Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

Nydalens SK

73 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isak JonssonH 17-18 (25)50.067.09
1Elisabeth IngvaldsenDirekte A kort (36)33.258.21
1Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (16)17.327.18
1Pia Young VikD 15-16 (41)38.008.38
1Marte NarumD 21- (8)1.06.358.13
1Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (24)29.548.32
1Lukas LilandH 19-20 (2)57.477.08
1Jostein AndersenDirekte A lang (17)38.267.15
1Katja MjøsundD 45- (10)52.3210.30
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (41)38.497.36
1Terje Wiig MathisenH 60- (14)42.588.35
2Axel AaldeH 13-14 (24)29.56+0.028.33
2Lars Young VikH 17-18 (25)54.05+3.597.43
2Inge LindsethH 40- (8)1.12.37+4.418.57
2Oda ScheeleD 15-16 (41)38.06+0.068.39
2Anders NordbergH 21- (20)1.04.55+0.036.25
2Daniel Moe BlomDirekte A lang (17)41.11+2.457.46
2Monica Tørnqvist HaldenD 50- (7)49.50+2.0411.51
2Petter AntonsenH 55- (16)47.25+4.098.56
2Marie SaugestadD 13-14 (24)34.53+1.149.58
3Marie LilandD 17-18 (10)55.47+2.4210.31
3Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18 (25)54.47+4.417.49
3Sören JonssonH 60- (14)46.26+3.289.17
4Lene Moe BlomDirekte A kort (36)37.04+3.399.16
4Hanne Wærp HaugeD 11-12 (16)26.09+8.3710.53
4Eirik Kamstrup HovindH 21- (20)1.13.30+8.387.16
5Pål WinsentsDirekte B (22)38.38+3.2811.21
5Marion HuberD 21- (8)1.19.49+13.149.51
5Aurora Wilkens JernbergD 13-14 (24)36.32+2.5310.26
5Egil RundbergetH 60- (14)54.20+11.2210.52
7Bojan BlumensteinH 21- (20)1.14.13+9.217.20
7Teodor Mo HjelsethH 15-16 (41)42.53+4.048.24
8Hege StubberudDirekte A lang (17)1.00.22+21.5611.23
8Marte Madslien BakkenD 15-16 (41)46.54+8.5410.39
8Marie ScheeleD 13-14 (24)39.54+6.1511.24
9Vegard HaldenDirekte A kort (36)40.04+6.3910.01
9Kasper Bakken UlsethH 15-16 (41)44.38+5.498.45
9Bjørn HaugeH 45- (20)1.09.42+10.079.57
10Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (41)47.25+9.2510.46
10Malin EijsinkDirekte A lang (17)1.03.20+24.5411.56
10Sigurd Størmer-AntonsenH 11-12 (14)28.45+10.4211.58
10Gaute BerganH 15-16 (41)45.26+6.378.54
11Mari AarsethD 13-14 (24)40.51+7.1211.40
11Per Hermann KrøgerH 60- (14)1.08.36+25.3813.43
13Espen JernbergDirekte A lang (17)1.21.49+43.2315.26
13Asgeir MjösundH 21- (20)1.25.52+21.008.30
14Dag Håvard LarsenDirekte A lang (17)1.22.36+44.1015.35
15Nils BerganDirekte A lang (17)1.26.11+47.4516.15
15Fredrik SaugestadDirekte A kort (36)46.57+13.3211.44
15Simen A BjøringsøyH 21- (20)1.31.06+26.149.01
15Tobias EspedalH 15-16 (41)47.44+8.559.21
16Sjur LangedalDirekte B (22)1.05.11+30.0119.10
16Elia ThorvikH 15-16 (41)49.55+11.069.47
17Ole Jakob FrankrigH 15-16 (41)50.48+11.599.57
18Audun BerganH 17-18 (25)1.19.29+29.2311.21
20Anders Håvard LarsenH 15-16 (41)51.58+13.0910.11
21Merete SaugestadDirekte B (22)1.25.24+50.1425.07
22Rolf Andreas BergH 15-16 (41)54.00+15.1110.35
22Ea LunøeD 15-16 (41)57.08+19.0812.59
24Per Ole DahlsrudH 50- (26)1.32.50+39.4514.44
28Solveig BerganDirekte A kort (36)1.09.59+36.3417.29
30Kristian Norum MeløysundH 15-16 (41)1.01.47+22.5812.06
32Elias StubberudH 15-16 (41)1.03.10+24.2112.23
33Elise Wærp HaugeD 15-16 (41)1.08.13+30.1315.30
33Jonas AarsethH 15-16 (41)1.03.52+25.0312.31
34Joakim Wilkens JernbergH 15-16 (41)1.04.29+25.4012.38
Iver AarsethN-åpen (30)fullført
Amund SaugestadN-åpen (30)fullført
Tuva Wilkens JernbergD -10 (7)30.5813.27
Helene ScheeleD -10 (7)14.246.15
Rasmus MjøsundH -10 (12)22.559.57
Theo Winsents SæterH -10 (12)25.2511.03
Inga Skaarer WiklundD 13-14 (24)diskvalifisert
Ada WulfsbergD 17-18 (10)ikke startet
Else Kari Nordli ScheeleD 45- (10)ikke startet
Linus MjøsundH 11-12 (14)ikke startet
Sindre LangaasH 55- (16)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor