Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Sturla, IF

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0 -N-åpen (81)34.1515.55
0Lars BøenN-åpen (81)23.35+-10.4010.58
0Sanna BøenN-åpen (81)1.07.39+33.2431.27
0Danie Nicolai HommeN-åpen (81)48.13+13.5822.25
0Rebecca Grace HommeN-åpen (81)45.58+11.4321.22
0Kristian KaiserN-åpen (81)31.46+-2.2914.46
0Andreas MelheimN-åpen (81)32.33+-1.4215.08
0Emil MjøsN-åpen (81)27.33+-6.4212.48
0Simen NeverdalN-åpen (81)48.59+14.4422.46
0Tobias WestrumN-åpen (81)32.25+-1.5015.04
0Oscar WilhelmsenN-åpen (81)38.58+4.4318.07
1Sivert KnutheimH 11-12N (7)33.2613.22
1Harald ThonH 60- (23)39.298.13
1Mina Akiko JohnsenD 13-14 (20)41.5711.20
2Johan Kristian UndelandH 17-18 (5)53.16+5.388.07
2Tormod HøimyrH 80- (7)47.39+3.2715.22
3Elling FrøvollH 75- (10)41.08+4.3613.16
3Linda VerdeD 65- (7)48.36+3.0112.35
4Lars VråleH 17-C (8)55.51+14.1016.19
4Ivar Louis BergH 75- (10)48.02+11.3015.29
4Ingar Aarvik-HansenH 11-12N (7)38.57+5.3115.34
4Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (29)48.20+7.528.36
4Mats JohnsenH 11-12 (22)30.04+2.5211.50
4Gry Bruland VråleD 70- (8)1.02.43+15.2420.13
4Torunn Hege FrøvollD 75- (6)1.06.26+16.3621.25
4Jarl HommeH 17-AK (11)49.55+8.378.52
4Aksel KlausenH -10 (5)1.00.00+20.2723.37
5Andre WilhelmsenH 17-AK (11)53.25+12.079.30
6Ellen Horni-JohnsenDirekte C (19)1.00.43+12.1417.45
6Morten FjellH 17-C (8)1.15.06+33.2521.57
6Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (7)43.08+9.4217.15
6Peter CarlsenH 17-AK (11)1.01.23+20.0510.55
7Tibor VariDirekte AK (57)36.01+8.019.19
7Anders JohnsenDirekte C (19)1.00.45+12.1617.45
7Oskar KnutheimH 11-12N (7)43.31+10.0517.24
7Inger-Helene CarlsenD 17-C (15)1.07.43+11.5619.48
7Silje CarlsenD 17-AK (11)1.15.59+32.0315.06
8Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (22)50.50+11.0513.44
8Marie KvarmeD 13-14 (20)49.05+7.0813.15
9Lasse VråleH 75- (10)1.32.16+55.4429.45
9Geir Holm GundersenH 60- (23)47.17+7.489.51
11Egil FrydenlundDirekte AK (57)40.06+12.0610.23
12Henrik KaiserH 11-12 (22)37.16+10.0414.40
12kari Jussie LønningD 21A (13)1.49.29+59.2815.37
12Ylva KlausenD 13-14 (20)53.16+11.1914.23
13Eirik EriksenH 70- (30)50.10+12.1912.59
14Lukas KlausenH 15-16 (29)58.23+17.5510.23
15Anders GustafssonH 45- (27)1.04.06+14.129.46
17Iselin SørensenD 15-16 (25)1.09.08+27.3413.44
17Geir Thomas KnutheimH 45- (27)1.05.50+15.5610.02
19Aud Ellen BrevikD 45- (28)1.00.41+14.2512.03
19Martin KaiserH 13-14 (22)1.16.30+36.4520.40
19Ingeborg KvarmeD 17-18 (23)1.22.09+32.1114.37
21Malene InstanesD 15-16 (25)1.12.23+30.4914.23
22Ine InstanesD 15-16 (25)1.13.27+31.5314.36
23Olav MelheimH 15-16 (29)1.11.31+31.0312.43
23Stig InstanesH 45- (27)1.16.12+26.1811.36
26Stine KaiserDirekte AK (57)51.07+23.0713.14
26Charlotte SkourupD 45- (28)1.15.40+29.2415.02
26Sander Solheim OttesenH 15-16 (29)1.22.22+41.5414.39
27Espen MelheimDirekte AK (57)51.19+23.1913.17
27Tanja InstanesD 45- (28)1.19.21+33.0515.46
28Merete UndelandD 50- (31)2.05.36+1.17.1726.10
28Roger WiikH 50- (40)1.00.15+16.489.58
30Snorre FrydenlundDirekte AK (57)51.36+23.3613.22
30Nils Inge BrurbergH 50- (40)1.00.38+17.1110.02
34Jon Erik KvarmeH 50- (40)1.12.05+28.3811.56
38Rune SørensenH 50- (40)1.18.34+35.0713.00
46Helle VariDirekte AK (57)1.01.00+33.0015.48
54Åshild VariDirekte AK (57)1.19.42+51.4220.38
Bjørn W. LudvigsenH 75- (10)diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (31)diskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenD 50- (31)diskvalifisert
Marthe Graff-WiikD 13-14 (20)diskvalifisert
Øystein RognebakkeH 45- (27)ikke startet
Hanne Bredde VigD 17-B (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor