Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 22 april 2012

D 17-18 E

6 140 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL46.557.38
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK49.00+2.057.58
3Sigrid AlexandersenFredrikstad SK49.39+2.448.05
4Gunvor Hov HøydalFossum IF50.02+3.078.08
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering50.05+3.108.09
6Synnøve BråtenVegårshei IL52.01+5.068.28
7Mathilde RundhaugMo OK52.22+5.278.31
8Gry GranstedtHalden SK54.01+7.068.47
9Siri KollerudLillomarka OL55.23+8.289.01
10Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb55.31+8.369.02
11Karen Oline KolstadFreidig56.05+9.109.08
12Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange57.23+10.289.20
13Live Bredholt JørgensenSandefjord OK58.38+11.439.32
14Marianne Opsahl BredesenFossum IF58.56+12.019.35
15Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.00.08+13.139.47
16Vilde KinnebergRaumar Orientering1.00.31+13.369.51
17Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.00.54+13.599.55
18Kristin Faye EriksenFossum IF1.01.02+14.079.56
19Sigrid Ottestad HansenGimle IF1.01.04+14.099.56
20Jorunn KvaklandFreidig1.01.21+14.269.59
21Johanne RaknerVaregg Fleridrett1.01.52+14.5710.04
22Solveig Hegstad KrügerNydalens SK1.02.08+15.1310.07
23Camilla HengebølFossum IF1.02.24+15.2910.09
24Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering1.02.32+15.3710.11
25Kristine BergliaEiker OL1.03.06+16.1110.16
26Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.05.29+18.3410.39
27Ingvild BrekkeLillomarka OL1.07.42+20.4711.01
28Astrid Bredde VigIF Sturla1.08.00+21.0511.04
29Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL1.08.01+21.0611.04
30Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.08.19+21.2411.07
31Aina VienaRingerike OL1.09.33+22.3811.19
32Marie Wold StavrumFrol IL1.10.33+23.3811.29
33Katinka Jussie BrurbergIF Sturla1.11.34+24.3911.39
34Aurora FossøyLia IL1.12.46+25.5111.51
35Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.14.06+27.1112.04
36Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering1.15.40+28.4512.19
37Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK1.15.46+28.5112.20
38Torill BrekkenGanddal IL1.16.39+29.4412.29
39Emilie Westli AndersenLøten OL1.16.42+29.4712.29
40Eirin Mari FossøyNotodden OL1.18.14+31.1912.44
41Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.19.03+32.0812.52
42Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.26.17+39.2214.03
43Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.28.21+41.2614.23
44Tine Elisa KjemperudRingerike OL1.34.36+47.4115.24
45Trine D. KihleRingerike OL1.44.21+57.2616.59
Solveig BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Kristine GrønlundRingerike OLdiskvalifisert
Pia Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kajsa Stina SandstadFrol ILdiskvalifisert
Ingvild Oxaas WieMo OKdiskvalifisert
Sofie LillestrandFredrikstad SKdiskvalifisert
Runa FremstadKonnerud ILbrutt
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orienteringbrutt

D 19-20 E

6 450 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd MyhreKongsberg OL50.037.45
2Marte NarumKonnerud IL51.48+1.458.01
3Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn54.30+4.278.26
4Anneke Hald BjørgumKristiansand OK56.05+6.028.41
5Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn57.16+7.138.52
6Malin EijsinkÅs-UMB Orientering59.01+8.589.08
7Oda WennemoHalden SK59.41+9.389.15
8Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering1.00.12+10.099.20
9Gunhild Rogne HallandNTNUI1.01.58+11.559.36
10Julie StørmerFossum IF1.03.15+13.129.48
11Guro VassendPorsgrunn OL1.04.06+14.039.56
12Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.05.18+15.1510.07
13Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL1.05.57+15.5410.13
14Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.06.59+16.5610.23
15Ida Mari Borge HoviKristiansand OK1.07.40+17.3710.29
16Synne BaklidKonnerud IL1.07.56+17.5310.31
17Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.09.13+19.1010.43
18Guro AlexandersenFredrikstad SK1.09.31+19.2810.46
19Marie StyrvoldPorsgrunn OL1.11.42+21.3911.06
19Marte Fallbakken BergeLøten OL1.11.42+21.3911.06
21Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.13.51+23.4811.26
22Marianne LøvåsNTNUI1.34.04+44.0114.35
23Maren Bunæs NilsenEiker OL1.36.03+46.0014.53
24Karoline Dahl FosbyGimle IF1.50.33+1.00.3017.08

D 21-E

9 370 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK1.09.577.27
2Mari FastingHalden SK1.11.22+1.257.36
3Tone WigemyrBækkelagets SK1.12.26+2.297.43
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.12.27+2.307.43
5Anne M Hausken NordbergHalden SK1.14.15+4.187.55
6Gøril Rønning SundFrol IL1.19.28+9.318.28
7Kine GulliksenBækkelagets SK1.20.03+10.068.32
8Ingunn FristadHalden SK1.20.40+10.438.36
9Emma JohanssonNTNUI1.21.23+11.268.41
10Iliana ShandurkovaHalden SK1.21.29+11.328.41
11Elin BjervaBækkelagets SK1.22.02+12.058.45
12Anette BaklidKonnerud IL1.22.23+12.268.47
13Mali Fjogstad NielsenNTNUI1.23.16+13.198.53
14Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL1.24.12+14.158.59
15Therese HaareKonnerud IL1.25.19+15.229.06
16Léa VercellottiHalden SK1.26.18+16.219.12
17Hanne NøvikNTNUI1.26.23+16.269.13
18Tone E LyeIL Tyrving1.27.13+17.169.18
19Lone BrochmannEiker OL1.28.02+18.059.23
20Isa Mari SandstadFrol IL1.30.21+20.249.38
21Karianne RuudNTNUI1.31.08+21.119.43
22Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK1.32.23+22.269.51
23Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK1.33.35+23.389.59
24Marion HuberTynset IF1.33.46+23.4910.00
25Audhild Bakken RognstadNTNUI1.33.52+23.5510.01
26Kine Hallan SteiwerLillomarka OL1.34.35+24.3810.05
27Anne Johanne LindIL Tyrving1.36.23+26.2610.17
28Linn HokholtLillomarka OL1.37.17+27.2010.22
29Hanna Haugen NordbrødenNTNUI1.37.33+27.3610.24
30Marit KahrsHalden SK1.38.18+28.2110.29
31Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.40.20+30.2310.42
32Sofie AarnesNTNUI1.41.56+31.5910.52
33Sara ProforsFrol IL1.42.05+32.0810.53
34Jessica OrrKonnerud IL1.44.58+35.0111.12
35Ingvild BjørheiLillomarka OL1.50.34+40.3711.48
36Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering1.53.45+43.4812.08
37Inger Anita TollehaugLillehammer OK2.01.46+51.4912.59
38Line Drange RuudAsker Skiklubb2.09.21+59.2413.48
Guro TorpeNTNUIdiskvalifisert
Mari Jevne ArnesenNTNUIdiskvalifisert
Hanne VefsnmoNTNUIdiskvalifisert
Heidi BagstevoldBækkelagets SKdiskvalifisert

H 17-18E

8 110 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias DrageKongsberg OL50.096.11
2Paul SirumFrol IL52.07+1.586.25
3Thorstein WangLillomarka OL55.47+5.386.52
4Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL55.48+5.396.52
5Sebastian TorgersenBækkelagets SK57.06+6.577.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Anders Felde OlaussenHalden SK57.08+6.597.02
7Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett57.23+7.147.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Markus HolterIndre Østfold OK58.01+7.527.09
9Jonas RessemFrol IL58.51+8.427.15
10Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg58.54+8.457.15
11Thomas SchiveBækkelagets SK59.14+9.057.18
12Sigur HeggedalKongsberg OL59.31+9.227.20
13Magne JutulstadBækkelagets SK59.34+9.257.20
14Vegard RessemFrol IL59.45+9.367.22
15Lars Harald AasheimBækkelagets SK1.00.32+10.237.27
16Ove BaardsgaardOL Trollelg1.01.12+11.037.32
17Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.01.39+11.307.36
18Morten BujordetKristiansand OK1.01.48+11.397.37
19Tord BjørnsenIL Express1.01.49+11.407.37
20Simen BordalRingsaker OK1.03.07+12.587.46
21Jon NilsenVegårshei IL1.03.15+13.067.47
22Sigurd StenvikByåsen IL1.04.05+13.567.54
23Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø1.04.09+14.007.54
24Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering1.04.10+14.017.54
25Morten JørgensenKristiansand OK1.04.47+14.387.59
26Øystein StorsveenLøten OL1.05.02+14.538.01
27Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.05.40+15.318.05
28Simen Eid NielsenNydalens SK1.06.07+15.588.09
29Håvard MyhreKongsberg OL1.06.22+16.138.10
30Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.06.58+16.498.15
31Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering1.07.02+16.538.15
32Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla1.07.13+17.048.17
33Brage SætherFreidig1.07.15+17.068.17
34Gustav FiskumIL Tyrving1.07.23+17.148.18
35Halvard KværnaØstmarka OK1.07.46+17.378.21
36Jørgen MadslienNydalens SK1.08.20+18.118.25
37Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving1.08.31+18.228.26
38Tord E. AndersenEiker OL1.08.58+18.498.30
39Håkon KindemGimle IF1.09.16+19.078.32
40Olav VestølVegårshei IL1.09.19+19.108.32
41Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb1.09.36+19.278.34
42Asbjørn OlsenLøten OL1.10.57+20.488.44
43Anders EmilssonOppsal IF Orientering1.11.47+21.388.51
44Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.12.04+21.558.53
45Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL1.12.14+22.058.54
46Lars SkantzeIL Tyrving1.12.21+22.128.55
47Lars Henrik ThonIF Sturla1.13.47+23.389.05
48Håkon SelmerFreidig1.14.31+24.229.11
49Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.15.06+24.579.15
50Henrik GjemdalHeming Orientering1.16.01+25.529.22
51Hallvard HaugenFossum IF1.17.49+27.409.35
52Johannes OkkenhaugFrol IL1.18.45+28.369.42
53Andreas SølbergOL Trollelg1.18.53+28.449.43
54Markus Knapp KongsbergIL Tyrving1.19.16+29.079.46
55Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett1.21.42+31.3310.04
56Paul Martin RemmePorsgrunn OL1.22.10+32.0110.07
57Jørgen ElisenbergHamar OK1.22.15+32.0610.08
58Erlend FjeldRingsaker OK1.22.52+32.4310.13
59Giordano SlanziRøyken OL1.22.54+32.4510.13
60Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.23.12+33.0310.15
61Andreas MoanFossum IF1.24.20+34.1110.23
62Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.24.31+34.2210.25
63Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb1.25.18+35.0910.31
64Håkon GimseHeming Orientering1.28.41+38.3210.56
65Øyvind StrandeRingerike OL1.31.16+41.0711.15
66Lars TreekremÅs-UMB Orientering1.33.28+43.1911.31
67Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.37.07+46.5811.58
68Petter MoeSandefjord OK1.57.29+1.07.2014.29
69Pierre ChambenoitFossum IF2.11.07+1.20.5816.10
70Gard-Martin JohnsonOppsal IF Orientering2.16.14+1.26.0516.47
Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eivind HøydalNydalens SKdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert

H 19-20E

10 320 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre RønningFrol IL1.07.596.35
2Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.08.16+0.176.36
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.08.20+0.216.37
4Dag LofthusHamar OK1.09.12+1.136.42
5Carl Petter LyngenFrol IL1.09.57+1.586.46
6Petter Næss BjørgulHalden SK1.10.03+2.046.47
7Simen OlafsenFreidig1.10.42+2.436.51
8Oskar RøenVaregg Fleridrett1.11.10+3.116.53
9Emil AhlbäckFossum IF1.11.58+3.596.58
10Håvard HagaRaumar Orientering1.12.44+4.457.02
11Sindre GodagerGjø-Vard OL1.13.15+5.167.05
12Anders VisterRaumar Orientering1.14.27+6.287.12
13Simen Jevne ArnesenHamar OK1.17.08+9.097.28
14Simen AamodtNTNUI1.17.54+9.557.32
15Johannes Hov HøydalFossum IF1.25.17+17.188.15
16Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering1.25.39+17.408.17
17Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL1.25.51+17.528.19
18Sindre SætherFreidig1.26.28+18.298.22
19Sindre BækLøten OL1.27.35+19.368.29
20Sindre JohannessenFreidig1.27.36+19.378.29
21Harald KalagerAsker Skiklubb1.29.06+21.078.38
22Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.31.12+23.138.50
23Nikolai Korvald SkaareNydalens SK1.31.33+23.348.52
24Adrian OpheimMåren OK1.33.37+25.389.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Håkon SandvenFana IL1.36.08+28.099.18
26Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.38.08+30.099.30
27Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.40.27+32.289.44
28Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering1.46.27+38.2810.18
29Håkon NjåsteinIL Tyrving1.52.23+44.2410.53
30Sigurd Oxaas WieMo OK2.16.52+1.08.5313.15
Fredrik RaastadSkien OKdiskvalifisert
Stian JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

H 21-E

15 400 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK1.28.105.43
2Audun WeltzienIFK Göteborg1.28.39+0.295.45
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.30.26+2.165.52
4Magne DæhliHalden SK1.32.11+4.015.59
5Mattias KarlssonHalden SK1.34.09+5.596.06
6Holger HottKristiansand OK1.34.23+6.136.07
7Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.34.43+6.336.09
8Carl Waaler KaasBækkelagets SK1.35.09+6.596.10
9Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.35.13+7.036.10
10Erik AxelssonHalden SK1.36.29+8.196.15
11Eskil KinnebergIFK Göteborg1.37.38+9.286.20
12Bjørn EkebergIL Tyrving1.38.01+9.516.21
13Sami HämälistöTurun Metsänkävijät1.38.19+10.096.23
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1.38.50+10.406.25
15Anders TiltnesIL Tyrving1.39.03+10.536.25
15Emil WingstedtHalden SK1.39.03+10.536.25
17Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.39.50+11.406.28
18Håvard VassendenFrol IL1.40.06+11.566.30
19Espen FiskumNTNUI1.40.19+12.096.30
20Lars SkjesetFrol IL1.40.23+12.136.31
21Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.40.46+12.366.32
22Mats DahlénKristiansand OK1.41.44+13.346.36
23Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg1.41.59+13.496.37
24Torbjørn SagbergIL Tyrving1.42.11+14.016.38
25Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering1.42.28+14.186.39
26Ivar LundanesFrol IL1.42.35+14.256.39
27Martin VisterJärla Orientering1.42.37+14.276.39
28Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK1.44.42+16.326.47
29Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.45.11+17.016.49
30Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.47.01+18.516.56
31Øystein PettersenNydalens SK1.47.16+19.066.57
32Vegard Brun SagaNTNUI1.47.19+19.096.58
33Anders EinumNTNUI1.47.38+19.286.59
34Daniel MarstonBækkelagets SK1.48.21+20.117.02
35Rune OlsenBækkelagets SK1.49.04+20.547.04
36Eirik RustadRaumar Orientering1.49.16+21.067.05
37Matthew SpeakeLillomarka OL1.49.30+21.207.06
38Espen WeltzienJärla Orientering1.49.44+21.347.07
39Øyvind StoksethHalden SK1.51.53+23.437.15
40Øyvind EngerNTNUI1.51.57+23.477.16
41David GottfridssonLillomarka OL1.52.06+23.567.16
42Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL1.52.08+23.587.16
43Asgeir Bakken RognstadNTNUI1.52.54+24.447.19
44Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK1.53.28+25.187.22
45Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.54.17+26.077.25
46Magne ThibautRajamaen Rykmentti1.56.31+28.217.33
47Vegard DanielsenKristiansand OK1.56.41+28.317.34
48Vit BravenyKristiansand OK1.57.20+29.107.37
49Morten Urdal BakkeNTNUI1.57.32+29.227.37
50Dag Steinar RagvinSkien OK1.59.23+31.137.45
51Jeppe RuudBækkelagets SK2.00.35+32.257.49
52Martin HosetNTNUI2.08.07+39.578.19
53Niklas ProforsVaregg Fleridrett2.09.05+40.558.22
54Sigurd HynneÅs-UMB Orientering2.11.12+43.028.31
55Henrik Drange RuudAsker Skiklubb2.14.08+45.588.42
56Alf Johan LimaGanddal IL2.14.25+46.158.43
57Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett2.15.52+47.428.49
58Per WiréhnByåsen IL2.16.35+48.258.52
59Henning SpjelkavikIL Tyrving2.19.34+51.249.03
60Eirik WatterdalBækkelagets SK2.21.29+53.199.11
61Jørgen FrøydLarvik OK2.22.27+54.179.15
62Snorre HansenByåsen IL2.27.19+59.099.33
63Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett2.39.31+1.11.2110.21
Célestin CrespinRajamaen Rykmenttidiskvalifisert
Jostein NørbechIL Tyrvingdiskvalifisert
Olav Johannes DeelstraNTNUIdiskvalifisert
Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Christian Wiig BøenKristiansand OKbrutt

H 21-E2

11 730 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig AlvestadGanddal IL1.15.306.26
2Torgeir NørbechIL Tyrving1.17.11+1.416.34
3Sigve VågsnesOppsal IF Orientering1.17.37+2.076.37
4Vegard RuttenborgNTNUI1.20.30+5.006.51
5Hans Petter MathisenNTNUI1.23.08+7.387.05
6Morten Severin SaueIL Tyrving1.23.22+7.527.06
7Martin IvarssonIL Tyrving1.23.48+8.187.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Dag AalvikNydalens SK1.24.24+8.547.11
9Sondre Sande GullordNTNUI1.24.48+9.187.13
10Kristian StenerudNTNUI1.25.31+10.017.17
11Andreas MagerøyFrol IL1.26.02+10.327.20
12Jørgen FiskumFrol IL1.26.08+10.387.20
13Felix BreitschädelNTNUI1.26.18+10.487.21
14Leif StørmerFossum IF1.27.19+11.497.26
15Terje MaroniByåsen IL1.28.04+12.347.30
16Dzians MonichHalden SK1.28.09+12.397.30
17Björn WidénIL Tyrving1.28.10+12.407.30
18Mats NordbrødenJärla Orientering1.29.35+14.057.38
19Aapo LaihoNTNUI1.29.40+14.107.38
20Torkil Eide SolstadNTNUI1.29.43+14.137.38
21Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.30.22+14.527.42
22Per Melander OftenNTNUI1.30.37+15.077.43
23Kjetil OkkenhaugNTNUI1.30.38+15.087.43
24Eero InkeriNTNUI1.32.13+16.437.51
25Andrei ZhuravlevHalden SK1.33.03+17.337.55
26Marius WikstrømRingsaker OK1.35.21+19.518.07
27Bjørn Tore MathisenNTNUI1.37.36+22.068.19
28Øyvind HyllesethSkien OK1.37.41+22.118.19
29Slava ZhuravlevHalden SK1.39.04+23.348.26
30Knut Sveinung RekaaNTNUI1.39.09+23.398.27
31Christian HolmboeIL Tyrving1.40.03+24.338.31
32Marius ØieLøten OL1.41.01+25.318.36
33Stig Rune HolbergOK Skøynar1.44.03+28.338.52
34Espen RognsvågFana IL1.46.03+30.339.02
35Øivind TrierNydalens SK1.46.37+31.079.05
36Finn-Eivind EskøyFossum IF1.56.57+41.279.58
37Henrik Svaland AasNTNUI2.00.48+45.1810.17
38Håvard BergetNTNUI2.02.19+46.4910.25
39Adam BravenyNTNUI2.04.51+49.2110.38
Hans TrøanNydalens SKdiskvalifisert
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Nicholas OskarssonLillomarka OLdiskvalifisert
Wolfgang KampelNTNUIdiskvalifisert
Jakub KamenickýKristiansand OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival