Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

D 17-20 E (løpstest)

2 430 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.235.30
2Ragne WiklundNydalens SK13.42+0.195.38
3Oda J SikkelandIL Tyrving13.57+0.345.44
4Malin SandstadFreidig14.00+0.375.45
5Andrea RanvikKonnerud IL14.08+0.455.48
6Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø14.12+0.495.50
7Lene Berg HanssenByåsen IL14.28+1.055.57
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.34+1.115.59
9Aurora GjølsjøOK Moss14.39+1.166.01
10Ragnhild EideByåsen IL14.44+1.216.03
11Synne StrandAsker Skiklubb14.53+1.306.07
12Karen Hoel JomaasFossum IF14.54+1.316.07
13Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14.55+1.326.08
13Hanne VassendPorsgrunn OL14.55+1.326.08
15Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.59+1.366.09
16Vera MelkildFreidig15.02+1.396.11
16Anniken RanvikKonnerud IL15.02+1.396.11
18Marie LilandNydalens SK15.04+1.416.12
19Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK15.09+1.466.14
20Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.10+1.476.14
21Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.17+1.546.17
22Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.20+1.576.18
23Marlin HaavengenKongsberg OL15.22+1.596.19
24Mari Landro SvingheimKonnerud IL15.23+2.006.19
25Hedda Raadal BjørloHalden SK15.27+2.046.21
25Ane DyrkornEiker OL15.27+2.046.21
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb15.38+2.156.26
27Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering15.38+2.156.26
29Margrethe WisløffAsker Skiklubb15.41+2.186.27
30Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK15.50+2.276.30
31Mina JørgensenIL Tyrving16.03+2.406.36
32Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett16.06+2.436.37
33Aurora MoholthKongsberg OL16.07+2.446.37
34Kristine Eide RappRaumar Orientering16.09+2.466.38
35Thea LandKonnerud IL16.24+3.016.44
36Thea DyrkornEiker OL16.30+3.076.47
37Malin HaugeHisøy OK16.31+3.086.47
38Mari Strømme LidVaregg Fleridrett16.36+3.136.49
39Andrea VaneboKongsberg OL16.38+3.156.50
40Agnethe HasliGjø-Vard OL16.42+3.196.52
40Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16.42+3.196.52
42Åsne Naadland HoloFossum IF16.46+3.236.53
43Karoline BjørnerødOK Moss16.55+3.326.57
44Tale StrandKongsberg OL17.04+3.417.01
45Hanne Eide RappRaumar Orientering17.20+3.577.07
46Ingeborg RognstadHadeland OL17.29+4.067.11
47Emma Meyer LarssonIL Tyrving17.30+4.077.12
48Ingvild LangeggenKongsberg OL17.40+4.177.16
49Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.46+4.237.18
50Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK17.51+4.287.20
51Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17.57+4.347.23
52Karoline AuneHalden SK18.01+4.387.24
53Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.12+4.497.29
54Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.20+4.577.32
55Anne Willkommen EikenNTNUI21.07+7.448.41
56Kathinka RogstadKongsberg OL22.46+9.239.22
Pernille KatlaFossum IFikke startet
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet
Elise AusenPorsgrunn OLikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet
Christine HoenEiker OLikke startet
Line SølbergIL Leikikke startet
Anna MeenPorsgrunn OLikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Sigrid EkelandOddersjaa SSKikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Tuva Aas StræteRingerike OLikke startet

H 17-20E (løpstest)

2 430 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK12.545.18
2Lukas LilandNydalens SK13.02+0.085.21
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.13+0.195.26
4Einar MelsomFossum IF13.15+0.215.27
5Magnus GjerstadVaregg Fleridrett13.16+0.225.27
6Kasper FosserHeming Orientering13.29+0.355.32
7Anders HagaRaumar Orientering13.30+0.365.33
8Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.31+0.375.33
9Jørgen BaklidKonnerud IL13.35+0.415.35
10Mats EidsmoFreidig13.38+0.445.36
11Isak JonssonNydalens SK13.50+0.565.41
12Kristian PyttenKristiansand OK13.56+1.025.44
13Sebastian DalandKristiansand OK14.01+1.075.46
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.05+1.115.47
15Jostein TandbergNydalens SK14.08+1.145.48
16Niels Christian HellerudHalden SK14.09+1.155.49
16Mathias GløersenBækkelagets SK14.09+1.155.49
18Marius AurebekkKristiansand OK14.12+1.185.50
19Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.13+1.195.51
20Simen Spets StorhovFreidig14.14+1.205.51
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14.17+1.235.52
21Oscar LyngenFreidig14.17+1.235.52
23Aslak HeimdalKonnerud IL14.20+1.265.53
24Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving14.25+1.315.55
25Sindre R HoltHedrum OL14.26+1.325.56
26Sander ArntzenAsker Skiklubb14.28+1.345.57
27Lars Young VikNydalens SK14.31+1.375.58
28Christian MichelsenOK Pan Århus14.32+1.385.58
29Anders HaugskottOL Trollelg14.39+1.456.01
30Scott JuvikIL Gular14.44+1.506.03
30Erlend BrendstuenHalden SK14.44+1.506.03
32Anders VestølVegårshei IL14.52+1.586.07
33Martin Borge HeirFossum IF14.59+2.056.09
33Anders HorveiRaumar Orientering14.59+2.056.09
35Lars SandstadFreidig15.00+2.066.10
36Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.01+2.076.10
37Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.05+2.116.12
38Olav Milian Schmitt GranNTNUI15.07+2.136.13
39Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15.18+2.246.17
39Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn15.18+2.246.17
41Kristian Fredrik LynumFreidig15.19+2.256.18
42Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15.30+2.366.22
43Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15.34+2.406.24
44Mathias HermstadFreidig15.41+2.476.27
45Håkon HolstadFreidig15.46+2.526.29
46Gaute Kvittum NytrøenTynset IF15.50+2.566.30
47Vegard KittilsenFreidig15.53+2.596.32
48Stian RykkjeVaregg Fleridrett15.55+3.016.33
49Anders Martin JørstadKongsberg OL16.08+3.146.38
50Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16.13+3.196.40
51Johan Kristian UndelandSturla, IF16.15+3.216.41
52Even GravningenStokke IL16.20+3.266.43
53Eirik Høst FossgardLillomarka OL16.26+3.326.45
54Per Clemet WisløffAsker Skiklubb16.27+3.336.46
55Sondre OttesenFredrikstad SK16.33+3.396.48
55Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16.33+3.396.48
57Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16.35+3.416.49
58Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.01+4.077.00
59Mathias Pedersen VoldLillomarka OL17.04+4.107.01
60Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL17.33+4.397.13
61Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.38+4.447.15
62Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL17.40+4.467.16
63Jonatan AuneHalden SK18.08+5.147.27
64Elias BergsetIL Veten19.33+6.398.02
65Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.58+7.048.13
Joar GjerdahlKonnerud ILikke startet
Even LindaasVang OLikke startet
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringikke startet
Oskar Spets StorhovFreidigikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

N-åpen

2 000 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL40.2320.11
Marte Aakre-LarsenAndebu IL40.1320.06
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa1.01.3630.48
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa47.0123.30
Sander AkselsenKonnerud IL35.2617.43
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF45.1622.38
Erik BerganKongsberg OL28.5814.29
Hanna BirkelandOK Moss47.5423.57
Selma BirkelandOK Moss48.3324.16
Amalie BirkelundAsker Skiklubb1.17.4838.54
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering38.5019.25
Eivind BredholtKongsberg OL48.0324.01
Håkon BryggenHalden SK37.5818.59
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering37.3118.45
Vilma DanevadFredrikstad SK31.4115.50
Kamille DanielsenKongsberg OL43.5821.59
Tobias DanielsenKongsberg OL43.5421.57
Vegard Solheim EideOdda OL32.5816.29
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK1.00.0930.04
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK1.02.0431.02
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL50.3225.16
Elise FlatenVegårshei IL57.0028.30
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL53.5926.59
Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL49.5324.56
Fredrik GrønsethFossum IF37.4218.51
Linus Mestad HansenLillomarka OL57.4128.50
Silas Mestad HansenLillomarka OL57.5928.59
Sofus Mestad HansenLillomarka OL57.2528.42
Nila HillerenEiker OL34.2417.12
Tuva W JernbergNydalens SK35.3517.47
Kristian KaiserSturla, IF49.3224.46
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb49.0824.34
Synne KjernsmoAsker Skiklubb48.3424.17
Eirik LestebergKongsberg OL32.4316.21
Magnus LestebergKongsberg OL55.4227.51
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL53.5626.58
Sigurd Oma LøyningOdda OL38.5919.29
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK38.5919.29
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK27.5113.55
Ronia Robin MarstonHemsedal IL43.2521.42
Andreas MelheimSturla, IF39.4719.53
Tiril MyklatunIL Tyrving37.4518.52
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb36.0518.02
Eline Maudal PettersenKongsberg OL52.2726.13
Maia Maudal PettersenKongsberg OL52.3626.18
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering42.1821.09
Mathis RenardKongsberg OL33.4716.53
Johanne Ragvin RystadNydalens SK1.01.3930.49
Martine RøkebergEiker OL39.3919.49
Sebastian RøkebergEiker OL29.2414.42
Gaute Bratland SolbergBø OL51.0225.31
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL35.5217.56
Johan Sommerstad-EidAndebu IL51.1025.35
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF24.0012.00
Anneli Heien SælebakkeEiker OL54.3927.19
Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb1.17.4638.53
Emil Solheim ØyreOdda OL34.2117.10
Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL46.0023.00
Helga BackerAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingrid H. SveenHaugesund IL Orienteringbrutt
Balder Torvanger LysbakkenNotodden OLikke startet
Eir Torvanger LysbakkenNotodden OLikke startet

D -10

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa49.4222.47
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL1.09.5132.02
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering33.3915.26
Tiril GammelmoHadeland OL48.2522.12
Frida HopeModum OL59.5727.29
Inez NelsonLardal OL1.06.1430.22
Astrid ReuschHeming Orientering34.5015.58
Helene ScheeleNydalens SK21.429.57
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL35.3316.18

D 11-12N

2 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina HobbelstadEiker OL36.3116.40
2Ida GammelmoHadeland OL36.32+0.0116.40
3Tuva BredholtKongsberg OL39.01+2.3017.48
4Victoria StørenBø OL51.14+14.4323.23
5Juliane NæssKongsberg OL56.03+19.3225.35
6Maja WangNydalens SK56.15+19.4425.41
7Anna GjestrudNotodden OL59.38+23.0727.13
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Marie ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 13-16N

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL32.5213.31
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL41.57+9.0517.15
3Karoline FjæreHedrum OL42.16+9.2417.23
4Stella S. DahleFana IL57.03+24.1123.28
5Tomine FlatenVegårshei IL1.00.46+27.5425.00

D 17-A kort

3 790 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt Kari LegårdOdda OL49.1112.58
2Silje HaugeHisøy OK52.19+3.0813.48
3Ada WulfsbergNydalens SK57.58+8.4715.17
4Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.00.31+11.2015.58
5Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.00.39+11.2816.00
6Kristina VollHaugesund IL Orientering1.00.41+11.3016.00
7Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.00.49+11.3816.02
8Linn Hege RosoLardal OL1.00.55+11.4416.04
9Oda ScheeleNydalens SK1.03.53+14.4216.51
10Berit Irene BergsetGjø-Vard OL1.07.11+18.0017.43
11Marianne Solheim SandbergModum OL1.07.17+18.0617.45
12Sunniva Nergaard BergStokke IL1.08.42+19.3118.07
13Anna Isnes TyseEiker OL1.10.09+20.5818.30
14Åshild OmaOdda OL1.16.25+27.1420.09
15Sanna FinstadKongsberg OL1.21.57+32.4621.37
16Ida Solheim EideOdda OL1.27.34+38.2323.06
17Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.31.45+42.3424.12
18Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.36.09+46.5825.22
19Elise StørenBø OL1.39.58+50.4726.22
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Marte Karine LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Ida MonsenEgersund OKikke startet

D 17-B

3 260 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett50.1615.25
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL51.02+0.4615.39
3Tone Sølie LysnesHedrum OL56.16+6.0017.15
4Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving58.09+7.5317.50
5Else MoeTorridal IL1.00.45+10.2918.38
6Kristin HjortlandLarvik OK1.01.52+11.3618.58
7Susanne StrømHedrum OL1.03.50+13.3419.34
8Inger Isnes TyseEiker OL1.04.29+14.1319.46
9Mie ZagarLarvik OK1.06.30+16.1420.23
10Anne Berg GjølbergLarvik OK1.07.27+17.1120.41
11Katrine van RaaijHedrum OL1.07.41+17.2520.45
12Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL1.08.41+18.2521.04
13Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.12.34+22.1822.15
14Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.13.56+23.4022.40
15Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.18.59+28.4324.13
16Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.35.53+45.3729.24
17Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.42.59+52.4331.35
Lene MeenPorsgrunn OLikke startet
Vibeke NymoVaregg Fleridrettikke startet
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet

D 17-C

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren BruserudOL Trollo38.2716.25
2Rita SantschiModum OL41.37+3.1017.47
3Katherine EstepKonnerud IL48.13+9.4620.36
4Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL56.50+18.2324.17
5Kristin JohanssonHedrum OL59.27+21.0025.24
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sigrid SkjelbredKongsberg OLikke startet
Susanne IsnesOK Skeidiikke startet
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet

D 17-N

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett56.3623.17
Line Kaupang LyeLarvik OKdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

D 21-

4 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL39.158.00
2Kamilla OlaussenFredrikstad SK39.29+0.148.03
3Kine Hallan SteiwerHalden SK41.23+2.088.26
4Marte NarumNydalens SK42.08+2.538.35
5Marianne AndersenKristiansand OK42.20+3.058.38
6Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK42.22+3.078.38
7Anne M Hausken NordbergNydalens SK42.24+3.098.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ingjerd MyhreKongsberg OL42.52+3.378.44
9Ingrid LundanesNTNUI43.12+3.578.48
10Lone BrochmannBækkelagets SK46.47+7.329.32
11Eva JurenikovaHalden SK48.21+9.069.52
12Iliana IlievaHalden SK50.27+11.1210.17
13Tonje VassendNTNUI52.38+13.2310.44
14Ragnhild HjermstadFossum IF53.28+14.1310.54
15Gunhild Rogne HallandNydalens SK57.34+18.1911.44
16Solveig BlandkjennIL Tyrving1.00.15+21.0012.17
17Helen MartinsenIL Gular1.03.58+24.4313.03
18Anita HillerenEiker OL1.05.31+26.1613.22
19Vendula SramkovaHemsedal IL1.05.59+26.4413.27
20Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.07.43+28.2813.49
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.13.08+33.5314.55
22Marita Lilja GrønhovdModum OL1.17.46+38.3115.52
23Astri Marie RemmePorsgrunn OL1.26.38+47.2317.40
24Mariell ArntzenGneist, IL1.27.45+48.3017.54
Marthe GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Anette JuveliKonnerud ILdiskvalifisert
Mariann UlvestadBækkelagets SKikke startet
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet
Siri UlvestadNydalens SKikke startet

D 35-

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering57.1111.40
2Anne Marthe PeveriEiker OL1.19.15+22.0416.10
3Pernille NaufHedrum OL1.24.42+27.3117.17

D 40-

4 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK52.1711.13
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK57.41+5.2412.22
3Monica BerglundRingerike OL1.00.36+8.1913.00
4Linn Carina DalandKristiansand OK1.37.21+45.0420.53
5Torill Hynne FjæreHedrum OL1.42.32+50.1522.00
6Linda FredhOK Moss2.04.21+1.12.0426.41
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Mona HoltePorsgrunn OLbrutt

D 45-

3 790 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK39.0810.19
2Jorun RuudAsker Skiklubb42.49+3.4111.17
3Valborg MadslienLillehammer OK43.56+4.4811.35
4Runa Lien BackstrømHalden SK44.03+4.5511.37
5Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK45.12+6.0411.55
6Karianne StrømmeVaregg Fleridrett46.02+6.5412.08
7May Ingela HopeModum OL46.52+7.4412.21
8Kristin SandvenNotodden OL46.58+7.5012.23
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb47.46+8.3812.36
10Arnhild KroghOppsal Orientering48.15+9.0712.43
11Hanne Lerche RaadalHalden SK49.05+9.5712.57
12Mariann Øren ArvesenSandefjord OK50.17+11.0913.16
12Tone AlmåsIL Leik50.17+11.0913.16
14Sara MathisenPorsgrunn OL52.10+13.0213.45
15Birgit Økern JensenKonnerud IL53.04+13.5614.00
16Vibeke ØyeIL Gular53.34+14.2614.08
17Marianne HaugeHisøy OK56.09+17.0114.48
18Frauke Schmitt GranHalden SK58.00+18.5215.18
19Linda RykkjeVaregg Fleridrett58.22+19.1415.24
20Marian KjellevoldIL Gular1.01.06+21.5816.07
21Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.02.58+23.5016.36
22Vibeke LamarkGanddal IL1.05.26+26.1817.15
23Kristin BruserudOL Trollo1.06.19+27.1117.29
24Wenche EikåsSandefjord OK1.09.42+30.3418.23
25Anette Kjærås FiringAndebu IL1.11.14+32.0618.47
26Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.19.05+39.5720.51
27Marianne ReuschHeming Orientering1.22.09+43.0121.40
28Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.22.30+43.2221.46
29Elin BordøyHedrum OL1.38.21+59.1325.56
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Janne LarsenPorsgrunn OLikke startet

D 50-

3 760 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb42.2511.16
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)45.24+2.5912.04
3Inger Tone NygårdEgersund OK45.42+3.1712.09
4Kirsti KringhaugRingerike OL47.41+5.1612.40
5Torunn Spets StorhovFreidig47.57+5.3212.45
6Lucie StørmerFossum IF48.22+5.5712.51
7Kjersti StræteRingerike OL48.39+6.1412.56
8Kari MadslienNydalens SK49.16+6.5113.06
9Isa HeggedalKonnerud IL51.14+8.4913.37
10Ragnhild BalsvikOsterøy IL51.41+9.1613.44
11Anne-Kristin KvammeRingerike OL51.47+9.2213.46
12Rine HanssenByåsen IL51.49+9.2413.46
13Anne MadslienNydalens SK52.50+10.2514.03
14Hilde VassendPorsgrunn OL53.06+10.4114.07
15Tove HeimdalKonnerud IL53.10+10.4514.08
16Arnhild U. BråtenVegårshei IL55.45+13.2014.49
17Veslemøy SolbergKonnerud IL55.51+13.2614.51
18Marianne NjåsteinIL Tyrving55.54+13.2914.52
19Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK57.05+14.4015.10
20Tone Karina IngesenSarpsborg OL57.56+15.3115.24
21Anne Kristine NorderudIL Tyrving58.18+15.5315.30
22Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58.35+16.1015.34
23Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.00.17+17.5216.01
24Tove AasheimVaregg Fleridrett1.01.55+19.3016.28
25Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.03.22+20.5716.51
26Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.07.05+24.4017.50
27Wenche LindløvSarpsborg OL1.08.17+25.5218.09
28Inger BjergaVaregg Fleridrett1.10.20+27.5518.42
29Toini SkyttersæterKonnerud IL1.10.37+28.1218.46
30Hege WangLillomarka OL1.17.20+34.5520.34
31Mai Iren AlmåsIL Leik1.23.00+40.3522.04
32Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.46.23+1.03.5828.17
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

D 55-

3 090 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig SikkelandIL Tyrving36.3811.51
2Sirpa LiljaModum OL38.03+1.2512.18
3Heidi SchatvetNotodden OL38.28+1.5012.26
4Gunhild HennumLierbygda OL39.03+2.2512.38
5Grete S B HoviSkien OK39.15+2.3712.42
6Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL39.16+2.3812.42
7Ann Karin TjørhomGanddal IL41.45+5.0713.30
8Runa SkyttersæterHeming Orientering41.51+5.1313.32
9Tiri RebårdSandefjord OK42.22+5.4413.42
10Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb43.03+6.2513.55
11Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL44.10+7.3214.17
12Randi NicolaisenAsker Skiklubb46.58+10.2015.11
13Magnhild T. MølnvikFossum IF47.18+10.4015.18
14Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF48.48+12.1015.47
15Hege FjellbirkelandIL Gular1.00.18+23.4019.30
16Eli Tufte HanssenEiker OL1.04.57+28.1921.01
17Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.08.51+32.1322.16
18Inger SchibstedRøyken OL1.38.15+1.01.3731.47
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OKikke startet
Bodil HulløenKristiansand OKikke startet

D 65-

2 830 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL39.2413.55
2Kari StrandeRingerike OL40.11+0.4714.11
3Randi Kristin NærumLarvik OK43.11+3.4715.15
4Ingrid StrandeSkien OK43.51+4.2715.29
5Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø45.41+6.1716.08
6Aud KjemperudEiker OL47.46+8.2216.52
7Live Joronn YtrehusRingerike OL48.04+8.4016.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ingjerd SognnæsBergens TF48.51+9.2717.15
9Berit HegdalBergens TF53.53+14.2919.02
10Elisabeth RødAndebu IL57.52+18.2820.26
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.07.15+27.5123.45
12Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.08.22+28.5824.09

D 70-

2 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF34.1016.06
2Bjørg MostaulBø OL37.29+3.1917.40
3Inger LindløvOK Moss41.43+7.3319.40
4Edel SlettemarkStord Orientering41.45+7.3519.41
5Gerd LangsethLarvik OK43.40+9.3020.35
6Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL44.11+10.0120.50
7Gry Bruland VråleSturla, IF47.36+13.2622.27
8Anne Elvsaas MoRøyken OL50.29+16.1923.48
9May Helene HansenSandefjord OK55.49+21.3926.19
10Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL58.27+24.1727.34
11Eva Marie GranOK Øst1.03.08+28.5829.46
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLikke startet

D 75-

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL41.1519.27
2Liv HorntvedtIL Imås41.24+0.0919.31
3Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb43.49+2.3420.40
4Unni DrageHaugerud IF47.39+6.2422.28
5Ingvill VoldFana IL1.03.05+21.5029.45
6Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.11.37+30.2233.46
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.15.06+33.5135.25

D 80-

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.08.5232.29

H -10

2 180 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL46.1321.12
Harald Solheim EideOdda OL34.2115.45
Sindre FurlandSandefjord OK30.1813.53
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL35.1816.11
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn36.1916.39
Jon StrandKongsberg OL38.1117.30
Filip SveenHaugesund IL Orientering52.1523.58
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK37.3017.12
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)47.2521.45
Ville Emil WingstedtHalden SK30.4914.08
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering35.1916.12
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL25.0911.29
2Linus Westerberg-HeltneSturla, IF30.41+5.3214.00
3Oskar HopeModum OL48.03+22.5421.56
4Jørgen FlatenVegårshei IL1.00.37+35.2827.40
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Kristian Kaupang LyeLarvik OKikke startet

H 13-16N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27.2611.17

H 17-A kort

4 660 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HeggedalNydalens SK44.009.26
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL47.35+3.3510.12
3Kenneth SandvoldEiker OL50.29+6.2910.50
4Sander ArnevikRingerike OL57.07+13.0712.15
5Oskar ArnevikRingerike OL59.08+15.0812.41
6Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.03.08+19.0813.32
7Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.05.48+21.4814.07
8Jarle LysnesHedrum OL1.07.06+23.0614.23
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.08.43+24.4314.44
10Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.10.50+26.5015.12
11Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.11.39+27.3915.22
12Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.12.06+28.0615.28
13Johannes LangaasNidarøst OK1.17.48+33.4816.41
14Eelco van RaaijHedrum OL1.18.59+34.5916.56
15Ludvig JohnsenHedrum OL1.36.36+52.3620.43
16Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK1.42.14+58.1421.56
17Sverre GrafferRingerike OL1.43.47+59.4722.16
Erlend GjestrumHedrum OLikke startet

H 17-B

3 260 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge RingheimLarvik OK40.4712.30
2Glenn Ekholdt HillerenEiker OL41.49+1.0212.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL43.07+2.2013.13
4Jan IsnesOK Skeidi52.36+11.4916.08
5Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)52.52+12.0516.13
6Ivar Mikal TyseEiker OL53.42+12.5516.28
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL54.02+13.1516.34
8Ulrik Andre StrømHedrum OL55.00+14.1316.52
9Kjetil JacobsenHamar OK56.21+15.3417.17
10Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering57.09+16.2217.31
11Ove KjetsåOtra IL58.41+17.5418.00
12Tony HalsallOtra IL1.03.43+22.5619.32
13Thor NorderudIL Tyrving1.08.50+28.0321.06
Torstein LyeLarvik OKdiskvalifisert
Einar HansenOdda OLbrutt
Roar SkoglundGjø-Vard OLbrutt

H 17-C

2 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ram RayamajhiOppsal Orientering24.5410.38
2Kinne H. HogewegModum OL27.35+2.4111.47
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn33.04+8.1014.07
4Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK38.20+13.2616.22
5Markus EikåsSandefjord OK43.58+19.0418.47
6Anders EspenesVarteig OL44.05+19.1118.50
7Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn49.04+24.1020.58
8Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.03.27+38.3327.06
Roy Roger EspenesVarteig OLdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

H 17-N

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL29.4612.14
2Lennart VingtoftHedrum OL1.03.10+33.2425.59

H 21-

6 340 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL42.026.37
2Håvard HagaNydalens SK46.16+4.147.17
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK46.46+4.447.22
4Emil WingstedtHalden SK47.34+5.327.30
5Oskar AndrénIL Leik47.56+5.547.33
6Andreas SølbergIL Leik48.22+6.207.37
7Jo Forseth IndgaardFrol IL48.28+6.267.38
8Elias T. MølnvikNTNUI48.30+6.287.38
9Håvard Wedege IrgensKristiansand OK48.39+6.377.40
10Oskar RøenVaregg Fleridrett49.24+7.227.47
11Anders VisterNydalens SK49.54+7.527.52
12Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering50.00+7.587.53
13Vegard DanielsenKristiansand OK51.05+9.038.03
14Št¿pán MudrákFredrikstad SK51.14+9.128.04
15Øyvind HelgerudHalden SK51.24+9.228.06
16Per Melander OftenNydalens SK51.40+9.388.08
17Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett51.58+9.568.11
18Rune NygaardIL Gular52.21+10.198.15
19Andreas HøyeFredrikstad SK53.24+11.228.25
20Sindre SandvenBækkelagets SK53.31+11.298.26
21Magne JutulstadBækkelagets SK53.45+11.438.28
22Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL53.55+11.538.30
23Oskar StørmerFossum IF54.04+12.028.31
24Matthieu PuechHalden SK54.07+12.058.32
25Lars-Inge ArnevikRingerike OL54.40+12.388.37
26Kristoffer JacobsenIL Tyrving54.44+12.428.37
27Emil JönssonIL Tyrving54.51+12.498.39
28Andreas G. PoldenGneist, IL55.02+13.008.40
29Dag Steinar RagvinBø OL55.25+13.238.44
30Olav VestølVegårshei IL56.07+14.058.51
31Ola KeiseråsIL Leik57.32+15.309.04
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett57.41+15.399.05
33Øyvind WiggenByåsen IL57.44+15.429.06
34Christian Faruga KarldénKvillebyns SK57.56+15.549.08
35Jon NilsenVegårshei IL1.00.15+18.139.30
36Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.01.59+19.579.46
37Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.02.55+20.539.55
38Anders BjergaardNydalens SK1.02.59+20.579.56
39Jostein MoeTorridal IL1.03.39+21.3710.02
40Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.03.54+21.5210.04
41Henrik EijsinkNydalens SK1.04.02+22.0010.05
42Tobias AlstadFrol IL1.06.38+24.3610.30
43Pål SkogedalAsker Skiklubb1.06.41+24.3910.31
44Are WigaardOppsal Orientering1.07.45+25.4310.41
45Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.08.15+26.1310.45
46Morten Taraldsten BrunesModum OL1.09.06+27.0410.53
47Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.12.44+30.4211.28
48Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.13.10+31.0811.32
49Arno Lilja GrønhovdModum OL1.16.59+34.5712.08
50Jon Are MyhrerNotodden OL1.18.44+36.4212.25
51Morten TangenOK Moss1.23.05+41.0313.06
52Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.30.19+48.1714.14
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
David RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKikke startet

H 35-

5 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK49.089.02
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)51.45+2.379.31

H 40-

5 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ottar WiklundNydalens SK1.02.3311.31
2Per Henrik ZagarLarvik OK1.12.12+9.3913.17
3Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.12.21+9.4813.19
4Jørgen FjæreHedrum OL1.17.48+15.1514.19
5Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.18.03+15.3014.22
6Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.55.17+52.4421.13
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 45-

4 900 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thore KornmoPorsgrunn OL37.327.39
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)43.38+6.068.54
3Anders Kristian HoltHedrum OL44.15+6.439.01
4Pål KittilsenFreidig45.16+7.449.14
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett45.28+7.569.16
6Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg45.41+8.099.19
7Håkon WoldSturla, IF46.30+8.589.29
8Henning Bratland CarlsenOK Moss47.21+9.499.39
9Kenneth WesterheimStord Orientering48.01+10.299.47
10Dag AusenPorsgrunn OL48.41+11.099.56
11Even Angell-PetersenNydalens SK49.26+11.5410.05
12Geir TorgersenHalden SK49.30+11.5810.06
13Charles HalaasFossum IF50.09+12.3710.14
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL50.18+12.4610.15
15Espen WigaardOppsal Orientering50.57+13.2510.23
16Stig MellingRingerike OL51.12+13.4010.26
17Lars Erik GjeinFossum IF51.55+14.2310.35
17Neil MarstonHemsedal IL51.55+14.2310.35
19Audun BjerknesMåren OK56.31+18.5911.32
20Atle StrømHedrum OL57.44+20.1211.46
21Tommy JauhojärviAsker Skiklubb58.20+20.4811.54
22Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)58.37+21.0511.57
23Tore HvidebergOK Skeidi59.24+21.5212.07
24Atle BorgersenHedrum OL59.46+22.1412.11
25Lars BerglundRingerike OL1.00.32+23.0012.21
26Espen JohnsenHedrum OL1.03.02+25.3012.51
27Eirik JørgensenIL Tyrving1.04.03+26.3113.04
28Øyvind StørenBø OL1.05.24+27.5213.20
29Jo Børre EikåsSandefjord OK1.07.26+29.5413.45
30Uwe RöhnerLOK Berlin1.07.44+30.1213.49
31Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.09.10+31.3814.06
32Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.09.57+32.2514.16
33Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.11.41+34.0914.37
34Ian RingheimOL Trollo1.17.58+40.2615.54
35Arild FlatenVegårshei IL1.18.24+40.5216.00
36Jørn LangerudPorsgrunn OL1.19.54+42.2216.18
37Christian ReuschHeming Orientering1.20.50+43.1816.29
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Tormod KleppaLillehammer OKdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubbikke startet
Hans Christian MeenPorsgrunn OLikke startet

H 50-

4 490 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Arne AadlandSamnanger IL37.588.27
2Tore NymarkVaregg Fleridrett39.04+1.068.42
3Jens Even StorhovFreidig39.38+1.408.49
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.53+1.558.52
5Rune ScheeleNydalens SK40.07+2.098.56
6Are KristiansenIL Tyrving40.47+2.499.04
7Trond GjelstadSandefjord OK42.37+4.399.29
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering42.40+4.429.30
9Lars EnerhaugenModum OL42.52+4.549.32
10Børge HarveyIL BUL-Tromsø43.26+5.289.40
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL44.01+6.039.48
12Christian GrotnesIL Tyrving44.08+6.109.49
13Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb44.43+6.459.57
14Kjetil EspedalNydalens SK45.17+7.1910.05
15Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering45.19+7.2110.05
16Jon Iver BakkenNydalens SK46.33+8.3510.22
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.46+8.4810.24
18Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett47.18+9.2010.32
19Ivar MølnvikFossum IF47.47+9.4910.38
20Bjørnar OlsrødStokke IL47.51+9.5310.39
21Frode HaugskottOL Trollelg48.13+10.1510.44
22Ole Petter VestølVegårshei IL48.35+10.3710.49
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK48.59+11.0110.54
24Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett49.17+11.1910.58
25Ole Edvard HjortlandLarvik OK49.29+11.3111.01
26Rune EngehultNotodden OL49.50+11.5211.05
27Kristian LøvåsVaregg Fleridrett50.01+12.0311.08
28Gunnar HopeModum OL50.02+12.0411.08
29Jon Terje EkelandOddersjaa SSK50.37+12.3911.16
30Vegard HaldenNydalens SK50.38+12.4011.16
31Gjermund GravirAsker Skiklubb50.47+12.4911.18
32Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51.16+13.1811.25
33Harald Eide-FredriksenHeming Orientering51.21+13.2311.26
34Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)51.28+13.3011.27
35Tore JuvikIL Gular51.42+13.4411.30
36Hallvard KorenOK Moss51.45+13.4711.31
37Øystein JensenSarpsborg OL51.55+13.5711.33
38Bjørn Axel GranHalden SK52.13+14.1511.37
39Anders BergsetIL Veten52.41+14.4311.44
40Jon SkriubakkenPorsgrunn OL53.19+15.2111.52
41Knut Erling ØenHeming Orientering53.24+15.2611.53
42Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL53.25+15.2711.53
43Lars Erik StrømsnesMalvik IL53.45+15.4711.58
44Geir BråtenVegårshei IL55.08+17.1012.16
45Jan Erik AalbergBækkelagets SK55.52+17.5412.26
46Lars HeggelundLierbygda OL57.01+19.0312.41
47Ole IngesenSarpsborg OL57.35+19.3712.49
48Dag BrenåsVarteig OL59.09+21.1113.10
49Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb59.11+21.1313.10
50Ole TørnqvistFana IL59.14+21.1613.11
51Øystein WiggenByåsen IL59.51+21.5313.19
52Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.00.42+22.4413.31
53Roger LysnesHedrum OL1.00.51+22.5313.33
54Dag WangLillomarka OL1.04.01+26.0314.15
55Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.04.39+26.4114.23
56Ole Petter HaugenNydalens SK1.04.52+26.5414.26
57Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.06.07+28.0914.43
58Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.18.59+41.0117.35
59Per Einar StrømHedrum OL1.21.48+43.5018.13
60Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.23.14+45.1618.32
61Helge GrafferRingerike OL1.28.42+50.4419.45
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Kjetil BjørloHalden SKikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

H 55-

4 490 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL39.308.47
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL40.31+1.019.01
3Erlend SlokvikOL Toten-Troll40.40+1.109.03
4Kim Farnes HansenLierbygda OL44.04+4.349.48
5Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.35+5.059.55
6Arne JohannesenIL Gular45.14+5.4410.04
7Knut AasRingerike OL46.10+6.4010.16
8Jan BlandkjennKristiansand OK46.37+7.0710.22
9Kjell WestinPorsgrunn OL47.53+8.2310.39
10Njål SvingheimKonnerud IL51.46+12.1611.31
11Harald KvisliNotodden OL53.31+14.0111.55
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb55.21+15.5112.19
13Audun BraatenBergens TF57.09+17.3912.43
14Arne FossheimAsker Skiklubb59.12+19.4213.11
15Øyvind Roger HansenRøyken OL59.16+19.4613.11
16Kristian KalagerAsker Skiklubb59.40+20.1013.17
17Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.07.00+27.3014.55
18Sven OhrvikKonnerud IL1.07.03+27.3314.55
19Are NjåsteinIL Tyrving1.16.07+36.3716.57
20Ivar BergsetIL Veten1.17.21+37.5117.13
21Morten AndresenOK Skeidi1.22.05+42.3518.16
22John YtternesKolbotn og Skimt OL1.23.37+44.0718.37
Jørn HaugerudIndre Østfold OKikke startet
Morten HulløenKristiansand OKikke startet

H 60-

3 760 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF36.209.39
2Morten DåsnesRingerike OL39.27+3.0710.29
3Einar Kristian LundeVarteig OL40.32+4.1210.46
4Terje Wiig MathisenNydalens SK42.38+6.1811.20
5Jostein AlvestadWing OK43.55+7.3511.40
6Torgeir StrandhagenRøyken OL44.36+8.1611.51
7Harald HoviSkien OK44.42+8.2211.53
8Lars HjermstadFossum IF46.46+10.2612.26
9Geir Holm GundersenSturla, IF48.07+11.4712.47
10Per Gunnar DahlRingerike OL52.30+16.1013.57
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF52.32+16.1213.58
12Eivind TokheimOdda OL59.42+23.2215.52
13Roar NydalAsker Skiklubb1.03.25+27.0516.51
14Roy GjerdingOK Moss1.09.56+33.3618.35
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
Jan SteinegerGneist, ILdiskvalifisert

H 65-

3 090 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK34.2011.06
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK35.10+0.5011.22
3Sveinung RekaaNotodden OL37.03+2.4311.59
4Petter NæssOppsal Orientering37.34+3.1412.09
5Øivind FadumSande Sportsklubb37.47+3.2712.13
6Tor TrøanHadeland OL37.50+3.3012.14
7Martin NaufHedrum OL40.43+6.2313.10
8Per Chr. HagenBø OL42.40+8.2013.48
9Atle RemmePorsgrunn OL43.00+8.4013.54
10Jan BøhleOL Trollo44.15+9.5514.19
11Svein AckenhausenKonnerud IL45.41+11.2114.47
12Ragnar Niemi BergStokke IL46.08+11.4814.55
13Elling AakreAndebu IL46.18+11.5814.59
14Bjørn BakkeNedre Sigdal IF46.27+12.0715.01
15Ole JohanssonPorsgrunn OL47.19+12.5915.18
15Torbjørn NørbechRingerike OL47.19+12.5915.18
17Arnulf RulnesNotodden OL49.00+14.4015.51
18Hans Lyder HaareKonnerud IL50.53+16.3316.28
19Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett54.22+20.0217.35
20Hugo A. ChristensenNotodden OL54.48+20.2817.44
Svein S JacobsenIL Tyrvingikke startet

H 70-

3 090 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering35.3811.31
2Helge RevhaugRingerike OL40.25+4.4713.04
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL40.43+5.0513.10
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL40.59+5.2113.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Runar KittilsenStokke IL41.23+5.4513.23
6Ragnar HillestadLardal OL42.06+6.2813.37
7Dag Rønning JensenOL Trollo42.47+7.0913.50
8Roar BjordalOppsal Orientering42.51+7.1313.52
9Øyvind SteneAsker Skiklubb44.03+8.2514.15
10Geir TrøanKolbotn og Skimt OL45.09+9.3114.36
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving45.42+10.0414.47
12Rolf GjølbergLarvik OK46.59+11.2115.12
13Ludwig GenderjahnLOK Berlin47.49+12.1115.28
14Torbjörn KarldénKvillebyns SK48.27+12.4915.40
15Tormod FjæreHedrum OL49.19+13.4115.57
16Per DalheimKonnerud IL50.50+15.1216.27
17Henning GaarderKonnerud IL50.56+15.1816.28
18Jørn TorgersenTIF Viking51.29+15.5116.39
19Michael FrenzelLOK Berlin53.59+18.2117.28
20Thorolf TrolsrudBotne SK56.11+20.3318.10
21Bjørn Helge CeebergHedrum OL56.51+21.1318.23
22Trond WettergreenDriv IL57.18+21.4018.32
23Tore VaajeAsker Skiklubb58.16+22.3818.51
24Steinar SlettemarkStord Orientering59.25+23.4719.13
25Hallvard MyrvollBø OL59.29+23.5119.15
26Per Oscar SaugestadOK Moss1.04.11+28.3320.46
27Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.04.33+28.5520.53
28Jørgen KvilhaugBotne SK1.09.26+33.4822.28
29Brede Høibak GundersenRingerike OL1.10.19+34.4122.45
30Knut LindløvOK Moss1.26.53+51.1528.07

H 75-

2 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering38.2613.34
2Frank EliassenSandefjord OK40.14+1.4814.13
3Ingolf DybvikStord Orientering44.31+6.0515.43
4Jan VærpSøgne og Songdalen OK44.54+6.2815.51
5Per VoldFana IL49.20+10.5417.25
6Anton LommeHedrum OL50.41+12.1517.54
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK51.13+12.4718.05
8Jon C. FougnerHeming Orientering59.30+21.0421.01
9Magne KlovningPorsgrunn OL1.00.09+21.4321.15
10Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.04.55+26.2922.56
11Olav SolbergBø OL1.09.06+30.4024.25
12Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.11.39+33.1325.19
13Lasse VråleSturla, IF1.17.04+38.3827.13
14Olav MoRøyken OL1.17.09+38.4327.15

H 80-

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK38.0117.55
2Magnar ReppesgårdHedrum OL38.06+0.0517.58
3Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL39.52+1.5118.48
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK48.06+10.0522.41
5Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn49.50+11.4923.30
6Johan JanssonVäxjö OK57.13+19.1226.59
7Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1.12.29+34.2834.11
8Tor DrageHaugerud IF1.13.31+35.3034.40
9Bjørn HaugenSandefjord OK1.15.20+37.1935.32

Direkte A-Kort

3 090 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard MyklemyrEiker OL30.019.42
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK30.09+0.089.45
3Therese HaareKonnerud IL30.58+0.5710.01
4Roger WiikSturla, IF32.41+2.4010.34
5Helge Grenager SolheimOppsal Orientering33.17+3.1610.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK33.24+3.2310.48
7Pål BackstrømHalden SK34.02+4.0111.00
8Helen PalmerByåsen IL34.26+4.2511.08
9Per TorgersenOddersjaa SSK34.53+4.5211.17
10Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK35.12+5.1111.23
11Thomas OlsenAsker Skiklubb35.15+5.1411.24
12Lars FremstadLarvik OK35.41+5.4011.32
13Elisabeth HanssonIK Lidingo35.49+5.4811.35
14Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb36.49+6.4811.54
15Lars SolliMo OK37.10+7.0912.01
16Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa37.56+7.5512.16
17Erling HobølOppsal Orientering38.16+8.1512.23
18Ottar EideOdda OL38.27+8.2612.26
19Tora IndregardIL BUL-Tromsø38.28+8.2712.26
20Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering39.05+9.0412.38
21Kjell RønnebergRøyken OL40.02+10.0112.57
22Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb40.04+10.0312.57
23Thomas BlomkvistFredrikstad SK40.21+10.2013.03
24Glenn Ager-WickKristiansand OK40.31+10.3013.06
25Karine VestølVegårshei IL40.40+10.3913.09
26Jan HauglandÅrstad IL40.52+10.5113.13
27Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn40.53+10.5213.13
28Boye D BøhlerengenOppsal Orientering40.57+10.5613.15
29Tore Grønlund MoenGimle IF41.29+11.2813.25
29Mai Britt BjørkSandefjord OK41.29+11.2813.25
31Anette AkselsenKonnerud IL42.03+12.0213.36
32Arve LøyningOdda OL42.13+12.1213.39
33Ida SolliMo OK42.23+12.2213.42
34Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK42.37+12.3613.47
35Olena StrugalovaVaregg Fleridrett42.59+12.5813.54
36Tor Sverre GravningenStokke IL43.00+12.5913.54
37Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering43.05+13.0413.56
38Håkon BergStokke IL43.25+13.2414.03
39Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb43.36+13.3514.06
40Arild NyhaugAsker Skiklubb43.44+13.4314.09
41Trine MelheimSturla, IF43.53+13.5214.12
42Siri ØkstadOddersjaa SSK44.13+14.1214.18
43Terje LinløkkenØstmarka OK44.42+14.4114.27
44Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)45.07+15.0614.36
45Hege MelbyLardal OL45.14+15.1314.38
46Idunn HaavengenNTNUI45.20+15.1914.40
47Bertil HorvliKonnerud IL45.41+15.4014.47
48Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL46.40+16.3915.06
49Heidi MyklemyrEiker OL47.16+17.1515.17
50Ida Vår DirdalLarvik OK49.27+19.2616.00
51Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK49.43+19.4216.05
52Stefani PopovaHadeland OL49.47+19.4616.06
53Stine KaiserSturla, IF49.53+19.5216.08
54Ole Gunnar SølbergIL Leik50.38+20.3716.23
55Espen MelheimSturla, IF51.31+21.3016.40
56Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)51.38+21.3716.42
57Gerd Karin VestølVegårshei IL51.57+21.5616.48
58Magne AasAsker Skiklubb52.54+22.5317.07
59Randi Brevig AuneHalden SK55.21+25.2017.54
60Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL56.09+26.0818.10
61Katrine VegganOppsal Orientering56.49+26.4818.23
62Heidi BjørdalOppsal Orientering57.00+26.5918.26
63Roger ØstvoldHeming Orientering59.13+29.1219.09
64Reidunn HallanLillomarka OL59.42+29.4119.19
65Lene ColquhounLillomarka OL1.00.43+30.4219.38
66Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK1.02.32+32.3120.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
67Inger StyrvoldLardal OL1.04.15+34.1420.47
68Aase MestadLillomarka OL1.05.59+35.5821.21
69Øyvind StyrvoldLardal OL1.06.00+35.5921.21
70Bjørn AarbuVarteig OL1.10.39+40.3822.51
71Sunnøve DalvaBø OL1.27.07+57.0628.11
Geir JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kasper Bakken VisethNydalens SKdiskvalifisert
Rune MoianAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Vemund RønnebergRøyken OLbrutt
Bjørn PaulsenOK Mossbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringikke startet
Pål RundeKristiansand OKikke startet
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet

Direkte A-Lang

4 900 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David AnderssonIK Lidingo38.337.52
2Øyvind WatterdalHadeland OL39.27+0.548.03
3Leif StørmerFossum IF40.04+1.318.10
4Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät40.46+2.138.19
5Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK42.31+3.588.40
6Håvard MyhreBækkelagets SK43.42+5.098.55
7Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø43.49+5.168.56
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering48.00+9.279.47
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK48.12+9.399.50
10Hans UrsetIL BUL-Tromsø50.04+11.3110.13
11Audun Melby JacobsenLardal OL50.30+11.5710.18
12Karsten KoplandModum OL50.36+12.0310.19
13Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.56+12.2310.23
14Morten Nilstad PettersenIL Tyrving50.57+12.2410.23
15Brynjar FredheimLillomarka OL51.06+12.3310.25
16Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52.07+13.3410.38
17Sturle FurlandSandefjord OK52.40+14.0710.44
18Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett52.45+14.1210.45
19Steinar EastwoodLillomarka OL53.09+14.3610.50
20Bodil HelgerudHalden SK53.21+14.4810.53
21Vidar BenjaminsenLillomarka OL53.45+15.1210.58
22Andreas DaleBergens TF53.53+15.2010.59
23Øystein ØstermannHeming Orientering54.25+15.5211.06
24Nicole RagvinNydalens SK55.09+16.3611.15
25Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering56.54+18.2111.36
26Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL57.17+18.4411.41
27Vidar GjelstadOppsal Orientering59.21+20.4812.06
28Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.00.01+21.2812.14
29Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.01.31+22.5812.33
30Arvid NelsonLardal OL1.03.33+25.0012.58
31Terje BlindheimLillomarka OL1.04.42+26.0913.12
32Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.05.31+26.5813.22
33Mari Jellum HelgerudIL Tyrving1.05.58+27.2513.27
34Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1.06.52+28.1913.38
35Maren KoplandModum OL1.07.21+28.4813.44
36Camilla StridsklevIL Tyrving1.08.42+30.0914.01
37Nikolai NordhaugKonnerud IL1.09.35+31.0214.12
38Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.10.33+32.0014.23
39Nina BirkelundAsker Skiklubb1.12.15+33.4214.44
40Helge Kr. KoplandModum OL1.14.24+35.5115.11
41Espen JernbergNydalens SK1.15.08+36.3515.20
42Morten Herman VogtKonnerud IL1.17.08+38.3515.44
43Hans Grønborg NielsenAllerød OK1.18.12+39.3915.57
44Tom GrettebergBotne SK1.20.23+41.5016.24
45Harald OmlandSkien OK1.21.10+42.3716.33
46Jorunn BlindheimLillomarka OL1.31.44+53.1118.43
47Astrid StyrvoldLardal OL1.34.41+56.0819.19
Hung StrandeRingerike OLdiskvalifisert
Christian JonaasFossum IFdiskvalifisert
Jakob MoOL Toten-Trollikke startet

Direkte B

3 260 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Erik HeltneNOTEAM36.3311.12
2Pål-Espen NordhaugKonnerud IL44.52+8.1913.45
3Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering45.22+8.4913.54
4Leif Arne NytrøenTynset IF46.17+9.4414.11
5Madli HjermannHaugesund IL Orientering47.09+10.3614.27
6Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK47.48+11.1514.39
7Yngve Finkenhavnnittedal49.26+12.5315.09
8Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering51.02+14.2915.39
9Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL51.17+14.4415.43
10Jørgen WesterheimStord Orientering51.23+14.5015.45
11Tore LidVaregg Fleridrett51.43+15.1015.51
12Elena GrandLillomarka OL54.07+17.3416.36
13Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn55.05+18.3216.53
14Line NordhaugKonnerud IL55.12+18.3916.55
15Torleif GaltelandAsker Skiklubb57.29+20.5617.37
16Mette BjerveMo OK1.02.15+25.4219.05
17Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.04.36+28.0319.48
18Trond CeebergAndebu IL1.05.49+29.1620.11
19Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL1.06.35+30.0220.25
20Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.06.42+30.0920.27
21Hildegunn GrønsethFossum IF1.09.50+33.1721.25
22Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.11.04+34.3121.47
23Elin GravningenStokke IL1.12.06+35.3322.06
24Vibeke HøstLillomarka OL1.14.01+37.2822.42
25Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.15.52+39.1923.16
26Rolf M. JustadHellas1.20.35+44.0224.43
27Oddbjørg MoeKristiansand OK1.23.54+47.2125.44
28Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.35.54+59.2129.25
29Aagot HartmannRøyken OL1.51.28+1.14.5534.11
Henrik AuneHalden SKdiskvalifisert
Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLbrutt
Ingvild JohnsenHedrum OLbrutt
Aileen RundeKristiansand OKikke startet

Direkte C

2 340 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob RolfsnesFitjar IL32.5114.02
2Erik Grønborg NielsenAllerød OK34.52+2.0114.54
3Per Øyvind BraarudHalden SK36.22+3.3115.32
4Daniel RolfsnesFitjar IL38.43+5.5216.32
5Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF39.53+7.0217.02
6Anders JohnsenSturla, IF39.54+7.0317.03
7Sigurd Paulsen AskLierbygda OL40.04+7.1317.07
8Astrid Christina EspedalNydalens SK40.37+7.4617.21
9Tanja AppenzellerFossum IF41.16+8.2517.38
10Marthe Graff-WiikSturla, IF42.40+9.4918.14
11Ingeborg EikåsSandefjord OK45.10+12.1919.18
12Hans Gøran BjørkSandefjord OK45.27+12.3619.25
13Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo45.44+12.5319.32
14Ingrid WangNydalens SK46.27+13.3619.51
15Ladislav KocbachNOTEAM47.23+14.3220.14
16Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL51.16+18.2521.54
17Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg52.37+19.4622.29
18Ida Lie SørensenLarvik OK52.53+20.0222.35
19Thine W JernbergNydalens SK52.59+20.0822.38
20Marie Finkenhavnnittedal56.07+23.1623.58
21Lena HenrikssonIL Tyrving57.27+24.3624.33
22Andrea Kirkenes FjellSturla, IF1.03.02+30.1126.56
23Morten FjellSturla, IF1.04.41+31.5027.38
24Lina Skiaker KlechÅs-NMBU Orientering1.08.13+35.2229.09
25Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.08.25+35.3429.14
26Ragnhild BrenåsVarteig OL1.24.50+51.5936.15
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Julie BrenåsVarteig OLikke startet
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor