Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

N-åpen

2 150 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0 -Sturla, IF34.15
0Iver AarsethIL Koll25.53+-8.22
0Audun AunemoModum OL1.02.35+28.20
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL28.36+-5.39
0Kajsa BakkenEiker OL1.09.04+34.49
0Erik BerganKongsberg OL39.42+5.27
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb45.43+11.28
0Olai BisethKongsberg OL27.59+-6.16
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK36.37+2.22
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL30.58+-3.17
0Eivind BredholtKongsberg OL37.43+3.28
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving43.59+9.44
0Carlotta BurckhardtEiker OL55.44+21.29
0Mathis BurckhardtEiker OL41.30+7.15
0Sondre BuslandEiker OL38.55+4.40
0Thea BuslandEiker OL38.53+4.38
0Lars BøenSturla, IF23.35+-10.40
0Sanna BøenSturla, IF1.07.39+33.24
0Ingrborg Marie Børgum - ThorsbyEiker OL38.45+4.30
0Juha Chang FlåganAsker Skiklubb1.04.07+29.52
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb30.19+-3.56
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb26.28+-7.47
0Christopher David EriksenLarvik OK46.11+11.56
0Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb39.50+5.35
0Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb47.47+13.32
0Oscar FermRøyken OL54.02+19.47
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL1.03.44+29.29
0Henrik GroossAllerød OK37.54+3.39
0Mathilde GuitonKongsberg OL1.02.55+28.40
0Sofie HaareKonnerud IL34.08+-0.07
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF37.46+3.31
0Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi47.18+13.03
0Emil Haukeli HattestadNOTEAM1.04.42+30.27
0Nila HillerenEiker OL26.44+-7.31
0Vilje HillerenEiker OL48.53+14.38
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL30.03+-4.12
0Danie Nicolai HommeSturla, IF48.13+13.58
0Rebecca Grace HommeSturla, IF45.58+11.43
0Kaisa HovlandKonnerud IL39.34+5.19
0Julie Økern HågårdKonnerud IL20.08+-14.07
0Aksel Gromstad  JensenEiker OL31.24+-2.51
0Josefine Brekke KaasaEiker OL38.44+4.29
0Kristian KaiserSturla, IF31.46+-2.29
0Rikke KihleKonnerud IL45.30+11.15
0Herman Finstad LandIL Tyrving32.23+-1.52
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL54.51+20.36
0Henni Meland-TangenBækkelagets SK39.26+5.11
0Julia Meland-TangenBækkelagets SK39.03+4.48
0Andreas MelheimSturla, IF32.33+-1.42
0Emil MjøsSturla, IF27.33+-6.42
0Ola MyklatunIL Tyrving36.00+1.45
0Tiril MyklatunIL Tyrving35.01+0.46
0Simen NeverdalSturla, IF48.59+14.44
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK33.06+-1.09
0Hermine OddenMåren OK56.35+22.20
0Isolde OddenMåren OK58.41+24.26
0Julie Olsen ByeModum OL31.22+-2.53
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32.14+-2.01
0Anna Maria PedersenModum OL1.02.35+28.20
0Julie PedersenRøyken OL26.58+-7.17
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL42.31+8.16
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL52.07+17.52
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK48.43+14.28
0Mathis RenardKongsberg OL27.53+-6.22
0Martine RøkebergEiker OL35.41+1.26
0Maren Sofie SandOK Skeidi47.19+13.04
0Tobias StavdahlBærums Skiklub39.14+4.59
0Amalie Riggenholt StenslandEiker OL35.45+1.30
0Vilde Riggenholt StenslandEiker OL48.42+14.27
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL42.39+8.24
0Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL51.36+17.21
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering47.45+13.30
0Hedda Sørumshaugen BrattåsNOTEAM43.09+8.54
0Esten ValentinIL Tyrving39.56+5.41
0Oliver Werp FagermoNOTEAM28.47+-5.28
0Elliot WeslienNOTEAM53.20+19.05
0Selma WeslienKongsberg OL38.52+4.37
0Tobias WestrumSturla, IF32.25+-1.50
0Oscar WilhelmsenSturla, IF38.58+4.43
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb27.05+-7.10
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36.58+2.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor