Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Kongsberg OL

110 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik BerganN-åpen (81)39.42+5.2718.27
0Olai BisethN-åpen (81)27.59+-6.1613.00
0Eivind BredholtN-åpen (81)37.43+3.2817.32
0Maren Sæter FlessebergN-åpen (81)1.03.44+29.2929.38
0Mathilde GuitonN-åpen (81)1.02.55+28.4029.15
0Eline Maudal PettersenN-åpen (81)42.31+8.1619.46
0Maia Maudal PettersenN-åpen (81)52.07+17.5224.14
0Mathis RenardN-åpen (81)27.53+-6.2212.58
0Helene Stenvik MoenN-åpen (81)42.39+8.2419.50
0Ole Håkon Stenvik MoenN-åpen (81)51.36+17.2124.00
0Selma WeslienN-åpen (81)38.52+4.3718.04
1Victoria A. SkimmelandDirekte C (19)48.2914.10
1Ingar HåkonsenH 75- (10)36.3211.47
1Åsne HaavengenD 15-16 (25)41.348.15
1Anita Sørensen DrageD 50- (31)48.1910.03
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (6)44.488.54
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (22)27.1210.42
1Marlin HaavengenD 17-18 (23)49.588.53
1Svein-Erik SøgårdH 55- (32)44.537.25
1Brit VoldenD 55- (17)45.439.31
1Petter ReinemoH 17-AK (11)41.187.20
1Anders Martin JørstadH 17-B (4)34.049.12
2Paul BisethH 75- (10)40.49+4.1713.10
2Are BisethH 40- (6)56.41+2.188.38
2Kari StrandD 40- (6)1.07.29+22.4113.24
2Sigrid SkjelbredD 17-C (15)59.59+4.1217.32
2Tale StrandD 17-18 (23)51.59+2.019.14
2Jon StrandH -10 (5)43.48+4.1517.14
3Mette MaudalDirekte C (19)54.09+5.4015.50
3Håkon ØverbyH 11-12N (7)38.12+4.4615.16
3Celine RenardD 21A (13)1.01.46+11.458.48
3Jarand GustafssonH 11-12 (22)29.07+1.5511.27
3Amalie Myrvold SkovlystD -10 (6)51.30+3.0920.16
4Øyvin ThonH 50- (40)44.33+1.067.22
4Stine Flindt AsperheimD 11-12N (4)48.12+14.4119.16
4Espen RøsteH 45- (27)50.15+0.217.39
4Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (22)47.10+7.2512.44
4Ingjerd SommerstadD 45- (28)48.43+2.279.41
4Ingvild GustafssonD 13-14 (20)46.03+4.0612.26
4Harald LestebergH 17-B (4)1.14.13+40.0920.03
5Ingrid Lundin BerganDirekte B (26)56.15+7.1415.12
5Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (25)50.45+9.1110.05
5Arne BerganH 13-14 (22)47.27+7.4212.49
5Syver LøkenH 50- (40)44.47+1.207.24
5Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 (23)53.55+3.579.35
5Hanne BræckD 75- (6)1.24.48+34.5827.21
5Leiv HopeH 80- (7)1.09.54+25.4222.32
5Iselin HøivoldD 11-12 (15)37.01+10.0814.34
5Øyvind DrageH 55- (32)49.06+4.138.07
6Atle Nikolai WølloH 15-16 (29)48.58+8.308.42
6Konstanse MoholthD 15-16 (25)54.06+12.3210.45
6Marte EgerD 11-12 (15)37.55+11.0214.55
6Finn Åge ØsternH 80- (7)1.13.39+29.2723.45
6Per Øivind EgerH 45- (27)53.10+3.168.06
6Lene FlessebergD 17-B (8)1.25.55+25.0023.13
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (10)1.04.22+27.5020.45
7Jan Olav BerganH 11-12 (22)32.54+5.4212.57
7Vebjørn RøtvoldH 17-AK (11)1.01.51+20.3311.00
7Hilde StorløkkenD 55- (17)57.30+11.4711.58
8Asbjørn BræckH 75- (10)1.04.25+27.5320.46
9Selma HøivoldD 15-16 (25)58.49+17.1511.41
9Ingvild LangeggenD 17-18 (23)56.23+6.2510.01
10Per GustafssonDirekte AK (57)38.17+10.179.55
10Adele TeigenD 11-12 (15)50.02+23.0919.41
11Endre SandH 13-14 (22)54.42+14.5714.47
11Adam ConwayH 15-16 (29)55.33+15.059.53
11Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (20)52.08+10.1114.05
11Tuva BredholtD 11-12 (15)51.15+24.2220.10
12Vetle DrageH 15-16 (29)56.17+15.4910.00
12Andrea VaneboD 17-18 (23)58.34+8.3610.25
13Elise RenardD 11-12 (15)53.45+26.5221.09
14Arne BisethH 11-12 (22)43.13+16.0117.00
14Mari ØverbyD 15-16 (25)1.02.21+20.4712.23
14Finn BjørtuftH 65- (17)1.11.09+24.3414.49
15Elin ØverbyDirekte C (19)1.37.09+48.4028.24
15Ingrid KvistadD 45- (28)56.08+9.5211.09
17Rolf Trygve HaugH 15-16 (29)59.28+19.0010.34
18Vegard BagstevoldDirekte AK (57)48.16+20.1612.30
18Helene Brandal SøftingD 13-14 (20)2.11.40+1.29.4335.35
19Elisabeth HetlevikD 50- (31)1.03.40+15.2113.15
19Olav Kristian LundH 15-16 (29)1.02.32+22.0411.07
20Vegard Holm JohannesenH 15-16 (29)1.03.19+22.5111.15
20Sarah WølloD 17-18 (23)1.37.11+47.1317.17
20Arnt-Idar JørstadH 60- (23)1.00.17+20.4812.33
21Johan EgerH 15-16 (29)1.04.42+24.1411.30
21Runar TeigenH 50- (40)56.39+13.129.22
21Bjørn Victor LarsenH 55- (32)1.04.21+19.2810.39
22Barbara Willkommen EikenD 45- (28)1.04.57+18.4112.54
22Øystein SkjelbredH 45- (27)1.12.50+22.5611.06
22Phil ConwayH 55- (32)1.09.17+24.2411.28
23Roar TønnessenH 55- (32)1.12.09+27.1611.56
24Terje Ulla EikenDirekte AK (57)50.56+22.5613.11
24Mona Dalegård LøkenDirekte B (26)2.05.35+1.16.3433.56
24Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (25)1.23.08+41.3416.31
24Kristin EgerD 45- (28)1.11.11+24.5514.09
25Ellen GustafssonDirekte AK (57)50.59+22.5913.12
25Jane RødderD 50- (31)1.43.06+54.4721.28
26Kolbjørn KasinH 55- (32)1.16.02+31.0912.35
27Hilde MoholthD 50- (31)1.47.25+59.0622.22
28Torgeir BrandalH 55- (32)1.17.51+32.5812.53
30Erik HøivoldH 55- (32)1.29.18+44.2514.47
32Roger Andre VaneboH 50- (40)1.01.18+17.5110.08
33Hans Otto ØverbyH 50- (40)1.02.14+18.4710.18
35Atle WølloH 50- (40)1.13.25+29.5812.09
38Pirjo LuchsingerDirekte AK (57)55.40+27.4014.25
43Nina Hansen-MøllerudDirekte AK (57)59.58+31.5815.32
Sølve DrageH 17-18 (5)diskvalifisert
Bjørn JohannesenH 50- (40)diskvalifisert
Erlend HaugH 55- (32)diskvalifisert
Ida BredholtD 17-B (8)diskvalifisert
Borgar SkjelbredH 13-14 (22)ikke startet
Odd StrandH 45- (27)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival