Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Konnerud IL

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sander AkselsenN-åpen (12)22.2711.13
0Julie Økern HågårdN-åpen (12)35.4317.51
0Mathilde Lindom AckenhausenN-åpen (12)47.5123.55
0Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (12)40.1520.07
1Svein AckenhausenH 65- (5)47.1613.30
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (3)46.1614.55
1Aslak HeimdalH 17-18 (8)58.348.01
1Andrea RanvikD 17-18 (20)55.4510.08
1Anette Larsen AkselsenD 17-AK (4)47.5012.35
1Tiril KihleD 15-16B (1)1.12.4320.46
1Jonas Sommerstad JuveliH 17-AK (5)35.428.06
2Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (17)49.15+9.2711.11
2Jenny BaklidD 17-18 (20)57.47+2.0210.30
3Håvard HalvorsenDirekte A (7)53.03+11.3211.17
3Fredrik Fet AndersenH 11-12 (13)25.56+3.599.58
3Isa HeggedalD 50- (14)47.13+0.2612.25
3Hanna SpangbergD 11-12 (8)36.45+8.1014.08
3Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (5)33.42+7.0312.57
3Håvard HågårdH 40- (20)1.05.16+3.428.56
4August Hellerud SireH 11-12 (13)27.23+5.2610.31
4Johanne StorhaugD 11-12 (8)40.05+11.3015.25
4Mone Småge-HilsenD -10 (4)1.01.48+20.0023.46
5Erik Feyling HaareH21 (6)1.25.57+16.209.33
5Tove HeimdalD 50- (14)52.29+5.4213.48
5André JægtvikH 40- (20)1.07.13+5.399.12
6Morten VogtDirekte A (7)1.35.06+53.3520.14
6Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (8)42.54+14.1916.30
7Anne-Sofie LyshedenDirekte B (9)1.52.31+58.2726.10
8Hedda SpangbergD 15-16 (17)59.55+20.0713.37
8Simen TorebraatenH 11-12 (13)34.45+12.4813.21
8Nora AkselsenD 11-12 (8)57.36+29.0122.09
8Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (9)1.13.39+37.2321.02
9Oskar BaklidH 13-14 (11)1.16.28+47.3421.50
10Nora Småge HilsenD 15-16 (17)1.00.02+20.1413.38
10Lars BaklidH 50- (25)1.05.00+13.5011.49
11Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (13)41.59+20.0216.08
12Mette SpangbergD 40- (16)1.11.19+30.1316.12
17Anniken RanvikD 17-18 (20)1.29.05+33.2016.11
18Bjørn BendiktsenH 50- (25)1.17.44+26.3414.08
18Kjell Petter SmågeH 40- (20)1.36.41+35.0713.14
19Bernt HellerudH 40- (20)1.41.33+39.5913.54
24Hans Jørgen KrogstieH 50- (25)1.30.20+39.1016.25
Hans Lyder HaareH 65- (5)diskvalifisert
Birgit Økern JensenD 40- (16)diskvalifisert
Annemarie RanvikD 17-B (3)diskvalifisert
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 (20)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor