Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D-10 | D19-20 | D21A | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-B | D17-C | D17-N | D17-18 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | H-10 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-C | H19-20 | H21A | H17-B | H17-N | H17-18 | H40 | H35 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | Direke AL | Direkte AK | Direkte B | Direkte C | D17-AK | H17-AK

D 50-

4 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL48.19
2Kirsti KringhaugRingerike OL49.16+0.57
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL50.07+1.48
4Sissel SkovlyRingerike OL51.38+3.19
5Isa HeggedalKonnerud IL51.46+3.27
6Marianne NjåsteinIL Tyrving53.32+5.13
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55.16+6.57
8Lucie StørmerFossum IF56.36+8.17
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving57.05+8.46
10Kjersti StræteRingerike OL58.11+9.52
11Tove HeimdalKonnerud IL58.33+10.14
11Anne Berit EidNydalens SK58.33+10.14
13Veslemøy SolbergKonnerud IL58.36+10.17
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59.32+11.13
15Anne Marit BjergaardNydalens SK1.00.20+12.01
16Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.01.18+12.59
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.01.24+13.05
18Ida SyversenRøyken OL1.02.25+14.06
19Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.03.40+15.21
20Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.05.23+17.04
21Toini SkyttersæterKonnerud IL1.08.33+20.14
22Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.09.19+21.00
23Solveig KongsrudModum OL1.12.18+23.59
24Maria PerssonAsker Skiklubb1.40.02+51.43
25Jane RødderKongsberg OL1.43.06+54.47
26Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.44.32+56.13
27Hilde MoholthKongsberg OL1.47.25+59.06
28Merete UndelandSturla, IF2.05.36+1.17.17
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor