Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D19-20 | D21A | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-B | D17-C | D17-N | D17-18 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | H-10 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-C | H19-20 | H21A | H17-B | H17-N | H17-18 | H40 | H35 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | Direke AL | Direkte AK | Direkte B | Direkte C | D17-AK | H17-AK

H 45-

6 560 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Charles HalaasFossum IF49.54
2Lars Erik GjeinFossum IF49.56+0.02
3David LøverModum OL50.06+0.12
4Espen RøsteKongsberg OL50.15+0.21
5André JægtvikKonnerud IL52.46+2.52
6Per Øivind EgerKongsberg OL53.10+3.16
7Neil MarstonHemsedal IL55.34+5.40
8Lars BerglundRingerike OL56.59+7.05
9Torstein HoleNydalens SK58.39+8.45
10Knut Jostein SætnanFossum IF58.51+8.57
11Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb59.36+9.42
12Stig MellingRingerike OL1.00.35+10.41
13Pål SommerheinOK Horten1.01.17+11.23
14Per Erik OpsethRingerike OL1.02.19+12.25
15Anders GustafssonSturla, IF1.04.06+14.12
16Atle PedersenFossum IF1.04.32+14.38
17Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.05.50+15.56
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.06.57+17.03
19Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.08.06+18.12
20Jørn-Are LongfjeldModum OL1.09.02+19.08
21Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.10.06+20.12
22Øystein SkjelbredKongsberg OL1.12.50+22.56
23Stig InstanesSturla, IF1.16.12+26.18
24Roger ØstvoldHeming Orientering1.30.45+40.51
25Torodd KolbergsrudRøyken OL1.38.26+48.32
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Håvard HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet
Odd StrandKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor