Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

Fossum IF

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan MichelsenH 40- (8)1.07.568.23
1Mads JevanordH 11-12N (2)40.2217.33
1Kristine WoldeneD 11-12N (1)26.0311.19
1Harald BakkeH 45- (20)59.358.30
2Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 (4)1.13.31+12.0211.40
2Simen HøyerH 13-16C (5)46.10+1.3315.23
2Britta FismenD 40- (6)1.01.22+7.1211.34
3Morten FismenH 40- (8)1.17.51+9.559.36
3Signe HoloD 13-14 (24)35.53+2.1410.15
3Kjersti HovD 55- (12)41.29+3.4410.22
4Arild AndresenH 50- (26)1.01.58+8.539.50
4Bodil NordenströmD 45- (10)56.40+4.0811.20
5Einar GisholtDirekte A lang (17)54.18+15.5210.14
5Mikkel KatlaH 15-16 (41)40.17+1.287.53
6Kristine RomørenDirekte C (7)59.38+26.5819.52
6Åsne Naadland HoloD 17-18 (10)1.00.49+7.4411.28
6Erling HjermstadH 21- (20)1.14.11+9.197.20
6Eldri HoloD 50- (7)1.11.37+23.5117.03
6Sivert Sande KvermeH 17-18 (25)1.00.28+10.228.38
6Kathinka Zahl HagenD 13-14 (24)38.26+4.4710.58
7Nina WoldeneDirekte C (7)1.13.42+41.0224.34
7Ask Felland SætnanH 11-12 (14)24.00+5.5710.00
7Frode StrislandH 45- (20)1.08.30+8.559.47
8Katrine BakkeD 45- (10)1.24.52+32.2016.58
9Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (14)27.57+9.5411.38
9Sindre GisholtDirekte B (22)45.52+10.4213.29
9Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (24)40.23+6.4411.32
10Einar MelsomH 21- (20)1.19.58+15.067.55
10Sindre Vie StrislandH 13-14 (24)36.53+6.5910.32
10Knut Jostein SætnanH 45- (20)1.12.33+12.5810.21
11Terje BrendeDirekte B (22)47.29+12.1913.57
11Jan Øyvind WoldeneDirekte A lang (17)1.12.04+33.3813.35
11Stein H. HagenH 50- (26)1.10.42+17.3711.13
11Atle PedersenH 45- (20)1.12.37+13.0210.22
12Eirik Vie StrislandH 13-14 (24)40.19+10.2511.31
12Bjørn HallanH 50- (26)1.11.59+18.5411.25
12Emil StørmerH 17-18 (25)1.05.54+15.489.24
12Per KaarbyH 55- (16)1.08.50+25.3412.59
13Elise GisholtDirekte B (22)47.45+12.3514.02
14Philip Lehmann RomørenH 13-14 (24)41.52+11.5811.57
14Hans JevanordH 50- (26)1.16.58+23.5312.13
14Erlend BakkeH 11-12 (14)37.39+19.3615.41
14Anders GrevstadH 45- (20)1.18.15+18.4011.10
15Peter GisholtH 17-18 (25)1.10.21+20.1510.03
16Roger BirkelandDirekte A kort (36)47.49+14.2411.57
17Oliver NilsenH 13-14 (24)51.39+21.4514.45
19Ståle HeitmannH 45- (20)1.29.56+30.2112.50
20Terje MelsomH 50- (26)1.26.17+33.1213.41
20Hildegunn GrønsethDirekte B (22)1.20.12+45.0223.35
22Fredrik HøyerH 50- (26)1.29.15+36.1014.10
22Gunde TumelionisD 13-14 (24)1.13.33+39.5421.00
23Gustav Andresen SkotteH 15-16 (41)55.04+16.1510.47
25Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (41)1.02.31+24.3114.12
26Marius BakkeH 15-16 (41)55.35+16.4610.53
29Birk Felland SætnanH 15-16 (41)1.00.35+21.4611.52
39Henrik WoldeneH 15-16 (41)1.37.09+58.2019.02
Vilde HøyerN-åpen (30)fullført
Silje Andresen SkotteD -10 (7)23.1110.04
Olav GrevstadH -10 (12)24.5110.48
Fredrik GrønsethH -10 (12)51.2222.20
Magnus JevanordH -10 (12)17.227.33
Mikkel MichelsenH -10 (12)23.4510.19
Mari BrendeD 15-16 (41)diskvalifisert
Sondre Zahl HagenH 15-16 (41)diskvalifisert
Håkon JendalH 50- (26)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor