Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: søndag 26 august 2018

D11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 253.02
1. Elsa Sofie Lysheden-Vogt28.11128.111
2. Hanna Spangberg24.51153.02100.00
2Kongsberg OL 157.43+4.41
1. Elise Renard31.312+3.2031.312+3.20
2. Marte Eger26.122+1.2157.4320+4.41+1.21
3Konnerud IL 11.09.41+16.39
1. Johanne Storhaug36.483+8.3736.483+8.37
2. Nora Akselsen32.533+8.021.09.4130+16.39+8.02

H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 333.11
1. Jarand Gustafsson16.44116.441
2. Simen Sommerstad Røste16.27133.11100.00
2Sturla, IF 134.19+1.08
1. Henrik Kaiser16.532+0.0916.532+0.09
2. Mats Johnsen17.262+0.5934.1920+1.08+0.59
3Kongsberg OL 139.33+6.22
1. Martin Torø17.133+0.2917.133+0.29
2. Jan Olav Bergan22.204+5.5339.3330+6.22+5.53
4Konnerud IL 141.45+8.34
1. August Hellerud Sire21.174+4.3321.174+4.33
2. Fredrik Fet Andersen20.283+4.0141.4540+8.34+4.01
5Konnerud IL 252.57+19.46
1. Hans Mathias Økern Hågård26.267+9.4226.267+9.42
2. Simen Torebraaten26.315+10.0452.575-2+19.46+10.04
6Sturla, IF 21.05.42+32.31
1. Jens Wold25.486+9.0425.486+9.04
2. Filip Knudsen39.546+23.271.05.4260+32.31+23.27
7Kongsberg OL 21.11.10+37.59
1. Jon Strand25.315+8.4725.315+8.47
2. Håkon Øverby45.397+29.121.11.107+2+37.59+29.12

D13-16

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 155.16
1. Nora Småge Hilsen26.456+0.1726.456+0.17
2. Mille Vasshaug Jægtvik28.312+2.1355.161-5-0.17
2Kongsberg OL 156.17+1.01
1. Selma Høivold29.5910+3.3129.5910+3.31
2. Åsne Haavengen26.18156.172-8+1.01-2.30
3Kongsberg OL 356.58+1.42
1. Synne Sommerstad Røste26.415+0.1326.415+0.13
2. Ingvild Gustafsson30.173+3.5956.583-2+1.42+1.29
4Sturla, IF 158.08+2.52
1. Marie Kvarme26.353+0.0726.353+0.07
2. Mina Akiko Johnsen31.335+5.1558.084+1+2.52+2.45
5Lardal OL 11.00.19+5.03
1. Eline Schjerven30.0011+3.3230.0011+3.32
2. Kristin Melby Jacobsen30.194+4.011.00.195-6+5.03+1.31
6Hviterussland 11.00.42+5.26
1. Sofya Karelina27.018+0.3327.018+0.33
2. Olga Tomasheva33.416+7.231.00.426-2+5.26+4.53
7Sturla, IF 21.04.57+9.41
1. Ine Instanes26.322+0.0426.322+0.04
2. Iselin Sørensen38.259+12.071.04.577+5+9.41+9.37
8Kongsberg OL 21.05.01+9.45
1. Konstanse Moholth29.589+3.3029.589+3.30
2. Mari Øverby35.037+8.451.05.018-1+9.45+6.15
9Konnerud IL 21.06.53+11.37
1. Hedda Spangberg26.364+0.0826.364+0.08
2. Martine Gjermstad Pettersen40.1710+13.591.06.539+5+11.37+11.29
10Hviterussland 21.19.31+24.15
1. Alesia Dichkovskaya26.537+0.2526.537+0.25
2. Polina Logvin52.3812+26.201.19.3110+3+24.15+23.50
11Sturla, IF 31.22.33+27.17
1. Malene Instanes34.5712+8.2934.5712+8.29
2. Ylva Klausen47.3611+21.181.22.3311-1+27.17+18.48
12Eiker OL 11.24.53+29.37
1. Alvilde Lysaker Sanden47.5713+21.2947.5713+21.29
2. Oda Isnes Tyse36.568+10.381.24.5312-1+29.37+8.08
Kongsberg OL 4fullført
1. Karoline Torø26.28126.281
2. fullførtfullført

H13-16

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 148.55
1. Rolf Trygve Haug21.09121.091
2. Vetle Drage27.46148.55100.00
2Sturla, IF 153.04+4.09
1. Mathias Skourup Rognebakke21.09121.091
2. Lukas Klausen31.557+4.0953.042+1+4.09+4.09
3Notodden OL 154.33+5.38
1. Snorre Slokvik26.246+5.1526.246+5.15
2. Åsmund Slokvik28.093+0.2354.333-3+5.38+0.23
4Kongsberg OL 255.21+6.26
1. Andreas Myrvold Skovlyst26.143+5.0526.143+5.05
2. Arne Bergan29.075+1.2155.214+1+6.26+1.21
5Ringerike OL 155.37+6.42
1. Martin Nøkleby Melling26.437+5.3426.437+5.34
2. Mikkel Berglund28.544+1.0855.375-2+6.42+1.08
6Kongsberg OL 456.40+7.45
1. Olav Kristian Lund28.488+7.3928.488+7.39
2. Atle Nikolai Wøllo27.522+0.0656.406-2+7.45+0.06
7Kongsberg OL 357.15+8.20
1. Johan Eger26.184+5.0926.184+5.09
2. Halvor Løken30.576+3.1157.157+3+8.20+3.11
8Sturla, IF 21.07.00+18.05
1. Joachim Knudsen26.225+5.1326.225+5.13
2. Olav Melheim40.3810+12.521.07.008+3+18.05+12.52
9Ringerike OL 21.12.22+23.27
1. Rasmus Berglund34.0710+12.5834.0710+12.58
2. Even Amundsen Bjørkli38.158+10.291.12.229-1+23.27+10.29
10Sturla, IF 31.12.48+23.53
1. Martin Kaiser32.209+11.1132.209+11.11
2. Magnus Skourup Rognebakke40.289+12.421.12.4810+1+23.53+12.42
11Eiker OL 12.03.41+1.14.46
1. Mathias Axelson49.1512+28.0649.1512+28.06
2. Amanda Axelson1.14.2611+46.402.03.4111-1+1.14.46+46.40
12Røyken OL 13.35.00+2.46.05
1. Daniel Nystuen48.2711+27.1848.2711+27.18
2. Trym Storhaug2.46.3312+2.18.473.35.0012+1+2.46.05+2.18.47
Kongsberg OL 5diskvalifisert
1. Endre Sanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sander Solheim Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert

D17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 12.00.10
1. Andrea Ranvik45.25145.251
2. Anette Juveli30.5311.16.18100.00
3. Jenny Baklid43.5212.00.10100.00
2Kongsberg OL 12.04.59+4.49
1. Tale Strand46.333+1.0846.333+1.08
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl32.273+1.341.19.002-1+2.42+1.34
3. Marlin Haavengen45.592+2.072.04.5920+4.49+2.07
3Kongsberg OL 22.18.18+18.08
1. Ingvild Langeggen47.034+1.3847.034+1.38
2. Ingjerd Sommerstad32.182+1.251.19.213-1+3.03+1.25
3. Aurora Moholth58.574+15.052.18.1830+18.08+15.05
4Modum OL 12.31.58+31.48
1. Hilde Hovdenak46.022+0.3746.022+0.37
2. Marita Lilja Grønhovd43.076+12.141.29.094+2+12.51+12.14
3. Marianne Solheim Sandberg1.02.496+18.572.31.5840+31.48+18.57
5Ringerike OL 12.37.57+37.47
1. Ida Hope Barth50.425+5.1750.425+5.17
2. Ida Bolette Enerhaugen47.279+16.341.38.0950+21.51+16.34
3. Monica Berglund59.485+15.562.37.5750+37.47+15.56
6Eiker OL 22.52.55+52.45
1. Silje Morlandstø1.11.169+25.511.11.169+25.51
2. Sølvi Fossøy44.158+13.221.55.318-1+39.13+13.22
3. Tomine Lysaker Sanden57.243+13.322.52.556-2+52.45+13.32
7Hviterussland 12.53.32+53.22
1. Viktoria Redzkova56.436+11.1856.436+11.18
2. Karina Shpakovskaya42.084+11.151.38.5160+22.33+11.15
3. Yana Volkava1.14.4110+30.492.53.327+1+53.22+30.49
8Konnerud IL 22.57.57+57.47
1. Thea Land1.02.348+17.091.02.348+17.09
2. Amanda Skyttersæter Saugerud43.447+12.511.46.187-1+30.00+12.51
3. Alena Karelina1.11.399+27.472.57.578+1+57.47+27.47
9Eiker OL 12.58.39+58.29
1. Anita Hilleren1.13.0110+27.361.13.0110+27.36
2. Kirsti Aas Olsen42.365+11.431.55.379-1+39.19+11.43
3. Solveig M Letmolie1.03.027+19.102.58.3990+58.29+19.10
10Hviterussland 23.06.30+1.06.20
1. Maryana Riabtseva59.137+13.4859.137+13.48
2. Katerina Kravchenko56.2610+25.331.55.3910+3+39.21+25.33
3. Karina Kravchenko1.10.518+26.593.06.30100+1.06.20+26.59
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Ingeborg Kvarmediskvalifisertdiskvalifisert
2. Åshild Egeberg Varidiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

H17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 12.08.46
1. Jonas Sommerstad Juveli42.17142.171
2. Erik Feyling Haare43.485+33.351.26.052+1+26.50+26.50
3. Aslak Heimdal42.412+3.102.08.461-1-26.50
2Kongsberg OL 22.10.27+1.41
1. Espen Røste47.405+5.2347.405+5.23
2. Odd Strand39.422+29.291.27.223-2+28.07+22.44
3. Bjørn Haavengen43.053+3.342.10.272-1+1.41-26.26
3Nesbyen IL 12.11.14+2.28
1. Vegard Myklemyr43.582+1.4143.582+1.41
2. Kristian Mikkelsplass43.274+33.141.27.255+3+28.10+26.29
3. Kristen Mikkelsplass43.494+4.182.11.143-2+2.28-25.42
4Kongsberg OL 12.14.27+5.41
1. Håkon Lund46.493+4.3246.493+4.32
2. Sølve Drage48.077+37.541.34.566+3+35.41+31.09
3. Damien Renard39.3112.14.274-2+5.41-30.00
5Røyken OL 12.17.35+8.49
1. Henrik Drange Ruud49.026+6.4549.026+6.45
2. Erik Holt Johannessen10.13159.151-5-6.45
3. Kunt S. Rekaa1.18.208+38.492.17.355+4+8.49+8.49
6Hviterussland 22.21.09+12.23
1. Dmitry Papov46.584+4.4146.584+4.41
2. Vladislav Verinsikij40.243+30.111.27.223-1+28.07+23.26
3. Nikita Alekseyonok53.476+14.162.21.096+3+12.23-15.44
7Ringerike OL 22.38.56+30.10
1. Lars-Inge Arnevik51.067+8.4951.067+8.49
2. Stig Melling46.316+36.181.37.3770+38.22+29.33
3. Lars Berglund1.01.197+21.482.38.5670+30.10-8.12
8Modum OL 13.00.44+51.58
1. Aleksander Alekseyonok1.05.5910+23.421.05.5910+23.42
2. Helge Kristian Kopland1.02.589+52.452.08.57100+1.09.42+46.00
3. David Løver51.475+12.163.00.448-2+51.58-17.44
9Hviterussland 13.19.20+1.10.34
1. Gleb Sevruk55.519+13.3455.519+13.34
2. Ilya Novak1.03.0810+52.551.58.5990+59.44+46.10
3. Aleksandr Minchukov1.20.219+40.503.19.2090+1.10.34+10.50
Ringerike OL 1fullført
1. Oskar Arnevik1.06.4811+24.311.06.4811+24.31
2. Sverre Graffer1.05.5811+55.452.12.46110+1.13.31+49.00
3. fullførtfullført
Sturla, IF 1fullført
1. Stig Instanes55.228+13.0555.228+13.05
2. Egil Frydenlund57.208+47.071.52.4280+53.27+40.22
3. fullførtfullført

D150

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 11.32.47
1. Beth Nicolaysen31.564+0.4231.564+0.42
2. Unn Hilde Heggedal24.12156.081-3-0.42
3. Anita Sørensen Drage36.394+6.081.32.47100.00
2Modum OL 11.39.08+6.21
1. Hanne Løver Thon31.462+0.3231.462+0.32
2. Ann Elisabeth Gunnulfsen36.515+12.391.08.375+3+12.29+11.57
3. Sirpa Lilja30.3111.39.082-3+6.21-6.08
3Konnerud IL 11.39.18+6.31
1. Isa Heggedal31.483+0.3431.483+0.34
2. Toini Skyttersæter33.144+9.021.05.0230+8.54+8.20
3. Tove Heimdal34.163+3.451.39.1830+6.31-2.23
4Sturla, IF 11.39.36+6.49
1. Tanja Instanes35.415+4.2735.415+4.27
2. Helle Egeberg Vári30.102+5.581.05.514-1+9.43+5.16
3. Aud Ellen Brevik33.452+3.141.39.3640+6.49-2.54
5Konnerud IL 21.44.14+11.27
1. Anette Larsen Akselsen31.14131.141
2. Kirsten Hjermstad33.043+8.521.04.182+1+8.10+8.10
3. Mette Spangberg39.565+9.251.44.145+3+11.27+3.17
6Modum OL 22.13.37+40.50
1. Anne Mia Olsen38.506+7.3638.506+7.36
2. Marit Follestad Tandberg51.126+27.001.30.0260+33.54+26.18
3. Solveig Kongsrud43.356+13.042.13.3760+40.50+6.56
7Eiker OL 12.22.47+50.00
1. Aud Kjemperud44.387+13.2444.387+13.24
2. Berit Grosvold51.427+27.301.36.2070+40.12+26.48
3. Mona Jensen46.277+15.562.22.4770+50.00+9.48

H150

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Modum OL 11.40.36
1. Lars Enerhaugen29.18129.181
2. Jens Kr Kopland30.5711.00.15100.00
3. Gunnar Hope40.216+9.031.40.36100.00
2Konnerud IL 11.42.07+1.31
1. André Jægtvik30.252+1.0730.252+1.07
2. Bjørn Baklid40.248+9.271.10.493+1+10.34+9.27
3. Håvard Hågård31.1811.42.072-1+1.31-9.03
3Kongsberg OL 11.44.46+4.10
1. Per Øivind Eger31.154+1.5731.154+1.57
2. Bjørn Victor Larsen38.226+7.251.09.372-2+9.22+7.25
3. Svein-Erik Søgård35.092+3.511.44.463+1+4.10-5.12
4Sturla, IF 11.49.53+9.17
1. Tibor Vári39.276+10.0939.276+10.09
2. Geir Holm Gundersen35.154+4.181.14.4260+14.27+4.18
3. Anders Gustafsson35.113+3.531.49.534-2+9.17-5.10
5Ringerike OL 11.54.16+13.40
1. Juha Viena31.033+1.4531.033+1.45
2. Knut Ivar Kollstrøm43.2410+12.271.14.275+2+14.12+12.27
3. Helge Graffer39.494+8.311.54.1650+13.40-0.32
6Notodden OL 11.55.28+14.52
1. Petter Løe36.315+7.1336.315+7.13
2. Jørn Myrland35.154+4.181.11.464-1+11.31+4.18
3. Robert Fredriksen43.429+12.241.55.286+2+14.52+3.21
7Eiker OL 11.59.41+19.05
1. Hans Roar Bakken45.0010+15.4245.0010+15.42
2. Jan Sølvberg34.453+3.481.19.458-2+19.30+3.48
3. Leif Kåre Besseberg39.565+8.381.59.417-1+19.05-0.25
7Sturla, IF 21.59.41+19.05
1. Jon Erik Kvarme41.499+12.3141.499+12.31
2. Thomas Kaiser34.302+3.331.16.197-2+16.04+3.33
3. Snorre Frydenlund43.228+12.041.59.4170+19.05+3.01
9Kongsberg OL 22.05.01+24.25
1. Roger Andre Vanebo41.468+12.2841.468+12.28
2. Atle Wøllo40.037+9.061.21.4910+2+21.34+9.06
3. Arild Storheim43.127+11.542.05.019-1+24.25+2.51
10Kongsberg OL 32.15.49+35.13
1. Per Gustafsson40.027+10.4440.027+10.44
2. Torgeir Brandal41.459+10.481.21.479+2+21.32+10.48
3. Erik Høivold54.0210+22.442.15.4910+1+35.13+13.41

HV130

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 11.04.30
1. Svein Ackenhausen26.25126.251
2. Arild Moen38.0511.04.30100.00
2Kongsberg OL 11.58.09+53.39
1. Hanne Bræck56.252+30.0056.252+30.00
2. Asbjørn Bræck1.01.442+23.391.58.0920+53.39+23.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor