Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sander AkselsenKonnerud IL22.2711.13
0Erik BerganKongsberg OL32.5816.29
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF32.2516.12
0Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi40.4520.22
0Julie Økern HågårdKonnerud IL35.4317.51
0Mathilde Lindom AckenhausenKonnerud IL47.5123.55
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL40.1520.07
0Eirill MestadRøyken OL34.0917.04
0Martine RøkebergEiker OL35.4117.50
0Maren Sofie SandOK Skeidi40.4320.21
0Aurora Viken FossEiker OL40.2320.11
0Julie WoldSturla, IF51.2625.43
Jenny Hovdenak HolmesEiker OLikke startet
Oline SolbakkenEiker OLikke startet

D -10

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL41.4816.04
2Abelone Josefine AxelsonEiker OL43.38+1.5016.46
3Palina KarelinaHviterussland45.01+3.1317.18
4Mone Småge-HilsenKonnerud IL1.01.48+20.0023.46

D 19-20

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viktoria RedzkovaHviterussland1.00.3611.01
Aurora MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

D 21

7 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK1.17.5710.40
2Ida Hope BarthRingerike OL1.21.02+3.0511.06
3Vendula SramkovaHemsedal IL1.21.08+3.1111.06
4Line Drange RuudRøyken OL1.42.40+24.4314.03
Malin SørensenNydalens SKikke startet
Hege Holth RekaaRøyken OLikke startet

D 11-12

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HøivoldKongsberg OL28.3510.59
2Marte EgerKongsberg OL30.35+2.0011.45
3Hanna SpangbergKonnerud IL36.45+8.1014.08
4Johanne StorhaugKonnerud IL40.05+11.3015.25
5Mina HobbelstadEiker OL42.38+14.0316.23
6Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL42.54+14.1916.30
7Adele TeigenKongsberg OL44.38+16.0317.10
8Nora AkselsenKonnerud IL57.36+29.0122.09

D 13-14

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofya KarelinaHviterussland36.1610.21
2Marie KvarmeSturla, IF39.03+2.4711.09
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF45.01+8.4512.51
4Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL47.52+11.3613.40
5Anne Maren EidstenSturla, IF53.59+17.4315.25
6Ingvild GustafssonKongsberg OL1.07.01+30.4519.08
7Amanda AxelsonEiker OL1.08.15+31.5919.30
8Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.13.39+37.2321.02
Marthe Graff-WiikSturla, IFdiskvalifisert
Ylva KlausenSturla, IFikke startet

D 13-16C

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Sofie SkroveRingerike OL55.2018.26

D 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Polina AlekseyyonokHviterussland51.1222.15

D 15-16

4 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL39.489.02
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL49.15+9.2711.11
3Selma HøivoldKongsberg OL52.07+12.1911.50
4Mari ØverbyKongsberg OL53.45+13.5712.12
4Konstanse MoholthKongsberg OL53.45+13.5712.12
6Iselin SørensenSturla, IF53.47+13.5912.13
7Ine InstanesSturla, IF56.28+16.4012.49
8Hedda SpangbergKonnerud IL59.55+20.0713.37
9Olga TomashevaHviterussland1.00.01+20.1313.38
10Nora Småge HilsenKonnerud IL1.00.02+20.1413.38
11Malene InstanesSturla, IF1.01.11+21.2313.54
12Oda Isnes TyseEiker OL1.01.48+22.0014.02
13Karoline TorøKongsberg OL1.02.06+22.1814.06
14Johanna Sofie LongfjeldModum OL1.07.31+27.4315.20
15Alesia DichkovskayaHviterussland1.08.01+28.1315.27
16Polina LogvinHviterussland1.11.28+31.4016.14
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril KihleKonnerud IL1.12.4320.46

D 17-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lundin BerganKongsberg OL49.5314.15
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL52.11+2.1814.54
Annemarie RanvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-C

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SandKongsberg OL48.5916.19
2Inger-Helene CarlsenSturla, IF1.16.16+27.1725.25

D 17-18

5 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL55.4510.08
2Jenny BaklidKonnerud IL57.47+2.0210.30
3Marlin HaavengenKongsberg OL58.13+2.2810.35
4Ingvild LangeggenKongsberg OL58.51+3.0610.42
5Tale StrandKongsberg OL1.02.10+6.2511.18
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.04.41+8.5611.45
7Christine HoenEiker OL1.05.21+9.3611.52
8Solveig M LetmolieEiker OL1.08.50+13.0512.30
9Karina ShpakovskayaHviterussland1.09.44+13.5912.40
10Yana VolkavaHviterussland1.10.44+14.5912.51
11Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.15.40+19.5513.45
12Marte Karine LarsenKongsberg OL1.20.20+24.3514.36
13Tomine Lysaker SandenEiker OL1.20.43+24.5814.40
14Ingeborg KvarmeSturla, IF1.23.13+27.2815.07
15Maryana RiabtsevaHviterussland1.24.57+29.1215.26
16Silje MorlandstøEiker OL1.25.47+30.0215.35
17Anniken RanvikKonnerud IL1.29.05+33.2016.11
18Karina KravchenkoHviterussland1.32.45+37.0016.51
Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert

D 40-

4 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL41.069.20
2Hilde HovdenakModum OL46.45+5.3910.37
3Torunn Økern JensenRingerike OL53.08+12.0212.04
4Ellen GustafssonKongsberg OL55.00+13.5412.29
5Anne Guro NøklebyRingerike OL56.05+14.5912.44
6Aud Ellen BrevikSturla, IF56.42+15.3612.53
7Monica BerglundRingerike OL59.28+18.2213.30
8May Ingela HopeModum OL1.00.49+19.4313.49
9Tone SkramRøyken OL1.03.04+21.5814.20
10Tanja InstanesSturla, IF1.05.46+24.4014.56
11Stine KaiserSturla, IF1.07.01+25.5515.13
12Mette SpangbergKonnerud IL1.11.19+30.1316.12
13Katerina KravchenkoHviterussland1.17.49+36.4317.41
Kari StrandKongsberg OLdiskvalifisert
Birgit Økern JensenKonnerud ILdiskvalifisert
Line Skjevik ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
Ingjerd SommerstadKongsberg OLikke startet

D 50-

3 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL46.4712.18
2Unn Hilde HeggedalKongsberg OL46.53+0.0612.20
3Isa HeggedalKonnerud IL47.13+0.2612.25
4Beth NicolaysenKongsberg OL48.10+1.2312.40
5Tove HeimdalKonnerud IL52.29+5.4213.48
6Hilde StorløkkenKongsberg OL53.31+6.4414.05
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL55.29+8.4214.36
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.02.34+15.4716.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Heidi MyklemyrEiker OL1.04.25+17.3816.57
10Åshild BergstølKongsberg OL1.04.28+17.4116.57
11Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.05.02+18.1517.06
12Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF1.06.51+20.0417.35
13Merete UndelandSturla, IF1.23.02+36.1521.51
14Jane RødderKongsberg OL1.34.50+48.0324.57
Marianne OmdalKongsberg OLikke startet

D 60-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL41.1811.48
2Sirpa LiljaModum OL43.25+2.0712.24
3Bjørg SvanbergRøyken OL46.59+5.4113.25
4Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.21.22+40.0423.14

D 65-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL46.1614.55
2Aud KjemperudEiker OL56.20+10.0418.10
3Grethe Lill RyengSturla, IF57.51+11.3518.39

D 75-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.09.4922.31
2Torunn Hege FrøvollSturla, IF1.20.54+11.0526.05

H -10

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon StrandKongsberg OL26.3910.15
2Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL29.35+2.5611.22
3Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL33.42+7.0312.57
4Kristian KaiserSturla, IF46.04+19.2517.43
5Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL1.11.39+45.0027.33

H 11-12

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL21.578.26
2Jarand GustafssonKongsberg OL22.40+0.438.43
3Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25.56+3.599.58
4August Hellerud SireKonnerud IL27.23+5.2610.31
5Mats JohnsenSturla, IF27.41+5.4410.38
6Henrik KaiserSturla, IF28.38+6.4111.00
7Erlend UlsakerHemsedal IL29.50+7.5311.28
8Simen TorebraatenKonnerud IL34.45+12.4813.21
9Jens WoldSturla, IF36.09+14.1213.54
10Jan Olav BerganKongsberg OL36.28+14.3114.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL41.59+20.0216.08
12Håkon ØverbyKongsberg OL48.50+26.5318.46
Filip KnudsenSturla, IFdiskvalifisert

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian RøkebergEiker OL22.4211.21

H 13-14

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL28.548.15
2Halvor LøkenKongsberg OL29.18+0.248.22
3Arne BerganKongsberg OL32.06+3.129.10
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL32.44+3.509.21
5Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF36.49+7.5510.31
6Rasmus BerglundRingerike OL40.07+11.1311.27
7Endre SandKongsberg OL41.57+13.0311.59
8Martin KaiserSturla, IF45.49+16.5513.05
9Oskar BaklidKonnerud IL1.16.28+47.3421.50
10Mathias AxelsonEiker OL1.19.59+51.0522.51
11Linus Hognestad SennelsRøyken OL1.24.13+55.1924.03
Borgar SkjelbredKongsberg OLikke startet

H 13-16C

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Trym Alexander StorhaugRøyken OLdiskvalifisert

H 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Askil MestadRøyken OL27.0911.48

H 15-16

5 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL47.368.39
2Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF51.36+4.009.22
3Rolf Trygve HaugKongsberg OL55.28+7.5210.05
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL56.07+8.3110.12
5Olav Kristian LundKongsberg OL56.18+8.4210.14
6Mikkel BerglundRingerike OL59.31+11.5510.49
7Johan EgerKongsberg OL1.05.39+18.0311.56
8Sindre UlsakerHemsedal IL1.10.12+22.3612.45
9Halvor RudningenHemsedal IL1.12.09+24.3313.07
10Even Amundsen BjørkliRingerike OL1.18.08+30.3214.12
11Daniel NystuenRøyken OL1.40.47+53.1118.19
Lukas KlausenSturla, IFikke startet
Per Ingvar TollehaugEiker OLikke startet

H 17-C

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svend Kristian EidstenSturla, IF47.5715.59

H19-20

7 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard MyklemyrEiker OL58.217.59
2Vladislav VerinskijHviterussland1.07.36+9.159.15
3Dmitry PapovHviterussland1.09.59+11.389.35

H21

9 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SaunesNydalens SK1.09.377.44
2Bjørn HaavengenKongsberg OL1.09.47+0.107.45
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.11.03+1.267.53
4Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.12.15+2.388.01
5Erik Feyling HaareKonnerud IL1.25.57+16.209.33
6Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.34.03+24.2610.27

H 17-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BerganKongsberg OL39.1311.12
2Kjetil JacobsenHamar OK56.56+17.4316.16
3Karl Anton UndelandSturla, IF1.07.59+28.4619.25

H 17-18

7 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL58.348.01
2Johan Kristian UndelandSturla, IF1.00.02+1.288.13
3Nikita AlekseyonokHviterussland1.00.24+1.508.16
4Oskar ArnevikRingerike OL1.07.35+9.019.15
5Gleb SverukHviterussland1.18.18+19.4410.43
6Sølve DrageKongsberg OL1.29.46+31.1212.17
7Ilya NovakHviterussland1.35.27+36.5313.04
8Egil FrydenlundSturla, IF1.37.54+39.2013.24

H 40-

7 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL1.01.348.26
2Odd StrandKongsberg OL1.03.09+1.358.39
3Håvard HågårdKonnerud IL1.05.16+3.428.56
4Charles HalaasFossum IF1.07.04+5.309.11
5André JægtvikKonnerud IL1.07.13+5.399.12
6Aleksandr MinchukovHviterussland1.08.31+6.579.23
7Neil MarstonHemsedal IL1.08.42+7.089.24
8Per Øivind EgerKongsberg OL1.09.36+8.029.32
9Lars BerglundRingerike OL1.09.49+8.159.33
10Aleksandr AlekeyonokHviterussland1.12.50+11.169.58
11Stig MellingRingerike OL1.15.10+13.3610.17
12Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.15.29+13.5510.20
13Kjetil MolundIL Tyrving1.19.11+17.3710.50
14Anders GustafssonSturla, IF1.21.16+19.4211.07
15Øystein SkjelbredKongsberg OL1.21.35+20.0111.10
16Jørn-Are LongfjeldModum OL1.23.56+22.2211.29
17Stig InstanesSturla, IF1.27.24+25.5011.58
18Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.36.41+35.0713.14
19Bernt HellerudKonnerud IL1.41.33+39.5913.54
20Dmitry KrauchankaHviterussland2.14.43+1.13.0918.27

H 50-

5 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars EnerhaugenModum OL51.109.18
2Svein-Erik SøgårdKongsberg OL52.39+1.299.34
3Kristian KihleRingerike OL53.29+2.199.43
4Eivind HoffIL Tyrving54.03+2.539.49
5Juha VienaRingerike OL54.06+2.569.50
6Jens Kr KoplandModum OL57.24+6.1410.26
7Gunnar HopeModum OL58.02+6.5210.33
8Per GustafssonKongsberg OL1.01.35+10.2511.11
9Bryhn TrygveRøyken OL1.01.38+10.2811.12
10Lars BaklidKonnerud IL1.05.00+13.5011.49
11Arild LarsenKongsberg OL1.08.49+17.3912.30
12Roar ByeModum OL1.11.27+20.1712.59
13Thomas KaiserSturla, IF1.11.45+20.3513.02
14Christian SchibstedRøyken OL1.12.52+21.4213.14
15Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.13.21+22.1113.20
16Arild StorheimKongsberg OL1.13.57+22.4713.26
17Roar TønnessenKongsberg OL1.14.29+23.1913.32
18Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.17.44+26.3414.08
19Erik HøivoldKongsberg OL1.18.19+27.0914.14
20Jon Erik KvarmeSturla, IF1.20.10+29.0014.34
21Snorre FrydenlundSturla, IF1.21.14+30.0414.46
22Atle WølloKongsberg OL1.21.26+30.1614.48
23Torgeir BrandalKongsberg OL1.24.25+33.1515.20
24Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.30.20+39.1016.25
25Roger Andre VaneboKongsberg OL1.45.56+54.4619.15

H 60-

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL40.2410.37
2Morten DåsnesRingerike OL41.38+1.1410.57
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL43.18+2.5411.23
4Geir Holm GundersenSturla, IF45.00+4.3611.50
5Kjell RønnebergRøyken OL46.43+6.1912.17
6Reidar FossumAsker Skiklubb48.34+8.1012.46
7Frode LøsetRingerike OL49.23+8.5912.59
8Øyvind GylverAsker Skiklubb52.59+12.3513.56

H 65-

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein AckenhausenKonnerud IL47.1613.30
2Sveinung RekaaNotodden OL51.53+4.3714.49
3Kjell SvanbergRøyken OL53.12+5.5615.12
4Hugo A. ChristensenNotodden OL55.39+8.2315.54
Hans Lyder HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Morten JohannessenRøyken OLikke startet

H 70-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL49.0014.00
2Eirik EriksenSturla, IF53.51+4.5115.23

H 75-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42.3513.44
2Elling FrøvollSturla, IF45.50+3.1514.47
3Ivar Louis BergSturla, IF54.23+11.4817.32

H 80-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Åge ØsternKongsberg OL58.1718.48
2Knut KjemhusKongsberg OL1.08.17+10.0022.01
3Tormod HøimyrSturla, IF1.13.24+15.0723.40
4Leiv HopeKongsberg OL1.50.17+52.0035.34

Direkte A

4 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Drange RuudRøyken OL41.318.50
2Hans Otto ØverbyKongsberg OL53.00+11.2911.16
3Håvard HalvorsenKonnerud IL53.03+11.3211.17
4Sverre GrafferRingerike OL1.07.55+26.2414.27
5Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.17.24+35.5316.28
6Morten VogtKonnerud IL1.35.06+53.3520.14
7Vemund RønnebergRøyken OL1.35.13+53.4220.15

Direkte B

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MestadRøyken OL54.0412.34
2Mette MaudalKongsberg OL1.22.34+28.3019.12
3Per SennelsRøyken OL1.26.15+32.1120.03
4Åshild Egeberg VariSturla, IF1.27.54+33.5020.26
5Irene LangeggenKongsberg OL1.32.53+38.4921.36
6Tanja AppenzellerFossum IF1.46.47+52.4324.50
7Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.52.31+58.2726.10
8Cora EbnerKongsberg OL1.55.08+1.01.0426.46
Hilde MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte C

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger WiikSturla, IF39.2111.55
2Anders JohnsenSturla, IF55.58+16.3716.57

D 17-AK

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette Larsen AkselsenKonnerud IL47.5012.35
2Marianne Solheim SandbergModum OL54.13+6.2314.16
3Ida SvanbergRøyken OL58.09+10.1915.18
4Silje CarlsenSturla, IF1.00.32+12.4215.55

H 17-AK

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL35.428.06
2Peter CarlsenSturla, IF51.29+15.4711.42
3Endre UlsakerHemsedal IL54.24+18.4212.21
4Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL54.43+19.0112.26
Magnus Hope BarthRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival