Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

Oppsal Orientering

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagrun Brox RayamajhiD 35- (1)1.17.2312.16
1Sondre OlaussenH 11-12 (14)18.037.31
3Sigurd RødnesH 13-14 (24)30.56+1.028.50
3Runar ThorstensenDirekte B (22)38.16+3.0611.15
3Christoffer ÅnensenH 11-12 (14)18.14+0.117.35
3Kari-Ann ÅnensenD 40- (6)1.03.11+9.0111.55
3Lars KlyveH 65- (9)49.43+10.3111.50
3Arnhild KroghD 45- (10)56.22+3.5011.16
3Snorre VegganDirekte A kort (36)35.47+2.228.56
4Anne Karin ThorstensenDirekte C (7)51.16+18.3617.05
4Birk ThorstensenH 13-16C (5)54.12+9.3518.04
4Marius E. AamodtH 13-14 (24)32.11+2.179.11
4Amélie AamodtD 15-16 (41)44.54+6.5410.12
4Bent Erik SkaugH 45- (20)1.03.23+3.489.03
5Inger SkaugD 70- (6)1.07.52+25.5621.12
5Ask OlaussenH 13-14 (24)32.15+2.219.12
5Mari KallesonD 11-12 (16)26.17+8.4510.57
6Helge Grenager SolheimH 40- (8)1.39.40+31.4412.18Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tina KallesonD 15-16 (41)46.49+8.4910.38
8Maja Kalleson RøedD 11-12 (16)32.26+14.5413.30
8Heidi BjordalDirekte B (22)44.13+9.0313.00
10Ram RayamajhiDirekte A kort (36)42.11+8.4610.32
10Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (16)34.27+16.5514.21
10Ane HustvedtD 13-14 (24)40.49+7.1011.39
11Iben Johansen-BarliD 11-12 (16)39.20+21.4816.23
12Kristine KolshusDirekte B (22)47.39+12.2914.00
12Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (24)41.02+7.2311.43
13Linea Kalleson RøedD 11-12 (16)41.20+23.4817.13
13Stein MellaDirekte A kort (36)44.39+11.1411.09
14Frøydis OlaussenDirekte B (22)49.25+14.1514.32
14Wiona Resvoll SkaugD 11-12 (16)48.54+31.2220.22
14Elin KallesonDirekte A kort (36)45.49+12.2411.27
14Anselm ReichenbachH 15-16 (41)47.21+8.329.17
15Marie Bjordal VegganD 11-12 (16)49.54+32.2220.47
15Espen WigaardH 45- (20)1.18.45+19.1011.15
16Boye Dirro BøhlerengenH 45- (20)1.19.47+20.1211.23
17Petter FureDirekte B (22)1.07.41+32.3119.54
17Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (24)44.39+11.0012.45
17Eilert AamodtH 45- (20)1.21.24+21.4911.37
18Katrine Bjordal VegganD 13-14 (24)45.03+11.2412.52
19Jakob A. GjedeboH 13-14 (24)53.08+23.1415.10
19William Resvoll SkaugH 17-18 (25)1.22.37+32.3111.48
19Ola NilsenDirekte A kort (36)52.06+18.4113.01
23Arne OlaussenH 50- (26)1.30.30+37.2514.21
31Georg KapperudDirekte A kort (36)1.27.03+53.3821.45
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (30)fullført
Bjørn Kalleson RøedN-åpen (30)fullført
Simen ÅnensenN-åpen (30)fullført
Eirin KolshusD -10 (7)36.2415.49
Eskil OlaussenH -10 (12)21.269.19
Jan-Henrik NilsenDirekte A kort (36)diskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetDirekte A kort (36)diskvalifisert
Martin ReichenbachDirekte A kort (36)diskvalifisert
Eskil KolshusH 13-14 (24)diskvalifisert
Petter NæssH 65- (9)diskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (24)diskvalifisert
Ane Sofie KroghD 17-18 (10)ikke startet
Ludvig RødnesH 21- (20)ikke startet
Per-Ivar NikolaisenH 40- (8)ikke startet
Alfred NikolaisenH -10 (12)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor