Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 25 august 2018

Direkte A kort

4 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33.25
2Marion AebiIL Tyrving33.52+0.27
3Snorre VegganOppsal Orientering35.47+2.22
4Lene Moe BlomNydalens SK37.04+3.39
5Mone NastadNotodden OL38.10+4.45
6Ole IngesenSarpsborg OL38.13+4.48
7Tellef Juell LarsenIL Tyrving38.47+5.22
8Magne BrændenLillomarka OL39.45+6.20
9Vegard HaldenNydalens SK40.04+6.39
10Ram RayamajhiOppsal Orientering42.11+8.46
11Andreas HuberHamar OK42.13+8.48
12Aksel OlsenAsker Skiklubb44.22+10.57
13Stein MellaOppsal Orientering44.39+11.14
14Elin KallesonOppsal Orientering45.49+12.24
15Fredrik SaugestadNydalens SK46.57+13.32
16Roger BirkelandFossum IF47.49+14.24
17Arild NyhaugAsker Skiklubb48.20+14.55
18Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering49.49+16.24
19Ola NilsenOppsal Orientering52.06+18.41
20Roger ØstvoldHeming Orientering53.46+20.21
21Trygve RognstadHadeland OL53.55+20.30Last ned GPS-spor i gpx-format
22Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering54.04+20.39
23Heidi ØstliRaumar Orientering54.13+20.48
24Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering55.25+22.00
25Sverre WisløffAsker Skiklubb57.08+23.43
26Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.06.39+33.14
27Thomas BergIL Tyrving1.08.09+34.44
28Solveig BerganNydalens SK1.09.59+36.34
29Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.11.47+38.22
30Stine AustadRaumar Orientering1.23.43+50.18
31Georg KapperudOppsal Orientering1.27.03+53.38
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martin ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Rune BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor