Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 30 mai 2019

N-åpen

2 000 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Syver AamodtKongsberg OLfullført
Iver AarsethNydalens SKfullført
Ingrid Aasmyhr-AndersenEiker OLfullført
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Audun AunmoModum OLfullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OLfullført
Eivind BredholtKongsberg OLfullført
Mathis BurckhardtEiker OLfullført
Sondre BuslandEiker OLfullført
Thea BuslandEiker OLfullført
Kamille DanielsenKongsberg OLfullført
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Klara Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Nils Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Mari GulliksenEiker OLfullført
Marte GulliksenEiker OLfullført
Vilje HillerenEiker OLfullført
Jenny Hovdenak HolmesEiker OLfullført
Ellinor HvidebergOK Skeidifullført
Snorre Nielsen KlevSturla, IFfullført
Folmer KleveSturla, IFfullført
Ivar Øen LandstadNydalens SKfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Ida Lindseth HartmannRøyken OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Julia Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Alvin NæssNOTEAMfullført
Eduard NæssNOTEAMfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Aurora Saasen PetitEiker OLfullført
Maia Maudal PettersenKongsberg OLfullført
Ada RodemNydalens SKfullført
Maren Sofie SandNOTEAMfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILfullført
Synne T SkistadEiker OLfullført
Oline SolbakkenEiker OLfullført
Agnes SolhaugBerger og Svelvik OLfullført
Sanna SolhaugBerger og Svelvik OLfullført
Ulla SolhaugBerger og Svelvik OLfullført
Buster StoparTyrving ILfullført
Wilma StoparTyrving ILfullført
Eira Zürcher-GretteEiker OLfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Viljar Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Mathias Lindseth HartmannRøyken OLikke startet

D 9-10

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16.338.16
0Julie Økern HågårdKonnerud IL40.5920.29
0Nila HillerenEiker OL31.3915.49
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb25.1312.36
0Marlene KeilholzRøyken OL26.0713.03
0Silje Nilsen BergFossum IF32.3916.19
0Line Zürcher-GretteEiker OL34.3917.19
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF33.4616.53
0Martine RøkebergEiker OL35.5617.58

D 19-20

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea VaneboKongsberg OL1.11.5613.04
2Anne Omholt BerrefjordLardal OL1.13.44+1.4813.24
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

D 21A

6 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK48.217.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Marika TeiniHalden SK50.39+2.187.20
3Maren Jansson HaverstadTyrving IL50.42+2.217.20
4Siri UlvestadNydalens SK54.42+6.217.55
5Mariann UlvestadBækkelagets SK58.03+9.428.24
6Therese HaareKonnerud IL1.02.12+13.519.00
7Louise OramBækkelagets SK1.06.30+18.099.38
8Lone BrochmannBækkelagets SK1.07.19+18.589.45
9Kristine FjeldboTyrving IL1.08.07+19.469.52
10Margrethe WisløffNTNUI1.10.08+21.4710.09
11Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.10.52+22.3110.16
12Solveig BlandkjennTyrving IL1.15.13+26.5210.54
13Emilie WestinNydalens SK1.16.29+28.0811.05
14Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.24.05+35.4412.11
15Linn Hege RosoLardal OL2.17.51+1.29.3019.58
Barbro Kvåle TrømborgHadeland OLdiskvalifisert
Ragnhild HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Lene Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Lise Østlid BagstevoldTyrving ILikke startet
Gunvor Hov HøydalFossum IFikke startet
Marion AebiTyrving ILikke startet

D 11-12

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL26.0110.24
2Elise RenardKongsberg OL27.53+1.5211.09
3Abelone Josefine AxelsonEiker OL30.18+4.1712.07
4Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL30.46+4.4512.18
5Daniella GjoneSandefjord OK31.52+5.5112.44
6Adele TeigenKongsberg OL34.26+8.2513.46
7Tuva BredholtKongsberg OL34.28+8.2713.47
8Ingvild RingheimLarvik OK36.31+10.3014.36
9Oda OpsethRingerike OL40.08+14.0716.03
10Mareike KeilholzRøyken OL43.56+17.5517.34
11Linnea DanielsenKongsberg OL45.14+19.1318.05
12Cathrine SognNotodden OL50.55+24.5420.22
13Silje Andresen SkotteFossum IF53.23+27.2221.21
Frida HopeModum OLikke startet
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

U-N 10-20

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kaia AamodtKongsberg OL1.03.3025.24
0Sondre MoenNydalens SK33.1513.18
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL1.03.2925.23
0Juliane Ristvedt NæssKongsberg OL28.1211.16
0Ava Sætran ValioIL Koll27.3711.02
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLdiskvalifisert
Sondre MoenNydalens SKikke startet

D 13-14

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL26.217.59
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL32.22+6.019.48
3Signe HoloFossum IF33.04+6.4310.01
4Nora Christine HansenAsker Skiklubb33.05+6.4410.01
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.00+8.3910.36
6Ylva KlausenSturla, IF37.54+11.3311.29
7Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering38.42+12.2111.43
8Martha WisløffAsker Skiklubb38.53+12.3211.46
9Sara MartiniAsker Skiklubb39.47+13.2612.03
10Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering43.14+16.5313.06
11Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb43.58+17.3713.19
12Iril RingheimLarvik OK44.41+18.2013.32
13Tuva HøyerFossum IF47.51+21.3014.30
14Ingrid LestebergKongsberg OL54.13+27.5216.25
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILdiskvalifisert
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLdiskvalifisert
Gunde TumelionisFossum IFdiskvalifisert
Annika van RaaijHedrum OLikke startet

U-C 10-20

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elias AndenæsAsker Skiklubb36.4814.43
0Ane Kristine EidKongsberg OL36.4614.42
0Felix Fabricius ByeNydalens SK41.5216.44
0Mina HobbelstadEiker OL37.5115.08
0Simen HøyerFossum IF30.0812.03
0Oskar KnutheimSturla, IF1.20.1132.04
0Sivert KnutheimSturla, IF40.5016.20
0Herman Finstad LandTyrving IL47.3919.03
0Sverre LandstadNydalens SK48.5219.32
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb34.3013.48
0Sebastian RøkebergEiker OL30.0512.02
0Marte Sofie SkroveRingerike OL38.2615.22
0Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF46.0418.25
Casper Eckmann AronsenNittedal OLikke startet

D 15-16

4 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL41.168.35
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL46.35+5.199.42
3Marie KvarmeSturla, IF48.59+7.4310.12
4Ingvild GustafssonKongsberg OL51.32+10.1610.44
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF52.03+10.4710.50
6Hanna RehnKolbotn og Skimt OL52.11+10.5510.52
7Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn53.13+11.5711.05
8Ingrid MobråthenBotne SK53.44+12.2811.11
9Emma EngehultNotodden OL55.32+14.1611.34
10Eline SchjervenLardal OL58.14+16.5812.07
11Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK58.52+17.3612.15
12Hedda SpangbergKonnerud IL1.07.12+25.5614.00
13Amanda AxelsonEiker OL1.24.18+43.0217.33
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILikke startet

U-B 12-20

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hedda Kind KjellevoldModum OL51.1715.32
0Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.11.5321.46
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb32.039.42
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-C

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berg GjølbergLarvik OK49.2117.37
2Kari BergLarvik OK1.11.23+22.0225.29
Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-AK

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LøsetÅs-NMBU Orientering58.1712.08
2Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering59.13+0.5612.20
Marianne Solheim SandbergModum OLdiskvalifisert
Silje Borge HoviSkien OKdiskvalifisert
Solveig SletnerRøyken OLdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina EidstenSturla, IF41.3116.36
2Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OL1.04.52+23.2125.56

D 17-18

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina SchjervenLardal OL1.10.4812.52
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.12.48+2.0013.14
3Karoline TorøKongsberg OL1.20.45+9.5714.40
Silje CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 35

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF1.03.2511.31
2Hege Holth RekaaRøyken OL1.09.56+6.3112.42
3Kristin SletnerIL GeoForm1.28.32+25.0716.05

D 40-

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb45.449.31
2Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL46.00+0.169.35
3Monica BerglundRingerike OL50.11+4.2710.27
4Karoline BredlandKongsberg OL57.55+12.1112.03
5Nina BirkelundAsker Skiklubb1.06.02+20.1813.45
6Linda FredhOK Moss1.35.13+49.2919.50

D 45-

4 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL47.259.52
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK49.27+2.0210.18
3Liv SchjervenLardal OL50.22+2.5710.29
4Audrun UtskarpenIL GeoForm55.30+8.0511.33
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb56.06+8.4111.41
6Ingrid UndstadLarvik OK57.54+10.2912.03
7Anne Guro NøklebyRingerike OL1.00.05+12.4012.31
8Ellen GustafssonKongsberg OL1.01.08+13.4312.44
9Ingvild EckdahlOK Horten1.02.32+15.0713.01
10Larysa MironavaModum OL1.04.46+17.2113.29
11Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.05.09+17.4413.34
12Laila Ruste GårdhammerOK Horten1.08.42+21.1714.18
13Kristin EgerKongsberg OL1.09.16+21.5114.25
14Trine OpsethRingerike OL1.17.13+29.4816.05
15Wenche EikåsSandefjord OK1.26.40+39.1518.03

D 50-

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb41.179.10
2Anne-Kristin KvammeRingerike OL46.16+4.5910.16
3Hege FeiringTyrving IL47.23+6.0610.31
4Marianne NjåsteinTyrving IL48.16+6.5910.43
5Kirsti KringhaugRingerike OL48.40+7.2310.48
6Aud Ellen BrevikSturla, IF50.38+9.2111.15
7Kristin SandvenNotodden OL50.49+9.3211.17
8Sissel SkovlyRingerike OL50.55+9.3811.18
9Anita Sørensen DrageKongsberg OL51.19+10.0211.24
10Hilda ØfsthusAsker Skiklubb52.31+11.1411.40
11Torunn Økern JensenRingerike OL52.59+11.4211.46
12Ida SyversenRøyken OL55.05+13.4812.14
13Britt Helene FossøyNotodden OL55.16+13.5912.16
14Hanne Løver ThonModum OL56.10+14.5312.28
15Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL56.33+15.1612.34
16Anne Kristine NorderudTyrving IL1.01.13+19.5613.36
17Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.02.17+21.0013.50
18Eldri HoloFossum IF1.08.40+27.2315.15
19Solveig KongsrudModum OL1.10.54+29.3715.45
20Charlotte SkourupSturla, IF1.47.54+1.06.3723.58
Mette SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
Lill-Ann TorpSandefjord OKikke startet
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet
Åshild FlatebakkenTyrving ILikke startet
Marit EgnerAsker Skiklubbikke startet

D 55-

4 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde StorløkkenKongsberg OL50.0411.07
2Kjersti SkantzeTyrving IL56.34+6.3012.34
3Veslemøy SolbergKonnerud IL57.38+7.3412.48
4Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb58.45+8.4113.03
5Marianne HjermstadFossum IF59.18+9.1413.10
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering59.33+9.2913.14
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59.58+9.5413.19
8Vanja StaffOL Toten-Troll1.01.06+11.0213.34
9Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL1.01.26+11.2213.39
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.07+14.0314.14
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.10.14+20.1015.36
12Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.12.44+22.4016.09
13Anna GöhlmanTyrving IL1.22.18+32.1418.17
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Heidi SchatvetNotodden OLikke startet
Kjersti HovFossum IFikke startet

D 60-

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL37.1610.38
2Grete S B HoviSkien OK38.06+0.5010.53
3Sirpa LiljaModum OL40.11+2.5511.28
4Bjørg SvanbergRøyken OL42.15+4.5912.04
5Wenche HultgreenTyrving IL44.59+7.4312.51
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb45.04+7.4812.52
7Berit DanielsenTyrving IL45.48+8.3213.05
8Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK48.07+10.5113.44
9Marianne SpanliLierbygda OL49.07+11.5114.02
10Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL56.20+19.0416.05
11Brit HougePorsgrunn OL59.51+22.3517.06
12Cathrine NorvikRøyken OL1.03.51+26.3518.14

D 65-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF42.0412.01
2Inger TiltnesTyrving IL46.22+4.1813.14
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL51.07+9.0314.36
4Live Joronn YtrehusRingerike OL57.33+15.2916.26
5Elisabeth RødAndebu IL1.07.56+25.5219.24
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Elle M. MelbyeHeming Orienteringikke startet

D 70-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL38.5212.32
2Bjørg MostaulBø OL50.25+11.3316.15
3Liv FeiringHamar OK51.39+12.4716.39
4Margit Ryen SteenBø OL1.01.31+22.3919.50
5Gry Bruland VråleSturla, IF1.07.15+28.2321.41
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet

D 75-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL48.5215.45
2Hanne BræckKongsberg OL1.00.23+11.3119.28
3Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.09.26+20.3422.23
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

D 80-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.2416.15
2Unni DrageHaugerud IF52.23+1.5916.53

H 9-10

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel KlausenSturla, IF18.079.03
0Eirik LestebergKongsberg OL31.3915.49
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32.0916.04
0Jakob Bredland EidKongsberg OL20.0710.03
0Kristian KaiserSturla, IF23.0411.32
0Mathis RenardKongsberg OL19.059.32
0Mathias Bredland EidKongsberg OL17.488.54
Alexander DybvikStokke ILikke startet
Aleksander AndenæsAsker Skiklubbikke startet

H 11-12

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18.347.25
2Jarand GustafssonKongsberg OL21.16+2.428.30
3Magnus SigurdssonStokke IL22.14+3.408.53
4Jan Olav BerganKongsberg OL23.53+5.199.33
5Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL25.58+7.2410.23
6Ask Felland SætnanFossum IF26.08+7.3410.27
7Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb26.37+8.0310.38
8Mikkel MichelsenFossum IF27.20+8.4610.56
9Jacob Finstad LandTyrving IL27.53+9.1911.09
10Sindre FurlandSandefjord OK28.15+9.4111.18
11Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL29.00+10.2611.36
12Erlend SommerheinFossum IF29.39+11.0511.51
13Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb31.56+13.2212.46
14Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL34.17+15.4313.42
15Jon StrandKongsberg OL34.27+15.5313.46
16Sonder HafskjoldNydalens SK34.56+16.2213.58
17Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering38.55+20.2115.34
18Jens G. DybvikStokke IL39.02+20.2815.36
19Arne BisethKongsberg OL40.30+21.5616.12
20Andreas MelheimSturla, IF45.24+26.5018.09
21Håkon ØverbyKongsberg OL1.18.08+59.3431.15
Otto Schølberg-HenriksenNydalens SKdiskvalifisert

H 13-14

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK26.348.03
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.13+0.398.14
3Sondre OlaussenOppsal Orientering28.05+1.318.30
4Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF30.57+4.239.22
5Borgar SkjelbredKongsberg OL31.35+5.019.34
6August Hellerud SireKonnerud IL33.22+6.4810.06
7Mats JohnsenSturla, IF33.37+7.0310.11
8Per Noah SommerheinNydalens SK34.59+8.2510.36
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb41.24+14.5012.32
10Brage EikåsSandefjord OK45.32+18.5813.47
11Oskar HopeModum OL46.36+20.0214.07
12Martin DybvikStokke IL49.11+22.3714.54
13Henrik NybergAsker Skiklubb50.36+24.0215.20
14Fredrik Fet AndersenKonnerud IL57.21+30.4717.22
15Eskil HafskjoldNydalens SK1.02.53+36.1919.03
16Trym Alexander StorhaugRøyken OL1.27.47+1.01.1326.36
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Jens WoldSturla, IFikke startet
Henning ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Alfred Eckmann AronsenNittedal OLikke startet
Isak FagerlandSturla, IFikke startet

H 15-16

5 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering46.158.24
2Gaute BerganNydalens SK47.05+0.508.33
3Axel AaldeNydalens SK49.51+3.369.03
4Benjamin GjoneSandefjord OK51.07+4.529.17
5Ask OlaussenOppsal Orientering52.23+6.089.31
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL52.59+6.449.38
7Johan EgerKongsberg OL54.39+8.249.56
8Halvor LøkenKongsberg OL55.15+9.0010.02
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb55.25+9.1010.04
10Sindre Vie StrislandFossum IF55.58+9.4310.10
11Lukas KlausenSturla, IF56.03+9.4810.11
12Mikkel BerglundRingerike OL57.17+11.0210.24
13Eirik Vie StrislandFossum IF59.47+13.3210.52
14Arne BerganKongsberg OL1.00.11+13.5610.56
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.03.27+17.1211.32
16Vilmer NybergAsker Skiklubb1.04.22+18.0711.42
17Hallvard TjentlandLardal OL1.08.11+21.5612.23
18Gustav Andresen SkotteFossum IF1.09.10+22.5512.34
19Birk Felland SætnanFossum IF1.12.23+26.0813.09
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.22.37+36.2215.01
21Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.33.18+47.0316.57
22Daniel NystuenSturla, IF1.38.16+52.0117.52
23Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb2.10.51+1.24.3623.47
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olav MelheimSturla, IFdiskvalifisert
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet

H 17-C

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL38.2713.43
2Torbjørn BarikmoKongsberg OL47.45+9.1817.03

H 17-AK

5 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar LundanesTyrving IL39.177.08
2Petter ReinemoKongsberg OL43.12+3.557.51
3Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL44.50+5.338.09
4Siggen YtrehusBø OL50.12+10.559.07
5Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL56.37+17.2010.17
6Morten FismenFossum IF1.19.35+40.1814.28
7Adrian FagerlandSturla, IF1.26.35+47.1815.44
8Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.27.30+48.1315.54
9Harald HeiaasRøyken OL1.28.11+48.5416.02
10Gisle FagerlandSturla, IF1.43.37+1.04.2018.50
Lars Øderud VatneBækkelagets SKikke startet

H21A

8 900 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir NørbechTyrving IL53.426.02
2Bjørn EkebergTyrving IL56.01+2.196.17
3Øystein SørensenNydalens SK58.28+4.466.34
4Alan CherryNydalens SK1.00.26+6.446.47
4Ralph StreetBækkelagets SK1.00.26+6.446.47
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.01.10+7.286.52
7Anders TiltnesTyrving IL1.01.36+7.546.55
8Nicolas SimoninBækkelagets SK1.02.15+8.336.59
9Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.05.53+12.117.24
10Torkil Eide SolstadTyrving IL1.06.37+12.557.29
11Morten Urdal BakkeTyrving IL1.06.46+13.047.30
12David GottfridssonLillomarka OL1.07.16+13.347.33
13Håvard MyhreBækkelagets SK1.09.21+15.397.47
14Henry McNultyBækkelagets SK1.10.22+16.407.54
15Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.10.52+17.107.57
16Sindre NordhagenOppsal Orientering1.11.54+18.128.04
17Anders B. ØksenholtNydalens SK1.13.02+19.208.12
18Gunnar A FiskumTyrving IL1.13.43+20.018.16
19Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.14.10+20.288.20
20Inge LindsethNydalens SK1.16.57+23.158.38
21Wolfgang KampelBækkelagets SK1.20.22+26.409.01
22Eirik RavnanTyrving IL1.21.01+27.199.06
23Einar TommelstadNydalens SK1.23.13+29.319.21
24Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.28.11+34.299.54
25Pål SkogedalAsker Skiklubb1.29.15+35.3310.01
26Erik Feyling HaareKonnerud IL1.31.33+37.5110.17
27Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering1.33.50+40.0810.32
28Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.37.16+43.3410.55
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Mathias NipenBækkelagets SKdiskvalifisert
Emil JönssonTyrving ILdiskvalifisert
Øyvind EngerNydalens SKdiskvalifisert
Truls HestengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vegard RuttenborgTyrving ILikke startet
Olle BoströmTyrving ILikke startet
Per Melander OftenNydalens SKikke startet
Espen JakobsenTyrving ILikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet

H 17-18

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas EikåsSandefjord OK1.35.4614.57
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLikke startet

H 40-

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.12.5511.23
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLikke startet

H 35

6 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Taraldsten BrunesModum OL56.548.14
2Sindre LangaasNydalens SK1.03.17+6.239.10
3Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.04.12+7.189.18
4Morten FredhOK Moss1.08.06+11.129.52

H 45-

6 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LandstadNydalens SK52.268.11
2Pål SommerheinFossum IF54.47+2.218.33
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK57.01+4.358.54
4Johan MichelsenFossum IF57.40+5.149.00
5André JægtvikKonnerud IL59.35+7.099.18
6Espen RøsteKongsberg OL1.00.10+7.449.24
7Sturle FurlandSandefjord OK1.01.05+8.399.32
8Anders GustafssonSturla, IF1.03.02+10.369.50
9Stig MellingRingerike OL1.03.05+10.399.51
10Even Angel-PetersenNydalens SK1.04.37+12.1110.05
11Geir HoffTyrving IL1.05.02+12.3610.09
12Lars BerglundRingerike OL1.09.15+16.4910.49
13Pål Martin EidKongsberg OL1.09.39+17.1310.52
14Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.11.26+19.0011.09
15Øystein RognebakkeSturla, IF1.15.09+22.4311.44
16Per Erik OpsethRingerike OL1.19.15+26.4912.22
17Bernt HellerudKonnerud IL1.19.39+27.1312.26
18Jo Børre EikåsSandefjord OK1.29.30+37.0413.59
19Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.39.24+46.5815.31
20Kjetil EckdahlOK Horten1.41.25+48.5915.50
Atle PedersenFossum IFdiskvalifisert
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Jarl HommeSturla, IFikke startet

H 50-

6 100 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering48.067.53
2Syver LøkenKongsberg OL48.40+0.347.58
3Håvard HågårdKonnerud IL52.06+4.008.32
4Helge GisholtOK Skeidi53.43+5.378.48
5Geir SommerheinOK Horten54.13+6.078.53
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb54.50+6.448.59
7Per Øivind EgerKongsberg OL55.52+7.469.09
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering55.59+7.539.10
9Trond GjelstadSandefjord OK56.14+8.089.13
10Øyvind HyllesethSkien OK56.38+8.329.17
11Bjørnar OlsrødStokke IL58.54+10.489.39
12Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb58.57+10.519.39
13Guttorm EggeIL GeoForm1.01.22+13.1610.03
14Christian GrotnesTyrving IL1.01.38+13.3210.06
15Rune EngehultNotodden OL1.05.03+16.5710.39
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.05.23+17.1710.43
17Svein GranerudAsker Skiklubb1.07.18+19.1211.01
18Nils BerganNydalens SK1.07.40+19.3411.05
18Runar TeigenKongsberg OL1.07.40+19.3411.05
20Arild AndresenFossum IF1.07.58+19.5211.08
21Lars EnerhaugenModum OL1.08.01+19.5511.09
22Jon Erik KvarmeSturla, IF1.08.15+20.0911.11
23Gunnar BrattliAsker Skiklubb1.09.05+20.5911.19
24Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.09.11+21.0511.20
25Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.10.12+22.0611.30
26Rune SørensenSturla, IF1.16.57+28.5112.36
27Øystein SkjelbredKongsberg OL1.17.08+29.0212.38
28Fredrik HøyerFossum IF1.22.35+34.2913.32
29Peter CarlsenSturla, IF1.30.35+42.2914.50
30Atle WølloKongsberg OL1.35.54+47.4815.43
Per GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Bjørn HallanFossum IFikke startet

H 55-

6 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL49.398.08
2Øystein HoloFossum IF52.28+2.498.36
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb52.44+3.058.38
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.01.09+11.3010.01
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.02.48+13.0910.17
6Frode RobertsenStokke IL1.02.53+13.1410.18
7Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.53+14.1410.28
8Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.07.34+17.5511.04
9Lars D. FjeldstadRingerike OL1.11.53+22.1411.47
10Sven OhrvikKonnerud IL1.17.33+27.5412.42
11Christian SchibstedRøyken OL1.18.35+28.5612.52
12Gunnar HopeModum OL1.19.19+29.4013.00
13Roger Andre VaneboKongsberg OL1.30.46+41.0714.52
14Kolbjørn KasinKongsberg OL1.32.18+42.3915.07
15Torgeir BrandalKongsberg OL2.07.44+1.18.0520.56
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tom RådahlTyrving ILdiskvalifisert
Håkon LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalTyrving ILdiskvalifisert
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Torkjel NesheimTyrving ILikke startet
Per SlungaardTyrving ILikke startet
Roar ByeModum OLikke startet
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK39.208.44
2Øyvind Roger HansenRøyken OL40.40+1.209.02
3Morten DueMåren OK40.44+1.249.03
4Torgeir StrandhagenRøyken OL41.06+1.469.08
5Arnt-Idar JørstadKongsberg OL43.25+4.059.38
6Hallvard FjærLillomarka OL43.38+4.189.41
7Lars HjermstadFossum IF44.08+4.489.48
8Martin GranlyLillomarka OL44.19+4.599.50
9Lars-Erik FiskumTyrving IL45.13+5.5310.02
10Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL45.59+6.3910.13
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF46.10+6.5010.15
12Per Kristian EkebergTyrving IL46.23+7.0310.18
13Reidar FossumAsker Skiklubb46.25+7.0510.18
14Morten DåsnesRingerike OL46.56+7.3610.25
15Harald HoviSkien OK49.14+9.5410.56
16Frode LøsetRingerike OL49.38+10.1811.01
17Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm50.24+11.0411.12
18Øyvind GylverAsker Skiklubb55.06+15.4612.14
19Roy GjerdingOK Moss1.03.00+23.4014.00
20Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.14.31+35.1116.33
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert

H 65-

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenTyrving IL45.2810.06
2Widar TrømborgSande Sportsklubb46.30+1.0210.20
3Ola BroxOL Toten-Troll48.59+3.3110.53
4Magne VollenOslostudentenes IK49.50+4.2211.04
5Sveinung RekaaNotodden OL50.49+5.2111.17
6Per Ove TransethRøyken OL52.14+6.4611.36
7Are EriksenOslostudentenes IK55.45+10.1712.23
8Kjell SvanbergRøyken OL55.46+10.1812.23
9Per Chr. HagenBø OL58.35+13.0713.01
10Per ØhlckersTyrving IL59.09+13.4113.08
11Arne TiltnesTyrving IL59.34+14.0613.14
12Morten JohannessenRøyken OL59.39+14.1113.15
13Hugo A. ChristensenNotodden OL1.00.46+15.1813.30
14Torbjørn NørbechRingerike OL1.02.23+16.5513.51
15Olav NipenTyrving IL1.03.45+18.1714.10
16Ragnar Niemi BergStokke IL1.08.17+22.4915.10
17Jan BøhleOL Trollo1.09.42+24.1415.29
18Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.17.28+32.0017.12
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Hans Lyder HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Finn BjørtuftKongsberg OLikke startet

H 70-

3 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK33.529.40
2Helge RevhaugRingerike OL35.31+1.3910.08
3Dag Rønning JensenOL Trollo39.50+5.5811.22
4Kjell WintherOppsal Orientering40.33+6.4111.35
5Runar KittilsenStokke IL40.56+7.0411.41
6Ragnar HillestadLardal OL41.03+7.1111.43
7Widar Taxth LølandHisøy OK43.16+9.2412.21
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL43.35+9.4312.27
9Rolf GjølbergLarvik OK44.10+10.1812.37
10Helge FossheimHedrum OL44.42+10.5012.46
11Kjell GrønhovdModum OL46.26+12.3413.16
12Eystein WeltzienTyrving IL47.01+13.0913.26
13Bjørn SteenBø OL47.34+13.4213.35
14John Ivar KjellevoldModum OL49.58+16.0614.16
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn52.23+18.3114.58
16Per DalheimKonnerud IL53.17+19.2515.13
17Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53.55+20.0315.24
18Atle SolheimBerger og Svelvik OL57.06+23.1416.18
19Brede Høibak GundersenRingerike OL1.02.49+28.5717.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Hallvard MyrvollBø OL1.13.28+39.3620.59
Eirik EriksenSturla, IFikke startet
Henning GaarderKonnerud ILikke startet
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLikke startet

H 75-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FeiringHamar OK35.5511.35
2Kjell Gorm RøkkeTyrving IL38.36+2.4112.27
3Kjell StenstadvoldTyrving IL38.38+2.4312.27
3Roar BjordalOppsal Orientering38.38+2.4312.27
5Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL45.32+9.3714.41
6Lars Martin GjeinStokke IL48.07+12.1215.31
7Paul BisethKongsberg OL48.20+12.2515.35
8Thorolf TrolsrudBotne SK51.28+15.3316.36
9Arild MoenKonnerud IL53.18+17.2317.11
10Lasse VråleSturla, IF1.01.46+25.5119.55
11Magnar ØvreåsBotne SK1.06.08+30.1321.20
12Tore VaajeAsker Skiklubb1.06.15+30.2021.22
John SchauKonnerud ILdiskvalifisert
Harald LundhaugOK Mossikke startet

H 80-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd KletteliBækkelagets SK44.4314.25
2Finn Åge ØsternKongsberg OL49.35+4.5215.59
3Ivar Louis BergSturla, IF50.17+5.3416.13
4Elling FrøvollSturla, IF51.40+6.5716.40
5Knut KjemhusKongsberg OL54.06+9.2317.27
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54.43+10.0017.39
7Tormod HøymyrSturla, IF1.08.29+23.4622.05

Direkte AL

6 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK41.316.01
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL53.19+11.487.43
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK56.22+14.518.10
4Sturla FrydenlundNTNUI57.02+15.318.15
5Bo EngdahlIL Koll57.04+15.338.16
6Charles HalaasFossum IF59.24+17.538.36
7David LøverModum OL1.00.16+18.458.44
8Jørgen MortenssonModum OL1.04.15+22.449.18
9Audun BerganNydalens SK1.05.47+24.169.32
10Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.06.21+24.509.36
11Rolv Anders SystadLyn Ski1.13.20+31.4910.37
12Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.16.11+34.4011.02
13Arvid BergeNOTEAM1.19.42+38.1111.33
14Frode KamsvågTyrving IL1.20.59+39.2811.44
15Hallvard BergTyrving IL1.23.49+42.1812.08
16Kine DirroMåren OK1.28.09+46.3812.46
Per Ole DahlsrudNydalens SKikke startet
Michael Eckmann JensenNittedal OLikke startet

Direkte AK

4 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL41.559.18
2Tore HvidebergOK Skeidi44.04+2.099.47
3Celine RenardKongsberg OL44.37+2.429.54
4Tibor VariSturla, IF45.02+3.0710.00
5Thomas OlsenAsker Skiklubb45.20+3.2510.04
6Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering45.34+3.3910.07
7Lars BaklidKonnerud IL46.54+4.5910.25
8Bjørn-Erik GunnerødNOTEAM47.01+5.0610.26
9Kristian B NilsenFossum IF47.11+5.1610.29
10Unn Hilde HeggedalKongsberg OL47.57+6.0210.39
11Anders FossøyNotodden OL48.59+7.0410.53
12Helena AxelssonNydalens SK49.54+7.5911.05
13Knut Jostein SætranFossum IF50.23+8.2811.11
14Kjell RønnebergRøyken OL50.37+8.4211.14
15Anders ØpstadAsker Skiklubb50.42+8.4711.16
16Håvard HalvorsenKonnerud IL51.05+9.1011.21
17Ida SvanbergRøyken OL52.38+10.4311.41
18Maren Kaarby RodemNydalens SK53.03+11.0811.47
19Una Glende JansonKristiansand OK53.29+11.3411.53
20Terje NæssFossum IF54.25+12.3012.05
21Sunniva N BergStokke IL55.37+13.4212.21
22Arild NyhaugAsker Skiklubb57.09+15.1412.42
23Per Anders EckdahlOK Horten58.12+16.1712.56
24Magne KløveStokke IL1.00.02+18.0713.20
25Håvard W PettersenBerger og Svelvik OL1.00.52+18.5713.31
26Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.03.03+21.0814.00
27Thor NorderudTyrving IL1.03.26+21.3114.05
28Egil FrydenlundSturla, IF1.03.42+21.4714.09
29Anders Martin JørstadKongsberg OL1.03.57+22.0214.12
30Silja ThomassenOK Horten1.04.12+22.1714.16
31Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL1.04.13+22.1814.16
32Åsmund AndersenNOTEAM1.05.45+23.5014.36
33Thomas KaiserSturla, IF1.06.12+24.1714.42
34Synnøve NybøKonnerud IL1.09.16+27.2115.23
35Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.10.02+28.0715.33
36Morten Herman VogtKonnerud IL1.14.54+32.5916.38
37Geir MelbyNOTEAM1.16.30+34.3517.00
38Snorre FrydenlundSturla, IF1.18.34+36.3917.27
39Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.20.37+38.4217.54
40Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.21.46+39.5118.10
41Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.28.04+46.0919.34
42Erik JuliussenSandefjord OK1.31.34+49.3920.20
43Kenneth DybvikStokke IL1.40.47+58.5222.23
44Ole Kristian V BangåsBotne SK1.55.52+1.13.5725.44
Kirsti Grundnes BergTyrving ILdiskvalifisert
Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Katrine Finstad LandTyrving ILdiskvalifisert
Vemund RønnebergRøyken OLdiskvalifisert
Solveig BerganNydalens SKikke startet
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Aksel OlsenAsker Skiklubbikke startet
Vemund RønnebergRøyken OLikke startet

Direkte B

3 300 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL33.5110.15
2Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL37.44+3.5311.26
3Alfred SchauKonnerud IL41.08+7.1712.27
4Kirsten GjermstadKonnerud IL42.10+8.1912.46
5Kristoffer EckdahlOK Horten42.31+8.4012.53
6Ida BredholtKongsberg OL45.04+11.1313.39
7Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn45.40+11.4913.50
8Eirill DalanRøyken OL46.23+12.3214.03
9Kristine Sparre KnudsenStokke IL46.40+12.4914.08
10Tove Beate JelstadModum OL47.38+13.4714.26
11Lenka WestinPorsgrunn OL49.49+15.5815.05
12Sigrun GjoneSandefjord OK49.52+16.0115.06
13Ingrid Lundin BerganKongsberg OL50.15+16.2415.13
14Harald BerganKongsberg OL50.53+17.0215.25
15Inge RingheimLarvik OK51.42+17.5115.40
16Torleif GaltelandAsker Skiklubb51.45+17.5415.40
17Kari Schølberg-HenriksenNydalens SK51.58+18.0715.44
18Per Anders YtterbøAsker Skiklubb52.18+18.2715.50
19Runar BergBerger og Svelvik OL53.10+19.1916.06
20Magnus Myrvang HagenRøyken OL53.39+19.4816.15
21Karl Anton UndelandSturla, IF54.01+20.1016.22
22Kristoffer ØhlckersTyrving IL55.55+22.0416.56
23Kristin Sæthre SørensenSturla, IF56.51+23.0017.13
24Knut GjoneSandefjord OK1.00.23+26.3218.17
25Kristin HjortlandLarvik OK1.01.50+27.5918.44
26Laila ThomassenModum OL1.02.00+28.0918.47
27Ellen Horni-JohnsenSturla, IF1.02.09+28.1818.50
28Anders JohnsenSturla, IF1.02.10+28.1918.50
29Hege MortenssonModum OL1.02.50+28.5919.02
30Tanja AppenzellerFossum IF1.05.27+31.3619.50
31Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.31.15+57.2427.39
Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert
Marit Follestad TandbergModum OLdiskvalifisert
Anne Maren EidstenSturla, IFikke startet
Heidi EriksenLarvik OKikke startet

Direkte C

2 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MuenKjelsås IL33.5712.07
2Sverre JohnsenRøyken OL34.29+0.3212.18
3Eivind OhrenRøyken OL38.53+4.5613.53
4Kristin GottfridssonRøyken OL40.55+6.5814.36
5Svend Kristian EidstenSturla, IF43.08+9.1115.24
6Mathias SolhaugBerger og Svelvik OL50.53+16.5618.10
7Inger-Helene CarlsenSturla, IF51.14+17.1718.17
8Trude Nielsen BergeRøyken OL53.26+19.2919.05
9Eline ElgesemOL Trollo53.44+19.4719.11
10Hanne MongNOTEAM56.06+22.0920.02
11Kristine AndenæsAsker Skiklubb59.13+25.1621.08
12Sigrid SkjelbredKongsberg OL59.49+25.5221.21
13Elin ØverbyKongsberg OL1.02.42+28.4522.23
14Geir HaugomRøyken OL1.03.03+29.0622.31
15Vidar BredholtKongsberg OL1.30.06+56.0932.10
Vivi-Ann SolhaugBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Edle-Christine FlaterRøyken OLikke startet
Hanne StormRøyken OLikke startet
Marianne StrandseterRøyken OLikke startet
Marius StrandseterRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor