Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Over Skauen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Over Skauen
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 29 september 2018

D 17-

14 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SørensenNydalens SK2.34.4011.02
2Christine HoenEiker OL2.48.11+13.3112.00
3Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL3.07.43+33.0313.24
4Anne Marthe PeveriEiker OL3.30.47+56.0715.03

D 17-A kort

7 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Løver ThonModum OL1.22.3610.35
2Sølvi FossøyEiker OL1.39.24+16.4812.44
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.40.02+17.2612.49
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.57.00+34.2415.00

H 13-14

7 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor LøkenKongsberg OL1.09.578.58
2Viktor Meland-TangenBækkelagets SK1.38.40+28.4312.38

H 17-

14 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenNydalens SK1.52.268.01
2Pål SkogedalAsker Skiklubb2.09.54+17.289.16
3Egil FuruaBerger og Svelvik OL2.11.49+19.239.24
4Niklas NormanIL GeoForm2.16.42+24.169.45
5Håvard HågårdKonnerud IL2.20.27+28.0110.01
6Børge BrubækKongsberg OL2.20.31+28.0510.02
7Lars Erik GjeinFossum IF2.35.03+42.3711.04
8Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL2.43.06+50.4011.39
9Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering2.43.27+51.0111.40
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.45.26+53.0011.49
11Skage GrønnebergHeming Orientering2.46.04+53.3811.51
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2.51.24+58.5812.14
13Ingar Tollum AndersenKongsberg OL3.13.00+1.20.3413.47
14Pedersen MagneEiker OL3.30.45+1.38.1915.03
15Eirik BrynildsenEiker OL3.31.28+1.39.0215.06
Arild  FinstadKongsberg OLdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFikke startet

H 17-A kort

7 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SlungaardIL Tyrving1.03.138.06
2Syver LøkenKongsberg OL1.04.06+0.538.13
3Peter CarlsenSturla, IF1.22.34+19.2110.35
4Leif Kåre BessebergEiker OL1.24.02+20.4910.46
5Severin BergliaEiker OL1.25.52+22.3911.00
6Hans Roar BakkenEiker OL1.27.10+23.5711.10
7Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.28.01+24.4811.17
8Kjell GrønhovdModum OL1.28.36+25.2311.21
9Tom André AlstadsætherEiker OL1.32.59+29.4611.55
10Vidar ElvekrokEiker OL1.35.04+31.5112.11
11Helge RevhaugRingerike OL1.35.10+31.5712.12
12Hasse BergstrømIL Tyrving1.35.32+32.1912.14
13Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.38.49+35.3612.40
Torstein HoleNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor