Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Kongsberg OL

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erik BerganN-åpen (12)32.5816.29
1Gro SandD 17-C (2)48.5916.19
1Finn Åge ØsternH 80- (4)58.1718.48
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (13)21.578.26
1Anita Sørensen DrageD 50- (14)46.4712.18
1Åsne HaavengenD 15-16 (17)39.489.02
1Iselin HøivoldD 11-12 (8)28.3510.59
1Vetle DrageH 15-16 (11)47.368.39
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (16)41.069.20
1Jon StrandH -10 (5)26.3910.15
1Harald BerganH 17-B (3)39.1311.12
1Amalie Myrvold SkovlystD -10 (4)41.4816.04
1Ingrid Lundin BerganD 17-B (3)49.5314.15
1Espen RøsteH 40- (20)1.01.348.26
2Hans Otto ØverbyDirekte A (7)53.00+11.2911.16
2Mette MaudalDirekte B (9)1.22.34+28.3019.12
2Halvor LøkenH 13-14 (11)29.18+0.248.22
2Unn Hilde HeggedalD 50- (14)46.53+0.0612.20
2Bjørn HaavengenH21 (6)1.09.47+0.107.45
2Knut KjemhusH 80- (4)1.08.17+10.0022.01
2Jarand GustafssonH 11-12 (13)22.40+0.438.43
2Marte EgerD 11-12 (8)30.35+2.0011.45
2Svein-Erik SøgårdH 50- (25)52.39+1.299.34
2Odd StrandH 40- (20)1.03.09+1.358.39
3Selma HøivoldD 15-16 (17)52.07+12.1911.50
3Rolf Trygve HaugH 15-16 (11)55.28+7.5210.05
3Arne BerganH 13-14 (11)32.06+3.129.10
3Marlin HaavengenD 17-18 (20)58.13+2.2810.35
4Leiv HopeH 80- (4)1.50.17+52.0035.34
4Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (11)32.44+3.509.21
4Beth NicolaysenD 50- (14)48.10+1.2312.40
4Mari ØverbyD 15-16 (17)53.45+13.5712.12
4Atle Nikolai WølloH 15-16 (11)56.07+8.3110.12
4Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (9)47.52+11.3613.40
4Konstanse MoholthD 15-16 (17)53.45+13.5712.12
4Ellen GustafssonD 40- (16)55.00+13.5412.29
4Ingvild LangeggenD 17-18 (20)58.51+3.0610.42
5Pirjo LuchsingerDirekte A (7)1.17.24+35.5316.28
5Irene LangeggenDirekte B (9)1.32.53+38.4921.36
5Olav Kristian LundH 15-16 (11)56.18+8.4210.14
5Tale StrandD 17-18 (20)1.02.10+6.2511.18
6Sølve DrageH 17-18 (8)1.29.46+31.1212.17
6Ingvild GustafssonD 13-14 (9)1.07.01+30.4519.08
6Hilde StorløkkenD 50- (14)53.31+6.4414.05
6Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 (20)1.04.41+8.5611.45
7Johan EgerH 15-16 (11)1.05.39+18.0311.56
7Endre SandH 13-14 (11)41.57+13.0311.59
7Adele TeigenD 11-12 (8)44.38+16.0317.10
8Cora EbnerDirekte B (9)1.55.08+1.01.0426.46
8Per Øivind EgerH 40- (20)1.09.36+8.029.32
8Per GustafssonH 50- (25)1.01.35+10.2511.11
10Åshild BergstølD 50- (14)1.04.28+17.4116.57
10Jan Olav BerganH 11-12 (13)36.28+14.3114.01Last ned GPS-spor i gpx-format
11Arild LarsenH 50- (25)1.08.49+17.3912.30
12Håkon ØverbyH 11-12 (13)48.50+26.5318.46
12Marte Karine LarsenD 17-18 (20)1.20.20+24.3514.36
13Karoline TorøD 15-16 (17)1.02.06+22.1814.06
14Jane RødderD 50- (14)1.34.50+48.0324.57
15Bjørn Victor LarsenH 50- (25)1.13.21+22.1113.20
15Øystein SkjelbredH 40- (20)1.21.35+20.0111.10
16Arild StorheimH 50- (25)1.13.57+22.4713.26
17Roar TønnessenH 50- (25)1.14.29+23.1913.32
19Erik HøivoldH 50- (25)1.18.19+27.0914.14
22Atle WølloH 50- (25)1.21.26+30.1614.48
23Torgeir BrandalH 50- (25)1.24.25+33.1515.20
25Roger Andre VaneboH 50- (25)1.45.56+54.4619.15
Hilde MoholthDirekte B (9)diskvalifisert
Aurora MoholthD 19-20 (2)diskvalifisert
Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (17)diskvalifisert
Kari StrandD 40- (16)diskvalifisert
Sarah WølloD 17-18 (20)diskvalifisert
Borgar SkjelbredH 13-14 (11)ikke startet
Marianne OmdalD 50- (14)ikke startet
Ingjerd SommerstadD 40- (16)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor