Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D19-20 | D21A | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-B | D17-C | D17-N | D17-18 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | H-10 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-C | H19-20 | H21A | H17-B | H17-N | H17-18 | H40 | H35 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | Direke AL | Direkte AK | Direkte B | Direkte C | D17-AK | H17-AK

Direkte B

3 700 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Patrick ThomassenModum OL49.01
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.29+0.28
3Vegard KvisleAsker Skiklubb50.05+1.04
4Anders FinsrudAsker Skiklubb53.13+4.12
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL56.15+7.14
6Sigbjørn HellerudRøyken OL1.05.48+16.47
7Eldrid HoloFossum IF1.07.57+18.56
8Bjørg BogstadNittedal OL1.08.17+19.16
9Christian LodgaardNOTEAM1.10.40+21.39
10Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1.13.31+24.30
11Marius BjerkliRingerike OL1.14.05+25.04
12Andras PlaianAsker Skiklubb1.14.37+25.36
13Laila ThomassenModum OL1.14.57+25.56
14Anne NydalAsker Skiklubb1.15.39+26.38
15Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.16.53+27.52
16Line NordhaugKonnerud IL1.18.14+29.13
17Hallvard MyrvoldBø OL1.18.41+29.40
18Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.26.47+37.46
19Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1.30.51+41.50
20Oskar Erland FossaasRingerike OL1.33.01+44.00
21Monica Tveit TjentlandLardal OL1.34.18+45.17
22Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.38.54+49.53
23Marit Follestad TandbergModum OL2.05.20+1.16.19
24Mona Dalegård LøkenKongsberg OL2.05.35+1.16.34
Aagot HartmannRøyken OLdiskvalifisert
Jan Erik HeltneNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor