30.4024.25
19Elise StørenD 17-A kort (22)1.39.58+50.4726.22
25Hallvard MyrvollH 70- (30)59.29+23.5119.15
28Øyvind StørenH 45- (39)1.05.24+27.5213.20
29Dag Steinar RagvinH 21- (55)55.25+13.238.44
71Sunnøve DalvaDirekte A-Kort (76)1.27.07+57.0628.11
Gaute Bratland SolbergN-åpen (59)51.0225.31

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Trond WettergreenH 70- (30)57.18+21.4018.32

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Inger Tone NygårdD 50- (32)45.42+3.1712.09
Ida MonsenD 17-A kort (22)ikke startet

Eiker OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mina HobbelstadD 11-12N (10)36.3116.40
1Vegard MyklemyrDirekte A-Kort (76)30.019.42
2Anne Marthe PeveriD 35- (3)1.19.15+22.0416.10
2Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (14)41.49+1.0212.49Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kenneth SandvoldH 17-A kort (17)50.29+6.2910.50
6Aud KjemperudD 65- (12)47.46+8.2216.52
6Ivar Mikal TyseH 17-B (14)53.42+12.5516.28
8Inger Isnes TyseD 17-B (17)1.04.29+14.1319.46
13Anna Isnes TyseD 17-A kort (22)1.10.09+20.5818.30
16Eli Tufte HanssenD 55- (18)1.04.57+28.1921.01
18Anita HillerenD 21- (26)1.05.31+26.1613.22
25Ane DyrkornD 17-20 E (løpstest) (56)15.27+2.046.21
27Alf Johan HjelmtvedtH 70- (30)1.04.33+28.5520.53
36Thea DyrkornD 17-20 E (løpstest) (56)16.30+3.076.47
49Heidi MyklemyrDirekte A-Kort (76)47.16+17.1515.17
Nila HillerenN-åpen (59)34.2417.12
Martine RøkebergN-åpen (59)39.3919.49
Sebastian RøkebergN-åpen (59)29.2414.42
Anneli Heien SælebakkeN-åpen (59)54.3927.19
Christine HoenD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stella S. DahleD 13-16N (5)57.03+24.1123.28
5Per VoldH 75- (14)49.20+10.5417.25
5Ingvill VoldD 75- (7)1.03.05+21.5029.45
50Ole TørnqvistH 50- (61)59.14+21.1613.11

Fitjar IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob RolfsnesDirekte C (27)32.5114.02
4Daniel RolfsnesDirekte C (27)38.43+5.5216.32
32Rolf Atle RolfsnesH 50- (61)51.16+13.1811.25

Fossum IF

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils HæstadH 60- (17)36.209.39
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 E (løpstest) (56)13.235.30
3Leif StørmerDirekte A-Lang (49)40.04+1.318.10
4Einar MelsomH 17-20E (løpstest) (65)13.15+0.215.27
6Lucie StørmerD 50- (32)48.22+5.5712.51
8Lars HjermstadH 60- (17)46.46+10.2612.26
8Ingrid G. KvålsgardD 17-20 E (løpstest) (56)14.34+1.115.59
9Tanja AppenzellerDirekte C (27)41.16+8.2517.38
11Richard Zeiner-GundersenH 60- (17)52.32+16.1213.58
12Karen Hoel JomaasD 17-20 E (løpstest) (56)14.54+1.316.07
13Magnhild T. MølnvikD 55- (18)47.18+10.4015.18
13Charles HalaasH 45- (39)50.09+12.3710.14
14Ragnhild HjermstadD 21- (26)53.28+14.1310.54
17Lars Erik GjeinH 45- (39)51.55+14.2310.35
19Ivar MølnvikH 50- (61)47.47+9.4910.38
21Hildegunn GrønsethDirekte B (31)1.09.50+33.1721.25
23Oskar StørmerH 21- (55)54.04+12.028.31
33Martin Borge HeirH 17-20E (løpstest) (65)14.59+2.056.09
42Åsne Naadland HoloD 17-20 E (løpstest) (56)16.46+3.236.53
50Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20E (løpstest) (65)16.13+3.196.40
Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (59)45.1622.38
Fredrik GrønsethN-åpen (59)37.4218.51
Christian JonaasDirekte A-Lang (49)diskvalifisert
Erling HjermstadH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Øyvind HjermstadH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Emil StørmerH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Pernille KatlaD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Fredrikstad SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kamilla OlaussenD 21- (26)39.29+0.148.03
3Hans Petter MathisenH 21- (55)46.46+4.447.22
14Št¿pán MudrákH 21- (55)51.14+9.128.04
15Mia Mathisen BekhusD 17-20 E (løpstest) (56)14.59+1.366.09
19Andreas HøyeH 21- (55)53.24+11.228.25
21Herman Ryen MartinsenH 17-20E (løpstest) (65)14.17+1.235.52
23Thomas BlomkvistDirekte A-Kort (76)40.21+10.2013.03
50Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 E (løpstest) (56)17.51+4.287.20
55Sondre OttesenH 17-20E (løpstest) (65)16.33+3.396.48
65Runar Saur ModahlH 17-20E (løpstest) (65)19.58+7.048.13
Vilma DanevadN-åpen (59)31.4115.50
Jan Edvin BlomkvistDirekte A-Kort (76)diskvalifisert
Marie OlaussenD 21- (26)ikke startet
Alexandra AngvollD 17-B (17)ikke startet
Pål AngvollH 45- (39)ikke startet

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håvard Sandstad EidsmoH 17-20E (løpstest) (65)13.13+0.195.26
3Jens Even StorhovH 50- (61)39.38+1.408.49
4Pål KittilsenH 45- (39)45.16+7.449.14
4Malin SandstadD 17-20 E (løpstest) (56)14.00+0.375.45
5Torunn Spets StorhovD 50- (32)47.57+5.3212.45
10Mats EidsmoH 17-20E (løpstest) (65)13.38+0.445.36
16Vera MelkildD 17-20 E (løpstest) (56)15.02+1.396.11
20Simen Spets StorhovH 17-20E (løpstest) (65)14.14+1.205.51
21Oscar LyngenH 17-20E (løpstest) (65)14.17+1.235.52
35Lars SandstadH 17-20E (løpstest) (65)15.00+2.066.10
41Kristian Fredrik LynumH 17-20E (løpstest) (65)15.19+2.256.18
44Mathias HermstadH 17-20E (løpstest) (65)15.41+2.476.27
45Håkon HolstadH 17-20E (løpstest) (65)15.46+2.526.29
47Vegard KittilsenH 17-20E (løpstest) (65)15.53+2.596.32
Oskar Spets StorhovH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Jo Even KolstadH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Yngve SkogstadH 21- (55)42.026.37
7Jo Forseth IndgaardH 21- (55)48.28+6.267.38
42Tobias AlstadH 21- (55)1.06.38+24.3610.30

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arild AasheimH 55- (22)39.308.47
7Ann Karin TjørhomD 55- (18)41.45+5.0713.30
20Janne Tjørhom AasheimD 17-20 E (løpstest) (56)15.10+1.476.14
22Vibeke LamarkD 45- (30)1.05.26+26.1817.15

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Ingrid Grønlund MoenDirekte B (31)1.15.52+39.1923.16
29Tore Grønlund MoenDirekte A-Kort (76)41.29+11.2813.25

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Berit Irene BergsetD 17-A kort (22)1.07.11+18.0017.43
40Agnethe HasliD 17-20 E (løpstest) (56)16.42+3.196.52
Roar SkoglundH 17-B (14)brutt

Gneist, IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Mariell ArntzenD 21- (26)1.27.45+48.3017.54
28Andreas G. PoldenH 21- (55)55.02+13.008.40
47Bjørn Johannessen FieldH 21- (55)1.12.44+30.4211.28
Jan SteinegerH 60- (17)diskvalifisert

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ida GammelmoD 11-12N (10)36.32+0.0116.40
2Øyvind WatterdalDirekte A-Lang (49)39.27+0.548.03
6Tor TrøanH 65- (20)37.50+3.3012.14
46Ingeborg RognstadD 17-20 E (løpstest) (56)17.29+4.067.11
52Stefani PopovaDirekte A-Kort (76)49.47+19.4616.06
Tiril GammelmoD -10 (9)48.2522.12

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anja WingstedtD 40- (7)52.1711.13
1Lacho IlievH 35- (2)49.089.02
3Kine Hallan SteiwerD 21- (26)41.23+2.088.26
3Per Øyvind BraarudDirekte C (27)36.22+3.3115.32
4Runa Lien BackstrømD 45- (30)44.03+4.5511.37
4Emil WingstedtH 21- (55)47.34+5.327.30
7Pål BackstrømDirekte A-Kort (76)34.02+4.0111.00
10Ellen Kathrine SvendsbyDirekte A-Kort (76)35.12+5.1111.23
11Eva JurenikovaD 21- (26)48.21+9.069.52
11Hanne Lerche RaadalD 45- (30)49.05+9.5712.57
12Iliana IlievaD 21- (26)50.27+11.1210.17
12Geir TorgersenH 45- (39)49.30+11.5810.06
15Øyvind HelgerudH 21- (55)51.24+9.228.06
16Niels Christian HellerudH 17-20E (løpstest) (65)14.09+1.155.49
18Frauke Schmitt GranD 45- (30)58.00+18.5215.18
19Idun Kristine Felde OlaussenD 17-20 E (løpstest) (56)15.09+1.466.14
20Bodil HelgerudDirekte A-Lang (49)53.21+14.4810.53
24Matthieu PuechH 21- (55)54.07+12.058.32
25Hedda Raadal BjørloD 17-20 E (løpstest) (56)15.27+2.046.21
30Erlend BrendstuenH 17-20E (løpstest) (65)14.44+1.506.03
38Bjørn Axel GranH 50- (61)52.13+14.1511.37
52Karoline AuneD 17-20 E (løpstest) (56)18.01+4.387.24
59Randi Brevig AuneDirekte A-Kort (76)55.21+25.2017.54
63Jonatan AuneH 17-20E (løpstest) (65)18.08+5.147.27
Håkon BryggenN-åpen (59)37.5818.59
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (12)37.3017.12
Ville Emil WingstedtH -10 (12)30.4914.08
Henrik AuneDirekte B (31)diskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenH 21- (55)ikke startet
Kjetil BjørloH 50- (61)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kjetil JacobsenH 17-B (14)56.21+15.3417.17

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Unni DrageD 75- (7)47.39+6.2422.28
8Tor DrageH 80- (9)1.13.31+35.3034.40

Haugesund IL Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Madli HjermannDirekte B (31)47.09+10.3614.27
6Kristina VollD 17-A kort (22)1.00.41+11.3016.00
7Ingvild Paulsen VieD 17-A kort (22)1.00.49+11.3816.02
8Dag Abel SveenDirekte B (31)51.02+14.2915.39
10Kristoffer JørgensenH 17-B (14)57.09+16.2217.31
15Tiril OlaussenD 17-B (17)1.18.59+28.4324.13
26Anita SælevikD 45- (30)1.19.05+39.5720.51
32Erik Utne VieH 45- (39)1.09.57+32.2514.16
36Sigurd Paulsen VieH 17-20E (løpstest) (65)15.01+2.076.10
60Per Bjarne MyhreH 50- (61)1.23.14+45.1618.32
Filip SveenH -10 (12)52.1523.58
Grethe Paulsen VieD 45- (30)ikke startet
Tore Ruset AlneH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Åsmund Paulsen VieDirekte C (27)ikke startet
Ingrid H. SveenN-åpen (59)brutt

Hedrum OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnar ReppesgårdH 80- (9)38.06+0.0517.58
2Kristin Tørnes AlfredsenD 13-16N (5)41.57+9.0517.15
2Lennart VingtoftH 17-N (2)1.03.10+33.2425.59
3Karoline FjæreD 13-16N (5)42.16+9.2417.23
3Tone Sølie LysnesD 17-B (17)56.16+6.0017.15
3Pernille NaufD 35- (3)1.24.42+27.3117.17
3Anders Kristian HoltH 45- (39)44.15+6.439.01
4Jørgen FjæreH 40- (6)1.17.48+15.1514.19
5Kristin JohanssonD 17-C (5)59.27+21.0025.24
5Torill Hynne FjæreD 40- (7)1.42.32+50.1522.00
6Anton LommeH 75- (14)50.41+12.1517.54
6Astrid Reppesgård LieD 75- (7)1.11.37+30.2233.46
7Martin NaufH 65- (20)40.43+6.2313.10
7Susanne StrømD 17-B (17)1.03.50+13.3419.34
8Sten Øivind BjerkeH 17-C (9)1.03.27+38.3327.06
8Jarle LysnesH 17-A kort (17)1.07.06+23.0614.23
8Ulrik Andre StrømH 17-B (14)55.00+14.1316.52
11Katrine van RaaijD 17-B (17)1.07.41+17.2520.45
12Liv Kristin Lian AasestadD 17-B (17)1.08.41+18.2521.04
14Eelco van RaaijH 17-A kort (17)1.18.59+34.5916.56
15Ludvig JohnsenH 17-A kort (17)1.36.36+52.3620.43
15Tormod FjæreH 70- (30)49.19+13.4115.57
20Atle StrømH 45- (39)57.44+20.1211.46
21Bjørn Helge CeebergH 70- (30)56.51+21.1318.23
24Atle BorgersenH 45- (39)59.46+22.1412.11
25Sindre R HoltH 17-20E (løpstest) (65)14.26+1.325.56
26Espen JohnsenH 45- (39)1.03.02+25.3012.51
28Kari Reppesgård HoltD 45- (30)1.22.30+43.2221.46
29Elin BordøyD 45- (30)1.38.21+59.1325.56
53Roger LysnesH 50- (61)1.00.51+22.5313.33
59Per Einar StrømH 50- (61)1.21.48+43.5018.13
Ingvild JohnsenDirekte B (31)brutt
Erlend GjestrumH 17-A kort (17)ikke startet

Hellas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Rolf M. JustadDirekte B (31)1.20.35+44.0224.43

Heming Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kasper FosserH 17-20E (løpstest) (65)13.29+0.355.32
8Jon C. FougnerH 75- (14)59.30+21.0421.01
8Runa SkyttersæterD 55- (18)41.51+5.1313.32
8Magnus Eide-FredriksenDirekte A-Lang (49)48.00+9.279.47
23Øystein ØstermannDirekte A-Lang (49)54.25+15.5211.06
27Marianne ReuschD 45- (30)1.22.09+43.0121.40
27Sofie Skyttersæter IversenD 17-20 E (løpstest) (56)15.38+2.156.26
33Harald Eide-FredriksenH 50- (61)51.21+13.2311.26
37Christian ReuschH 45- (39)1.20.50+43.1816.29
37Hanne Marthe ØstvoldDirekte A-Kort (76)43.05+13.0413.56
41Knut Erling ØenH 50- (61)53.24+15.2611.53
63Roger ØstvoldDirekte A-Kort (76)59.13+29.1219.09
Astrid ReuschD -10 (9)34.5015.58
Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (12)35.1916.12
Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12N (10)diskvalifisert
Johan JebsenH 45- (39)ikke startet

Hemsedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Neil MarstonH 45- (39)51.55+14.2310.35
19Vendula SramkovaD 21- (26)1.05.59+26.4413.27
Ronia Robin MarstonN-åpen (59)43.2521.42

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Silje HaugeD 17-A kort (22)52.19+3.0813.48
17Marianne HaugeD 45- (30)56.09+17.0114.48
37Malin HaugeD 17-20 E (løpstest) (56)16.31+3.086.47

Idrettslaget Dyre Vaa

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Nils Albert AamandDirekte A-Lang (49)50.56+12.2310.23
16Astrid Fugleneb AamandDirekte A-Kort (76)37.56+7.5512.16
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (59)1.01.3630.48
Randi Fugleneb AamandN-åpen (59)47.0123.30
Sigrid Fugleneb AamandD -10 (9)49.4222.47

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Janne ThygesenD 17-A kort (22)1.00.39+11.2816.00
12Stig AlvestadH 21- (55)50.00+7.587.53

IK Lidingo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Elisabeth HanssonDirekte A-Kort (76)35.49+5.4811.35

IK Lidingo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1David AnderssonDirekte A-Lang (49)38.337.52

IL BUL-Tromsø

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingunn YtrehusD 65- (12)45.41+6.1716.08
6Ola BratlieH 17-A kort (17)1.03.08+19.0813.32
6Ane-Marte Borg HanssenD 17-20 E (løpstest) (56)14.12+0.495.50
7Gjermund UrsetDirekte A-Lang (49)43.49+5.168.56
10Børge HarveyH 50- (61)43.26+5.289.40
10Hans UrsetDirekte A-Lang (49)50.04+11.3110.13
19Tora IndregardDirekte A-Kort (76)38.28+8.2712.26
43Jonatan GraversenH 17-20E (løpstest) (65)15.34+2.406.24

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Knut Kristen HangeraasH 75- (14)1.04.55+26.2922.56

IL Gular

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arne JohannesenH 55- (22)45.14+5.4410.04
15Hege FjellbirkelandD 55- (18)1.00.18+23.4019.30
16Vibeke ØyeD 45- (30)53.34+14.2614.08
17Helen MartinsenD 21- (26)1.03.58+24.4313.03
18Rune NygaardH 21- (55)52.21+10.198.15
20Marian KjellevoldD 45- (30)1.01.06+21.5816.07
22Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 E (løpstest) (56)15.20+1.576.18
23Birgitte TorbjørnsenD 50- (32)1.00.17+17.5216.01
30Scott JuvikH 17-20E (løpstest) (65)14.44+1.506.03
35Tore JuvikH 50- (61)51.42+13.4411.30
61Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20E (løpstest) (65)17.38+4.447.15

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv HorntvedtD 75- (7)41.24+0.0919.31

IL Leik

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Oskar AndrénH 21- (55)47.56+5.547.33
6Andreas SølbergH 21- (55)48.22+6.207.37
12Tone AlmåsD 45- (30)50.17+11.0913.16
31Ola KeiseråsH 21- (55)57.32+15.309.04
31Mai Iren AlmåsD 50- (32)1.23.00+40.3522.04
54Ole Gunnar SølbergDirekte A-Kort (76)50.38+20.3716.23
Line SølbergD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

IL Tyrving

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Solveig SikkelandD 55- (18)36.3811.51
3Oda J SikkelandD 17-20 E (løpstest) (56)13.57+0.345.44
4Silje Jacobsen MyklatunD 17-B (17)58.09+7.5317.50
6Are KristiansenH 50- (61)40.47+2.499.04
11Bjørn SpjelkavikH 70- (30)45.42+10.0414.47
12Aud I SpjelkavikD 65- (12)1.08.22+28.5824.09
12Christian GrotnesH 50- (61)44.08+6.109.49
13Thor NorderudH 17-B (14)1.08.50+28.0321.06
14Morten Nilstad PettersenDirekte A-Lang (49)50.57+12.2410.23
16Solveig BlandkjennD 21- (26)1.00.15+21.0012.17
18Marianne NjåsteinD 50- (32)55.54+13.2914.52
19Are NjåsteinH 55- (22)1.16.07+36.3716.57
21Lena HenrikssonDirekte C (27)57.27+24.3624.33
21Anne Kristine NorderudD 50- (32)58.18+15.5315.30
24Styrk Hundseid KamsvågH 17-20E (løpstest) (65)14.25+1.315.55
26Kristoffer JacobsenH 21- (55)54.44+12.428.37
27Eirik JørgensenH 45- (39)1.04.03+26.3113.04
27Emil JönssonH 21- (55)54.51+12.498.39
31Mina JørgensenD 17-20 E (løpstest) (56)16.03+2.406.36
33Mari Jellum HelgerudDirekte A-Lang (49)1.05.58+27.2513.27
36Camilla StridsklevDirekte A-Lang (49)1.08.42+30.0914.01
47Emma Meyer LarssonD 17-20 E (løpstest) (56)17.30+4.077.12
Tiril MyklatunN-åpen (59)37.4518.52
Svein S JacobsenH 65- (20)ikke startet
Maren NorderudD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

IL Veten

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ivar BergsetH 55- (22)1.17.21+37.5117.13
39Anders BergsetH 50- (61)52.41+14.4311.44
64Elias BergsetH 17-20E (løpstest) (65)19.33+6.398.02

Indre Østfold OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (18)ikke startet
Jørn HaugerudH 55- (22)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Veronica Elena SvindsethD 17-C (5)56.50+18.2324.17
4Jon FærdenH 70- (30)40.59+5.2113.15Last ned GPS-spor i gpx-format
6Anne Marit FærdenD 70- (11)44.11+10.0120.50
10Sissel OlaisenD 70- (11)58.27+24.1727.34
10Geir TrøanH 70- (30)45.09+9.3114.36
22John YtternesH 55- (22)1.23.37+44.0718.37
32Anders FærdenDirekte A-Lang (49)1.05.31+26.5813.22
Gustav FærdenN-åpen (59)49.5324.56

Kongsberg OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tuva BredholtD 11-12N (10)39.01+2.3017.48
5Juliane NæssD 11-12N (10)56.03+19.3225.35
8Ingjerd MyhreD 21- (26)42.52+3.378.44
15Sanna FinstadD 17-A kort (22)1.21.57+32.4621.37
23Marlin HaavengenD 17-20 E (løpstest) (56)15.22+1.596.19
33Aurora MoholthD 17-20 E (løpstest) (56)16.07+2.446.37
39Andrea VaneboD 17-20 E (løpstest) (56)16.38+3.156.50
40Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 E (løpstest) (56)16.42+3.196.52
44Tale StrandD 17-20 E (løpstest) (56)17.04+3.417.01
48Ingvild LangeggenD 17-20 E (løpstest) (56)17.40+4.177.16
49Anders Martin JørstadH 17-20E (løpstest) (65)16.08+3.146.38
56Kathinka RogstadD 17-20 E (løpstest) (56)22.46+9.239.22
Erik BerganN-åpen (59)28.5814.29
Eivind BredholtN-åpen (59)48.0324.01
Kamille DanielsenN-åpen (59)43.5821.59
Tobias DanielsenN-åpen (59)43.5421.57
Maren Sæter FlessebergN-åpen (59)53.5926.59
Eirik LestebergN-åpen (59)32.4316.21
Magnus LestebergN-åpen (59)55.4227.51
Eline Maudal PettersenN-åpen (59)52.2726.13
Maia Maudal PettersenN-åpen (59)52.3626.18
Mathis RenardN-åpen (59)33.4716.53
Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)35.3316.18
Jon StrandH -10 (12)38.1117.30
Marte Karine LarsenD 17-A kort (22)diskvalifisert
Sigrid SkjelbredD 17-C (5)ikke startet

Konnerud IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (12)39.2413.55
2Pål-Espen NordhaugDirekte B (31)44.52+8.1913.45
3Katherine EstepD 17-C (5)48.13+9.4620.36
3Therese HaareDirekte A-Kort (76)30.58+0.5710.01
5Andrea RanvikD 17-20 E (løpstest) (56)14.08+0.455.48
9Jørgen BaklidH 17-20E (løpstest) (65)13.35+0.415.35
9Isa HeggedalD 50- (32)51.14+8.4913.37
10Njål SvingheimH 55- (22)51.46+12.1611.31
11Svein AckenhausenH 65- (20)45.41+11.2114.47
14Line NordhaugDirekte B (31)55.12+18.3916.55
15Birgit Økern JensenD 45- (30)53.04+13.5614.00
15Tove HeimdalD 50- (32)53.10+10.4514.08
16Per DalheimH 70- (30)50.50+15.1216.27
16Anniken RanvikD 17-20 E (løpstest) (56)15.02+1.396.11
17Henning GaarderH 70- (30)50.56+15.1816.28
17Veslemøy SolbergD 50- (32)55.51+13.2614.51
18Hans Lyder HaareH 65- (20)50.53+16.3316.28
18Sven OhrvikH 55- (22)1.07.03+27.3314.55
22Jonas Sommerstad JuveliH 21- (55)53.55+11.538.30
23Aslak HeimdalH 17-20E (løpstest) (65)14.20+1.265.53
24Mari Landro SvingheimD 17-20 E (løpstest) (56)15.23+2.006.19
25Ina Cecilie LandroD 50- (32)1.03.22+20.5716.51
28Anne-Sofie LyshedenDirekte B (31)1.35.54+59.2129.25
29Toini SkyttersæterD 50- (32)1.10.37+28.1218.46
31Anette AkselsenDirekte A-Kort (76)42.03+12.0213.36
34Ingun Jahren HorvliDirekte A-Lang (49)1.06.52+28.1913.38
35Thea LandD 17-20 E (løpstest) (56)16.24+3.016.44
37Nikolai NordhaugDirekte A-Lang (49)1.09.35+31.0214.12
42Morten Herman VogtDirekte A-Lang (49)1.17.08+38.3515.44
47Bertil HorvliDirekte A-Kort (76)45.41+15.4014.47
52Bjørn BendiktsenH 50- (61)1.00.42+22.4413.31
54Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-20 E (løpstest) (56)18.20+4.577.32
Sander AkselsenN-åpen (59)35.2617.43
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (59)53.5626.58
Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (12)35.1816.11
Anette JuveliD 21- (26)diskvalifisert
Annemarie RanvikD 17-C (5)ikke startet
Joar GjerdahlH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Jenny BaklidD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet
Thea Sildnes BaklidD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Kristiansand OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag MoeH 65- (20)34.2011.06
4Linn Carina DalandD 40- (7)1.37.21+45.0420.53
5Marianne AndersenD 21- (26)42.20+3.058.38
8Jan BlandkjennH 55- (22)46.37+7.0710.22
9Håvard Wedege IrgensH 21- (55)48.39+6.377.40
9Vetle Elias LynnebakkenDirekte A-Lang (49)48.12+9.399.50
12Kristian PyttenH 17-20E (løpstest) (65)13.56+1.025.44
13Sebastian DalandH 17-20E (løpstest) (65)14.01+1.075.46
13Vegard DanielsenH 21- (55)51.05+9.038.03
18Marius AurebekkH 17-20E (løpstest) (65)14.12+1.185.50
24Glenn Ager-WickDirekte A-Kort (76)40.31+10.3013.06
27Oddbjørg MoeDirekte B (31)1.23.54+47.2125.44
30Christiane Ruud BøckmanD 17-20 E (løpstest) (56)15.50+2.276.30
36Håvar Birkeland StormoenH 21- (55)1.01.59+19.579.46
51Julie Felicia ChristiansenDirekte A-Kort (76)49.43+19.4216.05
Jack BjørnsenH 60- (17)diskvalifisert
Thorbjørn VærpH 45- (39)diskvalifisert
David RundeH 21- (55)diskvalifisert
Marius PyttenH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Bodil HulløenD 55- (18)ikke startet
Morten HulløenH 55- (22)ikke startet
Aileen RundeDirekte B (31)ikke startet
Pål RundeDirekte A-Kort (76)ikke startet

Kvillebyns SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Torbjörn KarldénH 70- (30)48.27+12.4915.40
34Christian Faruga KarldénH 21- (55)57.56+15.549.08

Lardal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ragnar HillestadH 70- (30)42.06+6.2813.37
8Linn Hege RosoD 17-A kort (22)1.00.55+11.4416.04
11Audun Melby JacobsenDirekte A-Lang (49)50.30+11.5710.18
30Arvid NelsonDirekte A-Lang (49)1.03.33+25.0012.58
45Hege MelbyDirekte A-Kort (76)45.14+15.1314.38
47Astrid StyrvoldDirekte A-Lang (49)1.34.41+56.0819.19
67Inger StyrvoldDirekte A-Kort (76)1.04.15+34.1420.47
69Øyvind StyrvoldDirekte A-Kort (76)1.06.00+35.5921.21
Inez NelsonD -10 (9)1.06.1430.22
Geir JacobsenDirekte A-Kort (76)diskvalifisert
Thorunn Aamodt OvesenD 70- (11)ikke startet

Larvik OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid UndstadD 45- (30)39.0810.19
1Inge RingheimH 17-B (14)40.4712.30
2Per Henrik ZagarH 40- (6)1.12.12+9.3913.17
3Randi Kristin NærumD 65- (12)43.11+3.4715.15
5Gerd LangsethD 70- (11)43.40+9.3020.35
6Kristin HjortlandD 17-B (17)1.01.52+11.3618.58
9Mie ZagarD 17-B (17)1.06.30+16.1420.23
10Anne Berg GjølbergD 17-B (17)1.07.27+17.1120.41
12Tor Eivind EdvardsenH 75- (14)1.11.39+33.1325.19
12Rolf GjølbergH 70- (30)46.59+11.2115.12
12Lars FremstadDirekte A-Kort (76)35.41+5.4011.32
18Ida Lie SørensenDirekte C (27)52.53+20.0222.35
23Per Olav GulbrandsenH 50- (61)48.59+11.0110.54
25Ole Edvard HjortlandH 50- (61)49.29+11.3111.01
50Ida Vår DirdalDirekte A-Kort (76)49.27+19.2616.00
Line Kaupang LyeD 17-N (2)diskvalifisert
Torstein LyeH 17-B (14)diskvalifisert
Kristian Kaupang LyeH 11-12N (5)ikke startet

Lierbygda OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håvard Sandvoll AskH 17-B (14)43.07+2.2013.13
4Gunhild HennumD 55- (18)39.03+2.2512.38
4Kim Farnes HansenH 55- (22)44.04+4.349.48
7Sigurd Paulsen AskDirekte C (27)40.04+7.1317.07
26Trine Marit Justad RaaenD 50- (32)1.07.05+24.4017.50
42Bjørn-Willy ArntzenH 50- (61)53.25+15.2711.53
46Lars HeggelundH 50- (61)57.01+19.0312.41

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Valborg MadslienD 45- (30)43.56+4.4811.35
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (59)38.5919.29
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (59)27.5113.55
Tormod KleppaH 45- (39)diskvalifisert

Lillomarka OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andrine BenjaminsenD 21- (26)39.158.00
1Stian LillegårdH 17-N (2)29.4612.14
9Hanne Hofsæth FredheimDirekte B (31)51.17+14.4415.43
12Elena GrandDirekte B (31)54.07+17.3416.36
15Brynjar FredheimDirekte A-Lang (49)51.06+12.3310.25
19Steinar EastwoodDirekte A-Lang (49)53.09+14.3610.50
20Karoline SønsterudbråtenD 21- (26)1.07.43+28.2813.49
21Vidar BenjaminsenDirekte A-Lang (49)53.45+15.1210.58
24Vibeke HøstDirekte B (31)1.14.01+37.2822.42
30Hege WangD 50- (32)1.17.20+34.5520.34
31Terje BlindheimDirekte A-Lang (49)1.04.42+26.0913.12
46Jorunn BlindheimDirekte A-Lang (49)1.31.44+53.1118.43
48Mathias BenjaminsenH 21- (55)1.13.10+31.0811.32
53Eirik Høst FossgardH 17-20E (løpstest) (65)16.26+3.326.45
54Dag WangH 50- (61)1.04.01+26.0314.15
59Mathias Pedersen VoldH 17-20E (løpstest) (65)17.04+4.107.01
60Kristian Markhus BrekkeH 17-20E (løpstest) (65)17.33+4.397.13
64Reidunn HallanDirekte A-Kort (76)59.42+29.4119.19
65Lene ColquhounDirekte A-Kort (76)1.00.43+30.4219.38
68Aase MestadDirekte A-Kort (76)1.05.59+35.5821.21
Linus Mestad HansenN-åpen (59)57.4128.50
Silas Mestad HansenN-åpen (59)57.5928.59
Sofus Mestad HansenN-åpen (59)57.2528.42

LOK Berlin

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ludwig GenderjahnH 70- (30)47.49+12.1115.28
19Michael FrenzelH 70- (30)53.59+18.2117.28
30Uwe RöhnerH 45- (39)1.07.44+30.1213.49

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Lars Erik StrømsnesH 50- (61)53.45+15.4711.58
55Ludvig Williams StrømsnesH 17-20E (løpstest) (65)16.33+3.396.48

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lars SolliDirekte A-Kort (76)37.10+7.0912.01
16Mette BjerveDirekte B (31)1.02.15+25.4219.05
33Ida SolliDirekte A-Kort (76)42.23+12.2213.42

Modum OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rita SantschiD 17-C (5)41.37+3.1017.47
2Kinne H. HogewegH 17-C (9)27.35+2.4111.47
2Sirpa LiljaD 55- (18)38.03+1.2512.18
3Oskar HopeH 11-12N (5)48.03+22.5421.56
6Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (18)39.16+2.3812.42
7May Ingela HopeD 45- (30)46.52+7.4412.21
9Lars EnerhaugenH 50- (61)42.52+4.549.32
11Marianne Solheim SandbergD 17-A kort (22)1.07.17+18.0617.45
12Karsten KoplandDirekte A-Lang (49)50.36+12.0310.19
22Marita Lilja GrønhovdD 21- (26)1.17.46+38.3115.52
28Gunnar HopeH 50- (61)50.02+12.0411.08
35Maren KoplandDirekte A-Lang (49)1.07.21+28.4813.44
40Helge Kr. KoplandDirekte A-Lang (49)1.14.24+35.5115.11
46Morten Taraldsten BrunesH 21- (55)1.09.06+27.0410.53
49Arno Lilja GrønhovdH 21- (55)1.16.59+34.5712.08
Frida HopeD -10 (9)59.5727.29

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Audun BjerknesH 45- (39)56.31+18.5911.32
Erlend Bjerknes FagerlidDirekte C (27)ikke startet

Nedre Sigdal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Bjørn BakkeH 65- (20)46.27+12.0715.01

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Johannes LangaasH 17-A kort (17)1.17.48+33.4816.41
17Hanne Helmine RogstadD 17-A kort (22)1.31.45+42.3424.12

nittedal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Yngve FinkenhavnDirekte B (31)49.26+12.5315.09

nittedal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Marie FinkenhavnDirekte C (27)56.07+23.1623.58

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrD 17-N (2)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrD 50- (32)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrH 17-C (9)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrH 50- (61)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrH 50- (61)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan Erik HeltneDirekte B (31)36.3311.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ladislav KocbachDirekte C (27)47.23+14.3220.14

Notodden OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sveinung RekaaH 65- (20)37.03+2.4311.59
3Heidi SchatvetD 55- (18)38.28+1.5012.26
7Anna GjestrudD 11-12N (10)59.38+23.0727.13
8Kristin SandvenD 45- (30)46.58+7.5012.23
11Harald KvisliH 55- (22)53.31+14.0111.55
12Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (17)1.12.06+28.0615.28
16Ea Torvanger LysbakkenDirekte C (27)51.16+18.2521.54
17Arnulf RulnesH 65- (20)49.00+14.4015.51
19Ada Othilie Dahl BorkamoDirekte B (31)1.06.35+30.0220.25
20Hugo A. ChristensenH 65- (20)54.48+20.2817.44
26Rune EngehultH 50- (61)49.50+11.5211.05
50Jon Are MyhrerH 21- (55)1.18.44+36.4212.25
60Anne Carine Dahl BorkamoDirekte A-Kort (76)56.09+26.0818.10
Tuva Dahl BorkamoD -10 (9)1.09.5132.02
Sondre Dahl BorkamoH -10 (12)46.1321.12
Balder Torvanger LysbakkenN-åpen (59)ikke startet
Eir Torvanger LysbakkenN-åpen (59)ikke startet

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elias T. MølnvikH 21- (55)48.30+6.287.38
9Ingrid LundanesD 21- (26)43.12+3.578.48
13Tonje VassendD 21- (26)52.38+13.2310.44
38Olav Milian Schmitt GranH 17-20E (løpstest) (65)15.07+2.136.13
46Idunn HaavengenDirekte A-Kort (76)45.20+15.1914.40
55Anne Willkommen EikenD 17-20 E (løpstest) (56)21.07+7.448.41
Kårhild Husby NordstadD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Nydalens SK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon HeggedalH 17-A kort (17)44.009.26
1Elias JonssonH 17-20E (løpstest) (65)12.545.18
1Ottar WiklundH 40- (6)1.02.3311.31
2Lukas LilandH 17-20E (løpstest) (65)13.02+0.085.21
2Håvard HagaH 21- (55)46.16+4.147.17
2Ragne WiklundD 17-20 E (løpstest) (56)13.42+0.195.38
2Kornelius Kriszat-LøvfaldDirekte A-Kort (76)30.09+0.089.45
3Ada WulfsbergD 17-A kort (22)57.58+8.4715.17
4Marte NarumD 21- (26)42.08+2.538.35
4Fredrik Norløff-MathisenH 17-C (9)38.20+13.2616.22
4Terje Wiig MathisenH 60- (17)42.38+6.1811.20
5Else Kari Nordli ScheeleD 45- (30)45.12+6.0411.55
5Rune ScheeleH 50- (61)40.07+2.098.56
6Maja WangD 11-12N (10)56.15+19.4425.41
6Anne Johanne Lind NørbechD 21- (26)42.22+3.078.38
6Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (31)47.48+11.1514.39
6Teodor Mo HjelsethDirekte A-Kort (76)33.24+3.2310.48
7Anne M Hausken NordbergD 21- (26)42.24+3.098.39Last ned GPS-spor i gpx-format
8Eirik Langedal BreivikH 17-20E (løpstest) (65)13.31+0.375.33
8Kari MadslienD 50- (32)49.16+6.5113.06
8Astrid Christina EspedalDirekte C (27)40.37+7.4617.21
9Oda ScheeleD 17-A kort (22)1.03.53+14.4216.51
11Even Angell-PetersenH 45- (39)49.26+11.5410.05
11Isak JonssonH 17-20E (løpstest) (65)13.50+0.565.41
11Anders VisterH 21- (55)49.54+7.527.52
13Anne MadslienD 50- (32)52.50+10.2514.03
14Ingrid WangDirekte C (27)46.27+13.3619.51
14Kjetil EspedalH 50- (61)45.17+7.1910.05
15Gunhild Rogne HallandD 21- (26)57.34+18.1911.44
15Jostein TandbergH 17-20E (løpstest) (65)14.08+1.145.48
16Jon Iver BakkenH 50- (61)46.33+8.3510.22
16Per Melander OftenH 21- (55)51.40+9.388.08
18Marie LilandD 17-20 E (løpstest) (56)15.04+1.416.12
19Thine W JernbergDirekte C (27)52.59+20.0822.38
19Monica Tørnqvist HaldenD 50- (32)57.05+14.4015.10
24Nicole RagvinDirekte A-Lang (49)55.09+16.3611.15
27Lars Young VikH 17-20E (løpstest) (65)14.31+1.375.58
30Vegard HaldenH 50- (61)50.38+12.4011.16
38Anders BjergaardH 21- (55)1.02.59+20.579.56
41Henrik EijsinkH 21- (55)1.04.02+22.0010.05
41Espen JernbergDirekte A-Lang (49)1.15.08+36.3515.20
56Ole Petter HaugenH 50- (61)1.04.52+26.5414.26
Tuva W JernbergN-åpen (59)35.3517.47
Johanne Ragvin RystadN-åpen (59)1.01.3930.49
Helene ScheeleD -10 (9)21.429.57
Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12N (5)diskvalifisert
Frida Bakken UlsethD 17-A kort (22)diskvalifisert
Ingrid SkaarerDirekte B (31)diskvalifisert
Kasper Bakken VisethDirekte A-Kort (76)diskvalifisert
Siri UlvestadD 21- (26)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Sigur HeggedalH 21- (55)ikke startet

Odda OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt Kari LegårdD 17-A kort (22)49.1112.58
12Eivind TokheimH 60- (17)59.42+23.2215.52
14Åshild OmaD 17-A kort (22)1.16.25+27.1420.09
16Ida Solheim EideD 17-A kort (22)1.27.34+38.2323.06
18Ottar EideDirekte A-Kort (76)38.27+8.2612.26
32Arve LøyningDirekte A-Kort (76)42.13+12.1213.39
Vegard Solheim EideN-åpen (59)32.5816.29
Sigurd Oma LøyningN-åpen (59)38.5919.29
Emil Solheim ØyreN-åpen (59)34.2117.10
Harald Solheim EideH -10 (12)34.2115.45
Einar HansenH 17-B (14)brutt
Torbjørn Nguyen HansenDirekte B (31)brutt

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Per TorgersenDirekte A-Kort (76)34.53+4.5211.17
29Jon Terje EkelandH 50- (61)50.37+12.3911.16
42Siri ØkstadDirekte A-Kort (76)44.13+14.1214.18
Sigrid EkelandD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

OK Moss

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Inger LindløvD 70- (11)41.43+7.3319.40
6Linda FredhD 40- (7)2.04.21+1.12.0426.41
8Henning Bratland CarlsenH 45- (39)47.21+9.499.39
9Aurora GjølsjøD 17-20 E (løpstest) (56)14.39+1.166.01
14Roy GjerdingH 60- (17)1.09.56+33.3618.35
26Per Oscar SaugestadH 70- (30)1.04.11+28.3320.46
30Knut LindløvH 70- (30)1.26.53+51.1528.07
36Hallvard KorenH 50- (61)51.45+13.4711.31
43Karoline BjørnerødD 17-20 E (løpstest) (56)16.55+3.326.57
51Morten TangenH 21- (55)1.23.05+41.0313.06
53Johanne Bratland TjernshaugenD 17-20 E (løpstest) (56)18.12+4.497.29
Hanna BirkelandN-åpen (59)47.5423.57
Selma BirkelandN-åpen (59)48.3324.16
Bjørn PaulsenDirekte A-Kort (76)brutt

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Christian MichelsenH 17-20E (løpstest) (65)14.32+1.385.58

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tirill Liby SeipD 80- (1)1.08.5232.29
4Jan IsnesH 17-B (14)52.36+11.4916.08
16Hilde Gunn HellenesD 17-B (17)1.35.53+45.3729.24
21Morten AndresenH 55- (22)1.22.05+42.3518.16
23Tore HvidebergH 45- (39)59.24+21.5212.07
Susanne IsnesD 17-C (5)ikke startet

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Eva Marie GranD 70- (11)1.03.08+28.5829.46

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erlend SlokvikH 55- (22)40.40+1.109.03
13Kjersti SmåstuenD 17-B (17)1.12.34+22.1822.15
Jakob MoDirekte A-Lang (49)ikke startet

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Frode HaugskottH 50- (61)48.13+10.1510.44
29Anders HaugskottH 17-20E (løpstest) (65)14.39+1.456.01

OL Trollo

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren BruserudD 17-C (5)38.2716.25
7Dag Rønning JensenH 70- (30)42.47+7.0913.50
10Jan BøhleH 65- (20)44.15+9.5514.19
13Liv-Hege Roberg-RingheimDirekte C (27)45.44+12.5319.32
23Kristin BruserudD 45- (30)1.06.19+27.1117.29
34Ian RingheimH 45- (39)1.17.58+40.2615.54

OL Tønsberg og omegn

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per Jarle EikelandH 17-C (9)33.04+8.1014.07
5Tore S. RasmussenH 80- (9)49.50+11.4923.30
7Stig HjelsethH 17-C (9)49.04+24.1020.58
13Turid ØdegårdDirekte B (31)55.05+18.3216.53
17Stein ØdegårdDirekte B (31)1.04.36+28.0319.48
27Tore WatterdalDirekte A-Kort (76)40.53+10.5213.13
28Frode RobertsenDirekte A-Lang (49)1.00.01+21.2812.14
39Morten Krona HaflanH 17-20E (løpstest) (65)15.18+2.246.17
42Trym B IslandH 17-20E (løpstest) (65)15.30+2.366.22
58Jakob HjelsethH 17-20E (løpstest) (65)17.01+4.077.00
Henrik MathisenH -10 (12)36.1916.39
Odd Harald NilsenH 60- (17)diskvalifisert
Julie EikelandD 17-A kort (22)diskvalifisert

Oppsal Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ram RayamajhiH 17-C (9)24.5410.38
1Dagrun Brox RayamajhiD 35- (3)57.1111.40
1Kjell WintherH 70- (30)35.3811.31
4Petter NæssH 65- (20)37.34+3.1412.09
5Helge Grenager SolheimDirekte A-Kort (76)33.17+3.1610.46Last ned GPS-spor i gpx-format
7Inger Lise BjordalD 75- (7)1.15.06+33.5135.25
8Roar BjordalH 70- (30)42.51+7.1313.52
10Arnhild KroghD 45- (30)48.15+9.0712.43
15Espen WigaardH 45- (39)50.57+13.2510.23
17Erling HobølDirekte A-Kort (76)38.16+8.1512.23
21Ane Sofie KroghD 17-20 E (løpstest) (56)15.17+1.546.17
22Bo Utseth BøhlerengenDirekte B (31)1.11.04+34.3121.47
27Vidar GjelstadDirekte A-Lang (49)59.21+20.4812.06
28Boye D BøhlerengenDirekte A-Kort (76)40.57+10.5613.15
44Are WigaardH 21- (55)1.07.45+25.4310.41
61Katrine VegganDirekte A-Kort (76)56.49+26.4818.23
62Heidi BjørdalDirekte A-Kort (76)57.00+26.5918.26
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (59)42.1821.09

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Audrun UtskarpenD 40- (7)57.41+5.2412.22
2Bjørn GrindeH 65- (20)35.10+0.5011.22
4Dagfinn FøllesdalH 80- (9)48.06+10.0522.41
16Ove HaugvaldstadH 17-A kort (17)1.42.14+58.1421.56
17Guttorm L EggeH 50- (61)46.46+8.4810.24

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ragnhild BalsvikD 50- (32)51.41+9.1613.44

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (14)54.02+13.1516.34
11Ove KjetsåH 17-B (14)58.41+17.5418.00
12Tony HalsallH 17-B (14)1.03.43+22.5619.32

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thore KornmoH 45- (39)37.327.39
2Rasmus MathisenH 17-A kort (17)47.35+3.3510.12
2Knut Wiig MathisenH 55- (22)40.31+1.019.01
9Magne KlovningH 75- (14)1.00.09+21.4321.15
9Atle RemmeH 65- (20)43.00+8.4013.54
9Håvard SkriubakkenH 17-A kort (17)1.08.43+24.4314.44
9Kjell WestinH 55- (22)47.53+8.2310.39
10Dag AusenH 45- (39)48.41+11.099.56
11Inger Marie JohanssonD 65- (12)1.07.15+27.5123.45
13Hanne VassendD 17-20 E (løpstest) (56)14.55+1.326.08
14Sara MathisenD 45- (30)52.10+13.0213.45
14Hilde VassendD 50- (32)53.06+10.4114.07
15Ole JohanssonH 65- (20)47.19+12.5915.18
17Tove Evensen MathisenD 55- (18)1.08.51+32.1322.16
21Kjersti Adéla WestinD 21- (26)1.13.08+33.5314.55
22Hilde Kristine RosenvoldD 50- (32)58.35+16.1015.34
23Astri Marie RemmeD 21- (26)1.26.38+47.2317.40
33Truls FjeldstadH 45- (39)1.11.41+34.0914.37
36Jørn LangerudH 45- (39)1.19.54+42.2216.18
40Jon SkriubakkenH 50- (61)53.19+15.2111.52
62Alexander Repstad StoremyrH 17-20E (løpstest) (65)17.40+4.467.16
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (59)50.3225.16
Lenka WestinD 45- (30)diskvalifisert
Mona HolteD 40- (7)brutt
Lene MeenD 17-B (17)ikke startet
Janne LarsenD 45- (30)ikke startet
Håkon KornmoH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Elise AusenD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet
Hans Christian MeenH 45- (39)ikke startet
Anna MeenD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anders HagaH 17-20E (løpstest) (65)13.30+0.365.33
20Pernille SønsterudbråtenDirekte A-Kort (76)39.05+9.0412.38
33Anders HorveiH 17-20E (løpstest) (65)14.59+2.056.09
34Kristine Eide RappD 17-20 E (løpstest) (56)16.09+2.466.38
45Hanne Eide RappD 17-20 E (løpstest) (56)17.20+3.577.07
Pål Kogstad NæssH 50- (61)ikke startet
Øistein Fagerli NæssH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet

Ringerike OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kari StrandeD 65- (12)40.11+0.4714.11
2Helge RevhaugH 70- (30)40.25+4.4713.04
2Morten DåsnesH 60- (17)39.27+3.0710.29
3Monica BerglundD 40- (7)1.00.36+8.1913.00
4Sander ArnevikH 17-A kort (17)57.07+13.0712.15
4Ida Bolette EnerhaugenD 17-A kort (22)1.00.31+11.2015.58
4Kirsti KringhaugD 50- (32)47.41+5.1612.40
5Oskar ArnevikH 17-A kort (17)59.08+15.0812.41
7Live Joronn YtrehusD 65- (12)48.04+8.4016.59Last ned GPS-spor i gpx-format
7Kjersti StræteD 50- (32)48.39+6.1412.56
7Knut AasH 55- (22)46.10+6.4010.16
10Per Gunnar DahlH 60- (17)52.30+16.1013.57
11Anne-Kristin KvammeD 50- (32)51.47+9.2213.46
11Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (18)44.10+7.3214.17
15Torbjørn NørbechH 65- (20)47.19+12.5915.18
16Stig MellingH 45- (39)51.12+13.4010.26
17Sverre GrafferH 17-A kort (17)1.43.47+59.4722.16
21Line Skjevik ArnevikD 45- (30)1.02.58+23.5016.36
25Lars BerglundH 45- (39)1.00.32+23.0012.21
25Lars-Inge ArnevikH 21- (55)54.40+12.388.37
29Brede Høibak GundersenH 70- (30)1.10.19+34.4122.45
61Helge GrafferH 50- (61)1.28.42+50.4419.45
Hung StrandeDirekte A-Lang (49)diskvalifisert
Anne Guro NøklebyD 45- (30)ikke startet
Tuva Aas StræteD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Røyken OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgitte BekkelundD 75- (7)41.1519.27
6Torgeir StrandhagenH 60- (17)44.36+8.1611.51
8Anne Elvsaas MoD 70- (11)50.29+16.1923.48
14Olav MoH 75- (14)1.17.09+38.4327.15
15Øyvind Roger HansenH 55- (22)59.16+19.4613.11
18Inger SchibstedD 55- (18)1.38.15+1.01.3731.47
21Kjell RønnebergDirekte A-Kort (76)40.02+10.0112.57
29Aagot HartmannDirekte B (31)1.51.28+1.14.5534.11
Vemund RønnebergDirekte A-Kort (76)brutt

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Arne AadlandH 50- (61)37.588.27

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (20)37.47+3.2712.13

Sandefjord OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oddvar GjelstadH 80- (9)38.0117.55
2Frank EliassenH 75- (14)40.14+1.4814.13
5Markus EikåsH 17-C (9)43.58+19.0418.47
7Bjørn Willy HansenH 75- (14)51.13+12.4718.05
7Trond GjelstadH 50- (61)42.37+4.399.29
9Bjørn HaugenH 80- (9)1.15.20+37.1935.32
9May Helene HansenD 70- (11)55.49+21.3926.19
9Tiri RebårdD 55- (18)42.22+5.4413.42
11Ingeborg EikåsDirekte C (27)45.10+12.1919.18
12Mariann Øren ArvesenD 45- (30)50.17+11.0913.16
12Hans Gøran BjørkDirekte C (27)45.27+12.3619.25
17Sturle FurlandDirekte A-Lang (49)52.40+14.0710.44
24Wenche EikåsD 45- (30)1.09.42+30.3418.23
29Jo Børre EikåsH 45- (39)1.07.26+29.5413.45
29Mai Britt BjørkDirekte A-Kort (76)41.29+11.2813.25
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (59)1.00.0930.04
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (59)1.02.0431.02
Sindre FurlandH -10 (12)30.1813.53

Sandnes IL (Rogaland)

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian HaugvaldstadH 13-16N (1)27.2611.17
2Magnus LandstadH 45- (39)43.38+6.068.54
2Sigurd R. OftedalH 35- (2)51.45+2.379.31
2Marit HaavardsholmD 50- (32)45.24+2.5912.04
5Ole Morten ThingbøH 17-B (14)52.52+12.0516.13
5Morten AamodtH 55- (22)44.35+5.059.55
11Jon MyklebostH 17-A kort (17)1.11.39+27.3915.22
14Synnøve WestermoenD 17-B (17)1.13.56+23.4022.40
17Sturle OmdalH 55- (22)1.07.00+27.3014.55
18Ingeborg WathneD 17-A kort (22)1.36.09+46.5825.22
22Tom FurlandH 45- (39)58.37+21.0511.57
34Gisle WathneH 50- (61)51.28+13.3011.27
38Sunniva OmdalDirekte A-Lang (49)1.10.33+32.0014.23
44Ingrid OmdalDirekte A-Kort (76)45.07+15.0614.36
56Liv OmdalDirekte A-Kort (76)51.38+21.3716.42
57Rune ChristiansenH 50- (61)1.06.07+28.0914.43
Aslak WathneH -10 (12)47.2521.45
Geir HaugvaldstadDirekte A-Kort (76)diskvalifisert
Anja VistnesD 17-C (5)ikke startet
Sunniva OmdalD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet
Hannah MalmeiD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet
Kim RichterH 40- (6)ikke startet

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Tone Karina IngesenD 50- (32)57.56+15.3115.24
27Wenche LindløvD 50- (32)1.08.17+25.5218.09
37Øystein JensenH 50- (61)51.55+13.5711.33
47Ole IngesenH 50- (61)57.35+19.3712.49

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Yolanda DirksenD 50- (32)1.46.23+1.03.5828.17
58Peter DirksenH 50- (61)1.18.59+41.0117.35

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid StrandeD 65- (12)43.51+4.2715.29
5Grete S B HoviD 55- (18)39.15+2.3712.42
7Harald HoviH 60- (17)44.42+8.2211.53
45Harald OmlandDirekte A-Lang (49)1.21.10+42.3716.33

Stavanger Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Stein Arne OlsenH 50- (61)44.43+6.459.57
14Tone TorgersenDirekte A-Kort (76)36.49+6.4811.54
37Harald KalagerH 21- (55)1.02.55+20.539.55
49Pål BårdsenH 50- (61)59.11+21.1313.10
52Espen KarlsenH 21- (55)1.30.19+48.1714.14

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jakob HaugenH 50- (61)45.19+7.2110.05
31Kyrre KraftH 45- (39)1.09.10+31.3814.06
57Audun Wanvik HaugenH 17-20E (løpstest) (65)16.35+3.416.49
Henrik KraftH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus SigurdssonH 11-12N (5)25.0911.29
5Runar KittilsenH 70- (30)41.23+5.4513.23
12Ragnar Niemi BergH 65- (20)46.08+11.4814.55
12Sunniva Nergaard BergD 17-A kort (22)1.08.42+19.3118.07
20Bjørnar OlsrødH 50- (61)47.51+9.5310.39
23Elin GravningenDirekte B (31)1.12.06+35.3322.06
36Tor Sverre GravningenDirekte A-Kort (76)43.00+12.5913.54
38Håkon BergDirekte A-Kort (76)43.25+13.2414.03
52Even GravningenH 17-20E (løpstest) (65)16.20+3.266.43

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigvald RobberstadH 75- (14)38.2613.34
3Ingolf DybvikH 75- (14)44.31+6.0515.43
4Edel SlettemarkD 70- (11)41.45+7.3519.41
9Kenneth WesterheimH 45- (39)48.01+10.299.47
10Jørgen WesterheimDirekte B (31)51.23+14.5015.45
24Steinar SlettemarkH 70- (30)59.25+23.4719.13

Sturla, IF

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (5)30.41+5.3214.00
4Roger WiikDirekte A-Kort (76)32.41+2.4010.34
5Ellen Akiko Horni-JohnsenDirekte C (27)39.53+7.0217.02
6Anders JohnsenDirekte C (27)39.54+7.0317.03
7Gry Bruland VråleD 70- (11)47.36+13.2622.27
7Håkon WoldH 45- (39)46.30+8.589.29
9Geir Holm GundersenH 60- (17)48.07+11.4712.47
10Marthe Graff-WiikDirekte C (27)42.40+9.4918.14
13Lasse VråleH 75- (14)1.17.04+38.3827.13
22Andrea Kirkenes FjellDirekte C (27)1.03.02+30.1126.56
23Morten FjellDirekte C (27)1.04.41+31.5027.38
41Trine MelheimDirekte A-Kort (76)43.53+13.5214.12
51Johan Kristian UndelandH 17-20E (løpstest) (65)16.15+3.216.41
53Stine KaiserDirekte A-Kort (76)49.53+19.5216.08
55Espen MelheimDirekte A-Kort (76)51.31+21.3016.40
Kristian KaiserN-åpen (59)49.3224.46
Andreas MelheimN-åpen (59)39.4719.53
Torbjørn Melheim SvendsenN-åpen (59)24.0012.00

SV Turbine Neubrandenburg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Nils SchmiedebergH 45- (39)45.41+8.099.19
17Anke SchmiedebergDirekte C (27)52.37+19.4622.29

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jan VærpH 75- (14)44.54+6.2815.51
5Kjell Erik RøislandDirekte A-Lang (49)42.31+3.588.40

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Jørn TorgersenH 70- (30)51.29+15.5116.39

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Else MoeD 17-B (17)1.00.45+10.2918.38
39Jostein MoeH 21- (55)1.03.39+21.3710.02

Turun Mätsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erling SommerfeldtDirekte A-Lang (49)40.46+2.138.19

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Leif Arne NytrøenDirekte B (31)46.17+9.4414.11
14Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (18)48.48+12.1015.47
46Gaute Kvittum NytrøenH 17-20E (løpstest) (65)15.50+2.566.30
Ane Ingeborg KalbækkenD 17-A kort (22)ikke startet

Vang OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Even LindaasH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet
Jostein Svaland DaleH 17-20E (løpstest) (65)ikke startet

Varanger Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars MauritzsenH 80- (9)1.12.29+34.2834.11

Varegg Fleridrett

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone RosenlundD 17-B (17)50.1615.25
1Torill Kjenes HauglandD 17-N (2)56.3623.17
2Tore NymarkH 50- (61)39.04+1.068.42
5Magnus GjerstadH 17-20E (løpstest) (65)13.16+0.225.27
5Sveinung RykkjeH 45- (39)45.28+7.569.16
5Pål ThomassenH 40- (6)1.18.03+15.3014.22
6Karianne StrømmeD 45- (30)46.02+6.5412.08
7Mathias Kjærner-SembH 17-A kort (17)1.05.48+21.4814.07
10Bjørn SteinhaugH 17-A kort (17)1.10.50+26.5015.12
10Oskar RøenH 21- (55)49.24+7.227.47
11Tore LidDirekte B (31)51.43+15.1015.51
17Morten Jarvis WestergårdH 21- (55)51.58+9.568.11
18Jan Kjærner-SembH 50- (61)47.18+9.2010.32
18Kristian Fredrik ThomassenDirekte A-Lang (49)52.45+14.1210.45
19Per Øivind HusbyH 65- (20)54.22+20.0217.35
19Linda RykkjeD 45- (30)58.22+19.1415.24
20Turid VrålstadDirekte B (31)1.06.42+30.0920.27
24Helge Tiger HauglandH 50- (61)49.17+11.1910.58
24Tove AasheimD 50- (32)1.01.55+19.3016.28
27Kristian LøvåsH 50- (61)50.01+12.0311.08
28Inger BjergaD 50- (32)1.10.20+27.5518.42
29Mathias RosenlundDirekte A-Lang (49)1.01.31+22.5812.33
32Vyacheslav MukhidinovH 21- (55)57.41+15.399.05
32Tora Aasheim NymarkD 17-20 E (løpstest) (56)16.06+2.436.37
35Olena StrugalovaDirekte A-Kort (76)42.59+12.5813.54
38Mari Strømme LidD 17-20 E (løpstest) (56)16.36+3.136.49
39Kristian RykkjeH 17-20E (løpstest) (65)15.18+2.246.17
48Stian RykkjeH 17-20E (løpstest) (65)15.55+3.016.33
51Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-20 E (løpstest) (56)17.57+4.347.23
55Helge RosenlundH 50- (61)1.04.39+26.4114.23
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12N (10)diskvalifisert
Marie ThomassenD 11-12N (10)diskvalifisert
Erlend Vrålstad LøvåsDirekte C (27)diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21- (55)diskvalifisert
Markus Kjærner-SembH 21- (55)diskvalifisert
Vibeke NymoD 17-B (17)ikke startet
Eirunn Husby NordstadD 17-A kort (22)ikke startet

Varteig OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Einar Kristian LundeH 60- (17)40.32+4.1210.46
6Anders EspenesH 17-C (9)44.05+19.1118.50
26Ragnhild BrenåsDirekte C (27)1.24.50+51.5936.15
48Dag BrenåsH 50- (61)59.09+21.1113.10
70Bjørn AarbuDirekte A-Kort (76)1.10.39+40.3822.51
Anna Elizabeth ÅrbuN-åpen (59)46.0023.00
Roy Roger EspenesH 17-C (9)diskvalifisert
Julie BrenåsDirekte C (27)ikke startet
Henrik Julian Fontes AarbuDirekte A-Kort (76)ikke startet

Vegårshei IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida Smeland NygårdseterD 13-16N (5)32.5213.31
4Jørgen FlatenH 11-12N (5)1.00.37+35.2827.40
5Tomine FlatenD 13-16N (5)1.00.46+27.5425.00
11Sten Åge NygårdseterH 50- (61)44.01+6.039.48
16Arnhild U. BråtenD 50- (32)55.45+13.2014.49
22Ole Petter VestølH 50- (61)48.35+10.3710.49
25Karine VestølDirekte A-Kort (76)40.40+10.3913.09
30Olav VestølH 21- (55)56.07+14.058.51
32Anders VestølH 17-20E (løpstest) (65)14.52+1.586.07
35Jon NilsenH 21- (55)1.00.15+18.139.30
35Arild FlatenH 45- (39)1.18.24+40.5216.00
44Geir BråtenH 50- (61)55.08+17.1012.16
48Emma Smeland NygårdseterDirekte A-Kort (76)46.40+16.3915.06
57Gerd Karin VestølDirekte A-Kort (76)51.57+21.5616.48
Elise FlatenN-åpen (59)57.0028.30

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Geir NilsenH 21- (55)1.03.54+21.5210.04

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johan JanssonH 80- (9)57.13+19.1226.59

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jostein AlvestadH 60- (17)43.55+7.3511.40

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Terje LinløkkenDirekte A-Kort (76)44.42+14.4114.27
Anna Cecilie LinløkkenD 17-20 E (løpstest) (56)ikke startet

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Jan HauglandDirekte A-Kort (76)40.52+10.5113.13

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lasse Bredal-KnutsenDirekte B (31)45.22+8.4913.54
6Gustav Vaaje-KolstadH 40- (6)1.55.17+52.4421.13
8Håkon DanevadH 50- (61)42.40+4.429.30
24Lina Skiaker KlechDirekte C (27)1.08.13+35.2229.09
25Vilde Vaaje-KolstadDirekte C (27)1.08.25+35.3429.14
Astri Bredal-KnutsenN-åpen (59)38.5019.25
Odin Schei DanevadN-åpen (59)37.3118.45
Synne Schei DanevadD -10 (9)33.3915.26
Tove Vaaje-KolstadD 40- (7)diskvalifisert
Ingunn ScheiDirekte A-Kort (76)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor