Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Allerød OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Henrik GroossN-åpen (81)37.54+3.3917.37
3Jesper GroossH 40- (6)57.59+3.368.50
3Frida Kärner GroossD 11-12 (15)34.46+7.5313.41
6Hedda Kärner GroossD 13-14 (20)47.07+5.1012.44

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Elling AakreH 65- (17)1.13.15+26.4015.15
Elisabeth RødD 65- (7)ikke startet

Asker Skiklubb

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amalie BirkelundN-åpen (81)45.43+11.2821.15
0Juha Chang FlåganN-åpen (81)1.04.07+29.5229.49
0Jakob Bredland EidN-åpen (81)30.19+-3.5614.06
0Mathias Bredland EidN-åpen (81)26.28+-7.4712.18
0Magnus Dalen EriksenN-åpen (81)39.50+5.3518.31
0Ingrid Hovdenak EspedalN-åpen (81)47.47+13.3222.13
0Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (81)32.14+-2.0114.59
0Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (81)27.05+-7.1012.35
0Helene Hellerud ØpstadN-åpen (81)36.58+2.4317.11
1Eirik NastadH 11-12N (7)33.2613.22
1Axel HoveidDirekte AK (57)28.007.15
1Selma Aure SkogedalD 11-12N (4)33.3113.24
1Ane Kristine EidD 13-16N (1)38.4115.28
1Felix FinsrudH 15-16 (29)40.287.12
1Eva Lill KvisleD 45- (28)46.169.11
1Jan Richard EriksenH 50- (40)43.277.11
1Astrid YtterbøD 11-12 (15)26.5310.35
2Synne StrandD 19-20 (9)48.51+3.308.41
2Johanne SkjævestadD 17-N (2)49.51+9.1719.56
2Sondre YtterbøH 15-16 (29)40.44+0.167.14
2Gunhild MyhrD 17-B (8)1.03.45+2.5017.13
2Anne Lise ØfsthusD 75- (6)55.18+5.2817.50
2Per WiréhnH 17-AK (11)43.02+1.447.39
2Jørn Bue OlsenH 70- (30)39.02+1.1110.06
3Vegard KvisleDirekte B (26)50.05+1.0413.32
3Jorun RuudD 45- (28)46.48+0.329.18
3Silje Marie VågeD 17-18 (23)53.45+3.479.33
3Martha WisløffD 13-16C (6)1.03.32+7.2618.34
3Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (20)45.39+3.4212.20
3Marianne ArnesenD 17-B (8)1.13.03+12.0819.44
4Thomas OlsenDirekte AK (57)32.57+4.578.32
4Anders FinsrudDirekte B (26)53.13+4.1214.22
4Ina MartiniD 15-16 (25)49.35+8.019.51Last ned GPS-spor i gpx-format
4Øystein RastadH 40- (6)1.00.42+6.199.15
4Bjørnar LøvliH19-20 (4)1.01.58+16.398.50
4Øyvind SteneH 70- (30)41.40+3.4910.47
4Celia Sophia DaviesD 11-12 (15)35.38+8.4514.01
5Nina BirkelundD 40- (6)1.28.49+44.0117.39
5Toril Fougner WisløffD 45- (28)50.14+3.589.59
5Mathias BirkelundH 11-12 (22)30.57+3.4512.11
6Margrethe WisløffD 19-20 (9)55.33+10.129.53
6Jakob RastadH 13-14 (22)47.43+7.5812.53
6Simen Dalen EriksenH 11-12 (22)32.06+4.5412.38
6Ann Katrin OlsenD 55- (17)55.47+10.0411.37
7Sigrun Hernes YtterbøD 50- (31)55.16+6.5711.30
7Mikael BirkelundH 13-14 (22)48.47+9.0213.11
7Jon Arvid FossumH 60- (23)44.57+5.289.21
8Atgeir TakleDirekte AK (57)37.23+9.239.41
8Ellen Aure SkogedalD 45- (28)52.02+5.4610.20
8Una NastadD 11-12 (15)40.49+13.5616.04
9Anders ØpstadDirekte AK (57)37.24+9.249.41Last ned GPS-spor i gpx-format
9Martin Johannessen LinneboH 13-14 (22)53.46+14.0114.31
9Tuva EspelinD 11-12 (15)42.52+15.5916.52
10Mikkel RastadH 11-12 (22)36.05+8.5314.12
11Hege RasmussenDirekte C (19)1.25.59+37.3025.08
11Bjørn SkjævestadH 45- (27)59.36+9.429.05
12Andras PlaianDirekte B (26)1.14.37+25.3620.10
12Silje Ruud FossheimD 11-12 (15)53.33+26.4021.04
12Randi NicolaisenD 55- (17)1.04.47+19.0413.29
13Martin BirkelundH 15-16 (29)57.13+16.4510.10
13Gjermund GravirH 50- (40)51.37+8.108.32
13Emil Ruud FossheimH 13-14 (22)1.00.05+20.2016.14
13Per SchancheH 60- (23)51.53+12.2410.48
13Margrete EngzeliusD 55- (17)1.12.39+26.5615.08
13Øyvind HoveidH 65- (17)1.10.37+24.0214.42
14Anton PlaianDirekte AL (18)1.15.02+24.5610.42
14Anne NydalDirekte B (26)1.15.39+26.3820.26
14Tarje EspelinH 13-14 (22)1.00.44+20.5916.24
14Sara MartiniD 13-14 (20)1.00.16+18.1916.17
15Frikk Alvaro EmbergsrudH 15-16 (29)58.46+18.1810.27
15Nora Christine HansenD 13-14 (20)1.05.32+23.3517.42
16Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (22)43.55+16.4317.17
16Svein GranerudH 50- (40)53.35+10.088.52
17Jeanette KohtD 45- (28)58.51+12.3511.41
17Henrik Fredriksen AasH21A (52)1.01.31+9.596.44
18Per Anders YtterbøDirekte B (26)1.26.47+37.4623.27
18Mathias NyhaugH 13-14 (22)1.06.29+26.4417.58
18Marit EgnerD 45- (28)59.04+12.4811.44
18Øyvind Johannessen LinneboH 55- (32)59.18+14.259.49
19Roar NydalH 60- (23)59.31+20.0212.23
21Øyvind GylverH 60- (23)1.00.28+20.5912.35
21Vilmer NybergH 13-14 (22)1.16.45+37.0020.44
22Henrik NybergH 11-12 (22)1.22.25+55.1332.26
23Arne FossheimDirekte AK (57)49.42+21.4212.52
24Sander ArntzenH21A (52)1.04.24+12.527.03
24Maria PerssonD 50- (31)1.40.02+51.4320.50
24Simen Aure SkogedalH 15-16 (29)1.15.24+34.5613.24
29Tore VaajeH 70- (30)1.20.27+42.3620.50
29Are FlåganH 50- (40)1.00.21+16.549.59
35Pål SkogedalH21A (52)1.10.16+18.447.41
37Bjørn GulbrandsenH 50- (40)1.17.32+34.0512.50
45Bjørn MartiniH21A (52)1.21.49+30.178.57
48Haakon DolvenDirekte AK (57)1.02.54+34.5416.17
56Rune MoianDirekte AK (57)1.37.35+1.09.3525.16
Jonas MyhrH 15-16 (29)diskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldD 21A (13)diskvalifisert
Edel Sofie NilsenD 55- (17)diskvalifisert
Bård Engzelius GylverH 17-AK (11)diskvalifisert
Kristian KalagerH 55- (32)diskvalifisert
Ragnhild SkjævestadD 17-C (15)brutt

Berger og Svelvik OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ola Gjermstad PettersenH -10 (5)39.3315.34
1Kirsten GjermstadD 17-B (8)1.00.5516.27Last ned GPS-spor i gpx-format
4Trude HansenD 40- (6)1.13.19+28.3114.34
5Torill Nebell MikkelsenD 70- (8)1.06.42+19.2321.30
5Marcus SyvertsenH -10 (5)1.12.25+32.5228.30
6Hans Marius NelsonH 40- (6)1.13.42+19.1911.14
9Lasse SyvertsenH 17-AK (11)1.07.35+26.1712.01
14Hedda Wessel PettersenD 11-12 (15)1.04.38+37.4525.26
19Terje W. PettersenH 45- (27)1.08.06+18.1210.22
21Oda GjerdahlD 17-18 (23)1.39.00+49.0217.36
23Atle SolheimH 70- (30)58.17+20.2615.05
28Håvard PettersenDirekte AK (57)51.25+23.2513.19

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Thorolf TrolsrudH 70- (30)53.27+15.3613.50
18Kai MidtskogenH 60- (23)58.38+19.0912.12Last ned GPS-spor i gpx-format
20Ingrid MobråthenD 15-16 (25)1.11.39+30.0514.14
Yngve MobråthenDirekte AK (57)brutt

Bækkelagets SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Henni Meland-TangenN-åpen (81)39.26+5.1118.20
0Julia Meland-TangenN-åpen (81)39.03+4.4818.09
1Eldar BørsumH 70- (30)37.519.48
5Håkon Meland-TangenH 40- (6)1.11.45+17.2210.56
10Matthew SpeakeH21A (52)57.29+5.576.17
11Yngvar ChristiansenH 55- (32)54.20+9.278.59
15Vetle ChristiansenH21A (52)1.00.06+8.346.34
19Lindis Meland-TangenDirekte B (26)1.30.51+41.5024.33
19Viktor Meland-TangenH 11-12 (22)47.17+20.0518.36
20Thomas NipenH21A (52)1.02.32+11.006.50
32Mathias NipenH21A (52)1.08.55+17.237.32
Håvard MyhreH21A (52)ikke startet

Bærums Skiklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tobias StavdahlN-åpen (81)39.14+4.5918.14
2Marit Økern JensenD 80- (2)1.11.36+13.5023.05

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Bjørg MostaulD 70- (8)1.08.22+21.0322.03
9Per Chr. HagenH 65- (17)1.00.42+14.0712.38
17Hallvard MyrvoldDirekte B (26)1.18.41+29.4021.15
28Dag Steinar RagvinH21A (52)1.05.44+14.127.11

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Trond WettergreenH 70- (30)59.09+21.1815.19

Eiker OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (81)28.36+-5.3913.18
0Kajsa BakkenN-åpen (81)1.09.04+34.4932.07
0Carlotta BurckhardtN-åpen (81)55.44+21.2925.55
0Mathis BurckhardtN-åpen (81)41.30+7.1519.18
0Sondre BuslandN-åpen (81)38.55+4.4018.06
0Thea BuslandN-åpen (81)38.53+4.3818.05
0Ingrborg Marie Børgum - ThorsbyN-åpen (81)38.45+4.3018.01
0Nila HillerenN-åpen (81)26.44+-7.3112.26
0Vilje HillerenN-åpen (81)48.53+14.3822.44
0Jenny Hovdenak HolmesN-åpen (81)30.03+-4.1213.58
0Aksel Gromstad  JensenN-åpen (81)31.24+-2.5114.36
0Josefine Brekke KaasaN-åpen (81)38.44+4.2918.00
0Martine RøkebergN-åpen (81)35.41+1.2616.35
0Amalie Riggenholt StenslandN-åpen (81)35.45+1.3016.37
0Vilde Riggenholt StenslandN-åpen (81)48.42+14.2722.39
1Abelone Josefine AxelsonD -10 (6)48.2119.02
1Per Ingvar TollehaugH 15-16B (1)2.05.1933.52
3Mina HobbelstadD 11-12N (4)38.32+5.0115.24
4Mona JensenDirekte C (19)54.47+6.1816.01
10Oda Isnes TyseD 15-16 (25)59.51+18.1711.53
16Mathias AxelsonH 13-14 (22)1.02.18+22.3316.50
16Amanda AxelsonD 13-14 (20)1.38.06+56.0926.30
20Sebastian RøkebergH 11-12 (22)55.50+28.3821.58
23Alvilde Lysaker SandenD 15-16 (25)1.15.20+33.4614.58

Fossum IF

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (81)37.46+3.3117.33
1Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 (9)45.218.04
1Charles HalaasH 45- (27)49.547.36
2Erlend SommerheinH 11-12 (22)28.04+0.5211.02
2Lars Erik GjeinH 45- (27)49.56+0.027.36
2Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (20)42.52+0.5511.35
3Eivind Berner MyhreH 17-18 (5)56.54+9.168.40
3Oscar Hæstad BjørnstadH19-20 (4)57.32+12.138.12
3Eirik Vie StrislandH 13-14 (22)44.34+4.4912.02
3Nils HæstadH 60- (23)41.22+1.538.37
5Sondre Zahl HagenH 15-16 (29)48.46+8.188.40
6Åsne Naadland HoloD 21A (13)1.11.23+21.2210.10
7Eldrid HoloDirekte B (26)1.07.57+18.5618.21
7Kathinka Zahl HagenD 13-14 (20)47.35+5.3812.51
8Lucie StørmerD 50- (31)56.36+8.1711.47
8Karen Hoel JomaasD 17-18 (23)56.20+6.2210.01
10Knut Jostein SætnanH 45- (27)58.51+8.578.58
11Trond BrevikDirekte AL (18)1.08.41+18.359.47
11Christian JomaasH 50- (40)49.40+6.138.13
12Jan Erik NaessH21A (52)59.19+7.476.29
13Einar MelsomH21A (52)59.32+8.006.31
15Richard Zeiner-GundersenH 60- (23)53.02+13.3311.02
16Birk Felland SætnanH 15-16 (29)59.25+18.5710.34
16Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (25)1.08.49+27.1513.40
16Atle PedersenH 45- (27)1.04.32+14.389.50
18Ask Felland SætnanH 11-12 (22)44.42+17.3017.35
25Leif StørmerH21A (52)1.04.44+13.127.05
26Håkon JendalH 50- (40)57.08+13.419.27
29Stein H. HagenDirekte AK (57)51.32+23.3213.21
39Øyvind HjermstadH21A (52)1.13.33+22.018.03
Tanja AppenzellerDirekte C (19)diskvalifisert
Trond MyhreH 45- (27)diskvalifisert
Erling HjermstadH21A (52)diskvalifisert
Emil StørmerH 17-18 (5)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (22)ikke startet
Martin Borge HeirH21A (52)ikke startet
Oskar StørmerH21A (52)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jo Forseth IndgaardH21A (52)52.17+0.455.43

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Geir Sverre SvingheimH 60- (23)56.53+17.2411.51

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 (9)52.01+6.409.15
4Jonatan AuneH 17-18 (5)1.10.33+22.5510.45
5Karoline AuneD 19-20 (9)53.21+8.009.29
6Kjetil BjørloH 50- (40)46.31+3.047.42
7Tara MelhuishD 19-20 (9)1.00.02+14.4110.40
10Hanne Lerche RaadalD 45- (28)53.57+7.4110.43
19Niels Christian HellerudH21A (52)1.02.14+10.426.48
29Erlend BrendstuenH21A (52)1.06.12+14.407.15
Hedda Raadal BjørloD 17-18 (23)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv FeiringD 70- (8)51.03+3.4416.28
5Trond FeiringH 70- (30)43.13+5.2211.11

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Erik Johan GrorudH 70- (30)56.52+19.0114.43

Hauketo IF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ove MartinsenH 60- (23)ikke startet

Heming Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn EgnerH 80- (7)44.1214.15
3Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (5)44.48+5.1517.38
5Elle M. MelbyeD 60- (7)59.10+23.0315.19
6Sidsel SandelienD 70- (8)1.07.42+20.2321.50
8Live ØstvoldD 15-16 (25)55.55+14.2111.06
17Anne ØstvoldD 13-14 (20)1.54.29+1.12.3230.56
18Bjørn SandelienH 70- (30)53.28+15.3713.51
20Einar ØstvoldH 13-14 (22)1.16.40+36.5520.43
23Hanne Marthe ØstvoldD 45- (28)1.06.11+19.5513.09
24Roger ØstvoldH 45- (27)1.30.45+40.5113.50
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 (9)diskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12 (15)diskvalifisert

Hemsedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ronia Robin MarstonN-åpen (81)54.51+20.3625.30
5Vendula SramkovaD 17-AK (11)57.41+13.4511.28
7Neil MarstonH 45- (27)55.34+5.408.28

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Widar Taxth LølandH 70- (30)44.25+6.3411.30

IF Hellas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Rolf Magnus JustadH 70- (30)1.11.23+33.3218.29

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ivar SeierstadH 40- (6)54.238.17

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne Karin StigemoD 70- (8)1.00.54+13.3519.38
3Liv HorntvedtD 75- (6)58.25+8.3518.50

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Iver AarsethN-åpen (81)25.53+-8.2212.02

IL Tyrving

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen Bryhn BergstrømN-åpen (81)43.59+9.4420.27
0Herman Finstad LandN-åpen (81)32.23+-1.5215.03
0Ola MyklatunN-åpen (81)36.00+1.4516.44
0Tiril MyklatunN-åpen (81)35.01+0.4616.17
0Esten ValentinN-åpen (81)39.56+5.4118.34
1Bjørn EkebergH21A (52)51.325.38
1Kristoffer ØhlckersH 13-16C (4)48.3814.13
2Ida TiltnesD 21A (13)58.13+8.128.18
2Sofia ØhlckersD 11-12 (15)32.38+5.4512.50
2Torgeir NørbechH21A (52)51.38+0.065.39
3Oda J SikkelandD 19-20 (9)49.24+4.038.47
4Wenche HultgreenD 60- (7)44.28+8.2111.31
4Mina JørgensenD 17-18 (23)53.46+3.489.34
4Per Kristian EkebergH 60- (23)41.38+2.098.40
4Inger TiltnesD 65- (7)51.34+5.5913.21
5Karl Rein RådahlH 11-12N (7)41.03+7.3716.25
5Kristine FjeldboD 21A (13)1.03.35+13.349.04
6Vegard Brun SagaDirekte AK (57)35.06+7.069.05
6Marianne NjåsteinD 50- (31)53.32+5.1311.09
6Hege FeiringD 45- (28)50.28+4.1210.01
6Bjørn Henning GrandalH 55- (32)49.36+4.438.12
6Aud I SpjelkavikD 65- (7)1.15.09+29.3419.28
7Hasse BergstrømH 70- (30)43.40+5.4911.18
7Ivar LundanesH21A (52)54.33+3.015.58
7Nina KolbergD 65- (7)1.23.38+38.0321.40
7Arne TiltnesH 65- (17)58.25+11.5012.10
9Ådne SkjærsteinDirekte AL (18)1.05.19+15.139.19
9Karoline AndersenD 21A (13)1.17.20+27.1911.01
9Anne Kristine NorderudD 50- (31)57.05+8.4611.53
9Milda ØhlckersD 45- (28)52.59+6.4310.32
9Eileen BjanesD 13-14 (20)49.08+7.1113.16
10Are KristiansenDirekte AL (18)1.05.45+15.399.22
10Berit DanielsenD 55- (17)1.01.24+15.4112.47
10Vida Helland-HansenD 13-14 (20)52.00+10.0314.03
10Per ØhlckersH 65- (17)1.00.55+14.2012.41
11Solveig SikkelandD 55- (17)1.03.47+18.0413.17
12Cassie TrewinDirekte AK (57)40.54+12.5410.35
12Bjørn SpjelkavikH 70- (30)49.58+12.0712.56
13Jacob Finstad LandH 11-12 (22)39.10+11.5815.25
13Hallvard BergH 55- (32)56.06+11.139.17
14Christian GrotnesH 50- (40)52.47+9.208.44
14Kirsti Grundnes BergD 55- (17)1.19.08+33.2516.29
15Anna GöhlmanD 55- (17)1.26.48+41.0518.05
16Frode KamsvågDirekte AL (18)1.22.03+31.5711.42
16Katrine Finstad LandDirekte AK (57)47.08+19.0812.12
16Solveig Eline BergD 17-18 (23)1.07.13+17.1511.57
22Else GravdalDirekte AK (57)49.24+21.2412.47
26Helge LyeH 70- (30)1.01.44+23.5315.59
27Eirik RavnanH21A (52)1.05.23+13.517.09
30Kristoffer JacobsenH21A (52)1.08.23+16.517.29
31Are NjåsteinDirekte AK (57)51.41+23.4113.23
35Helle HundseidDirekte AK (57)54.27+26.2714.06
37Svein S JacobsenDirekte AK (57)54.56+26.5614.13
38Emil JönssonH21A (52)1.13.06+21.348.00
44Toril WiigDirekte AK (57)1.00.05+32.0515.33
53Tom RådahlDirekte AK (57)1.15.55+47.5519.40
Styrk Hundseid KamsvågH21A (52)ikke startet
Lars-Erik FiskumH 60- (23)ikke startet
Thor NorderudH 17-B (4)ikke startet
Maren NorderudD 17-B (8)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn Sverre GulheimDirekte B (26)49.29+0.2813.22
6Bjørnar GammelsæterDirekte AL (18)57.54+7.488.15
9Knut BjørkeloH 55- (32)52.26+7.338.40
11Geir TrøanH 70- (30)49.19+11.2812.46
15Linda GammelsæterD 17-18 (23)1.06.11+16.1311.46

Kongsberg OL

110 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erik BerganN-åpen (81)39.42+5.2718.27
0Olai BisethN-åpen (81)27.59+-6.1613.00
0Eivind BredholtN-åpen (81)37.43+3.2817.32
0Maren Sæter FlessebergN-åpen (81)1.03.44+29.2929.38
0Mathilde GuitonN-åpen (81)1.02.55+28.4029.15
0Eline Maudal PettersenN-åpen (81)42.31+8.1619.46
0Maia Maudal PettersenN-åpen (81)52.07+17.5224.14
0Mathis RenardN-åpen (81)27.53+-6.2212.58
0Helene Stenvik MoenN-åpen (81)42.39+8.2419.50
0Ole Håkon Stenvik MoenN-åpen (81)51.36+17.2124.00
0Selma WeslienN-åpen (81)38.52+4.3718.04
1Victoria A. SkimmelandDirekte C (19)48.2914.10
1Ingar HåkonsenH 75- (10)36.3211.47
1Åsne HaavengenD 15-16 (25)41.348.15
1Anita Sørensen DrageD 50- (31)48.1910.03
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (6)44.488.54
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (22)27.1210.42
1Marlin HaavengenD 17-18 (23)49.588.53
1Svein-Erik SøgårdH 55- (32)44.537.25
1Brit VoldenD 55- (17)45.439.31
1Petter ReinemoH 17-AK (11)41.187.20
1Anders Martin JørstadH 17-B (4)34.049.12
2Paul BisethH 75- (10)40.49+4.1713.10
2Are BisethH 40- (6)56.41+2.188.38
2Kari StrandD 40- (6)1.07.29+22.4113.24
2Sigrid SkjelbredD 17-C (15)59.59+4.1217.32
2Tale StrandD 17-18 (23)51.59+2.019.14
2Jon StrandH -10 (5)43.48+4.1517.14
3Mette MaudalDirekte C (19)54.09+5.4015.50
3Håkon ØverbyH 11-12N (7)38.12+4.4615.16
3Celine RenardD 21A (13)1.01.46+11.458.48
3Jarand GustafssonH 11-12 (22)29.07+1.5511.27
3Amalie Myrvold SkovlystD -10 (6)51.30+3.0920.16
4Øyvin ThonH 50- (40)44.33+1.067.22
4Stine Flindt AsperheimD 11-12N (4)48.12+14.4119.16
4Espen RøsteH 45- (27)50.15+0.217.39
4Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (22)47.10+7.2512.44
4Ingjerd SommerstadD 45- (28)48.43+2.279.41
4Ingvild GustafssonD 13-14 (20)46.03+4.0612.26
4Harald LestebergH 17-B (4)1.14.13+40.0920.03
5Ingrid Lundin BerganDirekte B (26)56.15+7.1415.12
5Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (25)50.45+9.1110.05
5Arne BerganH 13-14 (22)47.27+7.4212.49
5Syver LøkenH 50- (40)44.47+1.207.24
5Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 (23)53.55+3.579.35
5Hanne BræckD 75- (6)1.24.48+34.5827.21
5Leiv HopeH 80- (7)1.09.54+25.4222.32
5Iselin HøivoldD 11-12 (15)37.01+10.0814.34
5Øyvind DrageH 55- (32)49.06+4.138.07
6Atle Nikolai WølloH 15-16 (29)48.58+8.308.42
6Konstanse MoholthD 15-16 (25)54.06+12.3210.45
6Marte EgerD 11-12 (15)37.55+11.0214.55
6Finn Åge ØsternH 80- (7)1.13.39+29.2723.45
6Per Øivind EgerH 45- (27)53.10+3.168.06
6Lene FlessebergD 17-B (8)1.25.55+25.0023.13
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (10)1.04.22+27.5020.45
7Jan Olav BerganH 11-12 (22)32.54+5.4212.57
7Vebjørn RøtvoldH 17-AK (11)1.01.51+20.3311.00
7Hilde StorløkkenD 55- (17)57.30+11.4711.58
8Asbjørn BræckH 75- (10)1.04.25+27.5320.46
9Selma HøivoldD 15-16 (25)58.49+17.1511.41
9Ingvild LangeggenD 17-18 (23)56.23+6.2510.01
10Per GustafssonDirekte AK (57)38.17+10.179.55
10Adele TeigenD 11-12 (15)50.02+23.0919.41
11Endre SandH 13-14 (22)54.42+14.5714.47
11Adam ConwayH 15-16 (29)55.33+15.059.53
11Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (20)52.08+10.1114.05
11Tuva BredholtD 11-12 (15)51.15+24.2220.10
12Vetle DrageH 15-16 (29)56.17+15.4910.00
12Andrea VaneboD 17-18 (23)58.34+8.3610.25
13Elise RenardD 11-12 (15)53.45+26.5221.09
14Arne BisethH 11-12 (22)43.13+16.0117.00
14Mari ØverbyD 15-16 (25)1.02.21+20.4712.23
14Finn BjørtuftH 65- (17)1.11.09+24.3414.49
15Elin ØverbyDirekte C (19)1.37.09+48.4028.24
15Ingrid KvistadD 45- (28)56.08+9.5211.09
17Rolf Trygve HaugH 15-16 (29)59.28+19.0010.34
18Vegard BagstevoldDirekte AK (57)48.16+20.1612.30
18Helene Brandal SøftingD 13-14 (20)2.11.40+1.29.4335.35
19Elisabeth HetlevikD 50- (31)1.03.40+15.2113.15
19Olav Kristian LundH 15-16 (29)1.02.32+22.0411.07
20Vegard Holm JohannesenH 15-16 (29)1.03.19+22.5111.15
20Sarah WølloD 17-18 (23)1.37.11+47.1317.17
20Arnt-Idar JørstadH 60- (23)1.00.17+20.4812.33
21Johan EgerH 15-16 (29)1.04.42+24.1411.30
21Runar TeigenH 50- (40)56.39+13.129.22
21Bjørn Victor LarsenH 55- (32)1.04.21+19.2810.39
22Barbara Willkommen EikenD 45- (28)1.04.57+18.4112.54
22Øystein SkjelbredH 45- (27)1.12.50+22.5611.06
22Phil ConwayH 55- (32)1.09.17+24.2411.28
23Roar TønnessenH 55- (32)1.12.09+27.1611.56
24Terje Ulla EikenDirekte AK (57)50.56+22.5613.11
24Mona Dalegård LøkenDirekte B (26)2.05.35+1.16.3433.56
24Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (25)1.23.08+41.3416.31
24Kristin EgerD 45- (28)1.11.11+24.5514.09
25Ellen GustafssonDirekte AK (57)50.59+22.5913.12
25Jane RødderD 50- (31)1.43.06+54.4721.28
26Kolbjørn KasinH 55- (32)1.16.02+31.0912.35
27Hilde MoholthD 50- (31)1.47.25+59.0622.22
28Torgeir BrandalH 55- (32)1.17.51+32.5812.53
30Erik HøivoldH 55- (32)1.29.18+44.2514.47
32Roger Andre VaneboH 50- (40)1.01.18+17.5110.08
33Hans Otto ØverbyH 50- (40)1.02.14+18.4710.18
35Atle WølloH 50- (40)1.13.25+29.5812.09
38Pirjo LuchsingerDirekte AK (57)55.40+27.4014.25
43Nina Hansen-MøllerudDirekte AK (57)59.58+31.5815.32
Sølve DrageH 17-18 (5)diskvalifisert
Bjørn JohannesenH 50- (40)diskvalifisert
Erlend HaugH 55- (32)diskvalifisert
Ida BredholtD 17-B (8)diskvalifisert
Borgar SkjelbredH 13-14 (22)ikke startet
Odd StrandH 45- (27)ikke startet

Konnerud IL

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sofie HaareN-åpen (81)34.08+-0.0715.52
0Kaisa HovlandN-åpen (81)39.34+5.1918.24
0Julie Økern HågårdN-åpen (81)20.08+-14.079.21
0Rikke KihleN-åpen (81)45.30+11.1521.09
1Aslak HeimdalH 17-18 (5)47.387.15
1Jørgen BaklidH19-20 (4)45.196.27
1Katherine EstepD 17-C (15)55.4716.18
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (7)45.3511.48
1Tiril HolenD 15-16B (1)1.08.0918.25
2Joar GjerdahlH19-20 (4)57.11+11.528.09
3Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (25)45.33+3.599.03
4Tiril KihleD 13-16C (6)1.11.03+14.5720.46
4Martine JægtvikD 17-B (8)1.17.33+16.3820.57
5Brynjar HolenDirekte C (19)57.06+8.3716.41
5Isa HeggedalD 50- (31)51.46+3.2710.47
5André JægtvikH 45- (27)52.46+2.528.02
5Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (6)1.43.16+47.1030.11
5Mone Småge-HilsenD -10 (6)1.07.46+19.2526.40
7Jenny BaklidD 17-18 (23)55.44+5.469.55
8Lars BaklidDirekte AL (18)1.04.05+13.599.08
8Hege MortensenD 17-C (15)1.11.28+15.4120.53
8Reidar StensengH 17-AK (11)1.03.34+22.1611.18
9August Hellerud SireH 11-12 (22)34.21+7.0913.31
10Anniken RanvikD 17-18 (23)57.39+7.4110.15
10Trond BaklidH 55- (32)53.02+8.098.46
11Tove HeimdalD 50- (31)58.33+10.1412.11
11Nora Småge HilsenD 15-16 (25)1.00.11+18.3711.57
11Fredrik Fet AndersenH 11-12 (22)36.52+9.4014.30
11Birgit Økern JensenD 45- (28)54.43+8.2710.52
11Mari Landro SvingheimD 17-18 (23)58.16+8.1810.22
11Anni SaarelaD 17-AK (11)1.56.26+1.12.3023.08
12Anne Grethe PapeDirekte C (19)1.27.44+39.1525.39
13Lise MeldgaardDirekte C (19)1.28.09+39.4025.46
13Veslemøy SolbergD 50- (31)58.36+10.1712.12
14Bjørn BendiktsenDirekte AK (57)46.27+18.2712.02
14Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 (23)1.05.47+15.4911.42
14Njål SvingheimH 55- (32)56.10+11.179.17
14Per DalheimH 70- (30)50.50+12.5913.10
15Pål Espen NordhaugDirekte B (26)1.16.53+27.5220.46
15Reno PapeH 13-14 (22)1.02.01+22.1616.45
16Line NordhaugDirekte B (26)1.18.14+29.1321.08
16Hans Lyder HaareH 65- (17)1.15.40+29.0515.45
17Ingun HorvliDirekte AL (18)1.29.46+39.4012.48
17Terje HaareDirekte AK (57)48.11+20.1112.28
17Simen TorebraatenH 11-12 (22)44.05+16.5317.21
17Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 (23)1.09.51+19.5312.25
18Bertil HorvliDirekte AL (18)1.51.00+1.00.5415.50
18Andrea RanvikD 17-18 (23)1.17.11+27.1313.44
20Erik SaugerudH 50- (40)56.36+13.099.22
20Henning GaarderH 70- (30)56.07+18.1614.32
21Toini SkyttersæterD 50- (31)1.08.33+20.1414.16
21Kjell Petter SmågeH 45- (27)1.10.06+20.1210.41
24Arild MoenH 70- (30)58.18+20.2715.06
25Sven OhrvikH 55- (32)1.13.52+28.5912.13
26Ina Cecilie LandroD 50- (31)1.44.32+56.1321.46
33Bjørn BaklidDirekte AK (57)53.51+25.5113.57
40Hans Jørgen KrogstieDirekte AK (57)57.41+29.4114.56
44Erik Feyling HaareH21A (52)1.17.59+26.278.32
Håvard HågårdH 45- (27)diskvalifisert
Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (20)diskvalifisert
Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (22)brutt
Solfrid MarthiniussenDirekte C (19)ikke startet
Steinar RuudH 75- (10)ikke startet
Thea Sildnes BaklidD 17-18 (23)ikke startet

Lardal OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hallvard TjentlandH 13-14 (22)54.27+14.4214.42
12Kristin Melby JacobsenD 15-16 (25)1.00.16+18.4211.58
13Eline SchjervenD 15-16 (25)1.01.50+20.1612.17
13Liv SchjervenD 45- (28)54.58+8.4210.55
19Mina SchjervenD 15-16 (25)1.11.31+29.5714.13
21Monica Tveit TjentlandDirekte B (26)1.34.18+45.1725.29
21Tollef TjentlandH 11-12 (22)1.05.58+38.4625.58
21Ragnar HillestadH 70- (30)56.32+18.4114.38

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Christopher David EriksenN-åpen (81)46.11+11.5621.28
4Anne Berg GjølbergD 17-C (15)1.03.51+8.0418.40
5Heidi EriksenD 17-B (8)1.23.29+22.3422.33
10Rolf GjølbergH 70- (30)48.27+10.3612.33
14Kari BergD 17-C (15)1.39.58+44.1129.13
16Kåre ThorbjørnsenH 70- (30)53.16+15.2513.47

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helga HaverstadD 55- (17)50.59+5.1610.37
3Kim Farnes HansenH 55- (32)48.26+3.338.01
3Gunhild HennumD 55- (17)51.05+5.2210.38
12Ingemar Jansson HaverstadH 55- (32)55.11+10.189.08
14Trine Marit Justad RaaenD 50- (31)59.32+11.1312.24
24Bjørn-Willy ArntzenH 50- (40)56.46+13.199.23

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (1)31.3312.37
8Svein NygårdH 50- (40)47.33+4.067.52
15Martin GranlyH 55- (32)56.49+11.569.24
21David GottfridssonH21A (52)1.03.10+11.386.55
26Nicholas OskarssonH21A (52)1.05.13+13.417.08
32Elin SpeakeDirekte AK (57)52.33+24.3313.36

Lommedalens IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Erling TidemannH 75- (10)1.02.06+25.3420.01
7Per MeilandH 80- (7)1.18.27+34.1525.18
18Bjørn HallanH 50- (40)55.47+12.209.14

Modum OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Audun AunemoN-åpen (81)1.02.35+28.2029.06
0Julie Olsen ByeN-åpen (81)31.22+-2.5314.35
0Anna Maria PedersenN-åpen (81)1.02.35+28.2029.06
1Patrick ThomassenDirekte B (26)49.0113.14
1Sirpa LiljaD 60- (7)36.079.21
1Annabell Aunmo KjellevoldD 13-16C (6)56.0616.24
2Hilde HovdenakD 45- (28)46.44+0.289.17
2Hedda Kind KjellevoldD 13-16C (6)59.37+3.3117.25
3David LøverH 45- (27)50.06+0.127.38
3Arno Lilja GrønhovdH 17-AK (11)44.04+2.467.50
4Maren KoplandD 17-AK (11)56.03+12.0711.08
4Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (17)52.16+6.3310.53
4Frida HopeD -10 (6)58.19+9.5822.57
6Lars EnerhaugenH 50- (40)46.31+3.047.42
9Marianne Solheim SandbergD 17-AK (11)1.18.19+34.2315.34
13Laila ThomassenDirekte B (26)1.14.57+25.5620.15
15Gunnar HopeH 50- (40)53.30+10.038.51
15Oskar HopeH 11-12 (22)43.36+16.2417.09
17Mats Olsen ByeH 13-14 (22)1.05.54+26.0917.48
18Johanna Sofie LongfjeldD 15-16 (25)1.10.49+29.1514.04
20Jørn-Are LongfjeldH 45- (27)1.09.02+19.0810.31
22Henrik Holm NesH 13-14 (22)1.56.06+1.16.2131.22
23Marit Follestad TandbergDirekte B (26)2.05.20+1.16.1933.52
23Solveig KongsrudD 50- (31)1.12.18+23.5915.03
27John Ivar KjellevoldH 70- (30)1.03.41+25.5016.29
28Anne Mia OlsenD 45- (28)1.36.48+50.3219.14
33Morten Taraldsten BrunesH21A (52)1.09.28+17.567.36
47May Jorunn RognlienDirekte AK (57)1.02.40+34.4016.14

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hermine OddenN-åpen (81)56.35+22.2026.19
0Isolde OddenN-åpen (81)58.41+24.2627.17
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)57.4618.38
12Kine DirroDirekte AL (18)1.11.40+21.3410.13
15Noor Dirro-HeluD 15-16 (25)1.06.55+25.2113.18
25Luciana Maria SvadsD 15-16 (25)1.37.33+55.5919.23
36Trond HolterH 50- (40)1.13.50+30.2312.13
45Sigbjørn OddenDirekte AK (57)1.00.07+32.0715.34
Carmen DirroD 17-18 (23)diskvalifisert
Morten DueH 60- (23)ikke startet

Nedre Sigdal IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øystein WiersdalenH 17-B (4)1.08.20+34.1618.28
7Berit Grønhovd WiersdalenD 17-B (8)1.34.24+33.2925.30

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (81)30.58+-3.1714.24
8Bjørg BogstadDirekte B (26)1.08.17+19.1618.27
37Haakon IngvaldsenH21A (52)1.13.00+21.287.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emil Haukeli HattestadN-åpen (81)1.04.42+30.2730.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hedda Sørumshaugen BrattåsN-åpen (81)43.09+8.5420.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Oliver Werp FagermoN-åpen (81)28.47+-5.2813.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elliot WeslienN-åpen (81)53.20+19.0524.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Florian BochudDirekte AL (18)56.15+6.098.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Pål Martin EidDirekte AL (18)1.12.59+22.5310.24Last ned GPS-spor i gpx-format

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kai-Robin WeslienDirekte AL (18)1.18.18+28.1211.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Ingrid WerpDirekte AK (57)48.44+20.4412.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Rudi FagermoDirekte AK (57)58.08+30.0815.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Enikø BertalanDirekte AK (57)1.06.17+38.1717.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan Erik HeltneDirekte B (26)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Christian LodgaardDirekte B (26)1.10.40+21.3919.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Even JahnsonDirekte C (19)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Daniel HermansenDirekte C (19)diskvalifisert

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Åsne NannestadDirekte C (19)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Hanne HaugerudDirekte C (19)1.29.07+40.3826.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jon Sindre SundvallDirekte C (19)1.52.27+1.03.5832.52

Notodden OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn CarlsenDirekte C (19)51.02+2.3314.55
4Sveinung RekaaH 65- (17)50.57+4.2210.36
5Synne SandvenD 13-14 (20)46.20+4.2312.31
5Heidi SchatvetD 55- (17)53.26+7.4311.07
10Åsmund SlokvikH 15-16 (29)55.14+14.469.49
17Harald KvisliH 55- (32)57.50+12.579.34
25Kristin SandvenD 45- (28)1.11.41+25.2514.15
39Jørn MyrlandH 50- (40)1.27.35+44.0814.30
50Robert FredriksenH21A (52)2.01.41+1.10.0913.19
Petter LøeH 50- (40)ikke startet

Nydalens SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tarjei Hausken NordbergN-åpen (81)33.06+-1.0915.23
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (81)48.43+14.2822.39
1Halvor SaunesDirekte AL (18)50.067.08
1Marte NarumD 21A (13)50.017.08
1Gunhild Rogne HallandD 17-AK (11)43.568.44
2Rune RystadDirekte AL (18)55.00+4.547.50
2Anne M Hausken NordbergDirekte AK (57)28.51+0.517.28Last ned GPS-spor i gpx-format
2Oda ScheeleD 15-16 (25)43.48+2.148.42
4Tore KjølsethDirekte AL (18)55.41+5.357.56
4Anders NordbergH21A (52)52.57+1.255.47
5Nicole RagvinDirekte AK (57)33.55+5.558.47
6Marie LilandD 17-18 (23)55.11+5.139.49
6Håvard HagaH21A (52)54.00+2.285.54
7Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (25)55.31+13.5711.02
8Per Noah SommerheinH 11-12 (22)33.39+6.2713.14
8Elias JonssonH21A (52)55.27+3.556.04
8Egil RundbergetH 60- (23)46.31+7.029.41
8Thea Christina EspedalDirekte C (19)1.06.01+17.3219.18
9Kjetil EspedalH 50- (40)47.37+4.107.53
9Eirik Langedal BreivikH21A (52)55.40+4.086.05
9Torstein HoleH 45- (27)58.39+8.458.56
11Anne Berit EidD 50- (31)58.33+10.1412.11
11Lukas LilandH21A (52)57.38+6.066.18
11Klavs MadsenH 60- (23)50.57+11.2810.36
12Jan Tore HenriksenH 50- (40)51.14+7.478.28
12Else Kari Nordli ScheeleD 45- (28)54.50+8.3410.54
13Mari AarsethD 13-14 (20)54.18+12.2114.40
15Anne Marit BjergaardD 50- (31)1.00.20+12.0112.34
16Isak JonssonH21A (52)1.00.10+8.386.35
18Øystein SørensenH21A (52)1.02.02+10.306.47
20Monica Tørnqvist HaldenD 50- (31)1.05.23+17.0413.37
22Børge PedersenH 50- (40)56.40+13.139.22
23Henrik EijsinkH21A (52)1.03.27+11.556.56
25Jonas AarsethH 15-16 (29)1.18.34+38.0613.58
27Vegard HaldenH 50- (40)58.38+15.119.42
34Inge LindsethH21A (52)1.10.11+18.397.41
36Jan ShanelH21A (52)1.12.30+20.587.56
40Øyvind EngerH21A (52)1.13.42+22.108.04
Halvor Tørnqvist HaldenH21A (52)diskvalifisert
Tiril Ebon EspedalD 13-14 (20)ikke startet
Per Melander OftenH21A (52)ikke startet

OK Horten

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir SommerheimDirekte AK (57)32.37+4.378.26
10Anne Mette PennsgaardDirekte C (19)1.16.09+27.4022.15
13Pål SommerheinH 45- (27)1.01.17+11.239.20

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Linda FredhD 40- (6)1.36.37+51.4919.12
22Roy GjerdingH 60- (23)1.09.15+29.4614.25
31Hallvard KorenH 50- (40)1.01.10+17.4310.07
49Morten TangenH21A (52)1.33.55+42.2310.17

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ellinor Haugen HvidebergN-åpen (81)47.18+13.0322.00
0Maren Sofie SandN-åpen (81)47.19+13.0422.00
2Helge GisholtH 50- (40)43.52+0.257.15

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (17)47.36+1.019.55
8Onno VerberneH 55- (32)51.49+6.568.34
8Ingrid RavnanD 55- (17)1.00.15+14.3212.33
Sjur GjestvangH 65- (17)diskvalifisert

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Dag Rønning JensenH 70- (30)43.27+5.3611.15
12Jan BøhleH 65- (17)1.09.41+23.0614.31

OL Tønsberg og omegn

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard Røgeberg MagelssenH 13-16C (4)59.48+11.1017.29
3Eigil KongsfjellH 80- (7)48.20+4.0815.35
7Oliver ØstbyH 15-16 (29)51.33+11.059.10
7Wilma EvensenD 11-12 (15)40.15+13.2215.50
9Sondre EvensenH 15-16 (29)54.51+14.239.45
10Else StordalD 17-C (15)1.14.05+18.1821.39
15Hans StordalH 70- (30)50.59+13.0813.12
18Trond EvensenH 45- (27)1.06.57+17.0310.12
22Odd Egil FrognerDirekte B (26)1.38.54+49.5326.43
29Jarl BerulfsenH 55- (32)1.24.05+39.1213.55
51Tonje RøgebergDirekte AK (57)1.14.24+46.2419.16
52Øystein MagelssenDirekte AK (57)1.14.27+46.2719.17

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Magnus Syversen GihleN-åpen (81)47.45+13.3022.12
1Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (22)39.4510.44
2Synne Syversen GihleD 11-12N (4)37.48+4.1715.07
6Inger Lise BjordalD 75- (6)1.43.06+53.1633.15
9Roar BjordalH 70- (30)45.53+8.0211.53
15Silje SyversenDirekte AK (57)46.33+18.3312.03
31Ludvig RødnesH21A (52)1.08.31+16.597.30
41Are WigaardH21A (52)1.14.36+23.048.10
42Roger MostueDirekte AK (57)59.27+31.2715.24

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn GrindeH 65- (17)46.359.42
4Dagfinn FøllesdalH 80- (7)1.04.16+20.0420.43
5Are EriksenH 65- (17)52.08+5.3310.51
10Magne VollenH 60- (23)50.46+11.1710.34
17Guttorm L EggeH 50- (40)55.25+11.589.10

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Camilla L. RosenvoldD 19-20 (9)1.08.25+23.0412.10
17Hilde Kristine RosenvoldD 50- (31)1.01.24+13.0512.47
19Jon SkriubakkenH 50- (40)55.48+12.219.14
19Jiri UrvalekH 70- (30)55.45+17.5414.26
22Anders L. RosenvoldH 15-16 (29)1.06.01+25.3311.44

Pölva Kobras

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kersti KärnerD 21A (13)1.40.22+50.2114.19

Raumar Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Stein-Arne AlnæsH 55- (32)46.59+2.067.46
5Anders HagaH21A (52)53.48+2.165.53
10Kristine Eide RappD 21A (13)1.28.38+38.3712.38
10Stine AustadD 17-AK (11)1.48.49+1.04.5321.38
13Hanne Eide RappD 17-18 (23)59.10+9.1210.31
16Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (31)1.01.18+12.5912.46
22Anne-Grete AustadD 50- (31)1.09.19+21.0014.26
23Jan SveenH 60- (23)1.09.52+30.2314.33
25Øystein RappH 50- (40)57.01+13.349.26
36Ingrid Eide RappDirekte AK (57)54.54+26.5414.13

Ringerike OL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martin Nøkleby MellingH 13-14 (22)40.34+0.4910.57
2Kirsti KringhaugD 50- (31)49.16+0.5710.15
2Morten DåsnesH 60- (23)39.44+0.158.16
2Oda OpsethD -10 (6)49.22+1.0119.26
3Anne-Kristin KvammeD 50- (31)50.07+1.4810.26
3Monica BerglundD 40- (6)1.07.51+23.0313.29
3Even Amundsen BjørkliH 13-16C (4)1.01.32+12.5417.59
3Helge RevhaugH 70- (30)39.23+1.3210.12
4Sissel SkovlyD 50- (31)51.38+3.1910.45
4Knut AasH 55- (32)48.40+3.478.03
5Helge GrafferH 17-C (8)1.03.31+21.5018.34
5Kari StrandeD 65- (7)1.04.08+18.3316.36
6Ida Amundsen BjørkliD -10 (6)1.21.55+33.3432.15
7Anne Guro NøklebyD 45- (28)51.13+4.5710.10
8Mikkel BerglundH 15-16 (29)52.34+12.069.21
8Lars BerglundH 45- (27)56.59+7.058.41
10Kjersti StræteD 50- (31)58.11+9.5212.07
10Sverre GrafferH 17-AK (11)1.22.52+41.3414.44
10Sigurd Amundsen BjørkliDirekte B (26)1.13.31+24.3019.52
11Marius BjerkliDirekte B (26)1.14.05+25.0420.01
12Per Gunnar DahlH 60- (23)51.30+12.0110.43
12Stig MellingH 45- (27)1.00.35+10.419.14
14Per Erik OpsethH 45- (27)1.02.19+12.259.29
14Torunn Økern JensenD 45- (28)55.41+9.2511.04
16Line Skjevik ArnevikD 45- (28)58.35+12.1911.38
16Frode LøsetH 60- (23)54.55+15.2611.26
18Jon Erland FossaasDirekte AK (57)48.16+20.1612.30
18Stein Aas StræteH 15-16 (29)1.00.01+19.3310.40
20Oskar Erland FossaasDirekte B (26)1.33.01+44.0025.08
20Lars D. FjeldstadH 55- (32)1.03.26+18.3310.30
21Trine OpsethD 45- (28)1.04.17+18.0112.46
22Lars-Inge ArnevikH21A (52)1.03.21+11.496.56
30Brede Høibak GundersenH 70- (30)1.21.06+43.1521.00
57Marion AmundsenDirekte AK (57)2.21.26+1.53.2636.38
Eirin MathiesenD 50- (31)diskvalifisert
Marte Sofie SkroveD 13-16C (6)diskvalifisert
Rasmus BerglundH 13-14 (22)ikke startet

Røyken OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Oscar FermN-åpen (81)54.02+19.4725.07
0Julie PedersenN-åpen (81)26.58+-7.1712.32
1Kjærstin PettyD 17-N (2)40.3416.13
1Harald Hasle HeiaasH 17-C (8)41.4112.11
1Birgitte BekkelundD 75- (6)49.5016.04
2Henrik Drange RuudDirekte AL (18)55.00+4.547.50
2Magnus HagenH 17-C (8)53.02+11.2115.30
2Ane Baldishol BrevigD 17-AK (11)52.41+8.4510.28
2Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-B (4)50.59+16.5513.46
3Kjell Jarle GausemelH 17-C (8)53.50+12.0915.44
3Bjørg SvanbergD 60- (7)42.32+6.2511.01
3Trine UelandD 17-C (15)1.01.31+5.4417.59
3Per Ove TransethH 65- (17)49.18+2.4310.16
4Trym Alexander StorhaugH 13-16C (4)1.21.25+32.4723.48
5Olav MoH 75- (10)58.52+22.2018.59
5Marianna Xiros VillardD 17-C (15)1.05.30+9.4319.09
6Sigbjørn HellerudDirekte B (26)1.05.48+16.4717.47
6Cathrine NorvikD 60- (7)1.01.01+24.5415.48
6Torgeir StrandhagenH 60- (23)43.43+4.149.06
6Solveig SletnerD 17-AK (11)59.26+15.3011.48
6Jessika BruksåsD 17-C (15)1.07.31+11.4419.44
7Joakim FermDirekte AL (18)59.23+9.178.28
7Elisabeth Holth JohannessenD 60- (7)1.12.55+36.4818.53
7Line Drange RuudD 21A (13)1.15.19+25.1810.44
7Eivind OhrenH 17-C (8)1.16.51+35.1022.28
8Hege Holth RekaaD 21A (13)1.16.53+26.5210.58
8André UelandH 17-C (8)1.25.20+43.3924.57
8Anne Elvsaas MoD 70- (8)1.10.11+22.5222.38
8Morten JohannessenH 65- (17)58.31+11.5612.11
9Maj Lene NystuenD 17-C (15)1.11.32+15.4520.54
11Eirill DalanD 17-C (15)1.16.55+21.0822.29
11Kjell SvanbergH 65- (17)1.05.54+19.1913.43
12Therese NyenD 17-C (15)1.21.03+25.1623.41
13Kristin SletnerDirekte AK (57)42.02+14.0210.53
13Louise Gabrielsen SlettaD 17-C (15)1.23.52+28.0524.31
14Kjell RønnebergH 60- (23)52.36+13.0710.57
15Ann-Mari LeivannD 17-C (15)1.59.03+1.03.1634.48
16Øyvind Roger HansenH 55- (32)56.53+12.009.25
18Ida SyversenD 50- (31)1.02.25+14.0613.00
20Tone SkramD 45- (28)1.04.16+18.0012.46
24Christian SchibstedH 55- (32)1.13.10+28.1712.06
25Torodd KolbergsrudH 45- (27)1.38.26+48.3215.00
27Daniel NystuenH 15-16 (29)2.31.08+1.50.4026.53
28Simen KolbergsrudH 15-16 (29)2.37.13+1.56.4527.58
34Vemund RønnebergDirekte AK (57)53.59+25.5913.59
42Knut Sveinung Holth RekaaH21A (52)1.14.53+23.218.12
48Eirik Holth JohannessenH21A (52)1.24.54+33.229.17
55Inger SchibstedDirekte AK (57)1.33.16+1.05.1624.09
Aagot HartmannDirekte B (26)diskvalifisert
Eva SyversenD 55- (17)diskvalifisert
Per SennelsDirekte C (19)ikke startet
Linus Hognestad SennelsH 13-14 (22)ikke startet
Ida SvanbergD 17-AK (11)ikke startet

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øivind FadumH 65- (17)56.27+9.5211.45

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Josephine Lin BjørkN-åpen (81)36.37+2.2217.01
3Cornelius BjørkH 15-16 (29)40.47+0.197.15
9Hans Gøran BjørkDirekte C (19)1.06.11+17.4219.21
12Theodor BjørkH 13-14 (22)56.41+16.5615.19
39Mai Britt BjørkDirekte AK (57)56.58+28.5814.45

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 60- (7)42.16+6.0910.56
2Ingrid StrandeD 65- (7)45.43+0.0811.50
3Ida Mari Borge HoviD 17-AK (11)53.26+9.3010.37
5Harald HoviH 60- (23)42.51+3.228.55
8Silje Borge HoviD 17-AK (11)1.17.14+33.1815.21
27Harald OmlandH 55- (32)1.16.47+31.5412.42
46Eirik LarsenH21A (52)1.21.56+30.248.58

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingar HalsH 55- (32)49.56+5.038.16

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoD 70- (8)47.1915.15

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Bjørnar OlsrødH 50- (40)56.40+13.139.22

Sturla, IF

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0 -N-åpen (81)34.1515.55
0Lars BøenN-åpen (81)23.35+-10.4010.58
0Sanna BøenN-åpen (81)1.07.39+33.2431.27
0Danie Nicolai HommeN-åpen (81)48.13+13.5822.25
0Rebecca Grace HommeN-åpen (81)45.58+11.4321.22
0Kristian KaiserN-åpen (81)31.46+-2.2914.46
0Andreas MelheimN-åpen (81)32.33+-1.4215.08
0Emil MjøsN-åpen (81)27.33+-6.4212.48
0Simen NeverdalN-åpen (81)48.59+14.4422.46
0Tobias WestrumN-åpen (81)32.25+-1.5015.04
0Oscar WilhelmsenN-åpen (81)38.58+4.4318.07
1Sivert KnutheimH 11-12N (7)33.2613.22
1Harald ThonH 60- (23)39.298.13
1Mina Akiko JohnsenD 13-14 (20)41.5711.20
2Johan Kristian UndelandH 17-18 (5)53.16+5.388.07
2Tormod HøimyrH 80- (7)47.39+3.2715.22
3Elling FrøvollH 75- (10)41.08+4.3613.16
3Linda VerdeD 65- (7)48.36+3.0112.35
4Lars VråleH 17-C (8)55.51+14.1016.19
4Ivar Louis BergH 75- (10)48.02+11.3015.29
4Ingar Aarvik-HansenH 11-12N (7)38.57+5.3115.34
4Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (29)48.20+7.528.36
4Mats JohnsenH 11-12 (22)30.04+2.5211.50
4Gry Bruland VråleD 70- (8)1.02.43+15.2420.13
4Torunn Hege FrøvollD 75- (6)1.06.26+16.3621.25
4Jarl HommeH 17-AK (11)49.55+8.378.52
4Aksel KlausenH -10 (5)1.00.00+20.2723.37
5Andre WilhelmsenH 17-AK (11)53.25+12.079.30
6Ellen Horni-JohnsenDirekte C (19)1.00.43+12.1417.45
6Morten FjellH 17-C (8)1.15.06+33.2521.57
6Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (7)43.08+9.4217.15
6Peter CarlsenH 17-AK (11)1.01.23+20.0510.55
7Tibor VariDirekte AK (57)36.01+8.019.19
7Anders JohnsenDirekte C (19)1.00.45+12.1617.45
7Oskar KnutheimH 11-12N (7)43.31+10.0517.24
7Inger-Helene CarlsenD 17-C (15)1.07.43+11.5619.48
7Silje CarlsenD 17-AK (11)1.15.59+32.0315.06
8Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (22)50.50+11.0513.44
8Marie KvarmeD 13-14 (20)49.05+7.0813.15
9Lasse VråleH 75- (10)1.32.16+55.4429.45
9Geir Holm GundersenH 60- (23)47.17+7.489.51
11Egil FrydenlundDirekte AK (57)40.06+12.0610.23
12Henrik KaiserH 11-12 (22)37.16+10.0414.40
12kari Jussie LønningD 21A (13)1.49.29+59.2815.37
12Ylva KlausenD 13-14 (20)53.16+11.1914.23
13Eirik EriksenH 70- (30)50.10+12.1912.59
14Lukas KlausenH 15-16 (29)58.23+17.5510.23
15Anders GustafssonH 45- (27)1.04.06+14.129.46
17Iselin SørensenD 15-16 (25)1.09.08+27.3413.44
17Geir Thomas KnutheimH 45- (27)1.05.50+15.5610.02
19Aud Ellen BrevikD 45- (28)1.00.41+14.2512.03
19Martin KaiserH 13-14 (22)1.16.30+36.4520.40
19Ingeborg KvarmeD 17-18 (23)1.22.09+32.1114.37
21Malene InstanesD 15-16 (25)1.12.23+30.4914.23
22Ine InstanesD 15-16 (25)1.13.27+31.5314.36
23Olav MelheimH 15-16 (29)1.11.31+31.0312.43
23Stig InstanesH 45- (27)1.16.12+26.1811.36
26Stine KaiserDirekte AK (57)51.07+23.0713.14
26Charlotte SkourupD 45- (28)1.15.40+29.2415.02
26Sander Solheim OttesenH 15-16 (29)1.22.22+41.5414.39
27Espen MelheimDirekte AK (57)51.19+23.1913.17
27Tanja InstanesD 45- (28)1.19.21+33.0515.46
28Merete UndelandD 50- (31)2.05.36+1.17.1726.10
28Roger WiikH 50- (40)1.00.15+16.489.58
30Snorre FrydenlundDirekte AK (57)51.36+23.3613.22
30Nils Inge BrurbergH 50- (40)1.00.38+17.1110.02
34Jon Erik KvarmeH 50- (40)1.12.05+28.3811.56
38Rune SørensenH 50- (40)1.18.34+35.0713.00
46Helle VariDirekte AK (57)1.01.00+33.0015.48
54Åshild VariDirekte AK (57)1.19.42+51.4220.38
Bjørn W. LudvigsenH 75- (10)diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (31)diskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenD 50- (31)diskvalifisert
Marthe Graff-WiikD 13-14 (20)diskvalifisert
Øystein RognebakkeH 45- (27)ikke startet
Hanne Bredde VigD 17-B (8)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Erling SommerfeldtH21A (52)59.39+8.076.32

Viul Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Silje WerpDirekte AK (57)48.16+20.1612.30
47Geir NilsenH21A (52)1.22.45+31.139.03

Ås-NMBU Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Henning BjervaH 50- (40)43.52+0.257.15
4Kaja Winsnes NordhagenD 21A (13)1.03.20+13.199.02
8May Bente BrurbergD 55- (17)1.00.15+14.3212.33
10Håkon DanevadH 50- (40)47.53+4.267.55
19Eirik NordhagenH 55- (32)1.02.32+17.3910.21
43Linus OlhansH21A (52)1.16.03+24.318.19
48Vincent EijsinkDirekte AK (57)1.02.54+34.5416.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor