Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2-Mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2-Mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 15 oktober 2017

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
28Halvor DolvenMila Herrer (31)4.19.46+2.32.44

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Anton PlaianMila Herrer (31)diskvalifisert

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Sigve Nygård FagervoldEngelsk mil (8)22.47+2.50

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Joakim Nordby RudEngelsk mil (8)53.47+33.50

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Stine Nordby RudEngelsk mil (8)58.11+38.14

Asker Skiklubb

67 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Henrik Fredriksen Aas2-mila Herrer (13)3.16.45
1Ina Martini2-mila Damer (1)4.31.11
1Jan Richard EriksenMila Herrer (31)1.47.02
1Ann Katrin OlsenMila Damer (9)2.54.59
1Mikael BirkelundHalvmila - B (26)53.32
2Sander Arntzen2-mila Herrer (13)3.16.49+0.04
2Eivind TonnaMila Herrer (31)1.50.05+3.03
2Sigrun Hernes YtterbøMila Damer (9)3.05.53+10.54
3Øystein RastadMila Herrer (31)2.03.07+16.05
3Marit EgnerMila Damer (9)3.16.58+21.59
4Gjermund GravirMila Herrer (31)2.10.16+23.14
4Lotte Jauhojärvi MarkussenMila Damer (9)3.25.18+30.19
4Arild NyhaugHalvmila - B (26)57.06+3.34
5Jostein F. Tellnes2-mila Herrer (13)3.31.30+14.45
5Trond RønnebergMila Herrer (31)2.11.13+24.11
5Anna Øfsthus GravirMila Damer (9)3.25.19+30.20
6Silje Marie VågeMila Damer (9)3.31.20+36.21
7Ruth VingerhagenEngelsk mil (8)1.07.28+47.31
7Jon Arvid FossumMila Herrer (31)2.12.38+25.36
8Lilli Maria TellnesEngelsk mil (8)1.08.09+48.12
8Bjørn Martini2-mila Herrer (13)4.31.16+1.14.31
8Jan Anders IstadMila Herrer (31)2.12.49+25.47
8Margrete EngzeliusMila Damer (9)3.35.14+40.15
9Bjørnar LøvliMila Herrer (31)2.16.13+29.11
9Unni RyeMila Damer (9)3.46.40+51.41
9Sara MartiniHalvmila - B (26)1.03.34+10.02
10Øyvind Johannessen Linnebo2-mila Herrer (13)5.13.54+1.57.09
10Johan Teodor WestlyMila Herrer (31)2.18.38+31.36
10Inge WestlyHalvmila - B (26)1.03.49+10.17
11Felix Finsrud2-mila Herrer (13)5.18.54+2.02.09
11Sondre Ytterbø2-mila Herrer (13)5.18.54+2.02.09
11Emil Ruud FossheimHalvmila - B (26)1.04.37+11.05
12Bjørn SkjævestadMila Herrer (31)2.22.02+35.00
12Mikkel RastadHalvmila - B (26)1.07.31+13.59
13Håkon LøvliMila Herrer (31)2.22.19+35.17
13Simen Dalen EriksenHalvmila - B (26)1.07.46+14.14
14Gjermund VingerhagenMila Herrer (31)2.28.59+41.57
14Mathias NyhaugHalvmila - B (26)1.09.51+16.19
15Bård Engzelius GylverMila Herrer (31)2.44.09+57.07
15Astrid YtterbøHalvmila - B (26)1.11.03+17.31
16Kristian KalagerMila Herrer (31)2.57.03+1.10.01
16Silje Ruud FossheimHalvmila - B (26)1.11.04+17.32
17Martin BirkelundMila Herrer (31)3.15.50+1.28.48Last ned GPS-spor i gpx-format
17Martha WisløffHalvmila - B (26)1.11.05+17.33
18Jakob Backer-TellnesMila Herrer (31)3.16.14+1.29.12
18Majken KorsagerHalvmila - B (26)1.14.05+20.33
19Tarje EspelinMila Herrer (31)3.16.24+1.29.22
19Selma Aure SkogedalHalvmila - B (26)1.18.34+25.02
20Olaf Halsaa DolvenMila Herrer (31)3.18.04+1.31.02
20Ellen Aure SkogedalHalvmila - B (26)1.18.37+25.05
21Martin Johannessen LinneboMila Herrer (31)3.20.48+1.33.46
21Sølvi MartiniHalvmila - B (26)1.20.22+26.50
22Øyvind HoveidMila Herrer (31)3.29.22+1.42.20
22Anne Moian NydalHalvmila - B (26)1.28.39+35.07
23Siri Scherdin SætraHalvmila - B (26)1.28.41+35.09
24Øyvind GylverMila Herrer (31)3.35.17+1.48.15
24Anne Lise ØfsthusHalvmila - B (26)1.44.21+50.49
25Karin Halsaa DolvenHalvmila - B (26)1.50.42+57.10
26Roar NydalMila Herrer (31)3.46.26+1.59.24
27Hans-Ingar SætraMila Herrer (31)3.46.28+1.59.26Last ned GPS-spor i gpx-format
28Arne DolvenMila Herrer (31)4.19.46+2.32.44
30Magne AasMila Herrer (31)4.55.03+3.08.01
Torleif GaltelandHalvmila - B (26)diskvalifisert
Haakon DolvenMila Herrer (31)brutt
Pål SkogedalMila Herrer (31)brutt
Hilda ØfsthusMila Damer (9)brutt
Arne FossheimHalvmila - B (26)brutt
Svein Granerud2-mila Herrer (13)ikke startet
Frikk Alvaro EmbergsrudMila Herrer (31)ikke startet
Vera HalsaaHalvmila - B (26)ikke startet
Maren Aure SkogedalHalvmila - B (26)ikke startet
Henrik NybergEngelsk mil (8)ikke startet

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Ask Felland SætnanEngelsk mil (8)23.44+3.47
6Kathinka Zahl HagenHalvmila - B (26)1.00.17+6.45
11Sondre Zahl Hagen2-mila Herrer (13)5.18.54+2.02.09
11Richard Zeiner-GundersenMila Herrer (31)2.19.38+32.36
23Birk Felland SætnanMila Herrer (31)3.35.13+1.48.11
25Knut Jostein SætnanMila Herrer (31)3.35.39+1.48.37
Stein H. Hagen2-mila Herrer (13)brutt

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristoffer ØhlckersEngelsk mil (8)19.57
2Sofia ØhlckersEngelsk mil (8)20.02+0.05
2Milda ØhlckersHalvmila - B (26)56.23+2.51
3Kristoffer Jacobsen2-mila Herrer (13)3.19.52+3.07
6Christian Holmboe2-mila Herrer (13)3.41.57+25.12
7Stella HolmboeMila Damer (9)3.31.23+36.24
8Per ØhlckersHalvmila - B (26)1.01.56+8.24

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Erik HøivoldHalvmila - B (26)56.30+2.58
5Torgeir BrandalHalvmila - B (26)1.00.12+6.40
7Trine Marit Justad RaaenHalvmila - B (26)1.01.15+7.43

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Vidar StrandMila Herrer (31)2.12.26+25.24

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Harald Kalager2-mila Herrer (13)3.42.16+25.31

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Erling Sommerfeldt2-mila Herrer (13)3.28.55+12.10

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
9Jostein Svaland Dale2-mila Herrer (13)4.39.15+1.22.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor