Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Nydalens SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tarjei Hausken NordbergN-åpen (81)33.06+-1.0915.23
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (81)48.43+14.2822.39
1Halvor SaunesDirekte AL (18)50.067.08
1Marte NarumD 21A (13)50.017.08
1Gunhild Rogne HallandD 17-AK (11)43.568.44
2Rune RystadDirekte AL (18)55.00+4.547.50
2Anne M Hausken NordbergDirekte AK (57)28.51+0.517.28Last ned GPS-spor i gpx-format
2Oda ScheeleD 15-16 (25)43.48+2.148.42
4Tore KjølsethDirekte AL (18)55.41+5.357.56
4Anders NordbergH21A (52)52.57+1.255.47
5Nicole RagvinDirekte AK (57)33.55+5.558.47
6Marie LilandD 17-18 (23)55.11+5.139.49
6Håvard HagaH21A (52)54.00+2.285.54
7Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (25)55.31+13.5711.02
8Per Noah SommerheinH 11-12 (22)33.39+6.2713.14
8Elias JonssonH21A (52)55.27+3.556.04
8Egil RundbergetH 60- (23)46.31+7.029.41
8Thea Christina EspedalDirekte C (19)1.06.01+17.3219.18
9Kjetil EspedalH 50- (40)47.37+4.107.53
9Eirik Langedal BreivikH21A (52)55.40+4.086.05
9Torstein HoleH 45- (27)58.39+8.458.56
11Anne Berit EidD 50- (31)58.33+10.1412.11
11Lukas LilandH21A (52)57.38+6.066.18
11Klavs MadsenH 60- (23)50.57+11.2810.36
12Jan Tore HenriksenH 50- (40)51.14+7.478.28
12Else Kari Nordli ScheeleD 45- (28)54.50+8.3410.54
13Mari AarsethD 13-14 (20)54.18+12.2114.40
15Anne Marit BjergaardD 50- (31)1.00.20+12.0112.34
16Isak JonssonH21A (52)1.00.10+8.386.35
18Øystein SørensenH21A (52)1.02.02+10.306.47
20Monica Tørnqvist HaldenD 50- (31)1.05.23+17.0413.37
22Børge PedersenH 50- (40)56.40+13.139.22
23Henrik EijsinkH21A (52)1.03.27+11.556.56
25Jonas AarsethH 15-16 (29)1.18.34+38.0613.58
27Vegard HaldenH 50- (40)58.38+15.119.42
34Inge LindsethH21A (52)1.10.11+18.397.41
36Jan ShanelH21A (52)1.12.30+20.587.56
40Øyvind EngerH21A (52)1.13.42+22.108.04
Halvor Tørnqvist HaldenH21A (52)diskvalifisert
Tiril Ebon EspedalD 13-14 (20)ikke startet
Per Melander OftenH21A (52)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor